Włoch był najszybszy w Payerne po finiszu z peletonu. Liderem pozostał Fabio Felline (Trek-Segafredo).
Czwartego dnia rywalizacji w Szwajcarii do pokonania było 187km. Start i meta umiejscowione zostały w Payerne, które znajduje się nieco niżej niż miasta odwiedzane w poprzednich dniach. Dzięki temu udało się uniknąć opadów śniegu i kolarzom towarzyszyła niezła pogoda.
Ucieczkę dnia rozpoczęło siedmiu zawodników: Thomas De Gendt (Lotto-Soudal), Hugo Houle (AG2R), Toms Skujins (Cannondale-Drapac), Nikita Stalnov (Astana), Victor Campenaerts (LottoNL-Jumbo), Lukas Postlberger (BORA-hansgrohe) i Davide Martinelli (Quick-Step Floors). Dość szybko jazdę w czołówce odpuścił Stalnov, a pozostała szóstka nie uzyskała zbyt dużej przewagi. Bardzo mocna praca ekipy Bahrain-Merida sprawiła, że harcowników złapano już 36km przed metą.
Ostatnią trudnością pozostawała premia górska w Sassel i tam pojawiło się sporo ataków. Jako pierwszy ruszył Simon Clarke (Cannondale-Drapac), do którego dołączyli Sebastian Reichenbach, Arnaud Courteille (FDJ) i Tosh Van Der Sande (Lotto-Soudal). Problemy mieli za to faworyci etapu – Sonny Colbrelli (Bahrain-Merida), Elia Viviani (Team Sky) i Michael Albasini (Orica-Scott).
27km przed metą akcja czwórki dobiegła końca, ale w zasadniczej grupie nie było spokojnie. Kolejne próby podejmowali m.in. Bob Jungels (Quick-Step Floors) i Alex Dowsett (Movistar). Mistrz Wielkiej Brytanii w jeździe indywidualnej na czas uzyskał 20 sekund przewagi i samotnie jechał ku mecie. Za jego plecami zdołała się zorganizować grupa Bahrain-Merida, która wróciła do pogoni i pracy dla Colbrellego.
Na kolejnych kilometrach różnica się nie zmniejszała i szanse samotnego Dowsetta na sukces rosły. Bahrain-Merida otrzymała pomoc od Team Sky i Quick-Step Floors, co sprawiło, że kolarz Movistaru został złapany niecałe 4km przed metą. Do głosu doszły ekipy sprinterów, a najlepszym finiszem popisał się Elia Viviani (Team Sky). Drugi był Sonny Colbrelli (Bahrain-Merida), a trzeci Michael Schwarzmann (BORA-hansgrohe).
Wyniki etapu:
1 | Elia Viviani (ITA) | Sky Professional Cycling Team | 4:27:42 |
2 | Sonny Colbrelli (ITA) | Bahrain – Merida | 0:00 |
3 | Michael Schwarzmann (GER) | Bora – Hansgrohe | 0:00 |
4 | Alexander Edmondson (AUS) | Orica – Scott | 0:00 |
5 | Samuel Dumoulin (FRA) | AG2R – La Mondiale | 0:00 |
6 | Youcef Reguigui (ALG) | Dimension Data | 0:00 |
7 | Ariel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG) | Quick Step Floors | 0:00 |
8 | Moreno Hofland (NED) | Lotto – Soudal | 0:00 |
9 | Viatcheslav Kuznetsov (RUS) | Katusha – Alpecin | 0:00 |
10 | Juan José Lobato Del Valle (ESP) | Lotto NL – Jumbo | 0:00 |
11 | Dion Smith (NZL) | Wanty – Groupe Gobert | 0:00 |
12 | Kévin Réza (FRA) | La Française des Jeux | 0:00 |
13 | Andrea Pasqualon (ITA) | Wanty – Groupe Gobert | 0:00 |
14 | Kristijan Koren (SLO) | Cannondale – Drapac | 0:00 |
15 | Lennard Kämna (GER) | Sunweb | 0:00 |
16 | Georg Preidler (AUT) | Sunweb | 0:00 |
17 | Bakhtiyar Kozhatayev (KAZ) | Astana | 0:00 |
18 | Guillaume Martin (FRA) | Wanty – Groupe Gobert | 0:00 |
19 | Ben Swift (GBR) | UAE Team Emirates | 0:00 |
20 | Mickaël Chérel (FRA) | AG2R – La Mondiale | 0:00 |
21 | Emanuel Buchmann (GER) | Bora – Hansgrohe | 0:00 |
22 | Jarlinson Pantano Gomez (COL) | Trek – Segafredo | 0:00 |
23 | Laurens De Vreese (BEL) | Astana | 0:00 |
24 | Danilo Wyss (SUI) | BMC Racing Team | 0:00 |
25 | Hugo Houle (CAN) | AG2R – La Mondiale | 0:00 |
26 | Richie Porte (AUS) | BMC Racing Team | 0:00 |
27 | Antwan Tolhoek (NED) | Lotto NL – Jumbo | 0:00 |
28 | Diego Ulissi (ITA) | UAE Team Emirates | 0:00 |
29 | Xandro Meurisse (BEL) | Wanty – Groupe Gobert | 0:00 |
30 | Nicolas Roche (IRL) | BMC Racing Team | 0:00 |
31 | Fabio Felline (ITA) | Trek – Segafredo | 0:00 |
32 | Michael Gogl (AUT) | Trek – Segafredo | 0:00 |
33 | Michael Schär (SUI) | BMC Racing Team | 0:00 |
34 | Pawel Poljanski (POL) | Bora – Hansgrohe | 0:00 |
35 | Odd Christian Eiking (NOR) | La Française des Jeux | 0:00 |
36 | Bob Jungels (LUX) | Quick Step Floors | 0:00 |
37 | Wilco Kelderman (NED) | Sunweb | 0:00 |
38 | Jesús Herrada Lopez (ESP) | Movistar | 0:00 |
39 | José Isidro Maciel Gonçalves (POR) | Katusha – Alpecin | 0:00 |
40 | Fabien Doubey (FRA) | Wanty – Groupe Gobert | 0:00 |
41 | David De La Cruz Melgarejo (ESP) | Quick Step Floors | 0:00 |
42 | Simon Clarke (AUS) | Cannondale – Drapac | 0:00 |
43 | Natnael Teweldemedhin Berhane (ERI) | Dimension Data | 0:00 |
44 | Pierre Latour (FRA) | AG2R – La Mondiale | 0:00 |
45 | Rémi Cavagna (FRA) | Quick Step Floors | 0:00 |
46 | Primoz Roglic (SLO) | Lotto NL – Jumbo | 0:00 |
47 | Thomas Degand (BEL) | Wanty – Groupe Gobert | 0:00 |
48 | Tom Bohli (SUI) | BMC Racing Team | 0:00 |
49 | Roman Kreuziger (CZE) | Orica – Scott | 0:00 |
50 | Lorenzo Manzin (FRA) | La Française des Jeux | 0:00 |
51 | André Fernando Martins Cardoso (POR) | Trek – Segafredo | 0:00 |
52 | Robert Gesink (NED) | Lotto NL – Jumbo | 0:00 |
53 | Nans Peters (FRA) | AG2R – La Mondiale | 0:00 |
54 | Marco Minnaard (NED) | Wanty – Groupe Gobert | 0:00 |
55 | Brendan Canty (AUS) | Cannondale – Drapac | 0:00 |
56 | Simon Spilak (SLO) | Katusha – Alpecin | 0:00 |
57 | Sébastien Reichenbach (SUI) | La Française des Jeux | 0:00 |
58 | Silvio Herklotz (GER) | Bora – Hansgrohe | 0:00 |
59 | Merhawi Kudus (ERI) | Dimension Data | 0:00 |
60 | Owain Doull (GBR) | Sky Professional Cycling Team | 0:00 |
61 | Nicolas Jonathan Castroviejo (ESP) | Movistar | 0:00 |
62 | Jon Izagirre Insausti (ESP) | Bahrain – Merida | 0:00 |
63 | Daniel Teklehaimanot (ERI) | Dimension Data | 0:00 |
64 | Ilnur Zakarin (RUS) | Katusha – Alpecin | 0:00 |
65 | Mathias Frank (SUI) | AG2R – La Mondiale | 0:00 |
66 | Maxime Monfort (BEL) | Lotto – Soudal | 0:00 |
67 | Rubén Fernández Andújar (ESP) | Movistar | 0:00 |
68 | Chris Froome (GBR) | Sky Professional Cycling Team | 0:00 |
69 | Damien Howson (AUS) | Orica – Scott | 0:00 |
70 | Gianni Moscon (ITA) | Sky Professional Cycling Team | 0:00 |
71 | Simone Consonni (ITA) | UAE Team Emirates | 0:00 |
72 | Winner Andrew Anacona Gomez (COL) | Movistar | 0:00 |
73 | Tanel Kangert (EST) | Astana | 0:00 |
74 | Remy Mertz (BEL) | Lotto – Soudal | 0:00 |
75 | Pello Bilbao Lopez De Armentia (ESP) | Astana | 0:00 |
76 | Carlos Alberto Betancur Gómez (COL) | Movistar | 0:00 |
77 | Richard Antonio Carapaz Montenegro (ECU) | Movistar | 0:00 |
78 | Andrey Amador Bipkazacova (CRC) | Movistar | 0:00 |
79 | Tosh Van Der Sande (BEL) | Lotto – Soudal | 0:00 |
80 | Louis Meintjes (RSA) | UAE Team Emirates | 0:00 |
81 | James Shaw (GBR) | Lotto – Soudal | 0:00 |
82 | Tsgabu Gebremaryam Grmay (ETH) | Bahrain – Merida | 0:00 |
83 | Tejay Van Garderen (USA) | BMC Racing Team | 0:00 |
84 | Manuele Mori (ITA) | UAE Team Emirates | 0:00 |
85 | Christoph Pfingsten (GER) | Bora – Hansgrohe | 0:00 |
86 | Maximilian Schachmann (GER) | Quick Step Floors | 0:00 |
87 | Pavel Kochetkov (RUS) | Katusha – Alpecin | 0:00 |
88 | Sander Armée (BEL) | Lotto – Soudal | 0:00 |
89 | Robert Power (AUS) | Orica – Scott | 0:00 |
90 | Matvei Mamykin (RUS) | Katusha – Alpecin | 0:00 |
91 | Johannes Fröhlinger (GER) | Sunweb | 0:00 |
92 | Chad Haga (USA) | Sunweb | 0:00 |
93 | Sergey Chernetskiy (RUS) | Astana | 0:00 |
94 | Jack Haig (AUS) | Orica – Scott | 0:00 |
95 | Laurens Ten Dam (NED) | Sunweb | 0:00 |
96 | Alexis Vuillermoz (FRA) | AG2R – La Mondiale | 0:00 |
97 | Anasse Ait El Abdia (MAR) | UAE Team Emirates | 0:00 |
98 | Janez Brajkovic (SLO) | Bahrain – Merida | 0:00 |
99 | Juraj Sagan (SVK) | Bora – Hansgrohe | 0:00 |
100 | Arnaud Courteille (FRA) | La Française des Jeux | 0:00 |
101 | Rigoberto Uran Uran (COL) | Cannondale – Drapac | 0:00 |
102 | Stefan Küng (SUI) | BMC Racing Team | 0:00 |
103 | David Gaudu (FRA) | La Française des Jeux | 0:00 |
104 | Ondrej Cink (CZE) | Bahrain – Merida | 0:00 |
105 | Simon Yates (GBR) | Orica – Scott | 0:00 |
106 | Peter Stetina (USA) | Trek – Segafredo | 0:00 |
107 | Jurgen Van Den Broeck (BEL) | Lotto NL – Jumbo | 0:00 |
108 | Jacobus Venter (RSA) | Dimension Data | 0:00 |
109 | Rein Taaramäe (EST) | Katusha – Alpecin | 0:00 |
110 | Nathan Brown (USA) | Cannondale – Drapac | 0:00 |
111 | Alberto Losada Alguacil (ESP) | Katusha – Alpecin | 0:00 |
112 | Christophe Riblon (FRA) | AG2R – La Mondiale | 0:00 |
113 | Peter Kennaugh (GBR) | Sky Professional Cycling Team | 0:00 |
114 | Michael Albasini (SUI) | Orica – Scott | 0:00 |
115 | Mekseb Abrha Debesay (ERI) | Dimension Data | 0:12 |
116 | Antonio Nibali (ITA) | Bahrain – Merida | 0:14 |
117 | Yukiya Arashiro (JAP) | Bahrain – Merida | 0:14 |
118 | David Lopez Garcia (ESP) | Sky Professional Cycling Team | 0:33 |
119 | Matteo Bono (ITA) | UAE Team Emirates | 0:37 |
120 | Daniel Oss (ITA) | BMC Racing Team | 0:37 |
121 | Johan Le Bon (FRA) | La Française des Jeux | 0:42 |
122 | Marcus Burghardt (GER) | Bora – Hansgrohe | 0:55 |
123 | Toms Skujins (LAT) | Cannondale – Drapac | 1:34 |
124 | Tim Declercq (BEL) | Quick Step Floors | 2:06 |
125 | Alex Dowsett (ENG) | Movistar | 3:33 |
126 | Ian Boswell (USA) | Sky Professional Cycling Team | 5:47 |
127 | Andriy Grivko (UKR) | Astana | 7:42 |
128 | Thomas De Gendt (BEL) | Lotto – Soudal | 8:43 |
129 | Vasil Kiryienka (BLR) | Sky Professional Cycling Team | 8:43 |
130 | Martin Velits (SVK) | Quick Step Floors | 8:43 |
131 | Gregory Daniel (USA) | Trek – Segafredo | 8:43 |
132 | Nikita Stalnov (KAZ) | Astana | 8:43 |
133 | Frederik Veuchelen (BEL) | Wanty – Groupe Gobert | 8:43 |
134 | Davide Martinelli (ITA) | Quick Step Floors | 8:43 |
135 | Alexey Vermeulen (USA) | Lotto NL – Jumbo | 8:43 |
136 | Oscar Gatto (ITA) | Astana | 8:43 |
137 | Lukas Pöstlberger (AUT) | Bora – Hansgrohe | 8:43 |
138 | Wouter Wippert (NED) | Cannondale – Drapac | 8:43 |
139 | Oliviero Troia (ITA) | UAE Team Emirates | 8:43 |
140 | William Clarke (AUS) | Cannondale – Drapac | 8:43 |
141 | Tom Stamsnijder (NED) | Sunweb | 8:43 |
142 | Meiyin Wang (CHN) | Bahrain – Merida | 8:43 |
143 | Koen Bouwman (NED) | Lotto NL – Jumbo | 8:43 |
144 | Victor Campenaerts (BEL) | Lotto NL – Jumbo | 8:43 |
145 | Fumiyuki Beppu (JAP) | Trek – Segafredo | 8:43 |
146 | Jay Robert Thomson (RSA) | Dimension Data | 8:43 |
147 | Sam Bewley (NZL) | Orica – Scott | 8:43 |
148 | Adrien Niyonshuti (RWA) | Dimension Data | 8:43 |
149 | Kris Boeckmans (BEL) | Lotto – Soudal | 8:43 |
Klasyfikacja generalna:
1 | Fabio Felline (ITA) | Trek – Segafredo | 12:40:24 |
2 | Maximilian Schachmann (GER) | Quick Step Floors | 0:08 |
3 | Jesús Herrada Lopez (ESP) | Movistar | 0:08 |
4 | Primoz Roglic (SLO) | Lotto NL – Jumbo | 0:09 |
5 | Jon Izagirre Insausti (ESP) | Bahrain – Merida | 0:12 |
6 | Bob Jungels (LUX) | Quick Step Floors | 0:12 |
7 | José Isidro Maciel Gonçalves (POR) | Katusha – Alpecin | 0:13 |
8 | Rubén Fernández Andújar (ESP) | Movistar | 0:13 |
9 | Michael Albasini (SUI) | Orica – Scott | 0:14 |
10 | Nicolas Jonathan Castroviejo (ESP) | Movistar | 0:14 |
11 | Diego Ulissi (ITA) | UAE Team Emirates | 0:14 |
12 | Jarlinson Pantano Gomez (COL) | Trek – Segafredo | 0:15 |
13 | Damien Howson (AUS) | Orica – Scott | 0:15 |
14 | Wilco Kelderman (NED) | Sunweb | 0:16 |
15 | Gianni Moscon (ITA) | Sky Professional Cycling Team | 0:16 |
16 | Simon Yates (GBR) | Orica – Scott | 0:18 |
17 | Jack Haig (AUS) | Orica – Scott | 0:19 |
18 | Emanuel Buchmann (GER) | Bora – Hansgrohe | 0:20 |
19 | Pello Bilbao Lopez De Armentia (ESP) | Astana | 0:20 |
20 | Mathias Frank (SUI) | AG2R – La Mondiale | 0:20 |
21 | Lennard Kämna (GER) | Sunweb | 0:20 |
22 | David De La Cruz Melgarejo (ESP) | Quick Step Floors | 0:20 |
23 | Robert Gesink (NED) | Lotto NL – Jumbo | 0:20 |
24 | Antwan Tolhoek (NED) | Lotto NL – Jumbo | 0:21 |
25 | Chad Haga (USA) | Sunweb | 0:21 |
26 | Simon Spilak (SLO) | Katusha – Alpecin | 0:23 |
27 | Winner Andrew Anacona Gomez (COL) | Movistar | 0:23 |
28 | Louis Meintjes (RSA) | UAE Team Emirates | 0:24 |
29 | Maxime Monfort (BEL) | Lotto – Soudal | 0:24 |
30 | Peter Stetina (USA) | Trek – Segafredo | 0:25 |
31 | Roman Kreuziger (CZE) | Orica – Scott | 0:26 |
32 | Alexis Vuillermoz (FRA) | AG2R – La Mondiale | 0:27 |
33 | Tsgabu Gebremaryam Grmay (ETH) | Bahrain – Merida | 0:28 |
34 | Sébastien Reichenbach (SUI) | La Française des Jeux | 0:28 |
35 | Pierre Latour (FRA) | AG2R – La Mondiale | 0:28 |
36 | Chris Froome (GBR) | Sky Professional Cycling Team | 0:29 |
37 | Carlos Alberto Betancur Gómez (COL) | Movistar | 0:29 |
38 | David Gaudu (FRA) | La Française des Jeux | 0:29 |
39 | Tanel Kangert (EST) | Astana | 0:29 |
40 | Rigoberto Uran Uran (COL) | Cannondale – Drapac | 0:30 |
41 | Richard Antonio Carapaz Montenegro (ECU) | Movistar | 0:30 |
42 | Guillaume Martin (FRA) | Wanty – Groupe Gobert | 0:30 |
43 | Thomas Degand (BEL) | Wanty – Groupe Gobert | 0:31 |
44 | Natnael Teweldemedhin Berhane (ERI) | Dimension Data | 0:31 |
45 | Nathan Brown (USA) | Cannondale – Drapac | 0:33 |
46 | Richie Porte (AUS) | BMC Racing Team | 0:33 |
47 | Sergey Chernetskiy (RUS) | Astana | 0:34 |
48 | Brendan Canty (AUS) | Cannondale – Drapac | 0:34 |
49 | Tejay Van Garderen (USA) | BMC Racing Team | 0:34 |
50 | Laurens Ten Dam (NED) | Sunweb | 0:36 |
51 | Ondrej Cink (CZE) | Bahrain – Merida | 0:37 |
52 | Tosh Van Der Sande (BEL) | Lotto – Soudal | 0:37 |
53 | Nicolas Roche (IRL) | BMC Racing Team | 0:37 |
54 | Ilnur Zakarin (RUS) | Katusha – Alpecin | 0:42 |
55 | Anasse Ait El Abdia (MAR) | UAE Team Emirates | 0:44 |
56 | Peter Kennaugh (GBR) | Sky Professional Cycling Team | 0:53 |
57 | Bakhtiyar Kozhatayev (KAZ) | Astana | 0:54 |
58 | Mickaël Chérel (FRA) | AG2R – La Mondiale | 0:58 |
59 | Merhawi Kudus (ERI) | Dimension Data | 1:02 |
60 | Andrey Amador Bipkazacova (CRC) | Movistar | 1:02 |
61 | Pawel Poljanski (POL) | Bora – Hansgrohe | 1:04 |
62 | Alberto Losada Alguacil (ESP) | Katusha – Alpecin | 1:09 |
63 | Jurgen Van Den Broeck (BEL) | Lotto NL – Jumbo | 1:25 |
64 | Georg Preidler (AUT) | Sunweb | 1:37 |
65 | Christoph Pfingsten (GER) | Bora – Hansgrohe | 1:42 |
66 | Rémi Cavagna (FRA) | Quick Step Floors | 1:53 |
67 | Janez Brajkovic (SLO) | Bahrain – Merida | 2:03 |
68 | Robert Power (AUS) | Orica – Scott | 2:03 |
69 | Pavel Kochetkov (RUS) | Katusha – Alpecin | 2:03 |
70 | Odd Christian Eiking (NOR) | La Française des Jeux | 2:04 |
71 | Manuele Mori (ITA) | UAE Team Emirates | 2:07 |
72 | Rein Taaramäe (EST) | Katusha – Alpecin | 2:14 |
73 | André Fernando Martins Cardoso (POR) | Trek – Segafredo | 2:21 |
74 | Youcef Reguigui (ALG) | Dimension Data | 3:03 |
75 | Hugo Houle (CAN) | AG2R – La Mondiale | 3:35 |
76 | Danilo Wyss (SUI) | BMC Racing Team | 3:36 |
77 | Arnaud Courteille (FRA) | La Française des Jeux | 4:34 |
78 | Daniel Teklehaimanot (ERI) | Dimension Data | 4:47 |
79 | James Shaw (GBR) | Lotto – Soudal | 4:50 |
80 | Marco Minnaard (NED) | Wanty – Groupe Gobert | 5:24 |
81 | Antonio Nibali (ITA) | Bahrain – Merida | 5:42 |
82 | Andrea Pasqualon (ITA) | Wanty – Groupe Gobert | 6:09 |
83 | Sander Armée (BEL) | Lotto – Soudal | 6:42 |
84 | Xandro Meurisse (BEL) | Wanty – Groupe Gobert | 6:42 |
85 | Kristijan Koren (SLO) | Cannondale – Drapac | 6:48 |
86 | Stefan Küng (SUI) | BMC Racing Team | 7:56 |
87 | David Lopez Garcia (ESP) | Sky Professional Cycling Team | 8:06 |
88 | Matvei Mamykin (RUS) | Katusha – Alpecin | 8:08 |
89 | Alex Dowsett (ENG) | Movistar | 8:32 |
90 | Michael Schär (SUI) | BMC Racing Team | 8:34 |
91 | Sonny Colbrelli (ITA) | Bahrain – Merida | 8:59 |
92 | Fabien Doubey (FRA) | Wanty – Groupe Gobert | 9:17 |
93 | Michael Gogl (AUT) | Trek – Segafredo | 9:19 |
94 | Kévin Réza (FRA) | La Française des Jeux | 9:23 |
95 | Jacobus Venter (RSA) | Dimension Data | 9:26 |
96 | Dion Smith (NZL) | Wanty – Groupe Gobert | 9:28 |
97 | Moreno Hofland (NED) | Lotto – Soudal | 9:29 |
98 | Simon Clarke (AUS) | Cannondale – Drapac | 9:33 |
99 | Ben Swift (GBR) | UAE Team Emirates | 9:34 |
100 | Viatcheslav Kuznetsov (RUS) | Katusha – Alpecin | 9:35 |
101 | Johannes Fröhlinger (GER) | Sunweb | 9:38 |
102 | Laurens De Vreese (BEL) | Astana | 9:44 |
103 | Nans Peters (FRA) | AG2R – La Mondiale | 9:54 |
104 | Matteo Bono (ITA) | UAE Team Emirates | 10:10 |
105 | Mekseb Abrha Debesay (ERI) | Dimension Data | 10:13 |
106 | Johan Le Bon (FRA) | La Française des Jeux | 10:18 |
107 | Yukiya Arashiro (JAP) | Bahrain – Merida | 11:31 |
108 | Alexander Edmondson (AUS) | Orica – Scott | 12:43 |
109 | Tom Bohli (SUI) | BMC Racing Team | 12:46 |
110 | Owain Doull (GBR) | Sky Professional Cycling Team | 13:01 |
111 | Samuel Dumoulin (FRA) | AG2R – La Mondiale | 13:04 |
112 | Juraj Sagan (SVK) | Bora – Hansgrohe | 13:13 |
113 | Remy Mertz (BEL) | Lotto – Soudal | 13:14 |
114 | Lorenzo Manzin (FRA) | La Française des Jeux | 13:15 |
115 | Michael Schwarzmann (GER) | Bora – Hansgrohe | 13:34 |
116 | Ariel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG) | Quick Step Floors | 13:49 |
117 | Nikita Stalnov (KAZ) | Astana | 14:06 |
118 | Toms Skujins (LAT) | Cannondale – Drapac | 14:14 |
119 | Simone Consonni (ITA) | UAE Team Emirates | 14:16 |
120 | Marcus Burghardt (GER) | Bora – Hansgrohe | 15:59 |
121 | Silvio Herklotz (GER) | Bora – Hansgrohe | 17:02 |
122 | Daniel Oss (ITA) | BMC Racing Team | 17:21 |
123 | Lukas Pöstlberger (AUT) | Bora – Hansgrohe | 17:56 |
124 | Frederik Veuchelen (BEL) | Wanty – Groupe Gobert | 19:03 |
125 | Tom Stamsnijder (NED) | Sunweb | 19:28 |
126 | Andriy Grivko (UKR) | Astana | 20:27 |
127 | Christophe Riblon (FRA) | AG2R – La Mondiale | 21:01 |
128 | Jay Robert Thomson (RSA) | Dimension Data | 21:24 |
129 | Victor Campenaerts (BEL) | Lotto NL – Jumbo | 21:27 |
130 | Davide Martinelli (ITA) | Quick Step Floors | 21:35 |
131 | Sam Bewley (NZL) | Orica – Scott | 21:40 |
132 | Tim Declercq (BEL) | Quick Step Floors | 22:28 |
133 | Thomas De Gendt (BEL) | Lotto – Soudal | 23:01 |
134 | Juan José Lobato Del Valle (ESP) | Lotto NL – Jumbo | 23:15 |
135 | Vasil Kiryienka (BLR) | Sky Professional Cycling Team | 24:29 |
136 | Alexey Vermeulen (USA) | Lotto NL – Jumbo | 25:51 |
137 | Wouter Wippert (NED) | Cannondale – Drapac | 27:13 |
138 | Elia Viviani (ITA) | Sky Professional Cycling Team | 27:14 |
139 | Meiyin Wang (CHN) | Bahrain – Merida | 28:54 |
140 | Oliviero Troia (ITA) | UAE Team Emirates | 29:07 |
141 | Koen Bouwman (NED) | Lotto NL – Jumbo | 30:19 |
142 | Gregory Daniel (USA) | Trek – Segafredo | 30:37 |
143 | Ian Boswell (USA) | Sky Professional Cycling Team | 30:44 |
144 | Kris Boeckmans (BEL) | Lotto – Soudal | 31:45 |
145 | Adrien Niyonshuti (RWA) | Dimension Data | 32:23 |
146 | Oscar Gatto (ITA) | Astana | 33:10 |
147 | Fumiyuki Beppu (JAP) | Trek – Segafredo | 36:23 |
148 | William Clarke (AUS) | Cannondale – Drapac | 36:30 |
149 | Martin Velits (SVK) | Quick Step Floors | 36:46 |