Team Sky

Christopher Lawless (Sky) wygrał po finiszu z czołowej grupy trzeci etap wyścigu Settimana Internazionale Coppi e Bartali. Liderem pozostał Diego Rosa (Sky).

Przedostatni etap imprezy poświęconej Fausto Coppiemu i Gino Bartalemu był zdecydowanie sprzyjający sprinterom. Na płaskich rundach wokół Crevalcore było do pokonania 171 kilometrów.

Dopiero po godzinie ścigania peleton odpuścił ucieczkę, w której kręcił Michał Paluta (CCC Sprandi Polkowice). Oprócz Polaka znaleźli się w niej: Rémy Di Grégorio (Delko Marseille Provence KTM), Dimitri Peyskens (Wb Aqua Protect Vernaclassic), Peter Williams (One Pro Cycling) oraz Christofer Jurado (Trevigiani Phonix Hemus 1896).

Po 70 kilometrach do piątki dołączyli Marco Coledan i Jacopo Mosca (obaj Wilier Triestina – Selle Italia). Problemy z rowerem miał Di Gregorio i szybko został wchłonięty przez dużą grupę. Peleton nie pozwalał harcownikom na zbyt dużo i cały czas kontrolował sytuację. 35 kilometrów przed metą wszystko się zjechało.

Dość nieoczekiwanie peleton na płaskim podzielił się na dwie grupy, a w pierwszej jechało około 50 zawodników. Czołowa grupka mocno współpracowała i zdołała odjechać od goniących kolarzy.

Finisz z tak zredukowanego peletonu najlepiej rozegrał młody Chris Lawless (Sky). To jego pierwszy triumf w barwach drużyny z World Tour. Kolejne dwa miejsca zajęli Włosi: Paolo Totò (Sangemini – MG.Kvis) i Lorenzo Rota (Bardiani – CSF).

Liderem pozostał Diego Rosa (Sky). Jutro decydująca jazda na czas.

Wyniki trzeciego etapu:

1 Christopher Lawless (GBr) Team Sky 3:47:53
2 Paolo Totò (Ita) Sangemini – MG.Kvis – Vega 0:00:00
3 Lorenzo Rota (Ita) Bardiani – CSF 0:00:00
4 Emils Liepins (Lat) ONE Pro Cycling 0:00:00
5 Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team 0:00:00
6 Mauro Finetto (Ita) Delko – Marseille Provence KTM 0:00:00
7 Fabio Felline (Ita) Trek – Segafredo 0:00:00
8 Alex Turrin (Ita) Wilier Triestina – Selle Italia 0:00:00
9 Nicola Bagioli (Ita) Nippo – Vini Fantini – Europa Ovini 0:00:00
10 Diego Rosa (Ita) Team Sky 0:00:00
11 Jacopo Mosca (Ita) Wilier Triestina – Selle Italia 0:00:00
12 Fausto Masnada (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:00
13 Dimitri Peyskens (Bel) WB Aqua Protect – Veranclassic 0:00:00
14 Lawrence Warbasse (USA) Aqua Blue Sport 0:00:00
15 Delio Fernandez Cruz (Esp) Delko – Marseille Provence KTM 0:00:00
16 Bauke Mollema (Ned) Trek – Segafredo 0:00:00
17 Christopher Juul-Jensen (Den) Mitchelton – Scott 0:00:00
18 Luke Rowe (GBr) Team Sky 0:00:00
19 Rafael Valls Ferri (Esp) Movistar Team 0:00:00
20 Sam Bewley (NZl) Mitchelton – Scott 0:00:00
21 Jonathan Dibben (GBr) Team Sky 0:00:00
22 Julien Mortier (Bel) WB Aqua Protect – Veranclassic 0:00:00
23 Giovanni Carboni (Ita) Bardiani – CSF 0:00:00
24 Alex Frame (NZl) Trek – Segafredo 0:01:06
25 Davide Ballerini (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:01:06
26 Riccardo Stacchiotti (Ita) MsTina – Focus 0:01:06
27 Maris Bogdanovics (Lat) Amore & Vita – Prodir 0:01:06
28 Mattia Marcelli (Ita) MsTina – Focus 0:01:06
29 Jonas Koch (GER) CCC Sprandi – Polkowice 0:01:06
30 Neilson Powless (USA) Team LottoNL – Jumbo 0:01:06
31 Manuel Peñalver Aniorte (Esp) Trevigiani Phonix – Hemus 1896 0:01:06
32 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:01:06
33 Alex Aranburu Deba (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:01:06
34 Odd Christian Eiking (Nor) Wanty – Groupe Gobert 0:01:06
35 Ludovic Robeet (Bel) WB Aqua Protect – Veranclassic 0:01:06
36 Giulio Ciccone (Ita) Bardiani – CSF 0:01:06
37 Marco Canola (Ita) Nippo – Vini Fantini – Europa Ovini 0:01:06
38 Fabio Mazzucco (Ita) Trevigiani Phonix – Hemus 1896 0:01:06
39 Rafael Reis (Por) Caja Rural – Seguros RGA 0:01:06
40 Simone Ponzi (Ita) Nippo – Vini Fantini – Europa Ovini 0:01:06
41 Marco Minnaard (Ned) Wanty – Groupe Gobert 0:01:06
42 Mirco Maestri (Ita) Bardiani – CSF 0:01:06
43 Edward Dunbar (Irl) Aqua Blue Sport 0:01:06
44 Joan Bou Company (Esp) Nippo – Vini Fantini – Europa Ovini 0:01:06
45 Thomas Baylis (GBr) ONE Pro Cycling 0:01:06
46 Fabien Doubey (Fra) Wanty – Groupe Gobert 0:01:06
47 Peter Williams (GBr) ONE Pro Cycling 0:01:06
48 Michal Paluta (Pol) CCC Sprandi – Polkowice 0:01:06
49 Carlos Betancur (Col) Movistar Team 0:01:06
50 Jon Irisarri Rincon (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:01:06
51 Amaro Antunes (Por) CCC Sprandi – Polkowice 0:01:06
52 Alessandro Fedeli (Ita) Trevigiani Phonix – Hemus 1896 0:01:06
53 Attilio Viviani (Ita) Sangemini – MG.Kvis – Vega 0:01:06
54 Thomas Degand (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:01:06
55 German Nicolas Tivani Perez (Arg) Trevigiani Phonix – Hemus 1896 0:01:06
56 Jonathan Lastra Martinez (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:01:06
57 Ivan Santaromita (Ita) Nippo – Vini Fantini – Europa Ovini 0:01:06
58 Enrico Battaglin (Ita) Team LottoNL – Jumbo 0:01:06
59 Arnaud Gérard (Fra) Team Fortuneo – Samsic 0:01:06
60 Koen Bouwman (Ned) Team LottoNL – Jumbo 0:01:06
61 Artem Nych (Rus) Gazprom – RusVelo 0:01:06
62 Guillaume Martin (Fra) Wanty – Groupe Gobert 0:01:06
63 Thomas Deruette (Bel) WB Aqua Protect – Veranclassic 0:01:06
64 Xandro Meurisse (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:01:06
65 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:01:06
66 Ivan Ramiro Sosa Cuervo (Col) Androni Giocattoli – Sidermec 0:01:06
67 Romain Hardy (Fra) Team Fortuneo – Samsic 0:01:06
68 Kim Magnusson (Swe) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:01:06
69 Calvin Watson (Aus) Aqua Blue Sport 0:01:06
70 Pascal Eenkhoorn (Ned) Team LottoNL – Jumbo 0:01:14
71 Federico Zurlo (Ita) MsTina – Focus 0:00:00
72 Brendan Canty (Aus) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:01:40
73 Lawson Craddock (USA) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:01:40
74 Sébastien Delfosse (Bel) WB Aqua Protect – Veranclassic 0:01:40
75 Nelson Andres Soto Martinez (Col) Caja Rural – Seguros RGA 0:01:40
76 Eugenio Alafaci (Ita) Trek – Segafredo 0:01:40
77 Sondre Holst Enger (Nor) Israel Cycling Academy 0:01:49
78 Antoine Warnier (Bel) WB Aqua Protect – Veranclassic 0:01:49
79 Michael Albasini (SUI) Mitchelton – Scott 0:00:00
80 Pavel Sivakov (Rus) Team Sky 0:00:00
81 Marco Bernardinetti (Ita) Amore & Vita – Prodir 0:02:04
82 Danilo Celano (Ita) Caja Rural – Seguros RGA 0:02:04
83 Igor Boev (Rus) Gazprom – RusVelo 0:02:04
84 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek – Segafredo 0:02:04
85 Davide Gabburo (Ita) Amore & Vita – Prodir 0:02:04
86 Eduardo Sepulveda (Arg) Movistar Team 0:02:04
87 Victor De La Parte (Esp) Movistar Team 0:02:04
88 Julen Amezqueta Moreno (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:02:04
89 Mark Christian (GBr) Aqua Blue Sport 0:00:00
90 Daniel Pearson (GBr) Aqua Blue Sport 0:02:04
91 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani – CSF 0:02:04
92 Sepp Kuss (USA) Team LottoNL – Jumbo 0:02:04
93 Marco Maronese (Ita) Bardiani – CSF 0:02:04
94 Gregory Daniel (USA) Trek – Segafredo 0:02:04
95 Hayden McCormick (NZl) ONE Pro Cycling 0:02:04
96 Karol Domagalski (Pol) ONE Pro Cycling 0:02:04
97 Manuel Senni (Ita) Bardiani – CSF 0:02:04
98 Nicolas Marini (Ita) MsTina – Focus 0:02:04
99 Paul Martens (GER) Team LottoNL – Jumbo 0:02:04
100 Juan José Lobato Del Valle (Esp) Nippo – Vini Fantini – Europa Ovini 0:02:04
101 Patryk Stosz (Pol) CCC Sprandi – Polkowice 0:02:04
102 Kamil Gradek (Pol) CCC Sprandi – Polkowice 0:02:04
103 Christofer Jurado Lopez (Pan) Trevigiani Phonix – Hemus 1896 0:02:04
104 Andrea Vendrame (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:02:04
105 Jérôme Baugnies (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:02:04
106 Leonardo Basso (Ita) Team Sky 0:02:10
107 Lucas Hamilton (Aus) Mitchelton – Scott 0:00:00
108 Logan Owen (USA) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:02:39
109 William Clarke (Aus) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:03:16
110 Casper Phillip Pedersen (Den) Aqua Blue Sport 0:00:00
111 Nicola Conci (Ita) Trek – Segafredo 0:00:00
112 Michel Kreder (Ned) Aqua Blue Sport 0:00:00
113 Edwin Alcibiades Avila Vanegas (Col) Israel Cycling Academy 0:00:00
114 Matteo Busato (Ita) Wilier Triestina – Selle Italia 0:00:00
115 Marco Coledan (Ita) Wilier Triestina – Selle Italia 0:00:00
116 Enrico Logica (Ita) Biesse – Carrera – Gavardo 0:07:31
117 Tyler Williams (USA) Israel Cycling Academy 0:07:31
118 Jaime Castrillo Zapater (Esp) Movistar Team 0:07:31
119 Enrico Salvador (Ita) Biesse – Carrera – Gavardo 0:07:31
120 Federico Orlandi (Ita) Biesse – Carrera – Gavardo 0:07:31
121 Damiano Cunego (Ita) Nippo – Vini Fantini – Europa Ovini 0:07:31
122 Dayer Quintana (Col) Movistar Team 0:07:31
123 Michael Carbel Svendgaard (Den) Team Fortuneo – Samsic 0:07:31
124 James Oram (NZl) ONE Pro Cycling 0:07:31
125 Franklin Six (Bel) WB Aqua Protect – Veranclassic 0:07:31
126 Maxime Bouet (Fra) Team Fortuneo – Samsic 0:07:31
127 Mirko Trosino (Ita) Amore & Vita – Prodir 0:07:31
128 Brice Feillu (Fra) Team Fortuneo – Samsic 0:07:31
129 Daan Olivier (Ned) Team LottoNL – Jumbo 0:08:44
130 Alberto Amici (Ita) Biesse – Carrera – Gavardo 0:08:44
131 Javier Moreno Bazan (Esp) Delko – Marseille Provence KTM 0:08:44
132 Evgeny Kobernyak (Rus) Gazprom – RusVelo 0:08:44
133 Awet Andemeskel (Eri) Israel Cycling Academy 0:08:44
134 Iltjan Nika (Alb) Amore & Vita – Prodir 0:08:44
135 Jan Tratnik (Slo) CCC Sprandi – Polkowice 0:08:44
136 Mateusz Taciak (Pol) CCC Sprandi – Polkowice 0:08:44
137 Edoardo Zardini (Ita) Wilier Triestina – Selle Italia 0:08:44
138 Vlad-Nicolae Dobre (Rou) MsTina – Focus 0:08:44
139 Ildar Arslanov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:08:44
140 Michele Gazzara (Ita) Sangemini – MG.Kvis – Vega 0:08:44
141 Michele Scartezzini (Ita) Sangemini – MG.Kvis – Vega 0:08:44
142 Nikolai Cherkasov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:08:44
143 Emil Dima (Rou) MsTina – Focus 0:08:44
144 Jake Kelly (GBr) ONE Pro Cycling 0:08:44
145 Antonio Zullo (Ita) Amore & Vita – Prodir 0:08:44
146 Floryan Arnoult (Fra) Trevigiani Phonix – Hemus 1896 0:08:44
147 Colin Stüssi (SUI) Amore & Vita – Prodir 0:08:44
148 Rémy Di Grégorio (Fra) Delko – Marseille Provence KTM 0:08:44
149 Iuri Filosi (Ita) Delko – Marseille Provence KTM 0:08:44
150 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:08:44
151 Omer Goldshtein (Isr) Israel Cycling Academy 0:08:44
152 Luis Enrique Lemus Davila (Mex) Israel Cycling Academy 0:08:44
153 Andrea Zanardini (Ita) Biesse – Carrera – Gavardo 0:08:44
154 Niccolò Salvietti (Ita) Sangemini – MG.Kvis – Vega 0:08:44
155 Nikolay Mihaylov (Bul) Delko – Marseille Provence KTM 0:08:44
156 Simone Ravanelli (Ita) Biesse – Carrera – Gavardo 0:08:44
157 Guy Niv (Isr) Israel Cycling Academy 0:08:44
158 Luca Colnaghi (Ita) Sangemini – MG.Kvis – Vega 0:08:44
159 Nicola Gaffurini (Ita) Sangemini – MG.Kvis – Vega 0:08:44
DNF Romain Le Roux (Fra) Team Fortuneo – Samsic
DNS Svein Tuft (Can) Mitchelton – Scott

Klasyfikacja generalna po trzecim etapie:

1 Diego Rosa (Ita) Team Sky 9:52:46
2 Bauke Mollema (Ned) Trek – Segafredo 0:00:07
3 Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team 0:00:38
4 Lucas Hamilton (Aus) Mitchelton – Scott 0:00:47
5 Fausto Masnada (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:01:22
6 Christopher Juul-Jensen (Den) Mitchelton – Scott 0:01:22
7 Pavel Sivakov (Rus) Team Sky 0:01:26
8 Koen Bouwman (Ned) Team LottoNL – Jumbo 0:01:32
9 Ivan Ramiro Sosa Cuervo (Col) Androni Giocattoli – Sidermec 0:01:39
10 Alex Turrin (Ita) Wilier Triestina – Selle Italia 0:01:50
11 Guillaume Martin (Fra) Wanty – Groupe Gobert 0:01:56
12 Giulio Ciccone (Ita) Bardiani – CSF 0:01:57
13 Matteo Busato (Ita) Wilier Triestina – Selle Italia 0:01:58
14 Mark Christian (GBr) Aqua Blue Sport 0:02:01
15 Lawson Craddock (USA) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:02:16
16 Neilson Powless (USA) Team LottoNL – Jumbo 0:02:16
17 Davide Ballerini (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:02:19
18 Sergey Firsanov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:02:36
19 Enrico Battaglin (Ita) Team LottoNL – Jumbo 0:02:37
20 Amaro Antunes (Por) CCC Sprandi – Polkowice 0:02:48
21 Artem Nych (Rus) Gazprom – RusVelo 0:02:59
22 Edward Dunbar (Irl) Aqua Blue Sport 0:02:59
23 Thomas Degand (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:03:13
24 Jonathan Lastra Martinez (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:03:22
25 Alex Aranburu Deba (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:03:23
26 Victor De La Parte (Esp) Movistar Team 0:03:50
27 Mauro Finetto (Ita) Delko – Marseille Provence KTM 0:04:00
28 Paolo Totò (Ita) Sangemini – MG.Kvis – Vega 0:04:08
29 Dimitri Peyskens (Bel) WB Aqua Protect – Veranclassic 0:04:08
30 Julien Mortier (Bel) WB Aqua Protect – Veranclassic 0:04:13
31 Lawrence Warbasse (USA) Aqua Blue Sport 0:04:14
32 Lorenzo Rota (Ita) Bardiani – CSF 0:04:16
33 Rafael Valls Ferri (Esp) Movistar Team 0:04:20
34 Julen Amezqueta Moreno (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:04:30
35 Marco Bernardinetti (Ita) Amore & Vita – Prodir 0:04:40
36 Eduardo Sepulveda (Arg) Movistar Team 0:04:41
37 Nicola Bagioli (Ita) Nippo – Vini Fantini – Europa Ovini 0:05:11
38 Carlos Betancur (Col) Movistar Team 0:05:13
39 Ivan Santaromita (Ita) Nippo – Vini Fantini – Europa Ovini 0:05:14
40 Giovanni Carboni (Ita) Bardiani – CSF 0:05:20
41 Romain Hardy (Fra) Team Fortuneo – Samsic 0:05:25
42 Odd Christian Eiking (Nor) Wanty – Groupe Gobert 0:05:25
43 Brendan Canty (Aus) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:05:40
44 Manuel Senni (Ita) Bardiani – CSF 0:06:19
45 German Nicolas Tivani Perez (Arg) Trevigiani Phonix – Hemus 1896 0:06:27
46 Xandro Meurisse (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:06:37
47 Marco Minnaard (Ned) Wanty – Groupe Gobert 0:07:06
48 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:07:24
49 Danilo Celano (Ita) Caja Rural – Seguros RGA 0:07:45
50 Simone Ponzi (Ita) Nippo – Vini Fantini – Europa Ovini 0:08:53
51 Jon Irisarri Rincon (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:08:59
52 Nicola Conci (Ita) Trek – Segafredo 0:09:21
53 Fabio Felline (Ita) Trek – Segafredo 0:10:14
54 Rémy Di Grégorio (Fra) Delko – Marseille Provence KTM 0:10:29
55 Fabien Doubey (Fra) Wanty – Groupe Gobert 0:10:57
56 Maxime Bouet (Fra) Team Fortuneo – Samsic 0:11:50
57 Edoardo Zardini (Ita) Wilier Triestina – Selle Italia 0:12:46
58 Andrea Vendrame (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:12:57
59 Jan Tratnik (Slo) CCC Sprandi – Polkowice 0:13:36
60 Alberto Amici (Ita) Biesse – Carrera – Gavardo 0:14:03
61 Federico Zurlo (Ita) MsTina – Focus 0:14:41
62 Jonathan Dibben (GBr) Team Sky 0:14:48
63 Luke Rowe (GBr) Team Sky 0:14:48
64 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:15:00
65 Pascal Eenkhoorn (Ned) Team LottoNL – Jumbo 0:15:00
66 Jacopo Mosca (Ita) Wilier Triestina – Selle Italia 0:15:04
67 Delio Fernandez Cruz (Esp) Delko – Marseille Provence KTM 0:15:15
68 Guy Niv (Isr) Israel Cycling Academy 0:15:23
69 Michel Kreder (Ned) Aqua Blue Sport 0:15:23
70 Hayden McCormick (NZl) ONE Pro Cycling 0:15:45
71 Edwin Alcibiades Avila Vanegas (Col) Israel Cycling Academy 0:15:51
72 Kim Magnusson (Swe) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:16:01
73 Alessandro Fedeli (Ita) Trevigiani Phonix – Hemus 1896 0:16:19
74 Michael Albasini (SUI) Mitchelton – Scott 0:16:25
75 Arnaud Gérard (Fra) Team Fortuneo – Samsic 0:16:27
76 Mirco Maestri (Ita) Bardiani – CSF 0:16:28
77 Rafael Reis (Por) Caja Rural – Seguros RGA 0:16:33
78 Paul Martens (GER) Team LottoNL – Jumbo 0:16:49
79 Antoine Warnier (Bel) WB Aqua Protect – Veranclassic 0:17:04
80 Christopher Lawless (GBr) Team Sky 0:17:17
81 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani – CSF 0:17:26
82 Karol Domagalski (Pol) ONE Pro Cycling 0:17:31
83 Jérôme Baugnies (Bel) Wanty – Groupe Gobert 0:17:35
84 Ildar Arslanov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:17:40
85 Michal Paluta (Pol) CCC Sprandi – Polkowice 0:17:42
86 Logan Owen (USA) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:17:48
87 Damiano Cunego (Ita) Nippo – Vini Fantini – Europa Ovini 0:18:05
88 Joan Bou Company (Esp) Nippo – Vini Fantini – Europa Ovini 0:18:15
89 Patryk Stosz (Pol) CCC Sprandi – Polkowice 0:18:19
90 Enrico Logica (Ita) Biesse – Carrera – Gavardo 0:18:41
91 William Clarke (Aus) Team EF Education First – Drapac p/b Cannondale 0:18:47
92 Jonas Koch (GER) CCC Sprandi – Polkowice 0:18:53
93 Sepp Kuss (USA) Team LottoNL – Jumbo 0:18:55
94 Leonardo Basso (Ita) Team Sky 0:19:09
95 Fabio Mazzucco (Ita) Trevigiani Phonix – Hemus 1896 0:19:10
96 Thomas Deruette (Bel) WB Aqua Protect – Veranclassic 0:19:14
97 Marco Canola (Ita) Nippo – Vini Fantini – Europa Ovini 0:19:25
98 Nikolay Mihaylov (Bul) Delko – Marseille Provence KTM 0:19:26
99 Nicola Gaffurini (Ita) Sangemini – MG.Kvis – Vega 0:19:27
100 Sébastien Delfosse (Bel) WB Aqua Protect – Veranclassic 0:19:48
101 Kamil Gradek (Pol) CCC Sprandi – Polkowice 0:19:53
102 Ludovic Robeet (Bel) WB Aqua Protect – Veranclassic 0:19:54
103 Igor Boev (Rus) Gazprom – RusVelo 0:19:55
104 Juan José Lobato Del Valle (Esp) Nippo – Vini Fantini – Europa Ovini 0:20:12
105 Christofer Jurado Lopez (Pan) Trevigiani Phonix – Hemus 1896 0:20:22
106 Riccardo Stacchiotti (Ita) MsTina – Focus 0:20:31
107 Marco Maronese (Ita) Bardiani – CSF 0:20:38
108 Enrico Salvador (Ita) Biesse – Carrera – Gavardo 0:20:55
109 Alex Frame (NZl) Trek – Segafredo 0:21:17
110 Fumiyuki Beppu (Jpn) Trek – Segafredo 0:21:17
111 Gregory Daniel (USA) Trek – Segafredo 0:22:06
112 James Oram (NZl) ONE Pro Cycling 0:22:58
113 Brice Feillu (Fra) Team Fortuneo – Samsic 0:23:06
114 Daniel Pearson (GBr) Aqua Blue Sport 0:23:24
115 Calvin Watson (Aus) Aqua Blue Sport 0:23:35
116 Michele Gazzara (Ita) Sangemini – MG.Kvis – Vega 0:24:00
117 Marco Coledan (Ita) Wilier Triestina – Selle Italia 0:24:16
118 Sam Bewley (NZl) Mitchelton – Scott 0:24:19
119 Iuri Filosi (Ita) Delko – Marseille Provence KTM 0:25:42
120 Nelson Andres Soto Martinez (Col) Caja Rural – Seguros RGA 0:26:29
121 Nikolai Cherkasov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:26:35
122 Dayer Quintana (Col) Movistar Team 0:26:49
123 Omer Goldshtein (Isr) Israel Cycling Academy 0:27:14
124 Colin Stüssi (SUI) Amore & Vita – Prodir 0:27:23
125 Peter Williams (GBr) ONE Pro Cycling 0:27:26
126 Daan Olivier (Ned) Team LottoNL – Jumbo 0:27:38
127 Casper Phillip Pedersen (Den) Aqua Blue Sport 0:27:47
128 Awet Andemeskel (Eri) Israel Cycling Academy 0:28:25
129 Evgeny Kobernyak (Rus) Gazprom – RusVelo 0:28:40
130 Tyler Williams (USA) Israel Cycling Academy 0:29:52
131 Jaime Castrillo Zapater (Esp) Movistar Team 0:32:11
132 Mirko Trosino (Ita) Amore & Vita – Prodir 0:32:29
133 Antonio Zullo (Ita) Amore & Vita – Prodir 0:34:39
134 Floryan Arnoult (Fra) Trevigiani Phonix – Hemus 1896 0:34:39
135 Mateusz Taciak (Pol) CCC Sprandi – Polkowice 0:34:44
136 Thomas Baylis (GBr) ONE Pro Cycling 0:35:16
137 Luis Enrique Lemus Davila (Mex) Israel Cycling Academy 0:35:31
138 Emils Liepins (Lat) ONE Pro Cycling 0:35:42
139 Mattia Marcelli (Ita) MsTina – Focus 0:36:16
140 Sondre Holst Enger (Nor) Israel Cycling Academy 0:36:23
141 Javier Moreno Bazan (Esp) Delko – Marseille Provence KTM 0:36:37
142 Niccolò Salvietti (Ita) Sangemini – MG.Kvis – Vega 0:36:38
143 Maris Bogdanovics (Lat) Amore & Vita – Prodir 0:36:46
144 Manuel Peñalver Aniorte (Esp) Trevigiani Phonix – Hemus 1896 0:36:46
145 Davide Gabburo (Ita) Amore & Vita – Prodir 0:36:47
146 Attilio Viviani (Ita) Sangemini – MG.Kvis – Vega 0:36:51
147 Eugenio Alafaci (Ita) Trek – Segafredo 0:37:32
148 Nicolas Marini (Ita) MsTina – Focus 0:37:34
149 Luca Colnaghi (Ita) Sangemini – MG.Kvis – Vega 0:38:07
150 Emil Dima (Rou) MsTina – Focus 0:38:18
151 Franklin Six (Bel) WB Aqua Protect – Veranclassic 0:42:11
152 Jake Kelly (GBr) ONE Pro Cycling 0:42:54
153 Michele Scartezzini (Ita) Sangemini – MG.Kvis – Vega 0:43:11
154 Simone Ravanelli (Ita) Biesse – Carrera – Gavardo 0:43:39
155 Andrea Zanardini (Ita) Biesse – Carrera – Gavardo 0:44:01
156 Federico Orlandi (Ita) Biesse – Carrera – Gavardo 0:44:10
157 Iltjan Nika (Alb) Amore & Vita – Prodir 0:44:24
158 Vlad-Nicolae Dobre (Rou) MsTina – Focus 0:45:19
159 Michael Carbel Svendgaard (Den) Team Fortuneo – Samsic 0:46:14