© ASO/Bruno.Bade

Zwycięstwem Matteo Trentina zakończyła się 111. edycja Paris – Tours. Oto co do powiedzenia mieli triumfator, drugi na mecie Søren Kragh Andersen (Sunweb) i Jean-Pierre Drucker (BMC Racing Team).

Matteo Trentin (Quick Step Floors):

Deszcz i mokra droga spowodowały, że peleton tuż przed wzniesieniami trochę się podzielił. Postanowiłem spróbować swoich sił w ataku, a na kolejnej hopce ponowiłem akcję. Później świetną pracę wykonał Niki Terpstra.

Jestem szczęśliwy, że w ten sposób zakończyłem swoją przygodę z Quick Step Floors. Chciałem podziękować całej ekipie za ostatnie siedem lat.

Søren Kragh Andersen (Sunweb):

To był świetny dzień dla mojej drużyny. Mieliśmy swój plan, który wykonaliśmy perfekcyjnie. Ze swojej strony chcę podziękować chłopakom za niesamowitą pracę którą wykonali. Dzięki nim do końca mogłem walczyć o zwycięstwo. Jestem zadowolony z wyniku i z niecierpliwością czekam na kolejny sezon.

Jean-Pierre Drucker (BMC Racing Team):

Finałowe kilometry były bardzo szybkie. Nie byłem w stanie odpowiedzieć na atak Matteo Trentina. Niestety najlepsi pojechali w decydujący odjazd. Jestem nieco rozczarowany wynikiem. Sprint po czwarte miejsce zacząłem zbyt wcześnie i ostatecznie musiałem zadowolić się dziesiątym miejscem.

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments