Fot. BORA-hansgrohe

Drużyna BORA-hansgrohe potwierdziła to, co Rafał Majka zdradził nam podczas styczniowego zgrupowania na Majorce, a mianowicie, że wystartuje w wyścigu Tour of California. W składzie znaleźli się także Maciej Bodnar i Paweł Poljański, co oznacza, że w Kalifornii wystartują wszyscy polscy kolarze ścigający się w barwach niemieckiej drużyny. 

Udział mistrza Polski w amerykańskiej „etapówce” jest częścią przygotowań do wyścigu Tour de France, ale obecność Petera Sagana w składzie, który wygrał Amgen Tour of California w 2015 roku zwiastuje aktywną i mocną jazdę niemieckiej ekipy.

Już w tę niedzielę stanę na starcie Tour of California z moim zespołem #Borahansgrohe. Wraz z Peterem Sagenem i całą drużyną chcemy mocno zaznaczyć naszą obecność w wyścigu. Będzie to dla mnie ważny sprawdzian przed Tour de France. Podczas treningów w Polsce czułem się dobrze, popracowałem też nad szybkością i mocnymi podjazdami, dzięki czemu w USA chciałbym sprawdzić nogę. Trzymajcie kciuki! [pisownia oryginalna]

-napisał Rafał Majka na Facebooku.

Pełny skład drużyny BORA-hansgrohe na wyścig Tour of California 2017: Maciej Bodnar, Michael Kolar, Paweł Poljański, Peter Sagan, Erik Baska, Rafał Majka, Jay McCarthy i Juraj Sagan.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments