Zwycięstwem Omara Fraile (Astana) zakończył się piąty etap Itzulia Basque Country. Liderem pozostał Primoz Roglic (LottoNL – Jumbo).
Piąty etap wyścigu dookoła kraju Basków był przedostatnią szansą dla przeciwników Primoza Roglica (LottoNL – Jumbo) na odrobienie strat w klasyfikacji generalnej. Pomóc w tym miały trzy ciężkie podjazdy, usytuowane w drugiej części etapu.
Niedługo po starcie, od ucieczki oderwała się trzynastoosobowa grupa w składzie Michael Albasini (Mitchelton – Scott), Matteo Bono (UAE Team Emirates), Jonathan Castroviejo (Sky), Omar Fraile (Astana), Jose Herrada (Cofidis), Jay Hindley (Sunweb), Alex Howes (EF Education First), Pierre Latour (AG2R), Jay McCarthy (BORA – hansgrohe), Mark Padun (Bahrain – Merida), Jose Joaquin Rojas (Movistar), Tosh van der Sande (Lotto Soudal) i Carlos Verona (Mitchelton – Scott). Ich przewaga stosunkowo szybko urosła do kilku minut, lecz w peletonie wszystko kontrolowali pomocnicy Mikela Landy.
Prawdziwe ściganie rozpoczęło się na pierwszej premii górskiej. Tam najpierw mocno poszatkowała się ucieczka, a później mocniej na pedały nacisnęli kolarze Movistar. Przyspieszenie szybko podzieliło także peleton, z którego odpadli wszyscy pomocnicy Primoza Roglica i Juliena Alaphilippe’a (Quick – Step Flors). Na zjeździe kilka grupek zdołało się jednak połączyć, przez co w peletonie utrzymywało się kilkudziesięciu zawodników.
Drugi podjazd dnia wniósł jeszcze więcej chaosu. Tam na atak zdecydował się Mikel Landa (Movistar), na którego kole utrzymali się jedynie Roglic, David De la Cruz (Sky), Ion Izagirre (Bahrain – Merida) oraz Rigoberto Uran (EF Education First). Nieoczekiwanie duże straty ponosił Julien Alaphilippe, który żegnał się już z wysokim miejscem w klasyfikacji generalnej.
Kilka chwil później, podczas ostatniej wspinaczki, miały miejsce kolejne rozstrzygnięcia. Ponownie na atak zdecydował się bowiem Landa, na którego kole utrzymali się jedynie Roglic i Izagirre. Za najmocniejszą trójką pogonić próbował jeszcze m.in. Nairo Quintana (Movistar), lecz Kolumbijczyk nie był w stanie odrobić kilkudziesięciu sekund straty do „wielkiej trójki”. Jednocześnie na czele wyścigu utrzymywał się wciąż Carlos Verona, a na szczycie podjazdu, z trzema liderami utrzymywali się jeszcze Padun i Fraile.
Ostatecznie o zwycięstwie etapowym zdecydował finisz z grupy faworytów. W nim najlepszy okazał się Omar Fraile, który pewnie pokonał Primoza Roglica i Iona Izagirre. Drugi na mecie Słoweniec pozostał też liderem klasyfikacji generalnej.
Miejsce | Nazwisko | Zespół | Czas |
---|---|---|---|
1 | FRAILE Omar | Astana Pro Team | 3:53:59 |
2 | ROGLIC Primoz | Team LottoNL-Jumbo | ,, |
3 | IZAGIRRE Ion | Bahrain Merida Pro Cycling Team | ,, |
4 | VERONA Carlos | Mitchelton-Scott | ,, |
5 | HERRADA José | Cofidis, Solutions Crédits | ,, |
6 | LANDA Mikel | Movistar Team | ,, |
7 | PADUN Mark | Bahrain Merida Pro Cycling Team | 0:15 |
8 | BILBAO Pello | Astana Pro Team | 1:27 |
9 | COSTA Rui | UAE-Team Emirates | ,, |
10 | HINDLEY Jai | Team Sunweb | ,, |
11 | HAIG Jack | Mitchelton-Scott | ,, |
12 | DE LA CRUZ David | Team Sky | ,, |
13 | BUCHMANN Emanuel | BORA – hansgrohe | ,, |
14 | MOLLEMA Bauke | Trek – Segafredo | ,, |
15 | URAN Rigoberto | Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale | ,, |
16 | NAVARRO Daniel | Cofidis, Solutions Crédits | ,, |
17 | QUINTANA Nairo | Movistar Team | ,, |
18 | CASTROVIEJO Jonathan | Team Sky | 1:51 |
19 | MAS Enric | Quick-Step Floors | 2:15 |
20 | ALAPHILIPPE Julian | Quick-Step Floors | ,, |
21 | VAN DER SANDE Tosh | Lotto Soudal | ,, |
22 | TEUNS Dylan | BMC Racing Team | ,, |
23 | VUILLERMOZ Alexis | AG2R La Mondiale | 3:48 |
24 | PRADES Eduard | Euskadi – Murias | ,, |
25 | LAMBRECHT Bjorg | Lotto Soudal | ,, |
26 | ARANBURU Alex | Caja Rural – Seguros RGA | ,, |
27 | SERRY Pieter | Quick-Step Floors | ,, |
28 | KONRAD Patrick | BORA – hansgrohe | ,, |
29 | VANENDERT Jelle | Lotto Soudal | ,, |
30 | GRMAY Tsgabu | Trek – Segafredo | ,, |
31 | ZAKARIN Ilnur | Team Katusha – Alpecin | ,, |
32 | BRAVO Garikoitz | Euskadi – Murias | ,, |
33 | ANTON Igor | Dimension Data | ,, |
34 | EDET Nicolas | Cofidis, Solutions Crédits | ,, |
35 | PERNSTEINER Hermann | Bahrain Merida Pro Cycling Team | ,, |
36 | BIZKARRA Mikel | Euskadi – Murias | ,, |
37 | CABEDO Óscar | Burgos-BH | ,, |
38 | HANSEN Jesper | Astana Pro Team | ,, |
39 | BARDET Romain | AG2R La Mondiale | ,, |
40 | KIŠERLOVSKI Robert | Team Katusha – Alpecin | ,, |
41 | GEBREIGZABHIER Amanuel | Dimension Data | ,, |
42 | LATOUR Pierre | AG2R La Mondiale | 3:55 |
43 | AMEZQUETA Julen | Caja Rural – Seguros RGA | 5:32 |
44 | MOLARD Rudy | Groupama – FDJ | ,, |
45 | BROWN Nathan | Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale | ,, |
46 | ROJAS José Joaquín | Movistar Team | ,, |
47 | WOODS Michael | Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale | ,, |
48 | BETANCUR Carlos | Movistar Team | ,, |
49 | MADOUAS Valentin | Groupama – FDJ | ,, |
50 | POLANC Jan | UAE-Team Emirates | 7:04 |
51 | TEN DAM Laurens | Team Sunweb | ,, |
52 | DUPONT Hubert | AG2R La Mondiale | ,, |
53 | LAMMERTINK Maurits | Team Katusha – Alpecin | ,, |
54 | PARDILLA Sergio | Caja Rural – Seguros RGA | ,, |
55 | MONFORT Maxime | Lotto Soudal | ,, |
56 | DE MARCHI Alessandro | BMC Racing Team | ,, |
57 | SKUJIŅŠ Toms | Trek – Segafredo | ,, |
58 | BAKELANTS Jan | AG2R La Mondiale | ,, |
59 | DE TIER Floris | Team LottoNL-Jumbo | ,, |
60 | MATTHEWS Michael | Team Sunweb | 9:25 |
61 | MCCARTHY Jay | BORA – hansgrohe | ,, |
62 | AIT EL ABDIA Anass | UAE-Team Emirates | ,, |
63 | SIMÓN Jordi | Burgos-BH | 10:26 |
64 | MATÉ Luis Ángel | Cofidis, Solutions Crédits | ,, |
65 | HERRADA Jesús | Cofidis, Solutions Crédits | ,, |
66 | SLAGTER Tom-Jelte | Dimension Data | ,, |
67 | DE GENDT Thomas | Lotto Soudal | 15:21 |
68 | HOWES Alex | Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale | ,, |
69 | FRÖHLINGER Johannes | Team Sunweb | ,, |
70 | ALBASINI Michael | Mitchelton-Scott | 19:05 |
71 | PORTE Richie | BMC Racing Team | ,, |
72 | HAGA Chad | Team Sunweb | ,, |
73 | KING Benjamin | Dimension Data | ,, |
74 | GEOGHEGAN HART Tao | Team Sky | ,, |
75 | CRADDOCK Lawson | Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale | ,, |
76 | STETINA Peter | Trek – Segafredo | ,, |
77 | BOSWELL Ian | Team Katusha – Alpecin | ,, |
78 | MAS Lluís Guillermo | Caja Rural – Seguros RGA | ,, |
79 | VALLS Rafael | Movistar Team | ,, |
80 | DE LA PARTE Víctor | Movistar Team | ,, |
81 | ANACONA Winner | Movistar Team | ,, |
82 | LASTRA Jonathan | Caja Rural – Seguros RGA | ,, |
83 | IRISARRI Jon | Caja Rural – Seguros RGA | ,, |
84 | BATTAGLIN Enrico | Team LottoNL-Jumbo | ,, |
85 | CRAS Steff | Team Katusha – Alpecin | ,, |
86 | ŠPILAK Simon | Team Katusha – Alpecin | ,, |
87 | POWLESS Neilson | Team LottoNL-Jumbo | ,, |
88 | GROSSSCHARTNER Felix | BORA – hansgrohe | ,, |
89 | BENEDETTI Cesare | BORA – hansgrohe | ,, |
90 | CAVAGNA Rémi | Quick-Step Floors | ,, |
91 | WYSS Danilo | BMC Racing Team | ,, |
92 | CANTY Brendan | Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale | ,, |
93 | EZQUERRA Jesus | Burgos-BH | ,, |
94 | TORRES Pablo | Burgos-BH | ,, |
95 | BAGÜES Aritz | Euskadi – Murias | ,, |
96 | RIABUSHENKO Alexandr | UAE-Team Emirates | ,, |
97 | ULISSI Diego | UAE-Team Emirates | ,, |
98 | GASTAUER Ben | AG2R La Mondiale | ,, |
99 | TEKLEHAIMANOT Daniel | Cofidis, Solutions Crédits | ,, |
100 | KNOX James | Quick-Step Floors | ,, |
101 | LOPEZ David | Team Sky | ,, |
102 | SMIT Willie | Team Katusha – Alpecin | ,, |
103 | BONO Matteo | UAE-Team Emirates | ,, |
104 | SEIGLE Romain | Groupama – FDJ | ,, |
105 | VINCENT Léo | Groupama – FDJ | ,, |
106 | MORI Manuele | UAE-Team Emirates | ,, |
107 | CATALDO Dario | Astana Pro Team | ,, |
108 | PELLIZOTTI Franco | Bahrain Merida Pro Cycling Team | ,, |
109 | FELLINE Fabio | Trek – Segafredo | ,, |
110 | PEREZ Anthony | Cofidis, Solutions Crédits | ,, |
111 | CARUSO Damiano | BMC Racing Team | ,, |
112 | CAPECCHI Eros | Quick-Step Floors | ,, |
113 | GERRANS Simon | BMC Racing Team | ,, |
114 | CUMMINGS Stephen | Dimension Data | ,, |
115 | ARASHIRO Yukiya | Bahrain Merida Pro Cycling Team | ,, |
116 | IZAGIRRE Gorka | Bahrain Merida Pro Cycling Team | ,, |
117 | MORTON Lachlan | Dimension Data | ,, |
118 | JUUL-JENSEN Christopher | Mitchelton-Scott | ,, |
119 | GAUTIER Cyril | AG2R La Mondiale | 19:43 |
120 | KUSS Sepp | Team LottoNL-Jumbo | ,, |
121 | SOTO Nelson Andres | Caja Rural – Seguros RGA | ,, |
122 | HAMILTON Lucas | Mitchelton-Scott | ,, |
123 | POWER Robert | Mitchelton-Scott | ,, |
124 | BIZHIGITOV Zhandos | Astana Pro Team | ,, |
125 | SALAS Ibai | Burgos-BH | ,, |
126 | BARCELO Fernando | Euskadi – Murias | ,, |
127 | MERTZ Remy | Lotto Soudal | ,, |
128 | ARMÉE Sander | Lotto Soudal | ,, |
129 | MERINO Igor | Burgos-BH | ,, |
130 | KIRYIENKA Vasil | Team Sky | ,, |
131 | PAUWELS Serge | Dimension Data | ,, |
132 | MARTENS Paul | Team LottoNL-Jumbo | ,, |
133 | KWIATKOWSKI Michał | Team Sky | ,, |
134 | SANZ Enrique | Euskadi – Murias | ,, |
135 | CHERNETCKII Sergei | Astana Pro Team | ,, |
136 | PÖSTLBERGER Lukas | BORA – hansgrohe | ,, |
137 | GUERREIRO Ruben | Trek – Segafredo | ,, |
138 | HOWSON Damien | Mitchelton-Scott | 19:47 |
139 | LINDEMAN Bert-Jan | Team LottoNL-Jumbo | ,, |
140 | MÜHLBERGER Gregor | BORA – hansgrohe | ,, |
141 | GOGL Michael | Trek – Segafredo | ,, |
142 | VAUGRENARD Benoit | Groupama – FDJ | ,, |
143 | CARTHY Hugh | Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale | ,, |
144 | MOSER Moreno | Astana Pro Team | 21:55 |
145 | ARMIRAIL Bruno | Groupama – FDJ | 23:05 |
DNF | BEVIN Patrick | BMC Racing Team | DNF |
DNF | GONZALEZ Aitor | Euskadi – Murias | ,, |
DNF | NARVAEZ Jhonatan | Quick-Step Floors | ,, |
DNF | SIVAKOV Pavel | Team Sky | ,, |
DNS | NIBALI Vincenzo | Bahrain Merida Pro Cycling Team | ,, | DNS | STORER Michael | Team Sunweb | ,, |
Klasyfikacja generalna:
Miejsce | Nazwisko | Zespół | Czas |
---|---|---|---|
1 | ROGLIC Primoz | Team LottoNL-Jumbo | 17:35:19 |
2 | LANDA Mikel | Movistar Team | 1:57 |
3 | IZAGIRRE Ion | Bahrain Merida Pro Cycling Team | 2:13 |
4 | ALAPHILIPPE Julian | Quick-Step Floors | 2:55 |
5 | MOLLEMA Bauke | Trek – Segafredo | 3:06 |
6 | BUCHMANN Emanuel | BORA – hansgrohe | 3:21 |
7 | BILBAO Pello | Astana Pro Team | 3:30 |
8 | QUINTANA Nairo | Movistar Team | 3:41 |
9 | DE LA CRUZ David | Team Sky | 3:49 |
10 | URAN Rigoberto | Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale | 3:57 |
11 | HAIG Jack | Mitchelton-Scott | 4:02 |
12 | MAS Enric | Quick-Step Floors | 4:35 |
13 | HERRADA José | Cofidis, Solutions Crédits | 5:22 |
14 | KONRAD Patrick | BORA – hansgrohe | 5:30 |
15 | COSTA Rui | UAE-Team Emirates | 5:45 |
16 | TEUNS Dylan | BMC Racing Team | 6:01 |
17 | BARDET Romain | AG2R La Mondiale | 6:24 |
18 | FRAILE Omar | Astana Pro Team | 7:03 |
19 | ZAKARIN Ilnur | Team Katusha – Alpecin | 7:14 |
20 | ANTON Igor | Dimension Data | 7:16 |
21 | VANENDERT Jelle | Lotto Soudal | 7:21 |
22 | HANSEN Jesper | Astana Pro Team | 7:24 |
23 | SERRY Pieter | Quick-Step Floors | 7:31 |
24 | VUILLERMOZ Alexis | AG2R La Mondiale | 8:03 |
25 | MOLARD Rudy | Groupama – FDJ | 8:05 |
26 | PRADES Eduard | Euskadi – Murias | 8:09 |
27 | LAMBRECHT Bjorg | Lotto Soudal | 8:36 |
28 | PERNSTEINER Hermann | Bahrain Merida Pro Cycling Team | 8:55 |
29 | BRAVO Garikoitz | Euskadi – Murias | 9:10 |
30 | ARANBURU Alex | Caja Rural – Seguros RGA | 9:55 |
31 | WOODS Michael | Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale | 10:44 |
32 | KIŠERLOVSKI Robert | Team Katusha – Alpecin | 10:58 |
33 | BIZKARRA Mikel | Euskadi – Murias | 11:02 |
34 | BETANCUR Carlos | Movistar Team | 11:35 |
35 | GRMAY Tsgabu | Trek – Segafredo | 11:42 |
36 | EDET Nicolas | Cofidis, Solutions Crédits | 11:43 |
37 | VERONA Carlos | Mitchelton-Scott | 12:29 |
38 | PARDILLA Sergio | Caja Rural – Seguros RGA | 12:58 |
39 | BROWN Nathan | Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale | 13:10 |
40 | HERRADA Jesús | Cofidis, Solutions Crédits | 13:37 |
41 | POLANC Jan | UAE-Team Emirates | 13:39 |
42 | CABEDO Óscar | Burgos-BH | 13:56 |
43 | GEBREIGZABHIER Amanuel | Dimension Data | 15:38 |
44 | MATTHEWS Michael | Team Sunweb | 15:48 |
45 | SKUJIŅŠ Toms | Trek – Segafredo | 16:25 |
46 | MADOUAS Valentin | Groupama – FDJ | 16:27 |
47 | BAKELANTS Jan | AG2R La Mondiale | 17:11 |
48 | MATÉ Luis Ángel | Cofidis, Solutions Crédits | 17:55 |
49 | ROJAS José Joaquín | Movistar Team | 18:05 |
50 | CASTROVIEJO Jonathan | Team Sky | 18:15 |
51 | PADUN Mark | Bahrain Merida Pro Cycling Team | ,, |
52 | MCCARTHY Jay | BORA – hansgrohe | 18:42 |
53 | LATOUR Pierre | AG2R La Mondiale | 19:52 |
54 | NAVARRO Daniel | Cofidis, Solutions Crédits | 20:17 |
55 | DE MARCHI Alessandro | BMC Racing Team | 20:28 |
56 | VAN DER SANDE Tosh | Lotto Soudal | 20:33 |
57 | IZAGIRRE Gorka | Bahrain Merida Pro Cycling Team | 20:53 |
58 | LAMMERTINK Maurits | Team Katusha – Alpecin | 21:27 |
59 | SIMÓN Jordi | Burgos-BH | 21:41 |
60 | MONFORT Maxime | Lotto Soudal | 22:21 |
61 | ŠPILAK Simon | Team Katusha – Alpecin | 22:39 |
62 | AMEZQUETA Julen | Caja Rural – Seguros RGA | 22:54 |
63 | CARTHY Hugh | Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale | 23:44 |
64 | STETINA Peter | Trek – Segafredo | 23:51 |
65 | ULISSI Diego | UAE-Team Emirates | 24:08 |
66 | HINDLEY Jai | Team Sunweb | 24:30 |
67 | PAUWELS Serge | Dimension Data | 24:46 |
68 | MAS Lluís Guillermo | Caja Rural – Seguros RGA | 24:51 |
69 | EZQUERRA Jesus | Burgos-BH | 25:16 |
70 | POWLESS Neilson | Team LottoNL-Jumbo | 26:11 |
71 | KIRYIENKA Vasil | Team Sky | 26:28 |
72 | VALLS Rafael | Movistar Team | 27:14 |
73 | VINCENT Léo | Groupama – FDJ | 27:16 |
74 | AIT EL ABDIA Anass | UAE-Team Emirates | 27:25 |
75 | GROSSSCHARTNER Felix | BORA – hansgrohe | 28:04 |
76 | DUPONT Hubert | AG2R La Mondiale | 28:31 |
77 | HOWES Alex | Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale | 29:23 |
78 | BOSWELL Ian | Team Katusha – Alpecin | 29:41 |
79 | HAMILTON Lucas | Mitchelton-Scott | 31:08 |
80 | ANACONA Winner | Movistar Team | 31:11 |
81 | POWER Robert | Mitchelton-Scott | 31:39 |
82 | DE TIER Floris | Team LottoNL-Jumbo | 31:53 |
83 | SLAGTER Tom-Jelte | Dimension Data | 32:02 |
84 | KWIATKOWSKI Michał | Team Sky | 32:13 |
85 | GASTAUER Ben | AG2R La Mondiale | 32:36 |
86 | WYSS Danilo | BMC Racing Team | 32:43 |
87 | RIABUSHENKO Alexandr | UAE-Team Emirates | 32:49 |
88 | BATTAGLIN Enrico | Team LottoNL-Jumbo | 33:14 |
89 | TEN DAM Laurens | Team Sunweb | 33:15 |
90 | TORRES Pablo | Burgos-BH | 33:28 |
91 | ARMÉE Sander | Lotto Soudal | 33:35 |
92 | GERRANS Simon | BMC Racing Team | 33:46 |
93 | DE GENDT Thomas | Lotto Soudal | 34:00 |
94 | KING Benjamin | Dimension Data | 34:45 |
95 | JUUL-JENSEN Christopher | Mitchelton-Scott | 34:58 |
96 | GEOGHEGAN HART Tao | Team Sky | 35:00 |
97 | CRAS Steff | Team Katusha – Alpecin | 35:03 |
98 | GUERREIRO Ruben | Trek – Segafredo | ,, |
99 | FELLINE Fabio | Trek – Segafredo | 35:14 |
100 | FRÖHLINGER Johannes | Team Sunweb | 35:26 |
101 | LOPEZ David | Team Sky | 35:28 |
102 | PELLIZOTTI Franco | Bahrain Merida Pro Cycling Team | 35:33 |
103 | DE LA PARTE Víctor | Movistar Team | 36:02 |
104 | MÜHLBERGER Gregor | BORA – hansgrohe | 36:42 |
105 | MORI Manuele | UAE-Team Emirates | 36:59 |
106 | CRADDOCK Lawson | Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale | 37:05 |
107 | CARUSO Damiano | BMC Racing Team | 37:43 |
108 | CUMMINGS Stephen | Dimension Data | 38:10 |
109 | CAPECCHI Eros | Quick-Step Floors | 38:28 |
110 | ALBASINI Michael | Mitchelton-Scott | 38:37 |
111 | GAUTIER Cyril | AG2R La Mondiale | 40:09 |
112 | VAUGRENARD Benoit | Groupama – FDJ | 40:28 |
113 | CATALDO Dario | Astana Pro Team | 40:40 |
114 | TEKLEHAIMANOT Daniel | Cofidis, Solutions Crédits | 40:41 |
115 | MERINO Igor | Burgos-BH | 41:06 |
116 | LASTRA Jonathan | Caja Rural – Seguros RGA | 42:42 |
117 | SMIT Willie | Team Katusha – Alpecin | 42:59 |
118 | CAVAGNA Rémi | Quick-Step Floors | 43:01 |
119 | SALAS Ibai | Burgos-BH | 43:05 |
120 | PORTE Richie | BMC Racing Team | 43:26 |
121 | HAGA Chad | Team Sunweb | 43:55 |
122 | MERTZ Remy | Lotto Soudal | 44:20 |
123 | KNOX James | Quick-Step Floors | 44:27 |
124 | CANTY Brendan | Team EF Education First-Drapac p/b Cannondale | 44:40 |
125 | BENEDETTI Cesare | BORA – hansgrohe | 44:50 |
126 | LINDEMAN Bert-Jan | Team LottoNL-Jumbo | 45:22 |
127 | BAGÜES Aritz | Euskadi – Murias | 45:42 |
128 | IRISARRI Jon | Caja Rural – Seguros RGA | 45:59 |
129 | HOWSON Damien | Mitchelton-Scott | 46:05 |
130 | BONO Matteo | UAE-Team Emirates | 46:12 |
131 | SANZ Enrique | Euskadi – Murias | 46:14 |
132 | CHERNETCKII Sergei | Astana Pro Team | 46:47 |
133 | PEREZ Anthony | Cofidis, Solutions Crédits | 47:08 |
134 | ARASHIRO Yukiya | Bahrain Merida Pro Cycling Team | 47:16 |
135 | MARTENS Paul | Team LottoNL-Jumbo | 50:56 |
136 | KUSS Sepp | Team LottoNL-Jumbo | 51:20 |
137 | SEIGLE Romain | Groupama – FDJ | 51:30 |
138 | GOGL Michael | Trek – Segafredo | 51:39 |
139 | MORTON Lachlan | Dimension Data | 53:59 |
140 | SOTO Nelson Andres | Caja Rural – Seguros RGA | 57:44 |
141 | ARMIRAIL Bruno | Groupama – FDJ | 59:09 |
142 | BIZHIGITOV Zhandos | Astana Pro Team | 59:24 |
143 | BARCELO Fernando | Euskadi – Murias | 59:42 |
144 | MOSER Moreno | Astana Pro Team | 59:51 | 145 | PÖSTLBERGER Lukas | BORA – hansgrohe | 1:02:01 |