Tour de Romandie / tourderomandie.ch

Szwajcar był najlepszy na pierwszym etapie szwajcarskiej etapówki po finiszu z peletonu. Liderem pozostał Fabio Felline (Trek-Segafredo).

Drugiego dnia (wczoraj rozegrany został prolog) kolarze mieli do pokonania 173.3km. Finisz czekał na końcu długiego podjazdu do Champery – 14.4km ze średnim nachyleniem 4.4%. Niestety rywalizacji ponownie towarzyszyła fatalna pogoda i opady deszczu.

Ucieczkę dnia stworzyła czwórka: Sander Armee (Lotto-Soudal), Mekseb Debesay (Dimension Data), Marco Minaard (Wanty-Groupe Gobert) i Matvey Mamykin (Katusha-Alpecin). Peleton kontrolował sytuację i odpowiednio podniósł tempo na ostatniej wspinaczce.

Od podnóża podjazdu do Champery czołówka się podzieliła – odpadł Mamykin, a Minaard miał spore problemy z utrzymaniem się z Armee i Debesayem. Co ciekawe, po 4km, Rosjanin jadący swoim tempem dogonił dwóch liderów. Po chwili jednak Belg i Erytrejczyk ponownie oderwali się od rywala. Przewaga nad rozpędzoną zasadniczą grupą była jednak niewielka.

Akcja harcowników skończyła się niecałe 7km przed metą. Od razu pojawił się jednak kontratak, ale przewaga pięciu kolarzy osiągnęła raptem kilkanaście metrów. Po kilometrowym “przeciąganiu liny” na mocniejszy skok zdecydował się Roman Kreuziger (Orica-Scott). Mistrz Czech nie zdołał jednak zbyt daleko odjechać, więc poprawił jego kolega z ekipy Damien Howson. Do Australijczyka dojechało kilku mocnych kolarzy, m.in. Tejay Van Garderen (BMC Racing), Ion Izagirre (Bahrain-Merida) i Jarlinson Pantano (Trek-Segafredo). Niewielkie nachylenie podjazdu sprawiało jednak, że nikt nie potrafił się oderwać od peletonu na więcej niż kilka sekund.

1900m przed metą zaatakował Primoz Roglic (LottoNL-Jumbo), ale jedynym efektem było rozciągnięcie peletonu. Na ostatnim kilometrze pojawiło się sporo mocnych pociągnięć, a ostatecznie najszybszy był Michael Albasini (Orica-Scott). Bohater Szwajcarów nie czekał na łatwiejszy odcinek i już drugiego dnia zdobył swój siódmy etap Tour de Romandie w karierze. Drugi był Diego Ulissi (UAE Team Emirates), a trzeci Jesus Herrada (Movistar). Paweł Poljański (BORA-hansgrohe) przyjechał zaraz za grupą i stracił 32 sekundy.

Wyniki etapu:

1 SUIMichael Albasini (SUI) Orica – Scott 4:33:10
2 ITADiego Ulissi (ITA) UAE Team Emirates 0:00
3 ESPJesús Herrada Lopez (ESP) Movistar 0:00
4 ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI) Dimension Data 0:00
5 GBRChris Froome (GBR) Sky Professional Cycling Team 0:00
6 ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP) Astana 0:00
7 NEDWilco Kelderman (NED) Sunweb 0:00
8 ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP) Quick Step Floors 0:00
9 ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU) Movistar 0:00
10 FRAPierre Latour (FRA) AG2R – La Mondiale 0:00
11 SUIMathias Frank (SUI) AG2R – La Mondiale 0:00
12 FRADavid Gaudu (FRA) La Française des Jeux 0:00
13 ITAFabio Felline (ITA) Trek – Segafredo 0:00
14 GERMaximilian Schachmann (GER) Quick Step Floors 0:00
15 MARAnasse Ait El Abdia (MAR) UAE Team Emirates 0:00
16 ESPJon Izagirre Insausti (ESP) Bahrain – Merida 0:00
17 BELTosh Van Der Sande (BEL) Lotto – Soudal 0:00
18 ESTTanel Kangert (EST) Astana 0:00
19 AUSJack Haig (AUS) Orica – Scott 0:00
20 CZERoman Kreuziger (CZE) Orica – Scott 0:00
21 GERLennard Kämna (GER) Sunweb 0:00
22 COLRigoberto Uran Uran (COL) Cannondale – Drapac 0:00
23 ESPRubén Fernández Andújar (ESP) Movistar 0:00
24 AUSRichie Porte (AUS) BMC Racing Team 0:00
25 ITAGianni Moscon (ITA) Sky Professional Cycling Team 0:00
26 LUXBob Jungels (LUX) Quick Step Floors 0:00
27 SLOPrimoz Roglic (SLO) Lotto NL – Jumbo 0:00
28 GBRSimon Yates (GBR) Orica – Scott 0:00
29 GEREmanuel Buchmann (GER) Bora – Hansgrohe 0:00
30 NEDRobert Gesink (NED) Lotto NL – Jumbo 0:00
31 RSALouis Meintjes (RSA) UAE Team Emirates 0:00
32 ERIMerhawi Kudus (ERI) Dimension Data 0:00
33 USATejay Van Garderen (USA) BMC Racing Team 0:00
34 COLJarlinson Pantano Gomez (COL) Trek – Segafredo 0:00
35 AUSDamien Howson (AUS) Orica – Scott 0:00
36 ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP) Movistar 0:00
37 RUSSergey Chernetskiy (RUS) Astana 0:00
38 FRAWarren Barguil (FRA) Sunweb 0:00
39 BELThomas Degand (BEL) Wanty – Groupe Gobert 0:00
40 AUSBrendan Canty (AUS) Cannondale – Drapac 0:00
41 NEDAntwan Tolhoek (NED) Lotto NL – Jumbo 0:00
42 NEDLaurens Ten Dam (NED) Sunweb 0:00
43 SLOSimon Spilak (SLO) Katusha – Alpecin 0:00
44 SUISébastien Reichenbach (SUI) La Française des Jeux 0:00
45 RUSIlnur Zakarin (RUS) Katusha – Alpecin 0:00
46 USANathan Brown (USA) Cannondale – Drapac 0:00
47 ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH) Bahrain – Merida 0:00
48 COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL) Movistar 0:00
49 FRAAlexis Vuillermoz (FRA) AG2R – La Mondiale 0:00
50 BELMaxime Monfort (BEL) Lotto – Soudal 0:00
51 COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL) Movistar 0:00
52 KAZBakhtiyar Kozhatayev (KAZ) Astana 0:00
53 FRAGuillaume Martin (FRA) Wanty – Groupe Gobert 0:00
54 PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR) Katusha – Alpecin 0:00
55 ESPDavid Lopez Garcia (ESP) Sky Professional Cycling Team 0:00
56 USAPeter Stetina (USA) Trek – Segafredo 0:00
57 GBRPeter Kennaugh (GBR) Sky Professional Cycling Team 0:00
58 USAChad Haga (USA) Sunweb 0:00
59 CZEOndrej Cink (CZE) Bahrain – Merida 0:13
60 IRLNicolas Roche (IRL) BMC Racing Team 0:20
61 FRAMickaël Chérel (FRA) AG2R – La Mondiale 0:29
62 POLPawel Poljanski (POL) Bora – Hansgrohe 0:32
63 ESPAlberto Losada Alguacil (ESP) Katusha – Alpecin 0:32
64 CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC) Movistar 0:44
65 BELJurgen Van Den Broeck (BEL) Lotto NL – Jumbo 1:00
66 AUTGeorg Preidler (AUT) Sunweb 1:06
67 GBRJames Shaw (GBR) Lotto – Soudal 1:15
68 BELSander Armée (BEL) Lotto – Soudal 1:31
69 NOROdd Christian Eiking (NOR) La Française des Jeux 1:31
70 FRARémi Cavagna (FRA) Quick Step Floors 1:31
71 BELXandro Meurisse (BEL) Wanty – Groupe Gobert 1:31
72 ITAManuele Mori (ITA) UAE Team Emirates 1:31
73 RUSPavel Kochetkov (RUS) Katusha – Alpecin 1:31
74 PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR) Trek – Segafredo 1:31
75 GERChristoph Pfingsten (GER) Bora – Hansgrohe 1:31
76 ALGYoucef Reguigui (ALG) Dimension Data 1:31
77 ITAAntonio Nibali (ITA) Bahrain – Merida 1:31
78 SLOJanez Brajkovic (SLO) Bahrain – Merida 1:31
79 AUSRobert Power (AUS) Orica – Scott 1:34
80 ESTRein Taaramäe (EST) Katusha – Alpecin 1:39
81 BLRVasil Kiryienka (BLR) Sky Professional Cycling Team 2:47
82 KAZNikita Stalnov (KAZ) Astana 3:15
83 ERIDaniel Teklehaimanot (ERI) Dimension Data 3:15
84 SLOKristijan Koren (SLO) Cannondale – Drapac 3:15
85 SUIDanilo Wyss (SUI) BMC Racing Team 3:15
86 CANHugo Houle (CAN) AG2R – La Mondiale 3:15
87 FRAArnaud Courteille (FRA) La Française des Jeux 3:57
88 NEDMarco Minnaard (NED) Wanty – Groupe Gobert 4:39
89 ERIMekseb Abrha Debesay (ERI) Dimension Data 4:57
90 RUSMatvei Mamykin (RUS) Katusha – Alpecin 4:57
91 ENGAlex Dowsett (ENG) Movistar 4:57
92 ITAAndrea Pasqualon (ITA) Wanty – Groupe Gobert 5:35
93 GERSilvio Herklotz (GER) Bora – Hansgrohe 6:13
94 SUIStefan Küng (SUI) BMC Racing Team 8:06
95 SUIMichael Schär (SUI) BMC Racing Team 8:06
96 ITASonny Colbrelli (ITA) Bahrain – Merida 8:44
97 FRAFabien Doubey (FRA) Wanty – Groupe Gobert 8:44
98 ITAMatteo Bono (ITA) UAE Team Emirates 8:44
99 FRAKévin Réza (FRA) La Française des Jeux 8:46
100 RSAJay Robert Thomson (RSA) Dimension Data 9:00
101 BELThomas De Gendt (BEL) Lotto – Soudal 9:00
102 NEDMoreno Hofland (NED) Lotto – Soudal 9:00
103 BELLaurens De Vreese (BEL) Astana 9:00
104 RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS) Katusha – Alpecin 9:00
105 FRANans Peters (FRA) AG2R – La Mondiale 9:00
106 GBRBen Swift (GBR) UAE Team Emirates 9:00
107 FRAJohan Le Bon (FRA) La Française des Jeux 9:00
108 GERJohannes Fröhlinger (GER) Sunweb 9:00
109 RSAJacobus Venter (RSA) Dimension Data 9:00
110 AUSSimon Clarke (AUS) Cannondale – Drapac 9:00
111 NZLDion Smith (NZL) Wanty – Groupe Gobert 9:00
112 NEDTom Stamsnijder (NED) Sunweb 9:00
113 LATToms Skujins (LAT) Cannondale – Drapac 9:00
114 JAPYukiya Arashiro (JAP) Bahrain – Merida 9:00
115 BELFrederik Veuchelen (BEL) Wanty – Groupe Gobert 9:00
116 CHNMeiyin Wang (CHN) Bahrain – Merida 9:00
117 AUTMichael Gogl (AUT) Trek – Segafredo 9:00
118 AUTLukas Pöstlberger (AUT) Bora – Hansgrohe 9:00
119 ESPJesús Hernández Blázquez (ESP) Trek – Segafredo 9:00
120 FRALéo Vincent (FRA) La Française des Jeux 9:00
121 FRAChristophe Riblon (FRA) AG2R – La Mondiale 11:37
122 UKRAndriy Grivko (UKR) Astana 12:36
123 GBROwain Doull (GBR) Sky Professional Cycling Team 12:36
124 SUITom Bohli (SUI) BMC Racing Team 12:36
125 SVKJuraj Sagan (SVK) Bora – Hansgrohe 12:36
126 GERMichael Schwarzmann (GER) Bora – Hansgrohe 12:36
127 AUSAlexander Edmondson (AUS) Orica – Scott 12:36
128 NZLSam Bewley (NZL) Orica – Scott 12:36
129 ITADavide Martinelli (ITA) Quick Step Floors 12:36
130 ITASimone Consonni (ITA) UAE Team Emirates 12:36
131 BELRemy Mertz (BEL) Lotto – Soudal 12:36
132 FRASamuel Dumoulin (FRA) AG2R – La Mondiale 12:36
133 FRALorenzo Manzin (FRA) La Française des Jeux 12:36
134 ESPJuan José Lobato Del Valle (ESP) Lotto NL – Jumbo 12:36
135 RWAAdrien Niyonshuti (RWA) Dimension Data 12:36
136 BELVictor Campenaerts (BEL) Lotto NL – Jumbo 12:36
137 BELKris Boeckmans (BEL) Lotto – Soudal 12:36
138 ITAOscar Gatto (ITA) Astana 13:27
139 ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG) Quick Step Floors 13:27
140 GERMarcus Burghardt (GER) Bora – Hansgrohe 13:27
141 ITADaniel Oss (ITA) BMC Racing Team 13:27
142 USAIan Boswell (USA) Sky Professional Cycling Team 13:44
143 ITAElia Viviani (ITA) Sky Professional Cycling Team 16:43
144 BELTim Declercq (BEL) Quick Step Floors 16:43
145 JAPFumiyuki Beppu (JAP) Trek – Segafredo 16:43
146 USAGregory Daniel (USA) Trek – Segafredo 16:43
147 USAAlexey Vermeulen (USA) Lotto NL – Jumbo 16:43
148 ITAOliviero Troia (ITA) UAE Team Emirates 16:43
149 NEDKoen Bouwman (NED) Lotto NL – Jumbo 16:43
150 SVKMartin Velits (SVK) Quick Step Floors 16:43
151 NEDWouter Wippert (NED) Cannondale – Drapac 17:03
152 AUSWilliam Clarke (AUS) Cannondale – Drapac 17:05

 

Klasyfikacja generalna:

1 ITAFabio Felline (ITA) Trek – Segafredo 4:39:07
2 GERMaximilian Schachmann (GER) Quick Step Floors 0:08
3 ESPJesús Herrada Lopez (ESP) Movistar 0:08
4 SLOPrimoz Roglic (SLO) Lotto NL – Jumbo 0:09
5 ESPJon Izagirre Insausti (ESP) Bahrain – Merida 0:12
6 LUXBob Jungels (LUX) Quick Step Floors 0:12
7 PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR) Katusha – Alpecin 0:13
8 ESPRubén Fernández Andújar (ESP) Movistar 0:13
9 SUIMichael Albasini (SUI) Orica – Scott 0:14
10 ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP) Movistar 0:14
11 ITADiego Ulissi (ITA) UAE Team Emirates 0:14
12 COLJarlinson Pantano Gomez (COL) Trek – Segafredo 0:15
13 AUSDamien Howson (AUS) Orica – Scott 0:15
14 NEDWilco Kelderman (NED) Sunweb 0:16
15 ITAGianni Moscon (ITA) Sky Professional Cycling Team 0:16
16 GBRSimon Yates (GBR) Orica – Scott 0:18
17 AUSJack Haig (AUS) Orica – Scott 0:19
18 GEREmanuel Buchmann (GER) Bora – Hansgrohe 0:20
19 ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP) Astana 0:20
20 SUIMathias Frank (SUI) AG2R – La Mondiale 0:20
21 GERLennard Kämna (GER) Sunweb 0:20
22 ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP) Quick Step Floors 0:20
23 NEDRobert Gesink (NED) Lotto NL – Jumbo 0:20
24 NEDAntwan Tolhoek (NED) Lotto NL – Jumbo 0:21
25 USAChad Haga (USA) Sunweb 0:21
26 SLOSimon Spilak (SLO) Katusha – Alpecin 0:23
27 COLWinner Andrew Anacona Gomez (COL) Movistar 0:23
28 ESPDavid Lopez Garcia (ESP) Sky Professional Cycling Team 0:24
29 RSALouis Meintjes (RSA) UAE Team Emirates 0:24
30 BELMaxime Monfort (BEL) Lotto – Soudal 0:24
31 USAPeter Stetina (USA) Trek – Segafredo 0:25
32 FRAWarren Barguil (FRA) Sunweb 0:25
33 CZERoman Kreuziger (CZE) Orica – Scott 0:26
34 FRAAlexis Vuillermoz (FRA) AG2R – La Mondiale 0:27
35 ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH) Bahrain – Merida 0:28
36 ERIMerhawi Kudus (ERI) Dimension Data 0:28
37 SUISébastien Reichenbach (SUI) La Française des Jeux 0:28
38 FRAPierre Latour (FRA) AG2R – La Mondiale 0:28
39 GBRChris Froome (GBR) Sky Professional Cycling Team 0:29
40 COLCarlos Alberto Betancur Gómez (COL) Movistar 0:29
41 FRADavid Gaudu (FRA) La Française des Jeux 0:29
42 ESTTanel Kangert (EST) Astana 0:29
43 COLRigoberto Uran Uran (COL) Cannondale – Drapac 0:30
44 ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU) Movistar 0:30
45 FRAGuillaume Martin (FRA) Wanty – Groupe Gobert 0:30
46 BELThomas Degand (BEL) Wanty – Groupe Gobert 0:31
47 ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI) Dimension Data 0:31
48 USANathan Brown (USA) Cannondale – Drapac 0:33
49 AUSRichie Porte (AUS) BMC Racing Team 0:33
50 RUSSergey Chernetskiy (RUS) Astana 0:34
51 AUSBrendan Canty (AUS) Cannondale – Drapac 0:34
52 USATejay Van Garderen (USA) BMC Racing Team 0:34
53 NEDLaurens Ten Dam (NED) Sunweb 0:36
54 CZEOndrej Cink (CZE) Bahrain – Merida 0:37
55 BELTosh Van Der Sande (BEL) Lotto – Soudal 0:37
56 IRLNicolas Roche (IRL) BMC Racing Team 0:37
57 RUSIlnur Zakarin (RUS) Katusha – Alpecin 0:42
58 MARAnasse Ait El Abdia (MAR) UAE Team Emirates 0:44
59 GBRPeter Kennaugh (GBR) Sky Professional Cycling Team 0:53
60 KAZBakhtiyar Kozhatayev (KAZ) Astana 0:54
61 FRAMickaël Chérel (FRA) AG2R – La Mondiale 0:58
62 CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC) Movistar 1:02
63 POLPawel Poljanski (POL) Bora – Hansgrohe 1:04
64 ESPAlberto Losada Alguacil (ESP) Katusha – Alpecin 1:09
65 BELJurgen Van Den Broeck (BEL) Lotto NL – Jumbo 1:25
66 AUTGeorg Preidler (AUT) Sunweb 1:37
67 GBRJames Shaw (GBR) Lotto – Soudal 1:41
68 GERChristoph Pfingsten (GER) Bora – Hansgrohe 1:42
69 FRARémi Cavagna (FRA) Quick Step Floors 1:53
70 BELSander Armée (BEL) Lotto – Soudal 2:00
71 BELXandro Meurisse (BEL) Wanty – Groupe Gobert 2:00
72 SLOJanez Brajkovic (SLO) Bahrain – Merida 2:03
73 AUSRobert Power (AUS) Orica – Scott 2:03
74 RUSPavel Kochetkov (RUS) Katusha – Alpecin 2:03
75 NOROdd Christian Eiking (NOR) La Française des Jeux 2:04
76 ITAManuele Mori (ITA) UAE Team Emirates 2:07
77 ALGYoucef Reguigui (ALG) Dimension Data 2:12
78 ESTRein Taaramäe (EST) Katusha – Alpecin 2:14
79 ITAAntonio Nibali (ITA) Bahrain – Merida 2:19
80 PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR) Trek – Segafredo 2:21
81 BLRVasil Kiryienka (BLR) Sky Professional Cycling Team 2:57
82 CANHugo Houle (CAN) AG2R – La Mondiale 3:35
83 SUIDanilo Wyss (SUI) BMC Racing Team 3:36
84 ERIDaniel Teklehaimanot (ERI) Dimension Data 3:38
85 SLOKristijan Koren (SLO) Cannondale – Drapac 3:39
86 KAZNikita Stalnov (KAZ) Astana 4:05
87 FRAArnaud Courteille (FRA) La Française des Jeux 4:34
88 ENGAlex Dowsett (ENG) Movistar 4:59
89 ERIMekseb Abrha Debesay (ERI) Dimension Data 5:19
90 NEDMarco Minnaard (NED) Wanty – Groupe Gobert 5:24
91 RUSMatvei Mamykin (RUS) Katusha – Alpecin 6:04
92 ITAAndrea Pasqualon (ITA) Wanty – Groupe Gobert 6:09
93 GERSilvio Herklotz (GER) Bora – Hansgrohe 6:46
94 SUIStefan Küng (SUI) BMC Racing Team 8:26
95 SUIMichael Schär (SUI) BMC Racing Team 8:34
96 ITASonny Colbrelli (ITA) Bahrain – Merida 9:09
97 FRAJohan Le Bon (FRA) La Française des Jeux 9:11
98 AUTLukas Pöstlberger (AUT) Bora – Hansgrohe 9:13
99 FRAFabien Doubey (FRA) Wanty – Groupe Gobert 9:17
100 AUTMichael Gogl (AUT) Trek – Segafredo 9:19
101 FRAKévin Réza (FRA) La Française des Jeux 9:23
102 FRALéo Vincent (FRA) La Française des Jeux 9:25
103 RSAJacobus Venter (RSA) Dimension Data 9:26
104 NZLDion Smith (NZL) Wanty – Groupe Gobert 9:28
105 FRANans Peters (FRA) AG2R – La Mondiale 9:29
106 NEDMoreno Hofland (NED) Lotto – Soudal 9:29
107 LATToms Skujins (LAT) Cannondale – Drapac 9:31
108 RSAJay Robert Thomson (RSA) Dimension Data 9:32
109 ITAMatteo Bono (ITA) UAE Team Emirates 9:33
110 JAPYukiya Arashiro (JAP) Bahrain – Merida 9:33
111 AUSSimon Clarke (AUS) Cannondale – Drapac 9:33
112 GBRBen Swift (GBR) UAE Team Emirates 9:34
113 NEDTom Stamsnijder (NED) Sunweb 9:35
114 RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS) Katusha – Alpecin 9:35
115 BELThomas De Gendt (BEL) Lotto – Soudal 9:36
116 GERJohannes Fröhlinger (GER) Sunweb 9:38
117 BELFrederik Veuchelen (BEL) Wanty – Groupe Gobert 9:38
118 BELLaurens De Vreese (BEL) Astana 9:44
119 CHNMeiyin Wang (CHN) Bahrain – Merida 9:54
120 ESPJesús Hernández Blázquez (ESP) Trek – Segafredo 9:56
121 FRAChristophe Riblon (FRA) AG2R – La Mondiale 11:59
122 AUSAlexander Edmondson (AUS) Orica – Scott 12:43
123 BELVictor Campenaerts (BEL) Lotto NL – Jumbo 12:44
124 SUITom Bohli (SUI) BMC Racing Team 12:46
125 ITADavide Martinelli (ITA) Quick Step Floors 12:52
126 NZLSam Bewley (NZL) Orica – Scott 12:57
127 ESPJuan José Lobato Del Valle (ESP) Lotto NL – Jumbo 12:58
128 GBROwain Doull (GBR) Sky Professional Cycling Team 13:01
129 ITASimone Consonni (ITA) UAE Team Emirates 13:03
130 BELKris Boeckmans (BEL) Lotto – Soudal 13:04
131 FRASamuel Dumoulin (FRA) AG2R – La Mondiale 13:04
132 UKRAndriy Grivko (UKR) Astana 13:11
133 SVKJuraj Sagan (SVK) Bora – Hansgrohe 13:13
134 BELRemy Mertz (BEL) Lotto – Soudal 13:14
135 FRALorenzo Manzin (FRA) La Française des Jeux 13:15
136 RWAAdrien Niyonshuti (RWA) Dimension Data 13:23
137 GERMichael Schwarzmann (GER) Bora – Hansgrohe 13:38
138 ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG) Quick Step Floors 13:49
139 ITADaniel Oss (ITA) BMC Racing Team 14:02
140 ITAOscar Gatto (ITA) Astana 14:10
141 GERMarcus Burghardt (GER) Bora – Hansgrohe 14:24
142 USAIan Boswell (USA) Sky Professional Cycling Team 14:59
143 NEDKoen Bouwman (NED) Lotto NL – Jumbo 16:54
144 ITAElia Viviani (ITA) Sky Professional Cycling Team 17:07
145 USAAlexey Vermeulen (USA) Lotto NL – Jumbo 17:08
146 USAGregory Daniel (USA) Trek – Segafredo 17:12
147 BELTim Declercq (BEL) Quick Step Floors 17:13
148 ITAOliviero Troia (ITA) UAE Team Emirates 17:15
149 JAPFumiyuki Beppu (JAP) Trek – Segafredo 17:23
150 AUSWilliam Clarke (AUS) Cannondale – Drapac 17:30
151 SVKMartin Velits (SVK) Quick Step Floors 17:46
152 NEDWouter Wippert (NED) Cannondale – Drapac 17:48