BORA-hansgrohe / photo Roberto Bettini/BettiniPhoto©2018

Roman Villalobos (Canels Specialized) triumfował na drugim etapie Vuelta a San Juan Internacional i został nowym liderem wyścigu. Rafał Majka był szósty. 

Drugiego dnia argentyńskiego wyścigu na kolarzy czekał etap ze startem i metą w Peri Lago Punta Negra. Do przejechania było prawie 150 kilometrów, a po drodze czekały na nich dwie lotne premie i cztery podjazdy. Także finisz nie należał do najłatwiejszych.

W ucieczkę dnia zabrali się dzisiaj: Carlos Alzate ( UnitedHealthcare Pro Cycling Team), Gerardo Tivani (Equipo Continental Municipalidad de Pocito), Roderick Aconegui (Urugwaj) i Ignacio Prado (Canels Specialized). Jednak po dwóch górskich premiach odpadł Aconegui.

Po kolejnym podjeździe z tyłu został Tiviani i na czele kręcili tylko Alzate i Prado. Dwójka na 37 kilometrów przed metą miała 3 minuty przewagi. Najwięcej punktów do klasyfikacji górskiej zebrał dzisiaj Ignacio Prado (Canels Specialized) i to on do jutrzejszego etapu założy koszulkę dla najlepszego górala.

Wszystko zjechało się już 25 kilometrów przed metą. Chwilę później dość niespodziewanie z peletonu urwała się dość mocna szóstka w składzie: Jelle Wallays (Lotto Soudal), Winner Anacona (Movistar Team), Jose Luis Rodriguez (Sindicato Empleados Públicos of San Juan), Jeovane Oliveira (Brazylia), Marco Arriagada (Equipo Continental Municipalidad de Pocito) i César Nicolas Paredes (Medellin – Inder).

Tak układ nie był na rękę Quick – Step Floors i BORA – hansgrohe, więc 15 kilometrów przed metą skasowali oni ten odjazd. Kolejnym śmiałkiem okazał się Mattia Bais (reprezentacja Włoch), ale jego akcja zakończyła się na siedem kilometrów przed metą.

Długo trwały szachy, ale 3000 metrów przed metą mocniej pociągnęli Roman Villalobos (Canels Specialized), Ricardo Escuela (Agrupacion Virgen De Fatima) i Tiesj Benoot (Lotto Soudal). Ten odjazd trochę przegapił Rafał Majka (BORA – hansgrohe).

Na finiszowych metrach dość niespodziewanie najszybszy okazał się Villalobos. Drugi był Escuela, a trzeci Benoot. Na szóstym miejscu (w tym samym czasie) etap zakończył Majka.

Wyniki drugiego etapu:

1 Roman Villalovos (CRc) Canel’s-Specialized 3:25:06
2 Ricardo Escuela (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima
3 Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal
4 Filippo Ganna (Ita) UAE Team Emirates
5 Oscar Sevilla (Spa) Medellin
6 Rafal Majka (Pol) Bora-Hansgrohe
7 Gonzalo Najar (Arg) S.E.P. de San Juan
8 Alexander Cataford (Can) UnitedHealthcare Pro Cycling
9 Guillaume Boivin (Can) Israel-Cycling Academy
10 Luis Mas (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
11 Manuel Belletti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
12 Eduardo Sepulveda (Arg) Movistar Team
13 Miguel Rubiano (Col) Coldeportes-Zenu
14 Anderson Maldonado (Uru) Uruguay
15 Dayer Quintana (Col) Movistar Team
16 Darwin Atapuma (Col) UAE Team Emirates
17 Matteo Busato (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia
18 German Chaves (Col) Coldeportes-Zenu
19 Omar Mendoza (Col) Medellin
20 Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo
21 Rodolfo Torres (Col) Androni Giocattoli-Sidermec
22 Cristian Muñoz (Col) Coldeportes-Zenu
23 Enzo Moyano (Arg) Municipalidad de Pocito
24 Jens Keukeleire (Bel) Lotto Soudal
25 Kanstantsin Suitsou (Blr) Bahrain-Merida
26 Daniel Diaz (Arg) S.E.P. de San Juan
27 Eduardo Corte (Mex) Canel’s-Specialized
28 Joaquim Silva (Por) Caja Rural-Seguros RGA
29 Mattia Cattaneo (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
30 Edwin Alcibiades Avila (Col) Israel-Cycling Academy
31 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal
32 Fernando Gaviria (Col) Quick-Step Floors 0:00:08
33 Jhonatan Narvaez (Ecu) Quick-Step Floors 0:00:16
34 Winner Anacona (Col) Movistar Team 0:00:22
35 Ruben Rojas (Arg) Argentina
36 Zahiri Abderrahim (Mar) Trevigiani Phonix-Hemus
37 Ruben Ramos (Arg) Argentina
38 Marco Arriagada (Chi) Municipalidad de Pocito
39 Alex Cano (Col) Coldeportes-Zenu
40 Giacomo Nizzolo (Ita) Trek-Segafredo 0:00:31
41 Cesar Paredes (Col) Medellin
42 Travis McCabe (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling
43 Miguel Eduardo Florez (Col) Wilier Triestina-Selle Italia
44 Rémi Cavagna (Fra) Quick-Step Floors
45 Victor De La Parte (Spa) Movistar Team
46 Pascal Ackermann (Ger) Bora-Hansgrohe
47 Alex Turrin (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia
48 Walter Vargas (Col) Medellin
49 Jarlinson Pantano (Col) Trek-Segafredo
50 Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team
51 Luis Laverde (Col) Coldeportes-Zenu
52 Alejandro Duran (Arg) Argentina
53 Fausto Masnada (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
54 Julen Amezqueta (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
55 Giuseppe Fonzi (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia 0:00:43
56 Eric Marcotte (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling
57 Efren Santos (Mex) Canel’s-Specialized
58 Pawel Poljanski (Pol) Bora-Hansgrohe
59 Yousif Mirza Al-Hammadi (UAE) UAE Team Emirates
60 Floryan Arnoult (Fra) Trevigiani Phonix-Hemus
61 Simone Velasco (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia
62 Anass Ait El Abdia (Mar) UAE Team Emirates
63 Daniel Zamora (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima
64 Atilio Pinno (Bra) Brazil
65 Ignacio Moyano (Chi) Chile
66 Javier Montoya (Col) Trevigiani Phonix-Hemus
67 Gregory Daniel (USA) Trek-Segafredo
68 Juan Pablo Dotti (Arg) S.E.P. de San Juan
69 Maximiliano Richeze (Arg) Quick-Step Floors
70 German Tivani (Arg) Trevigiani Phonix-Hemus
71 Niccolo Bonifazio (Ita) Bahrain-Merida
72 Francisco Monte (Arg) Asociacion Civil Mardan 0:00:57
73 Robigzon Oyola (Col) Medellin 0:01:07
74 Sergio Aguirre (Arg) Municipalidad de Rawson
75 Mauricio Bielinski (Bra) Brazil
76 Jose Lucian Martinez (Arg) Argentina
77 Luciano Montivero (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima
78 Facundo Cattapan (Arg) Municipalidad de Rawson 0:01:27
79 Alan Valencio (Bra) Brazil 0:01:29
80 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
81 Filippo Pozzato (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia
82 Victor Olivares (Chi) Chile
83 Aleksandr Riabushenko (Blr) UAE Team Emirates
84 Haston Javier (Arg) S.E.P. de San Juan
85 Emiliano Ibarra (Arg) S.E.P. de San Juan
86 Attilio Viviani (Ita) Italy
87 Filippo Rochetti (Ita) Italy
88 Julio Camacho (Col) Coldeportes-Zenu
89 Pablo Andres Alarcon (Chi) Canel’s-Specialized
90 Emiliano Contreras (Arg) Asociacion Civil Mardan
91 Alvaro Cuadros (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
92 Higinio Lucero (Arg) Municipalidad de Rawson 0:01:48
93 Leonardo Rodriguez (Arg) Asociacion Civil Mardan
94 Alan Ramirez (Arg) Municipalidad de Rawson
95 Jorge Pi (Arg) Asociacion Civil Mardan
96 Daniel Juarez (Arg) Asociacion Civil Mardan
97 Ivan Garcia (Spa) Bahrain-Merida
98 Mihkel Räim (Est) Israel-Cycling Academy
99 Kristian Sbaragli (Ita) Israel-Cycling Academy
100 Matteo Pelucchi (Ita) Bora-Hansgrohe
101 Franco Lopez (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima
102 Mauro Richeze (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima
103 Jose Luis Rodriguez (Chi) S.E.P. de San Juan
104 Adrian Alvarado (Chi) Chile
105 Antonio Pedrero (Spa) Movistar Team
106 Yannis Yssaad (Fra) Caja Rural-Seguros RGA 0:02:28
107 Juan Melivilo (Arg) Municipalidad de Pocito 0:02:45
108 Roderich Aconegui (Uru) Uruguay
109 Nicolas Cabrera (Chi) Chile
110 Ignacio Maldonado (Uru) Uruguay
111 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
112 Ryan Mullen (Irl) Trek-Segafredo
113 Josu Zabala (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
114 Nicolas Maes (Bel) Lotto Soudal
115 Weimar Roldan (Col) Medellin 0:02:48
116 Felix Nordase (Cub) Cuba
117 Pedro Portuondo (Cub) Cuba
118 Jeovane De Oliveira (Bra) Brazil
119 Mauricio Muller (Arg) S.E.P. de San Juan 0:02:51
120 Hector Lucero (Arg) Municipalidad de Pocito
121 Duilio Ramos (Arg) Argentina 0:03:09
122 Christian Perez (Cub) Cuba 0:03:13
123 Tanner Putt (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling 0:03:16
124 Jelle Wallays (Bel) Lotto Soudal
125 Sebastian Reyes (Chi) Chile
126 Michal Kolár (Svk) Bora-Hansgrohe
127 Christofer Jurado (Pan) Trevigiani Phonix-Hemus 0:03:31
128 Richard Mascarañas (Uru) Uruguay
129 Alan Presa (Uru) Uruguay
130 Rodrigo Do Nascimento (Bra) Brazil
131 Federico Burchio (Ita) Italy 0:03:58
132 Mattia Bais (Ita) Italy
133 Nicolas Naranjo (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima 0:04:38
134 Adrian Richeze (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima
135 Hidalgo Vera (Cub) Cuba 0:04:41
136 Aviv Yechezkel (Isr) Israel-Cycling Academy 0:04:43
137 Iljo Keisse (Bel) Quick-Step Floors 0:04:44
138 Daniel Eaton (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling 0:04:51
139 Antonio Nibali (Ita) Bahrain-Merida 0:04:57
140 Rafael De Mattos (Bra) Brazil
141 Jose Astiasaran (Arg) Asociacion Civil Mardan 0:05:05
142 Leonardo Fedrigo (Ita) Italy
143 Marcos Mendez (Arg) Argentina
144 Andreas Schillinger (Ger) Bora-Hansgrohe 0:05:08
145 Eugenio Alafaci (Ita) Trek-Segafredo
146 Filippo Calderaro (Ita) Italy
147 Ignacio de Jesus Prado (Mex) Canel’s-Specialized 0:05:20
148 Alvaro Hodeg (Col) Quick-Step Floors 0:06:52
149 Carlos Alzate (Col) UnitedHealthcare Pro Cycling
150 Benjamin Perry (Can) Israel-Cycling Academy 0:08:07
151 Manuel Peñalver (Spa) Trevigiani Phonix-Hemus 0:11:48
152 Pablo Anchieri (Uru) Uruguay
153 Ezequiel Falcon (Arg) Municipalidad de Rawson 0:11:51
154 Gerardo Tivani (Arg) Municipalidad de Pocito
155 Patricio Almonacid (Chi) Chile 0:12:49
156 Gonzalo Sabas Miranda (Chi) Municipalidad de Pocito
157 Leandro Marcos (Cub) Cuba
158 Pedro Gonzalez (Arg) Municipalidad de Pocito
159 Jose Alfredo Santoyo (Mex) Canel’s-Specialized 0:14:06
160 Oliviero Troia (Ita) UAE Team Emirates 0:14:57
161 Pedro Gordillo (Arg) Municipalidad de Rawson 0:17:07
162 Enzo Wouters (Bel) Lotto Soudal 0:17:50
163 Andres Paez (Arg) Municipalidad de Rawson 0:31:02
DNF Alejandro Parra (Cub) Cuba
DSQ Gonzalo Sabas Miranda (Chi) Municipalidad de Pocito

 

Klasyfikacja generalna po drugim etapie:

1 Roman Villalovos (CRc) Canel’s-Specialized 6:40:19
2 Ricardo Escuela (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima 0:00:04
3 Tiesj Benoot (Bel) Lotto Soudal 0:00:06
4 Fernando Gaviria (Col) Quick-Step Floors 0:00:08
5 Manuel Belletti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec 0:00:10
6 Filippo Ganna (Ita) UAE Team Emirates
7 Miguel Rubiano (Col) Coldeportes-Zenu
8 Luis Mas (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
9 Oscar Sevilla (Spa) Medellin
10 Jens Keukeleire (Bel) Lotto Soudal
11 Edwin Alcibiades Avila (Col) Israel-Cycling Academy
12 Rafal Majka (Pol) Bora-Hansgrohe
13 Anderson Maldonado (Uru) Uruguay
14 Matteo Busato (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia
15 Alexander Cataford (Can) UnitedHealthcare Pro Cycling
16 German Chaves (Col) Coldeportes-Zenu
17 Kanstantsin Suitsou (Blr) Bahrain-Merida
18 Mattia Cattaneo (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
19 Eduardo Sepulveda (Arg) Movistar Team
20 Omar Mendoza (Col) Medellin
21 Darwin Atapuma (Col) UAE Team Emirates
22 Cristian Muñoz (Col) Coldeportes-Zenu
23 Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo
24 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal
25 Rodolfo Torres (Col) Androni Giocattoli-Sidermec
26 Dayer Quintana (Col) Movistar Team
27 Eduardo Corte (Mex) Canel’s-Specialized
28 Gonzalo Najar (Arg) S.E.P. de San Juan
29 Enzo Moyano (Arg) Municipalidad de Pocito
30 Guillaume Boivin (Can) Israel-Cycling Academy
31 Joaquim Silva (Por) Caja Rural-Seguros RGA
32 Daniel Diaz (Arg) S.E.P. de San Juan
33 Jhonatan Narvaez (Ecu) Quick-Step Floors 0:00:26
34 Zahiri Abderrahim (Mar) Trevigiani Phonix-Hemus 0:00:32
35 Winner Anacona (Col) Movistar Team
36 Ruben Ramos (Arg) Argentina
37 Ruben Rojas (Arg) Argentina
38 Marco Arriagada (Chi) Municipalidad de Pocito
39 Alex Cano (Col) Coldeportes-Zenu
40 Giacomo Nizzolo (Ita) Trek-Segafredo 0:00:41
41 Alex Turrin (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia
42 Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team
43 Alejandro Duran (Arg) Argentina
44 Fausto Masnada (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
45 Miguel Eduardo Florez (Col) Wilier Triestina-Selle Italia
46 Jarlinson Pantano (Col) Trek-Segafredo
47 Victor De La Parte (Spa) Movistar Team
48 Luis Laverde (Col) Coldeportes-Zenu
49 Rémi Cavagna (Fra) Quick-Step Floors
50 Pascal Ackermann (Ger) Bora-Hansgrohe
51 Julen Amezqueta (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
52 Cesar Paredes (Col) Medellin
53 Walter Vargas (Col) Medellin
54 Niccolo Bonifazio (Ita) Bahrain-Merida 0:00:47
55 Yousif Mirza Al-Hammadi (UAE) UAE Team Emirates 0:00:53
56 Maximiliano Richeze (Arg) Quick-Step Floors
57 Floryan Arnoult (Fra) Trevigiani Phonix-Hemus
58 Simone Velasco (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia
59 Eric Marcotte (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling
60 Atilio Pinno (Bra) Brazil
61 Anass Ait El Abdia (Mar) UAE Team Emirates
62 Efren Santos (Mex) Canel’s-Specialized
63 Javier Montoya (Col) Trevigiani Phonix-Hemus
64 German Tivani (Arg) Trevigiani Phonix-Hemus
65 Giuseppe Fonzi (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia
66 Ignacio Moyano (Chi) Chile
67 Daniel Zamora (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima
68 Juan Pablo Dotti (Arg) S.E.P. de San Juan
69 Gregory Daniel (USA) Trek-Segafredo
70 Francisco Monte (Arg) Asociacion Civil Mardan 0:01:07
71 Pawel Poljanski (Pol) Bora-Hansgrohe 0:01:10
72 Robigzon Oyola (Col) Medellin 0:01:17
73 Jose Lucian Martinez (Arg) Argentina
74 Luciano Montivero (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima
75 Mauricio Bielinski (Bra) Brazil
76 Travis McCabe (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling 0:01:18
77 Sergio Aguirre (Arg) Municipalidad de Rawson 0:01:34
78 Aleksandr Riabushenko (Blr) UAE Team Emirates 0:01:39
79 Pablo Andres Alarcon (Chi) Canel’s-Specialized
80 Alan Valencio (Bra) Brazil
81 Haston Javier (Arg) S.E.P. de San Juan
82 Francesco Gavazzi (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
83 Attilio Viviani (Ita) Italy
84 Julio Camacho (Col) Coldeportes-Zenu
85 Emiliano Ibarra (Arg) S.E.P. de San Juan
86 Filippo Pozzato (Ita) Wilier Triestina-Selle Italia
87 Alvaro Cuadros (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
88 Matteo Pelucchi (Ita) Bora-Hansgrohe 0:01:54
89 Daniel Juarez (Arg) Asociacion Civil Mardan 0:01:55
90 Emiliano Contreras (Arg) Asociacion Civil Mardan 0:01:56
91 Mauro Richeze (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima 0:01:58
92 Kristian Sbaragli (Ita) Israel-Cycling Academy
93 Leonardo Rodriguez (Arg) Asociacion Civil Mardan
94 Adrian Alvarado (Chi) Chile
95 Mihkel Räim (Est) Israel-Cycling Academy
96 Jorge Pi (Arg) Asociacion Civil Mardan
97 Jose Luis Rodriguez (Chi) S.E.P. de San Juan
98 Alan Ramirez (Arg) Municipalidad de Rawson
99 Antonio Pedrero (Spa) Movistar Team
100 Franco Lopez (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima
101 Filippo Rochetti (Ita) Italy 0:01:59
102 Higinio Lucero (Arg) Municipalidad de Rawson 0:02:15
103 Yannis Yssaad (Fra) Caja Rural-Seguros RGA 0:02:38
104 Facundo Cattapan (Arg) Municipalidad de Rawson 0:02:47
105 Victor Olivares (Chi) Chile 0:02:51
106 Roderich Aconegui (Uru) Uruguay 0:02:54
107 Ryan Mullen (Irl) Trek-Segafredo 0:02:55
108 Ignacio Maldonado (Uru) Uruguay
109 Nicolas Cabrera (Chi) Chile
110 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
111 Josu Zabala (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
112 Weimar Roldan (Col) Medellin 0:02:58
113 Pedro Portuondo (Cub) Cuba
114 Felix Nordase (Cub) Cuba
115 Jeovane De Oliveira (Bra) Brazil
116 Hector Lucero (Arg) Municipalidad de Pocito 0:03:01
117 Nicolas Maes (Bel) Lotto Soudal 0:03:12
118 Mauricio Muller (Arg) S.E.P. de San Juan 0:03:18
119 Michal Kolár (Svk) Bora-Hansgrohe 0:03:26
120 Christian Perez (Cub) Cuba 0:03:40
121 Alan Presa (Uru) Uruguay 0:03:41
122 Christofer Jurado (Pan) Trevigiani Phonix-Hemus
123 Rodrigo Do Nascimento (Bra) Brazil
124 Richard Mascarañas (Uru) Uruguay
125 Jelle Wallays (Bel) Lotto Soudal 0:03:43
126 Mattia Bais (Ita) Italy 0:04:08
127 Tanner Putt (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling 0:04:11
128 Sebastian Reyes (Chi) Chile 0:04:19
129 Nicolas Naranjo (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima 0:04:48
130 Federico Burchio (Ita) Italy 0:04:53
131 Aviv Yechezkel (Isr) Israel-Cycling Academy
132 Iljo Keisse (Bel) Quick-Step Floors 0:04:54
133 Rafael De Mattos (Bra) Brazil 0:05:07
134 Leonardo Fedrigo (Ita) Italy 0:05:15
135 Marcos Mendez (Arg) Argentina
136 Juan Melivilo (Arg) Municipalidad de Pocito 0:05:23
137 Antonio Nibali (Ita) Bahrain-Merida 0:05:24
138 Ignacio de Jesus Prado (Mex) Canel’s-Specialized 0:05:28
139 Jose Astiasaran (Arg) Asociacion Civil Mardan 0:05:32
140 Eugenio Alafaci (Ita) Trek-Segafredo 0:05:35
141 Ivan Garcia (Spa) Bahrain-Merida 0:05:38
142 Daniel Eaton (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling 0:05:39
143 Filippo Calderaro (Ita) Italy 0:05:48
144 Andreas Schillinger (Ger) Bora-Hansgrohe 0:06:37
145 Duilio Ramos (Arg) Argentina 0:06:52
146 Carlos Alzate (Col) UnitedHealthcare Pro Cycling 0:06:57
147 Alvaro Hodeg (Col) Quick-Step Floors 0:07:54
148 Adrian Richeze (Arg) A.C.A. Virgen De Fatima 0:08:15
149 Benjamin Perry (Can) Israel-Cycling Academy 0:08:17
150 Hidalgo Vera (Cub) Cuba 0:08:24
151 Ezequiel Falcon (Arg) Municipalidad de Rawson 0:12:01
152 Gerardo Tivani (Arg) Municipalidad de Pocito 0:12:15
153 Manuel Peñalver (Spa) Trevigiani Phonix-Hemus 0:12:18
154 Leandro Marcos (Cub) Cuba 0:13:16
155 Pedro Gonzalez (Arg) Municipalidad de Pocito 0:13:27
156 Jose Alfredo Santoyo (Mex) Canel’s-Specialized 0:14:16
157 Patricio Almonacid (Chi) Chile 0:15:17
158 Pablo Anchieri (Uru) Uruguay 0:15:30
159 Pedro Gordillo (Arg) Municipalidad de Rawson 0:17:45
160 Enzo Wouters (Bel) Lotto Soudal 0:18:00
161 Oliviero Troia (Ita) UAE Team Emirates 0:18:47
162 Andres Paez (Arg) Municipalidad de Rawson 0:33:30