Tour de Romandie / tourderomandie.ch

Włoch był najszybszy w Payerne po finiszu z peletonu. Liderem pozostał Fabio Felline (Trek-Segafredo).

Czwartego dnia rywalizacji w Szwajcarii do pokonania było 187km. Start i meta umiejscowione zostały w Payerne, które znajduje się nieco niżej niż miasta odwiedzane w poprzednich dniach. Dzięki temu udało się uniknąć opadów śniegu i kolarzom towarzyszyła niezła pogoda.

Ucieczkę dnia rozpoczęło siedmiu zawodników: Thomas De Gendt (Lotto-Soudal), Hugo Houle (AG2R), Toms Skujins (Cannondale-Drapac), Nikita Stalnov (Astana), Victor Campenaerts (LottoNL-Jumbo), Lukas Postlberger (BORA-hansgrohe) i Davide Martinelli (Quick-Step Floors). Dość szybko jazdę w czołówce odpuścił Stalnov, a pozostała szóstka nie uzyskała zbyt dużej przewagi. Bardzo mocna praca ekipy Bahrain-Merida sprawiła, że harcowników złapano już 36km przed metą.

Ostatnią trudnością pozostawała premia górska w Sassel i tam pojawiło się sporo ataków. Jako pierwszy ruszył Simon Clarke (Cannondale-Drapac), do którego dołączyli Sebastian Reichenbach, Arnaud Courteille (FDJ) i Tosh Van Der Sande (Lotto-Soudal). Problemy mieli za to faworyci etapu – Sonny Colbrelli (Bahrain-Merida), Elia Viviani (Team Sky) i Michael Albasini (Orica-Scott).

27km przed metą akcja czwórki dobiegła końca, ale w zasadniczej grupie nie było spokojnie. Kolejne próby podejmowali m.in. Bob Jungels (Quick-Step Floors) i Alex Dowsett (Movistar). Mistrz Wielkiej Brytanii w jeździe indywidualnej na czas uzyskał 20 sekund przewagi i samotnie jechał ku mecie. Za jego plecami zdołała się zorganizować grupa Bahrain-Merida, która wróciła do pogoni i pracy dla Colbrellego.

Na kolejnych kilometrach różnica się nie zmniejszała i szanse samotnego Dowsetta na sukces rosły. Bahrain-Merida otrzymała pomoc od Team Sky i Quick-Step Floors, co sprawiło, że kolarz Movistaru został złapany niecałe 4km przed metą. Do głosu doszły ekipy sprinterów, a najlepszym finiszem popisał się Elia Viviani (Team Sky). Drugi był Sonny Colbrelli (Bahrain-Merida), a trzeci Michael Schwarzmann (BORA-hansgrohe).

Wyniki etapu:

1 ITAElia Viviani (ITA) Sky Professional Cycling Team 4:27:42
2 ITASonny Colbrelli (ITA) Bahrain – Merida 0:00
3 GERMichael Schwarzmann (GER) Bora – Hansgrohe 0:00
4 AUSAlexander Edmondson (AUS) Orica – Scott 0:00
5 FRASamuel Dumoulin (FRA) AG2R – La Mondiale 0:00
6 ALGYoucef Reguigui (ALG) Dimension Data 0:00
7 ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG) Quick Step Floors 0:00
8 NEDMoreno Hofland (NED) Lotto – Soudal 0:00
9 RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS) Katusha – Alpecin 0:00
10 ESPJuan José Lobato Del Valle (ESP) Lotto NL – Jumbo 0:00
11 NZLDion Smith (NZL) Wanty – Groupe Gobert 0:00
12 FRAKévin Réza (FRA) La Française des Jeux 0:00
13 ITAAndrea Pasqualon (ITA) Wanty – Groupe Gobert 0:00
14 SLOKristijan Koren (SLO) Cannondale – Drapac 0:00
15 GERLennard Kämna (GER) Sunweb 0:00
16 AUTGeorg Preidler (AUT) Sunweb 0:00
17 KAZBakhtiyar Kozhatayev (KAZ) Astana 0:00
18 FRAGuillaume Martin (FRA) Wanty – Groupe Gobert 0:00
19 GBRBen Swift (GBR) UAE Team Emirates 0:00
20 FRAMickaël Chérel (FRA) AG2R – La Mondiale 0:00
21 GEREmanuel Buchmann (GER) Bora – Hansgrohe 0:00
22 COLJarlinson Pantano Gomez (COL) Trek – Segafredo 0:00
23 BELLaurens De Vreese (BEL) Astana 0:00
24 SUIDanilo Wyss (SUI) BMC Racing Team 0:00
25 CANHugo Houle (CAN) AG2R – La Mondiale 0:00
26 AUSRichie Porte (AUS) BMC Racing Team 0:00
27 NEDAntwan Tolhoek (NED) Lotto NL – Jumbo 0:00
28 ITADiego Ulissi (ITA) UAE Team Emirates 0:00
29 BELXandro Meurisse (BEL) Wanty – Groupe Gobert 0:00
30 IRLNicolas Roche (IRL) BMC Racing Team 0:00
31 ITAFabio Felline (ITA) Trek – Segafredo 0:00
32 AUTMichael Gogl (AUT) Trek – Segafredo 0:00
33 SUIMichael Schär (SUI) BMC Racing Team 0:00
34 POLPawel Poljanski (POL) Bora – Hansgrohe 0:00
35 NOROdd Christian Eiking (NOR) La Française des Jeux 0:00
36 LUXBob Jungels (LUX) Quick Step Floors 0:00
37 NEDWilco Kelderman (NED) Sunweb 0:00
38 ESPJesús Herrada Lopez (ESP) Movistar 0:00
39 PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR) Katusha – Alpecin 0:00
40 FRAFabien Doubey (FRA) Wanty – Groupe Gobert 0:00
41 ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP) Quick Step Floors 0:00
42 AUSSimon Clarke (AUS) Cannondale – Drapac 0:00
43 ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI) Dimension Data 0:00
44 FRAPierre Latour (FRA) AG2R – La Mondiale 0:00
45 FRARémi Cavagna (FRA) Quick Step Floors 0:00
46 SLOPrimoz Roglic (SLO) Lotto NL – Jumbo 0:00
47 BELThomas Degand (BEL) Wanty – Groupe Gobert 0:00
48 SUITom Bohli (SUI) BMC Racing Team 0:00
49 CZERoman Kreuziger (CZE) Orica – Scott 0:00
50 FRALorenzo Manzin (FRA) La Française des Jeux 0:00
51 PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR) Trek – Segafredo 0:00
52 NEDRobert Gesink (NED) Lotto NL – Jumbo 0:00
53 FRANans Peters (FRA) AG2R – La Mondiale 0:00
54 NEDMarco Minnaard (NED) Wanty – Groupe Gobert 0:00
55 AUSBrendan Canty (AUS) Cannondale – Drapac 0:00
56 SLOSimon Spilak (SLO) Katusha – Alpecin 0:00
57 SUISébastien Reichenbach (SUI) La Française des Jeux 0:00
58 GERSilvio Herklotz (GER) Bora – Hansgrohe 0:00
59 ERIMerhawi Kudus (ERI) Dimension Data 0:00
60 GBROwain Doull (GBR) Sky Professional Cycling Team 0:00
61 ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP) Movistar 0:00
62 ESPJon Izagirre Insausti (ESP) Bahrain – Merida 0:00
63 ERIDaniel Teklehaimanot (ERI) Dimension Data 0:00
64 RUSIlnur Zakarin (RUS) Katusha – Alpecin 0:00
65 SUIMathias Frank (SUI) AG2R – La Mondiale 0:00
66 BELMaxime Monfort (BEL) Lotto – Soudal 0:00
67 ESPRubén Fernández Andújar (ESP) Movistar 0:00
68 GBRChris Froome (GBR) Sky Professional Cycling Team 0:00
69 AUSDamien Howson (AUS) Orica – Scott 0:00
70 ITAGianni Moscon (ITA) Sky Professional Cycling Team 0:00
71 ITASimone Consonni (ITA) UAE Team Emirates 0:00
72 COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL) Movistar 0:00
73 ESTTanel Kangert (EST) Astana 0:00
74 BELRemy Mertz (BEL) Lotto – Soudal 0:00
75 ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP) Astana 0:00
76 COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL) Movistar 0:00
77 ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU) Movistar 0:00
78 CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC) Movistar 0:00
79 BELTosh Van Der Sande (BEL) Lotto – Soudal 0:00
80 RSALouis Meintjes (RSA) UAE Team Emirates 0:00
81 GBRJames Shaw (GBR) Lotto – Soudal 0:00
82 ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH) Bahrain – Merida 0:00
83 USATejay Van Garderen (USA) BMC Racing Team 0:00
84 ITAManuele Mori (ITA) UAE Team Emirates 0:00
85 GERChristoph Pfingsten (GER) Bora – Hansgrohe 0:00
86 GERMaximilian Schachmann (GER) Quick Step Floors 0:00
87 RUSPavel Kochetkov (RUS) Katusha – Alpecin 0:00
88 BELSander Armée (BEL) Lotto – Soudal 0:00
89 AUSRobert Power (AUS) Orica – Scott 0:00
90 RUSMatvei Mamykin (RUS) Katusha – Alpecin 0:00
91 GERJohannes Fröhlinger (GER) Sunweb 0:00
92 USAChad Haga (USA) Sunweb 0:00
93 RUSSergey Chernetskiy (RUS) Astana 0:00
94 AUSJack Haig (AUS) Orica – Scott 0:00
95 NEDLaurens Ten Dam (NED) Sunweb 0:00
96 FRAAlexis Vuillermoz (FRA) AG2R – La Mondiale 0:00
97 MARAnasse Ait El Abdia (MAR) UAE Team Emirates 0:00
98 SLOJanez Brajkovic (SLO) Bahrain – Merida 0:00
99 SVKJuraj Sagan (SVK) Bora – Hansgrohe 0:00
100 FRAArnaud Courteille (FRA) La Française des Jeux 0:00
101 COLRigoberto Uran Uran (COL) Cannondale – Drapac 0:00
102 SUIStefan Küng (SUI) BMC Racing Team 0:00
103 FRADavid Gaudu (FRA) La Française des Jeux 0:00
104 CZEOndrej Cink (CZE) Bahrain – Merida 0:00
105 GBRSimon Yates (GBR) Orica – Scott 0:00
106 USAPeter Stetina (USA) Trek – Segafredo 0:00
107 BELJurgen Van Den Broeck (BEL) Lotto NL – Jumbo 0:00
108 RSAJacobus Venter (RSA) Dimension Data 0:00
109 ESTRein Taaramäe (EST) Katusha – Alpecin 0:00
110 USANathan Brown (USA) Cannondale – Drapac 0:00
111 ESPAlberto Losada Alguacil (ESP) Katusha – Alpecin 0:00
112 FRAChristophe Riblon (FRA) AG2R – La Mondiale 0:00
113 GBRPeter Kennaugh (GBR) Sky Professional Cycling Team 0:00
114 SUIMichael Albasini (SUI) Orica – Scott 0:00
115 ERIMekseb Abrha Debesay (ERI) Dimension Data 0:12
116 ITAAntonio Nibali (ITA) Bahrain – Merida 0:14
117 JAPYukiya Arashiro (JAP) Bahrain – Merida 0:14
118 ESPDavid Lopez Garcia (ESP) Sky Professional Cycling Team 0:33
119 ITAMatteo Bono (ITA) UAE Team Emirates 0:37
120 ITADaniel Oss (ITA) BMC Racing Team 0:37
121 FRAJohan Le Bon (FRA) La Française des Jeux 0:42
122 GERMarcus Burghardt (GER) Bora – Hansgrohe 0:55
123 LATToms Skujins (LAT) Cannondale – Drapac 1:34
124 BELTim Declercq (BEL) Quick Step Floors 2:06
125 ENGAlex Dowsett (ENG) Movistar 3:33
126 USAIan Boswell (USA) Sky Professional Cycling Team 5:47
127 UKRAndriy Grivko (UKR) Astana 7:42
128 BELThomas De Gendt (BEL) Lotto – Soudal 8:43
129 BLRVasil Kiryienka (BLR) Sky Professional Cycling Team 8:43
130 SVKMartin Velits (SVK) Quick Step Floors 8:43
131 USAGregory Daniel (USA) Trek – Segafredo 8:43
132 KAZNikita Stalnov (KAZ) Astana 8:43
133 BELFrederik Veuchelen (BEL) Wanty – Groupe Gobert 8:43
134 ITADavide Martinelli (ITA) Quick Step Floors 8:43
135 USAAlexey Vermeulen (USA) Lotto NL – Jumbo 8:43
136 ITAOscar Gatto (ITA) Astana 8:43
137 AUTLukas Pöstlberger (AUT) Bora – Hansgrohe 8:43
138 NEDWouter Wippert (NED) Cannondale – Drapac 8:43
139 ITAOliviero Troia (ITA) UAE Team Emirates 8:43
140 AUSWilliam Clarke (AUS) Cannondale – Drapac 8:43
141 NEDTom Stamsnijder (NED) Sunweb 8:43
142 CHNMeiyin Wang (CHN) Bahrain – Merida 8:43
143 NEDKoen Bouwman (NED) Lotto NL – Jumbo 8:43
144 BELVictor Campenaerts (BEL) Lotto NL – Jumbo 8:43
145 JAPFumiyuki Beppu (JAP) Trek – Segafredo 8:43
146 RSAJay Robert Thomson (RSA) Dimension Data 8:43
147 NZLSam Bewley (NZL) Orica – Scott 8:43
148 RWAAdrien Niyonshuti (RWA) Dimension Data 8:43
149 BELKris Boeckmans (BEL) Lotto – Soudal 8:43

Klasyfikacja generalna:

1 ITAFabio Felline (ITA) Trek – Segafredo 12:40:24
2 GERMaximilian Schachmann (GER) Quick Step Floors 0:08
3 ESPJesús Herrada Lopez (ESP) Movistar 0:08
4 SLOPrimoz Roglic (SLO) Lotto NL – Jumbo 0:09
5 ESPJon Izagirre Insausti (ESP) Bahrain – Merida 0:12
6 LUXBob Jungels (LUX) Quick Step Floors 0:12
7 PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR) Katusha – Alpecin 0:13
8 ESPRubén Fernández Andújar (ESP) Movistar 0:13
9 SUIMichael Albasini (SUI) Orica – Scott 0:14
10 ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP) Movistar 0:14
11 ITADiego Ulissi (ITA) UAE Team Emirates 0:14
12 COLJarlinson Pantano Gomez (COL) Trek – Segafredo 0:15
13 AUSDamien Howson (AUS) Orica – Scott 0:15
14 NEDWilco Kelderman (NED) Sunweb 0:16
15 ITAGianni Moscon (ITA) Sky Professional Cycling Team 0:16
16 GBRSimon Yates (GBR) Orica – Scott 0:18
17 AUSJack Haig (AUS) Orica – Scott 0:19
18 GEREmanuel Buchmann (GER) Bora – Hansgrohe 0:20
19 ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP) Astana 0:20
20 SUIMathias Frank (SUI) AG2R – La Mondiale 0:20
21 GERLennard Kämna (GER) Sunweb 0:20
22 ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP) Quick Step Floors 0:20
23 NEDRobert Gesink (NED) Lotto NL – Jumbo 0:20
24 NEDAntwan Tolhoek (NED) Lotto NL – Jumbo 0:21
25 USAChad Haga (USA) Sunweb 0:21
26 SLOSimon Spilak (SLO) Katusha – Alpecin 0:23
27 COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL) Movistar 0:23
28 RSALouis Meintjes (RSA) UAE Team Emirates 0:24
29 BELMaxime Monfort (BEL) Lotto – Soudal 0:24
30 USAPeter Stetina (USA) Trek – Segafredo 0:25
31 CZERoman Kreuziger (CZE) Orica – Scott 0:26
32 FRAAlexis Vuillermoz (FRA) AG2R – La Mondiale 0:27
33 ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH) Bahrain – Merida 0:28
34 SUISébastien Reichenbach (SUI) La Française des Jeux 0:28
35 FRAPierre Latour (FRA) AG2R – La Mondiale 0:28
36 GBRChris Froome (GBR) Sky Professional Cycling Team 0:29
37 COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL) Movistar 0:29
38 FRADavid Gaudu (FRA) La Française des Jeux 0:29
39 ESTTanel Kangert (EST) Astana 0:29
40 COLRigoberto Uran Uran (COL) Cannondale – Drapac 0:30
41 ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU) Movistar 0:30
42 FRAGuillaume Martin (FRA) Wanty – Groupe Gobert 0:30
43 BELThomas Degand (BEL) Wanty – Groupe Gobert 0:31
44 ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI) Dimension Data 0:31
45 USANathan Brown (USA) Cannondale – Drapac 0:33
46 AUSRichie Porte (AUS) BMC Racing Team 0:33
47 RUSSergey Chernetskiy (RUS) Astana 0:34
48 AUSBrendan Canty (AUS) Cannondale – Drapac 0:34
49 USATejay Van Garderen (USA) BMC Racing Team 0:34
50 NEDLaurens Ten Dam (NED) Sunweb 0:36
51 CZEOndrej Cink (CZE) Bahrain – Merida 0:37
52 BELTosh Van Der Sande (BEL) Lotto – Soudal 0:37
53 IRLNicolas Roche (IRL) BMC Racing Team 0:37
54 RUSIlnur Zakarin (RUS) Katusha – Alpecin 0:42
55 MARAnasse Ait El Abdia (MAR) UAE Team Emirates 0:44
56 GBRPeter Kennaugh (GBR) Sky Professional Cycling Team 0:53
57 KAZBakhtiyar Kozhatayev (KAZ) Astana 0:54
58 FRAMickaël Chérel (FRA) AG2R – La Mondiale 0:58
59 ERIMerhawi Kudus (ERI) Dimension Data 1:02
60 CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC) Movistar 1:02
61 POLPawel Poljanski (POL) Bora – Hansgrohe 1:04
62 ESPAlberto Losada Alguacil (ESP) Katusha – Alpecin 1:09
63 BELJurgen Van Den Broeck (BEL) Lotto NL – Jumbo 1:25
64 AUTGeorg Preidler (AUT) Sunweb 1:37
65 GERChristoph Pfingsten (GER) Bora – Hansgrohe 1:42
66 FRARémi Cavagna (FRA) Quick Step Floors 1:53
67 SLOJanez Brajkovic (SLO) Bahrain – Merida 2:03
68 AUSRobert Power (AUS) Orica – Scott 2:03
69 RUSPavel Kochetkov (RUS) Katusha – Alpecin 2:03
70 NOROdd Christian Eiking (NOR) La Française des Jeux 2:04
71 ITAManuele Mori (ITA) UAE Team Emirates 2:07
72 ESTRein Taaramäe (EST) Katusha – Alpecin 2:14
73 PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR) Trek – Segafredo 2:21
74 ALGYoucef Reguigui (ALG) Dimension Data 3:03
75 CANHugo Houle (CAN) AG2R – La Mondiale 3:35
76 SUIDanilo Wyss (SUI) BMC Racing Team 3:36
77 FRAArnaud Courteille (FRA) La Française des Jeux 4:34
78 ERIDaniel Teklehaimanot (ERI) Dimension Data 4:47
79 GBRJames Shaw (GBR) Lotto – Soudal 4:50
80 NEDMarco Minnaard (NED) Wanty – Groupe Gobert 5:24
81 ITAAntonio Nibali (ITA) Bahrain – Merida 5:42
82 ITAAndrea Pasqualon (ITA) Wanty – Groupe Gobert 6:09
83 BELSander Armée (BEL) Lotto – Soudal 6:42
84 BELXandro Meurisse (BEL) Wanty – Groupe Gobert 6:42
85 SLOKristijan Koren (SLO) Cannondale – Drapac 6:48
86 SUIStefan Küng (SUI) BMC Racing Team 7:56
87 ESPDavid Lopez Garcia (ESP) Sky Professional Cycling Team 8:06
88 RUSMatvei Mamykin (RUS) Katusha – Alpecin 8:08
89 ENGAlex Dowsett (ENG) Movistar 8:32
90 SUIMichael Schär (SUI) BMC Racing Team 8:34
91 ITASonny Colbrelli (ITA) Bahrain – Merida 8:59
92 FRAFabien Doubey (FRA) Wanty – Groupe Gobert 9:17
93 AUTMichael Gogl (AUT) Trek – Segafredo 9:19
94 FRAKévin Réza (FRA) La Française des Jeux 9:23
95 RSAJacobus Venter (RSA) Dimension Data 9:26
96 NZLDion Smith (NZL) Wanty – Groupe Gobert 9:28
97 NEDMoreno Hofland (NED) Lotto – Soudal 9:29
98 AUSSimon Clarke (AUS) Cannondale – Drapac 9:33
99 GBRBen Swift (GBR) UAE Team Emirates 9:34
100 RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS) Katusha – Alpecin 9:35
101 GERJohannes Fröhlinger (GER) Sunweb 9:38
102 BELLaurens De Vreese (BEL) Astana 9:44
103 FRANans Peters (FRA) AG2R – La Mondiale 9:54
104 ITAMatteo Bono (ITA) UAE Team Emirates 10:10
105 ERIMekseb Abrha Debesay (ERI) Dimension Data 10:13
106 FRAJohan Le Bon (FRA) La Française des Jeux 10:18
107 JAPYukiya Arashiro (JAP) Bahrain – Merida 11:31
108 AUSAlexander Edmondson (AUS) Orica – Scott 12:43
109 SUITom Bohli (SUI) BMC Racing Team 12:46
110 GBROwain Doull (GBR) Sky Professional Cycling Team 13:01
111 FRASamuel Dumoulin (FRA) AG2R – La Mondiale 13:04
112 SVKJuraj Sagan (SVK) Bora – Hansgrohe 13:13
113 BELRemy Mertz (BEL) Lotto – Soudal 13:14
114 FRALorenzo Manzin (FRA) La Française des Jeux 13:15
115 GERMichael Schwarzmann (GER) Bora – Hansgrohe 13:34
116 ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG) Quick Step Floors 13:49
117 KAZNikita Stalnov (KAZ) Astana 14:06
118 LATToms Skujins (LAT) Cannondale – Drapac 14:14
119 ITASimone Consonni (ITA) UAE Team Emirates 14:16
120 GERMarcus Burghardt (GER) Bora – Hansgrohe 15:59
121 GERSilvio Herklotz (GER) Bora – Hansgrohe 17:02
122 ITADaniel Oss (ITA) BMC Racing Team 17:21
123 AUTLukas Pöstlberger (AUT) Bora – Hansgrohe 17:56
124 BELFrederik Veuchelen (BEL) Wanty – Groupe Gobert 19:03
125 NEDTom Stamsnijder (NED) Sunweb 19:28
126 UKRAndriy Grivko (UKR) Astana 20:27
127 FRAChristophe Riblon (FRA) AG2R – La Mondiale 21:01
128 RSAJay Robert Thomson (RSA) Dimension Data 21:24
129 BELVictor Campenaerts (BEL) Lotto NL – Jumbo 21:27
130 ITADavide Martinelli (ITA) Quick Step Floors 21:35
131 NZLSam Bewley (NZL) Orica – Scott 21:40
132 BELTim Declercq (BEL) Quick Step Floors 22:28
133 BELThomas De Gendt (BEL) Lotto – Soudal 23:01
134 ESPJuan José Lobato Del Valle (ESP) Lotto NL – Jumbo 23:15
135 BLRVasil Kiryienka (BLR) Sky Professional Cycling Team 24:29
136 USAAlexey Vermeulen (USA) Lotto NL – Jumbo 25:51
137 NEDWouter Wippert (NED) Cannondale – Drapac 27:13
138 ITAElia Viviani (ITA) Sky Professional Cycling Team 27:14
139 CHNMeiyin Wang (CHN) Bahrain – Merida 28:54
140 ITAOliviero Troia (ITA) UAE Team Emirates 29:07
141 NEDKoen Bouwman (NED) Lotto NL – Jumbo 30:19
142 USAGregory Daniel (USA) Trek – Segafredo 30:37
143 USAIan Boswell (USA) Sky Professional Cycling Team 30:44
144 BELKris Boeckmans (BEL) Lotto – Soudal 31:45
145 RWAAdrien Niyonshuti (RWA) Dimension Data 32:23
146 ITAOscar Gatto (ITA) Astana 33:10
147 JAPFumiyuki Beppu (JAP) Trek – Segafredo 36:23
148 AUSWilliam Clarke (AUS) Cannondale – Drapac 36:30
149 SVKMartin Velits (SVK) Quick Step Floors 36:46