fot. Michał Kapusta

Choć mamy już drugi tydzień stycznia, Gianni Savio i jego świta postanowili dopiero dziś zaprezentować skład swojego zespołu na sezon 2018.

W 2018 roku, ekipa Androni nie będzie tak mocna, jak jeszcze kilka miesięcy temu. Wszystko przez odejście Egana Bernala, który niewątpliwie był gwiazdą numer jeden. Nie znaczy to jednak, że kolarzy w czerwonych trykotach nigdzie nie zobaczymy w czołówce.

Zdecydowanie największa presja spadła na barki trójki Francesco Gavazzi, Rodolfo Torres i Mattia Cattaneo. Każdy z wymienionych kolarzy dostanie dla siebie kilka szans, a od wyników zależeć będzie jego przyszłość nie tylko w zespole, ale także w peletonie.

Równie istotna będzie też postawa „formacji młodzieżowej”. W sezonie 2018, kolejną szansę na poprawę umiejętności dostaną m.in. Davide Ballerini, Andrea Vendrame czy Kevin Rivera.

Skład Androni – Sidermec na sezon 2018:  Francesco Gavazzi, Rodolfo Torres, Mattia Cattaneo, Manuel Belletti, Alessandro Bisolti, Luca Chirico, Marco Frapporti, Matteo Spreafico, Davide Ballerini, Andrea Vendrame, Kevin Rivera, Raffaello Bonusi, Mattia Frapporti, Matteo Malucelli, Fausto Masnada, Ivan Sosa.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments