Orica-SCOTT / Greenedgecycling

Brytyjczyk z grupy Sky wygrał finisz z małej grupy, która uciekała przez cały etap. Peleton przyprowadziła ekipa Orica-Scott, wśród której przyjechał młody, australijski lider wyścigu.

Ostatni etap był rozgrywany na rundach wokół miasta Kinglake. Nie było to jednak typowe kryterium uliczne, gdyż jedna runda liczyła aż 31 kilometrów – kolarze musieli przejechać cztery okrążenia. Trasa nie należała do najłatwiejszych – organizatorzy utrudnili zawodnikom „etap przyjaźni” i umieścili na nim 9-kilometrowy podjazd pod Old Glenburn Road. Szczyt znajdował się 4 kilometry przed metą, więc istniała realna szansa na podzielenie peletonu i finisz z małej grupy.

Dodatkowym utrudnieniem była deszczowa pogoda – ze względu na śliski asfalt, sędziowie postanowili wydłużyć strefę bezpieczną na mecie z 3 do 8 kilometrów. Damien Howson musiał przygotować się na walkę o utrzymanie żółtej koszulki lidera. Do etapu przystąpiło 98 zawodników. Z powodu wczorajszej kraksy na finiszu nie wystartował dzisiaj m.in. Danny Van Poppel, który zaliczył kilka szlifów i nie chciał ryzykować zdrowia.

Ucieczka dnia uformowała się natychmiast po starcie. W odjazd zabrało się aż dwunastu zawodników: Ian Stannard (Team Sky), Tim Ariesen (Roompot-Nederlandse Loterij), Taco Van Den Hoorn (Roompot-Nederlandse Loterij), Sergey Nikolaev (Gazprom-RusVelo), Tanner Putt (UnitedHealthcare), Aaron Gate (Aqua Blue Sport), Alistair Slater (JLT-Condor), Benjamin Hill (Attaque Team Gusto), Timothy Guy (Attaque Team Gusto), Robbie Hucker (IsoWhey Sports), Daniel Fitter (NSW Institute of Sport) oraz Jason Christie (Reprezentacja Nowej Zelandii). Niedługo potem do ucieczki dołączyło sześciu kolejnych kolarzy: Travis McCabe (UnitedHealthcare), Lawrence Warbasse (Aqua Blue Sport), Cyrus Monk (Drapac Pat’s Veg), Darcy Ellerm-Norton (St. George Continental Team), James Oram (Reprezentacja Nowej Zelandii) i Sam Dobbs (Reprezentacja Nowej Zelandii).

Czołowa grupa była więc bardzo liczna i składała się z zawodników o różnych specjalnościach. Obecność Stannarda w ucieczce powodowała, że drużyna Team Sky nie kwapiła się do pogoni za odjazdem i oddała inicjatywę ekipie lidera. W czołówce znalazł się też Benjamin Hill, który był liderem klasyfikacji górskiej – taka sytuacja praktycznie rozstrzygała losy koszulki najlepszego górala. Australijczyk miał dodatkową motywację – dzisiaj obchodził swoje dwudzieste siódme urodziny.

Na pierwszym okrążeniu peleton utrzymywał grupę czołową „na smyczy” – przewaga cały czas oscylowała wokół minuty. Pierwszą premię górską wygrał oczywiście Benjamin Hill i powiększył swoją przewagę. Na finiszowej kresce rozegrano premię sprinterską – pierwszy był Cyrus Monk, za nim zameldowali się Fitter i Ariesen.

Po przekroczeniu linii mety ucieczka zaczęła gwałtownie zdobywać przewagę. Na 70 kilometrów przed metą różnica pomiędzy grupami sięgała pięciu minut. Na szczycie drugiego podjazdu znowu najszybszy był Hill, aktywnie jechali też Monk i Hucker. Na szczęście dla zawodników, pogoda zaczęła się poprawiać – deszcz przestał padać i asfalt szybko wysychał. Do linii mety ucieczka dojechała z przewagą czterech minut – pierwszy znowu był Monk, który wyprzedził Fittera i Christie’go.

Praca ekipy Orica-Scott przyniosła efekty i na trzecim kółku przewaga zaczęła topnieć. Gdy różnica osiągnęła 2:30 minuty, sprawy w swoje ręce wziął Christopher Froome. Na podjeździe mocno zaatakował i udało mu się odjechać wraz z Lukiem Rowe. Siła australijskiej drużyny była jednak ogromna i po kilku kilometrach faworyt wyścigu wrócił do peletonu, a Damien Howson mógł odetchnąć z ulgą. Dzięki podkręceniu tempa zasadnicza grupa stopniała do 30 kolarzy. W czołówce nic się nie zmieniło – kolejną premię górską wygrał Benjamin Hill.

Zawodnicy rozpoczęli decydujące okrążenie wyścigu. Ucieczka utrzymywała bezpieczną przewagę około dwóch minut. Wysokie tempo spowodowało rozbicie czołowej grupy – na czele pozostało sześciu zawodników: Stannard, Van Den Hoorn, Mccabe, Slater, Monk i Gate. Szóstka szybko zyskała przewagę około pół minuty nad resztą ucieczki. Kolarze z czołówki nie zagrażali liderowi wyścigu i na dziesięć kilometrów przed metą przewaga nad peletonem wciąż wynosiła 2 minuty.

Na ostatnim podjeździe różnica pomiędzy grupami zaczęła gwałtownie maleć. Na czoło peletonu wskoczyła grupa Sky – celem takiego manewru było opóźnienie peletonu i umożliwienie Stannardowi walki o zwycięstwo. Na szczycie góry przewaga wyniosła tylko 30 sekund. Czołowa grupa nie dała się jednak dogonić i na mecie utrzymała minimalną przewagę. Ian Stannard nie zawiódł – wygrał sprinterski finisz z czołówki i został etapowym zwycięzcą. Na kresce wyprzedził Aarona Gate z Aqua Blue Sport i Taco Van Den Hoorna z Roompot-Nederlandse Loterij. Niewielki peleton przyjechał ze stratą 17 sekund.

Ostatni etap nie przyniósł zmian w klasyfikacji generalnej. Damien Howson bezpiecznie ukończył etap w peletonie i utrzymał żółtą koszulkę lidera. Zawodnik ekipy Orica-Scott wyprzedził o 38 sekund Australijczyka Jai’a Hindleya z ekipy Korda Mentha Real Estate oraz Francuza Kenny’ego Elissonde z Team Sky o 53 sekundy. Najlepszym góralem został jubilat Benjamin Hill z Attaque Team Gusto, białą koszulkę lidera klasyfikacji młodzieżowej utrzymał Jai Hindley, a najlepszym w klasyfikacji sprinterskiej został Jacob Kauffmann z ekipy NSW Institute of Sport. Drużynowo zwyciężyła ekipa Team Sky.

Dla młodego Australijczyka to największe zwycięstwo w karierze. Kolarz jest oceniany jako wielki talent, ale do tej pory nie potwierdzał drzemiących w nim możliwości. Pierwszym jego sukcesem było trzecie miejsce na mistrzostwach świata w jeździe indywidualnej na czas do lat 23 w 2012 roku. Kolejny rok był jeszcze lepszy – w czempionacie globu młodzików we Florencji zdobył złoty medal. Po tym wyczynie kontrakt zaproponowała mu ekipa Orica-Scott (wtedy Orica-GreenEdge), w której jeździ do dnia dzisiejszego.

W australijskiej drużynie kolarz nabrał sporo doświadczenia – przejechał Giro d’Italia i Vuelta a Espana, został też wicemistrzem świata w jeździe drużynowej na czas w 2014 roku. Australijczyk lubi startować w Jayco Herald Sun Tour – w ubiegłym roku również stanął na podium klasyfikacji generalnej, przegrywając jedynie z Chrisem Froomem i Peterem Kennaughem. Ten rok przyniósł młodemu Australijczykowi pierwszy wielki triumf w zawodowym peletonie. To może być początek wielkiej kariery – Howson jest świetnym czasowcem, więc może być następcą Fabiana Cancellary, Tony’ego Martina czy Toma Dumoulina.

Australijski wyścig był doskonałym rozpoczęciem sezonu dla faworytów całego sezonu. Christopher Froome nie powtórzył ubiegłorocznego triumfu, lecz pokazywał się na pagórkowatych etapach i ukończył wyścig w czołowej dziesiątce. Esteban Chaves zostawił pole do popisu dla młodszego kolegi z drużyny, ale również solidnie potrenował i cały czas utrzymywał się w czołówce. Postawa faworytów w Jayco Herald Sun Tour zaostrzyła apetyty kibiców – wyścig był bardzo emocjonujący, co rokuje ciekawą rywalizację w dalszej części sezonu.

Wyniki etapu:

1 Ian Stannard (GBr) Team Sky 2:52:44
2 Aaron Gate (NZl) Aqua Blue Sport 0:00:00
3 Taco Van Der Hoorn (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij 0:00:00
4 Benjamin Hill (Aus) Attaque Team Gusto 0:00:00
5 Robbie Hucker (Aus) IsoWhey Sports – SwissWellness 0:00:00
6 Alistair Slater (GBr) JLT – Condor 0:00:00
7 Jason Christie (NZl) Nationalmannschaft Neuseeland 0:00:00
8 Daniel Fitter (Aus) NSW Institute of Sport 0:00:00
9 Cyrus Monk (Aus) Drapac – Pat’s Veg Holistic Development Team 0:00:00
10 Travis McCabe (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:00:00
11 Cameron Bayly (Aus) IsoWhey Sports – SwissWellness 0:00:17
12 Cameron Meyer (Aus) Nationalmannschaft Australien 0:00:17
13 Dylan Sunderland (Aus) NSW Institute of Sport 0:00:17
14 Jai Hindley (Aus) Nationalmannschaft Australien 0:00:17
15 Lucas Hamilton (Aus) Nationalmannschaft Australien 0:00:17
16 James Oram (NZl) Nationalmannschaft Neuseeland 0:00:08
17 Janier Alexis Acevedo Colle (Col) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:00:17
18 Timothy Roe (Aus) IsoWhey Sports – SwissWellness 0:00:17
19 Tim Ariesen (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij 0:00:08
20 Damien Howson (Aus) Orica – Scott 0:00:17
21 Nathan Earle (Aus) Nationalmannschaft Australien 0:00:17
22 Sebastian Henao Gomez (Col) Team Sky 0:00:13
23 Benjamin Dyball (Aus) St. George Continental Cycling Team 0:00:17
24 Jesse Featonby (Aus) Drapac – Pat’s Veg Holistic Development Team 0:00:17
25 Kenny Elissonde (Fra) Team Sky 0:00:17
26 Ian Bibby (GBr) JLT – Condor 0:00:12
27 Michael Storer (Aus) Nationalmannschaft Australien 0:00:17
28 Tanner Putt (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:00:31
29 Johan Esteban Chaves Rubio (Col) Orica – Scott 0:00:17
30 Ivan Savitskiy (Rus) Gazprom – RusVelo 0:00:55
31 Nick Van Der Lijke (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij 0:00:55
32 Marcelo Felipe (Phi) 7 Eleven Roadbike Philippines 0:00:55
33 Martijn Tusveld (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij 0:00:55
34 Jesper Asselman (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij 0:01:08
35 Michel Kreder (Ned) Aqua Blue Sport 0:01:08
36 Pavel Brutt (Rus) Gazprom – RusVelo 0:01:21
37 Alistair Donohoe (Aus) Attaque Team Gusto 0:01:21
38 Jonathan Clarke (Aus) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:01:21
39 Luke Rowe (GBr) Team Sky 0:01:29
40 Peter Koning (Ned) Aqua Blue Sport 0:01:29
41 Chris Froome (GBr) Team Sky 0:00:17
42 Sergey Nikolaev (Rus) Gazprom – RusVelo 0:01:21
43 James Gullen (GBr) JLT – Condor 0:01:43
44 Josh Berry (Aus) 7 Eleven Roadbike Philippines 0:02:28
45 Jesse James Ewart (Aus) 7 Eleven Roadbike Philippines 0:02:28
46 Alexandr Shushemoin (Kaz) Attaque Team Gusto 0:02:28
47 Nicholas Katsonis (Aus) Drapac – Pat’s Veg Holistic Development Team 0:02:28
48 Michael Hepburn (Aus) Orica – Scott 0:02:28
49 Nikolay Trusov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:03:06
50 Mathew Ross (Aus) Drapac – Pat’s Veg Holistic Development Team 0:03:06
51 Sam Dobbs (NZl) Nationalmannschaft Neuseeland 0:03:20
52 Lachlan Norris (Aus) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:03:36
53 Alex Frame (NZl) JLT – Condor 0:03:36
54 Conor Dunne (Irl) Aqua Blue Sport 0:03:36
55 Edgar Nohales Nieto (Esp) 7 Eleven Roadbike Philippines 0:04:08
56 Samuel Jenner (Aus) Nationalmannschaft Australien 0:04:34
57 Steve Lampier (GBr) JLT – Condor 0:04:50
58 Simon Gerrans (Aus) Orica – Scott 0:04:50
59 Brad Evans (NZl) Drapac – Pat’s Veg Holistic Development Team 0:05:30
60 Rustom Lim (Phi) 7 Eleven Roadbike Philippines 0:05:30
61 Alexey Tsatevich (Rus) Gazprom – RusVelo 0:05:30
62 Joseph Cooper (NZl) IsoWhey Sports – SwissWellness 0:05:30
63 Mario Vogt (Ger) Attaque Team Gusto 0:05:30
64 Mitch Docker (Aus) Orica – Scott 0:05:30
65 Calvin Watson (Aus) Aqua Blue Sport 0:05:30
66 Gregory Henderson (NZl) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:05:55
67 Timothy Guy (Aus) Attaque Team Gusto 0:05:55
68 Mark John Lexer Galedo (Phi) 7 Eleven Roadbike Philippines 0:06:18
69 Artur Ershov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:06:50
70 Drew Morey (Aus) Drapac – Pat’s Veg Holistic Development Team 0:06:50
71 Jesse Kerrison (Aus) IsoWhey Sports – SwissWellness 0:07:33
72 Hamish Schreurs (NZl) Nationalmannschaft Neuseeland 0:08:10
73 Thomas Hubbard (NZl) St. George Continental Cycling Team 0:08:10
74 Lawrence Warbasse (USA) Aqua Blue Sport 0:08:10
75 Leigh Howard (Aus) Aqua Blue Sport 0:08:10
76 Brenton Jones (Aus) JLT – Condor 0:08:10
77 Angus Lyons (Aus) Nationalmannschaft Australien 0:08:10
78 James Fouche (NZl) Nationalmannschaft Neuseeland 0:08:10
79 Kaden Groves (Aus) St. George Continental Cycling Team 0:08:10
80 Jeroen Meijers (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij 0:08:10
81 Oliver Kent-Spark (Aus) Drapac – Pat’s Veg Holistic Development Team 0:10:00
82 Mathew Zenovich (NZl) Nationalmannschaft Neuseeland 0:10:00
83 Jacob Kauffmann (Aus) NSW Institute of Sport 0:10:00
84 Alex Wohler (Aus) NSW Institute of Sport 0:10:00
85 Joshua Taylor (Aus) NSW Institute of Sport 0:10:00
86 Taylor Karl Gunman (NZl) Nationalmannschaft Neuseeland 0:10:00
87 Jay Dutton (Aus) St. George Continental Cycling Team 0:10:00
88 Ayden Toovey (Aus) NSW Institute of Sport 0:10:00
89 Brodie Talbot (Aus) St. George Continental Cycling Team 0:09:15
90 Guy Kalma (NZl) Attaque Team Gusto 0:11:00
91 Sam Bewley (NZl) Orica – Scott 0:11:25
92 Adrian Hegyvary (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:11:50
93 Rob Power (Aus) Orica – Scott 0:13:07
94 Alder Martz (USA) Attaque Team Gusto 0:13:59
95 Darcy Ellerm-Norton (NZl) St. George Continental Cycling Team 0:13:59
96 Kirill Sveshnikov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:16:26
DNF Edmund Bradbury (GBr) JLT – Condor
DNF Anthony Giacoppo (Aus) IsoWhey Sports – SwissWellness
DNS Danny Van Poppel (Ned) Team Sky
DNS Sjoerd Van Ginneken (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij
DNS Patrick Sharpe (Aus) St. George Continental Cycling Team

Klasyfikacja końcowa:

1 Damien Howson (Aus) Orica – Scott 15:25:13
2 Jai Hindley (Aus) Nationalmannschaft Australien 0:00:38
3 Kenny Elissonde (Fra) Team Sky 0:00:53
4 Cameron Meyer (Aus) Nationalmannschaft Australien 0:01:08
5 Michael Storer (Aus) Nationalmannschaft Australien 0:01:10
6 Chris Froome (GBr) Team Sky 0:01:12
7 Lucas Hamilton (Aus) Nationalmannschaft Australien 0:01:13
8 Nathan Earle (Aus) Nationalmannschaft Australien 0:01:15
9 Johan Esteban Chaves Rubio (Col) Orica – Scott 0:01:15
10 Timothy Roe (Aus) IsoWhey Sports – SwissWellness 0:01:17
11 Ian Bibby (GBr) JLT – Condor 0:01:21
12 Janier Alexis Acevedo Colle (Col) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:01:28
13 Sebastian Henao Gomez (Col) Team Sky 0:01:39
14 Cameron Bayly (Aus) IsoWhey Sports – SwissWellness 0:01:45
15 Jesse Featonby (Aus) Drapac – Pat’s Veg Holistic Development Team 0:01:56
16 Benjamin Dyball (Aus) St. George Continental Cycling Team 0:02:30
17 Jonathan Clarke (Aus) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:02:44
18 Alistair Donohoe (Aus) Attaque Team Gusto 0:03:08
19 Dylan Sunderland (Aus) NSW Institute of Sport 0:03:43
20 Jason Christie (NZl) Nationalmannschaft Neuseeland 0:04:33
21 Pavel Brutt (Rus) Gazprom – RusVelo 0:04:44
22 Lachlan Norris (Aus) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:05:16
23 Martijn Tusveld (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij 0:06:17
24 Robbie Hucker (Aus) IsoWhey Sports – SwissWellness 0:06:50
25 Daniel Fitter (Aus) NSW Institute of Sport 0:06:55
26 Tanner Putt (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:08:17
27 Cyrus Monk (Aus) Drapac – Pat’s Veg Holistic Development Team 0:10:12
28 James Oram (NZl) Nationalmannschaft Neuseeland 0:11:31
29 Simon Gerrans (Aus) Orica – Scott 0:12:00
30 Jesse James Ewart (Aus) 7 Eleven Roadbike Philippines 0:12:34
31 Luke Rowe (GBr) Team Sky 0:13:59
32 Lawrence Warbasse (USA) Aqua Blue Sport 0:14:56
33 Taco Van Der Hoorn (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij 0:16:33
34 Steve Lampier (GBr) JLT – Condor 0:17:17
35 Samuel Jenner (Aus) Nationalmannschaft Australien 0:17:22
36 Sam Dobbs (NZl) Nationalmannschaft Neuseeland 0:17:24
37 Mario Vogt (Ger) Attaque Team Gusto 0:17:48
38 Jesper Asselman (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij 0:17:50
39 Conor Dunne (Irl) Aqua Blue Sport 0:19:53
40 Travis McCabe (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:20:46
41 Alistair Slater (GBr) JLT – Condor 0:21:01
42 Timothy Guy (Aus) Attaque Team Gusto 0:21:04
43 Michael Hepburn (Aus) Orica – Scott 0:21:41
44 Nicholas Katsonis (Aus) Drapac – Pat’s Veg Holistic Development Team 0:22:16
45 Nick Van Der Lijke (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij 0:22:51
46 Sergey Nikolaev (Rus) Gazprom – RusVelo 0:23:19
47 Alexandr Shushemoin (Kaz) Attaque Team Gusto 0:23:20
48 Artur Ershov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:23:26
49 James Gullen (GBr) JLT – Condor 0:23:49
50 Ivan Savitskiy (Rus) Gazprom – RusVelo 0:23:58
51 Tim Ariesen (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij 0:24:46
52 Marcelo Felipe (Phi) 7 Eleven Roadbike Philippines 0:25:18
53 Aaron Gate (NZl) Aqua Blue Sport 0:25:27
54 Drew Morey (Aus) Drapac – Pat’s Veg Holistic Development Team 0:25:38
55 Gregory Henderson (NZl) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:26:54
56 Mitch Docker (Aus) Orica – Scott 0:27:11
57 Alexey Tsatevich (Rus) Gazprom – RusVelo 0:27:15
58 Brad Evans (NZl) Drapac – Pat’s Veg Holistic Development Team 0:27:18
59 Michel Kreder (Ned) Aqua Blue Sport 0:27:38
60 Jacob Kauffmann (Aus) NSW Institute of Sport 0:29:23
61 Benjamin Hill (Aus) Attaque Team Gusto 0:30:37
62 Calvin Watson (Aus) Aqua Blue Sport 0:30:45
63 Ian Stannard (GBr) Team Sky 0:31:07
64 Brodie Talbot (Aus) St. George Continental Cycling Team 0:31:47
65 Oliver Kent-Spark (Aus) Drapac – Pat’s Veg Holistic Development Team 0:32:24
66 Joseph Cooper (NZl) IsoWhey Sports – SwissWellness 0:32:41
67 Jeroen Meijers (Ned) Roompot – Nederlandse Loterij 0:32:58
68 Rustom Lim (Phi) 7 Eleven Roadbike Philippines 0:33:30
69 Nikolay Trusov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:34:01
70 Edgar Nohales Nieto (Esp) 7 Eleven Roadbike Philippines 0:34:12
71 Alex Frame (NZl) JLT – Condor 0:34:30
72 Mathew Ross (Aus) Drapac – Pat’s Veg Holistic Development Team 0:34:34
73 James Fouche (NZl) Nationalmannschaft Neuseeland 0:36:26
74 Peter Koning (Ned) Aqua Blue Sport 0:36:44
75 Guy Kalma (NZl) Attaque Team Gusto 0:37:27
76 Brenton Jones (Aus) JLT – Condor 0:37:42
77 Mark John Lexer Galedo (Phi) 7 Eleven Roadbike Philippines 0:38:05
78 Angus Lyons (Aus) Nationalmannschaft Australien 0:38:48
79 Taylor Karl Gunman (NZl) Nationalmannschaft Neuseeland 0:39:47
80 Ayden Toovey (Aus) NSW Institute of Sport 0:39:49
81 Jesse Kerrison (Aus) IsoWhey Sports – SwissWellness 0:41:29
82 Rob Power (Aus) Orica – Scott 0:42:52
83 Josh Berry (Aus) 7 Eleven Roadbike Philippines 0:43:06
84 Leigh Howard (Aus) Aqua Blue Sport 0:44:37
85 Hamish Schreurs (NZl) Nationalmannschaft Neuseeland 0:46:24
86 Mathew Zenovich (NZl) Nationalmannschaft Neuseeland 0:48:18
87 Kaden Groves (Aus) St. George Continental Cycling Team 0:48:21
88 Joshua Taylor (Aus) NSW Institute of Sport 0:48:31
89 Sam Bewley (NZl) Orica – Scott 0:50:24
90 Adrian Hegyvary (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:53:02
91 Alder Martz (USA) Attaque Team Gusto 0:54:22
92 Darcy Ellerm-Norton (NZl) St. George Continental Cycling Team 0:56:47
93 Alex Wohler (Aus) NSW Institute of Sport 1:00:39
94 Jay Dutton (Aus) St. George Continental Cycling Team 1:03:27
95 Thomas Hubbard (NZl) St. George Continental Cycling Team 1:05:03
96 Kirill Sveshnikov (Rus) Gazprom – RusVelo 1:05:57

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments