AUBIN LIPKE - TOUR DE L'AVENIR

Po bardzo dobrym sezonie, Alvaro Hodeg znalazł zawodową drużynę. Jego nowym pracodawcą została ekipa Quick – Step Floors. 

Hodeg jest 21-letnim Kolumbijczykiem, specjalizującym się w sprintach. Na jego koncie znajduje się chociażby wygrany etap Tour de l’Avenir, czy dwa drugie miejsca na pojedynczych odcinkach tego samego wyścigu.

Cały zespół, od sztabu po dyrektorów sportowych, zgotował mi najlepsze możliwe powitanie. Czuje się tu jak w domu i z każdym się dogaduje. Teraz skupiam się na ostatnim wyścigu sezonu, a później będę już tylko czekał na kapitalną przygodę z nowym zespołem, która potrwa kolejne dwa lata. Jestem niezwykle zmotywowany do jeszcze cięższej pracy niż kiedykolwiek wcześniej. Chcę się rozwijać i zbierać jak najwięcej doświadczenia w tak kapitalnym zespole

– powiedział Hodeg.

W ostatnich tygodniach Kolumbijczyk jest porównywany do swojego nieco starszego rodaka, Fernando Gavirii. Dojście do jego poziomu będzie jednak niezwykle trudne.

Poprzedni artykułBinche-Chimay-Binche 2017: Jasper de Buyst szybszy od Trentina
Następny artykułStefano Pirazzi otrzymał zakaz startów na cztery lata!
Dziennikarz z wykształcenia i pasji. Oprócz kolarstwa kocha żużel, o którym pisze na portalu speedwaynews.pl. W wolnych chwilach bawi się w tłumacza, amatorsko jeździ i do późnych godzin nocnych gra półzawodowo w CS:GO.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments