Quick Step Floors / Tim De Waele

Tornado Tom mimo, że spędził prawie całą swoją karierę pod skrzydłami Patricka Lefevere będzie pomagał kolarzom Lotto Soudal i sygnował swoim nazwiskiem projekt „Captains of Cycling”.

Czterokrotny triumfator Paryż – Roubaix i mistrz świata z 2015 roku postanowił zostać doradcą ekipy Lotto Soudal. Będzie także ambasadorem ciekawego projektu „Captains of Cycling”. Dla Belga stanowi to nowe wyzwanie w jego kolarskim życiu.

Nie będę bezpośrednio przy kolarzach w czasie wyścigu, ale cały czas służę swoją pomocą. Doszedłem do wniosku, że moje doświadczenie bardziej przyda się w Lotto Soudal, a nie w świetnie zorganizowanym Quick – Step. Patrick Lefevere jest moim przyjacielem i zrozumiał moją decyzję

– tłumaczył Boonen całą sytuację telewizji Sporza.

Nie jest przypadkiem, że akurat to z Lotto Soudal związał się Tornado Tom:

Dyrektor ekipy, Paul de Geyter jest moim byłym agentem, a dostawca rowerów – Ridley zatrudnia przecież mojego ojca. Dodatkowo to Marc Sergeant był pierwszym moim dyrektorem sportowym kilkanaście lat temu. Myślę, że w takim towarzystwie doskonale się odnajdę i razem doprowadzimy drużynę do wielu sukcesów.

Projekt „Captains of Cycling” jest tworzony przez belgijską loterię narodową. Każdy z kibiców może wspomóc finansowo ekipę Lotto Soudal, a w zamian otrzymać kupon do sklepu ekipy czy dostęp do ekskluzywnych zdjęć. Jednak co najważniejsze – można także liczyć na wstęp do strefy VIP na wyścig Ronde van Vlaanderen.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments