fot. Michał Kapusta / naszosie.pl

Sobotni wyścig Omloop Het Nieuwsblad jest niewątpliwie wielkim początkiem sezonu w Europie. Nie dziwi więc fakt, że zdecydowana większość zespołów World Tour wysyła tam bardzo mocne zespoły. Nie inaczej jest w przypadku BORA – hansgrohe.

Choć na starcie pierwszych klasyków zabraknie Petera Sagana, który w Sierra Nevada przygotowuje się do marcowych startów, ekipa BORA – hansgrohe może naprawdę namieszać. Liderem ekipy został mianowany Markus Burghardt, który ma za sobą wiele świetnych startów w belgijskich wyścigach. Nie jest jednak pewne, że to on będzie absolutnym numerem jeden. Równie ważną postacią w zespole może być bowiem Daniel Oss, który w niemieckim zespole może wejść na wyższy poziom.

Pozostali kolarze BORA – hansgrohe, których zobaczymy na starcie popularnego Omloopa, to także badzo solidne nazwiska. Wydaje się, że każdy z nich jest w stanie zarówno odpowiednio pomóc swojemu liderowi, jak i spróbować akcji zaczepnej. Mowa tu o Christophie Pfingstenie, Lukasie Postlbergerze, Aleksejsie Saramotinsie, Andreasie Schillingerze i Michaelu Schwarzmanie.

Skład BORA – hansgrohe na Omloop Het Nieuwsblad: Markus Burghardt, Daniel Oss, Christoph Pfingstein, Lukas Postlberger, Aleksejs Saramotins, Andreas Schillinger, Michael Schwarzmann.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments