Fot. hansgrohe

Tour de France powoli dobiega końca. Z firmą Hansgrohe, sponsorem drużyny Rafała Majki i Petera Sagana – BORA hansgrohe, zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!

Hansgrohe to międzynarodowe przedsiębiorstwo wraz z takimi markami jak hansgrohe i AXOR, które na całym świecie jest synonimem produktów wysokiej jakości, o niezwykłym wzornictwie, a także przyszłościowych rozwiązań łazienkowych oraz ekologicznych technik sanitarnych. Hansgrohe to firma z tradycjami. Jej historia ma już ponad 100 lat. W Polsce firma ma swoją siedzibę i ekspozycję w warszawskiej Hali Koszyki.

Odpowiedz na dwa pytania i zgarnij jedną z trzech główek prysznicowych hansgrohe – Raindance Select S z nowym strumieniem PowderRain! Dodatkowo, dla pierwszej osoby, która prawidłowo odpowie, mamy koszulkę ekipy BORA-hansgrohe!

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytania:

  1. Które miejsca na piątkowym, 19 etapie Tour de France zajmie Rafał Majka?
  2. Opisz swój wymarzony strumień prysznicowy.

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: konkurs@naszosie.pl. Czekamy na nie do 27.08.2018 do godziny 16:30. Jeśli prawidłowych odpowiedzi będzie więcej niż trzy, zwyciężą te osoby, które przesłały je w pierwszej kolejności.

Wyniki konkursu opublikujemy do 31.08.2018 na naszej stronie. Serdecznie zapraszamy do zabawy!

Regulamin konkursu > tutaj

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments