Foto: Tour de l'Avenir

Kristoffer Halvorsen (Norwegia) wygrał po finiszu z grupy trzeci etap Tour de l’Avenir. Ósme miejsce zajął Michał Paluta. Liderem pozostał jego kolega z reprezentacji Amund Grondahl.

Trzeci etap Tour de l’Avenir to ostatni etap ze startu wspólnego przed czasówkę i wjazdem w prawdziwe góry. Był to zarazem najdłuższy odcinek w wyścigu. Kolarze ścigali się z Bourg-en-Bresse do Autun i mieli do pokonania ponad 171 kilometrów. Po drodze czekały na nich trzy górskie premie czwartej kategorii.

tour-de-avenir-2016-stage-3-1465325400

Dość szybko w ucieczkę zabrał się David Per (Słowenia). Na pierwszej górskiej premii (Cote de Vire) miał sześć minut przewagi nad peletonem. Punkty do klasyfikacji górskiej zdobył także Patryk Stosz (Polska), który jako trzeci zameldował się na szczycie.

W peletonie najmocniej pracowali Holendrzy i Norwegowie. W połowie dystansu z przewagi zostało niewiele ponad trzy minuty. Dzięki zebranym punktom na górskich premiach Słoweniec Per do jutrzejszego etapu przystąpi w koszulce dla najlepszego górala. 55 kilometrów przed metą do Pera dojechał Kazach Galym Akhmetov.

Po kilku kilometrach wspólnej jazdy Słoweniec nie wytrzymał tempa, a do Kazacha dojechali Adrien Costa (USA) i Gonzalo Serrano (Hiszpania). Szybko ich akcja została skasowana przez grupę.

Na sprinterski pojedynek nie chciał czekać Gabriel Cullaigh (Wielka Brytania), który na 14 kilometrów przed metą miał 40 sekund przewagi nad dość zdziesiątkowanym peletonem. Brytyjczyk jednak nie dał rady i został doścignięty przez dużą grupkę.

Finiszowy sprint wygrał Norweg Kristoffer Halvorsen. To już drugi triumf reprezentantów Norwegii w tegorocznej edycji. Drugi był Vincenzo Albansese (Włochy), a trzeci Jonathan Dibben (Wielka Brytania).

Ósmy finiszował Michał Paluta.

Wyniki trzeciego etapu:

1 Kristoffer Halvorsen (Nor) Nationalmannschaft Norwegen 4:17:09
2 Vincenzo Albanese (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:00:00
3 Jonathan Dibben (GBr) Nationalmannschaft Großbritannien 0:00:00
4 Michael Carbel Svendgaard (Den) Nationalmannschaft Dänemark 0:00:00
5 Gasper Katrasnik (Slo) Nationalmannschaft Slowenien 0:00:00
6 Joris Nieuwenhuis (Ned) Nationalmannschaft Niederlande 0:00:00
7 Wilmar Paredes (Col) Nationalmannschaft Kolumbien 0:00:00
8 Michal Paluta (Pol) Nationalmannschaft Polen 0:00:00
9 Cristofer Jurado (Pan) Centre Mondial du Cyclisme 0:00:00
10 Ivan Garcia Cortina (Esp) Nationalmannschaft Spanien 0:00:00
11 Jasper De Laat (Ned) Nationalmannschaft Niederlande 0:00:00
12 Ryan Gibbons (RSA) Nationalmannschaft Südafrika 0:00:00
13 Logan Owen (USA) Nationalmannschaft USA 0:00:00
14 Grigoriy Shtein (Kaz) Nationalmannschaft Kasachstan 0:00:00
15 Artem Nych (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:00:00
16 John Andreson Rodriguez Salazar (Col) Nationalmannschaft Kolumbien 0:00:00
17 Sergey Luchshenko (Kaz) Nationalmannschaft Kasachstan 0:00:00
18 Antwan Tolhoek (Ned) Nationalmannschaft Niederlande 0:00:00
19 Tao Geoghegan Hart (GBr) Nationalmannschaft Großbritannien 0:00:00
20 Rei Onodera (Jpn) Nationalmannschaft Japan 0:00:00
21 Mohcine Elkouraji (Mar) Nationalmannschaft Marokko 0:00:00
22 Daniel Martínez (Col) Nationalmannschaft Kolumbien 0:00:00
23 Patryk Stosz (Pol) Nationalmannschaft Polen 0:00:00
24 Egan Arley Bernal Gomez (Col) Nationalmannschaft Kolumbien 0:00:00
25 Przemyslaw Kasperkiewicz (Pol) Nationalmannschaft Polen 0:00:00
26 Patrick Müller (SUI) Nationalmannschaft Schweiz 0:00:00
27 Jan Maas (Ned) Nationalmannschaft Niederlande 0:00:00
28 Evgeny Zotov (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:00:00
29 Dusan Rajovic (Srb) Centre Mondial du Cyclisme 0:00:00
30 Michal Schlegel (Cze) Nationalmannschaft Tschechien 0:00:00
31 Abderrahim Zahiri (Mar) Nationalmannschaft Marokko 0:00:00
32 El Mehdi Chokri (Mar) Nationalmannschaft Marokko 0:00:00
33 Gonzalo Serrano (Esp) Nationalmannschaft Spanien 0:00:00
34 German Nicolas Tivani Perez (Arg) Centre Mondial du Cyclisme 0:00:00
35 Lukas Schlemmer (AUT) Nationalmannschaft Österreich 0:00:00
36 Aurélien Paret-Peintre (Fra) Nationalmannschaft Frankreich 0:00:00
37 Pavel Sivakov (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:00:00
38 Nicholas Schultz (Aus) Nationalmannschaft Australien 0:00:00
39 Mathias Le Turnier (Fra) Nationalmannschaft Frankreich 0:00:00
40 Lennard Kämna (GER) Nationalmannschaft Deutschland 0:00:00
41 Steff Crass (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:00:00
42 Niklas Eg (Den) Nationalmannschaft Dänemark 0:00:00
43 Nikolay Cherkasov (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:00:00
44 Edward Ravasi (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:00:00
45 Gian Friesecke (SUI) Nationalmannschaft Schweiz 0:00:00
46 Caio Godoy Ormenese (Bra) Centre Mondial du Cyclisme 0:00:00
47 Amund Grøndahl Jansen (Nor) Nationalmannschaft Norwegen 0:00:00
48 Matteo Fabbro (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:00:00
49 Nans Peters (Fra) Nationalmannschaft Frankreich 0:00:00
50 Adrien Costa (USA) Nationalmannschaft USA 0:00:00
51 Tom Wirtgen (Lux) Nationalmannschaft Luxemburg 0:00:00
52 Marcel Neuhauser (AUT) Nationalmannschaft Österreich 0:00:00
53 Neilson Powless (USA) Nationalmannschaft USA 0:00:00
54 Tobias Foss (Nor) Nationalmannschaft Norwegen 0:00:00
55 Patrick Haller (GER) Nationalmannschaft Deutschland 0:00:00
56 Jan Tschernoster (GER) Nationalmannschaft Deutschland 0:00:00
57 Cristian Rodriguez Martin (Esp) Nationalmannschaft Spanien 0:00:00
58 Valentin Madouas (Fra) Nationalmannschaft Frankreich 0:00:00
59 Remy Mertz (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:00:00
60 Nicholas Dlamini (RSA) Nationalmannschaft Südafrika 0:00:00
61 Alex Aranburu (Esp) Nationalmannschaft Spanien 0:00:00
62 Giovanni Carboni (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:00:00
63 Jhonnatan Manuel Narvaez Prado (Ecu) Centre Mondial du Cyclisme 0:00:00
64 David Gaudu (Fra) Nationalmannschaft Frankreich 0:00:00
65 William Barta (USA) Nationalmannschaft USA 0:00:00
66 Miguel Eduardo Florez Lopez (Col) Nationalmannschaft Kolumbien 0:00:00
67 Piotr Konwa (Pol) Nationalmannschaft Polen 0:00:00
68 Peter Lenderink (Ned) Nationalmannschaft Niederlande 0:00:00
69 Scott Davies (GBr) Nationalmannschaft Großbritannien 0:00:00
70 Mateusz Grabis (Pol) Nationalmannschaft Polen 0:00:00
71 Ivan Centrone (Lux) Nationalmannschaft Luxemburg 0:00:00
72 Leo Vincent (Fra) Nationalmannschaft Frankreich 0:00:00
73 Antonijo Barac (Bih) Centre Mondial du Cyclisme 0:00:00
74 Adam Sekanina (Cze) Nationalmannschaft Tschechien 0:00:00
75 Kilian Frankiny (SUI) Nationalmannschaft Schweiz 0:00:00
76 Nico Denz (GER) Nationalmannschaft Deutschland 0:00:00
77 James Knox (GBr) Nationalmannschaft Großbritannien 0:00:00
78 Thomas Vereecken (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:00:00
79 Markus Freiberger (AUT) Nationalmannschaft Österreich 0:00:00
80 Michael Kukrle (Cze) Nationalmannschaft Tschechien 0:00:00
81 Mads Würtz Schmidt (Den) Nationalmannschaft Dänemark 0:00:00
82 Galym Akhmetov (Kaz) Nationalmannschaft Kasachstan 0:00:00
83 Michael Storer (Aus) Nationalmannschaft Australien 0:00:00
84 Jai Hindley (Aus) Nationalmannschaft Australien 0:00:00
85 Aleksander Vlasov (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:00:00
86 Iván Ramiro Sosa (Col) Nationalmannschaft Kolumbien 0:00:00
87 Harm Vanhoucke (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:00:00
88 Sergey Rozin (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:00:00
89 Andreas Walzel (AUT) Nationalmannschaft Österreich 0:00:00
90 Mounir Makhchoun (Mar) Nationalmannschaft Marokko 0:00:00
91 Daniel Lehner (AUT) Nationalmannschaft Österreich 0:00:00
92 Marek Šipoš (Cze) Nationalmannschaft Tschechien 0:00:00
93 Maximilian Schachmann (GER) Nationalmannschaft Deutschland 0:00:00
94 Jokin Etxabe (Esp) Nationalmannschaft Spanien 0:00:00
95 Mads Baadsgaard Rahbek (Den) Nationalmannschaft Dänemark 0:00:00
96 Benjamin Declercq (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:00:00
97 Gorazd Per (Slo) Nationalmannschaft Slowenien 0:00:00
98 Stefan De Bod (RSA) Nationalmannschaft Südafrika 0:00:00
99 Anders Skaarseth (Nor) Nationalmannschaft Norwegen 0:00:00
100 Jonas Gregaard Wilsly (Den) Nationalmannschaft Dänemark 0:00:00
101 Samuel Jenner (Aus) Nationalmannschaft Australien 0:00:00
102 Marino Kobayashi (Jpn) Nationalmannschaft Japan 0:00:00
103 Jan Kovar (Cze) Nationalmannschaft Tschechien 0:00:19
104 Ole Forfang (Nor) Nationalmannschaft Norwegen 0:00:19
105 Pavel Camrda (Cze) Nationalmannschaft Tschechien 0:00:19
106 Sepp Kuss (USA) Nationalmannschaft USA 0:00:19
107 Lennard Hofstede (Ned) Nationalmannschaft Niederlande 0:00:19
108 Masahiro Ishigami (Jpn) Nationalmannschaft Japan 0:00:19
109 Martin Schäppi (SUI) Nationalmannschaft Schweiz 0:00:19
110 Takuma Akita (Jpn) Nationalmannschaft Japan 0:00:19
111 Vladimir Tsoy (Kaz) Nationalmannschaft Kasachstan 0:00:19
112 Lukas Spengler (SUI) Nationalmannschaft Schweiz 0:00:26
113 Matic Grošelj (Slo) Nationalmannschaft Slowenien 0:00:30
114 Matthias Reutimann (SUI) Nationalmannschaft Schweiz 0:00:34
115 Nathan Van Hooydonck (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:00:00
116 Gabriel Cullaigh (GBr) Nationalmannschaft Großbritannien 0:01:47
117 Filippo Ganna (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:03:08
118 David Per (Slo) Nationalmannschaft Slowenien 0:08:39
119 Jan Petelin (Lux) Nationalmannschaft Luxemburg 0:09:32
120 Morne Van Niekerk (RSA) Nationalmannschaft Südafrika 0:10:04
121 Piotr Brozyna (Pol) Nationalmannschaft Polen 0:10:04
122 Juan Antonio López-Cózar (Esp) Nationalmannschaft Spanien 0:10:04
123 Jon Bozic (Slo) Nationalmannschaft Slowenien 0:19:39
124 Geoffrey Curran (USA) Nationalmannschaft USA 0:19:56
125 Simone Consonni (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:20:01
126 Pascal Ackermann (GER) Nationalmannschaft Deutschland 0:20:01
127 Daniel Fitter (Aus) Nationalmannschaft Australien 0:20:57
128 Lucas Hamilton (Aus) Nationalmannschaft Australien 0:20:57
129 Emil Vinjebo (Den) Nationalmannschaft Dänemark 0:22:39
130 Maxim Satlikov (Kaz) Nationalmannschaft Kasachstan 0:33:09
DSQ? Sebastian Schönberger (AUT) Nationalmannschaft Österreich
DNF Yuri Kobashi (Jpn) Nationalmannschaft Japan
DNF Larry Valvasori (Lux) Nationalmannschaft Luxemburg
DNF Takeaki Amezawa (Jpn) Nationalmannschaft Japan
DNF Pit Leyder (Lux) Nationalmannschaft Luxemburg

Klasyfikacja generalna po trzecim etapie:

1 Amund Grøndahl Jansen (Nor) Nationalmannschaft Norwegen 10:49:38
2 Nico Denz (GER) Nationalmannschaft Deutschland 0:01:01
3 Jonathan Dibben (GBr) Nationalmannschaft Großbritannien 0:02:07
4 Vincenzo Albanese (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:02:48
5 Tao Geoghegan Hart (GBr) Nationalmannschaft Großbritannien 0:02:48
6 Nathan Van Hooydonck (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:02:48
7 Jan Tschernoster (GER) Nationalmannschaft Deutschland 0:02:52
8 Kristoffer Halvorsen (Nor) Nationalmannschaft Norwegen 0:03:38
9 Ivan Garcia Cortina (Esp) Nationalmannschaft Spanien 0:03:38
10 Gasper Katrasnik (Slo) Nationalmannschaft Slowenien 0:03:38
11 Przemyslaw Kasperkiewicz (Pol) Nationalmannschaft Polen 0:03:38
12 Joris Nieuwenhuis (Ned) Nationalmannschaft Niederlande 0:03:38
13 Michal Paluta (Pol) Nationalmannschaft Polen 0:03:38
14 Antwan Tolhoek (Ned) Nationalmannschaft Niederlande 0:03:38
15 Jasper De Laat (Ned) Nationalmannschaft Niederlande 0:03:38
16 Patryk Stosz (Pol) Nationalmannschaft Polen 0:03:38
17 Dusan Rajovic (Srb) Centre Mondial du Cyclisme 0:03:38
18 Ryan Gibbons (RSA) Nationalmannschaft Südafrika 0:03:38
19 Aurélien Paret-Peintre (Fra) Nationalmannschaft Frankreich 0:03:38
20 Egan Arley Bernal Gomez (Col) Nationalmannschaft Kolumbien 0:03:38
21 El Mehdi Chokri (Mar) Nationalmannschaft Marokko 0:03:38
22 Cristofer Jurado (Pan) Centre Mondial du Cyclisme 0:03:38
23 Wilmar Paredes (Col) Nationalmannschaft Kolumbien 0:03:38
24 Matteo Fabbro (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:03:38
25 Giovanni Carboni (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:03:38
26 Mohcine Elkouraji (Mar) Nationalmannschaft Marokko 0:03:38
27 Edward Ravasi (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:03:38
28 Galym Akhmetov (Kaz) Nationalmannschaft Kasachstan 0:03:38
29 David Gaudu (Fra) Nationalmannschaft Frankreich 0:03:38
30 Patrick Haller (GER) Nationalmannschaft Deutschland 0:03:38
31 Benjamin Declercq (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:03:38
32 Logan Owen (USA) Nationalmannschaft USA 0:03:38
33 Miguel Eduardo Florez Lopez (Col) Nationalmannschaft Kolumbien 0:03:38
34 Leo Vincent (Fra) Nationalmannschaft Frankreich 0:03:38
35 Anders Skaarseth (Nor) Nationalmannschaft Norwegen 0:03:38
36 Valentin Madouas (Fra) Nationalmannschaft Frankreich 0:03:38
37 Mateusz Grabis (Pol) Nationalmannschaft Polen 0:03:38
38 Michael Carbel Svendgaard (Den) Nationalmannschaft Dänemark 0:03:48
39 Patrick Müller (SUI) Nationalmannschaft Schweiz 0:03:48
40 Artem Nych (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:03:48
41 John Andreson Rodriguez Salazar (Col) Nationalmannschaft Kolumbien 0:03:48
42 Jan Maas (Ned) Nationalmannschaft Niederlande 0:03:48
43 Pavel Sivakov (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:03:48
44 Abderrahim Zahiri (Mar) Nationalmannschaft Marokko 0:03:48
45 Niklas Eg (Den) Nationalmannschaft Dänemark 0:03:48
46 Peter Lenderink (Ned) Nationalmannschaft Niederlande 0:03:48
47 Tobias Foss (Nor) Nationalmannschaft Norwegen 0:03:48
48 Adrien Costa (USA) Nationalmannschaft USA 0:03:48
49 Michal Schlegel (Cze) Nationalmannschaft Tschechien 0:03:48
50 Gonzalo Serrano (Esp) Nationalmannschaft Spanien 0:03:48
51 Nicholas Schultz (Aus) Nationalmannschaft Australien 0:03:48
52 Alex Aranburu (Esp) Nationalmannschaft Spanien 0:03:48
53 Lukas Schlemmer (AUT) Nationalmannschaft Österreich 0:03:48
54 Mathias Le Turnier (Fra) Nationalmannschaft Frankreich 0:03:48
55 Caio Godoy Ormenese (Bra) Centre Mondial du Cyclisme 0:03:48
56 Daniel Martínez (Col) Nationalmannschaft Kolumbien 0:03:48
57 Gian Friesecke (SUI) Nationalmannschaft Schweiz 0:03:48
58 Piotr Konwa (Pol) Nationalmannschaft Polen 0:03:48
59 Neilson Powless (USA) Nationalmannschaft USA 0:03:48
60 Nikolay Cherkasov (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:03:48
61 James Knox (GBr) Nationalmannschaft Großbritannien 0:03:48
62 Lennard Kämna (GER) Nationalmannschaft Deutschland 0:03:48
63 Marcel Neuhauser (AUT) Nationalmannschaft Österreich 0:03:48
64 Steff Crass (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:03:48
65 Cristian Rodriguez Martin (Esp) Nationalmannschaft Spanien 0:03:48
66 Jokin Etxabe (Esp) Nationalmannschaft Spanien 0:03:48
67 Gorazd Per (Slo) Nationalmannschaft Slowenien 0:03:48
68 Nans Peters (Fra) Nationalmannschaft Frankreich 0:03:48
69 Thomas Vereecken (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:03:48
70 Jhonnatan Manuel Narvaez Prado (Ecu) Centre Mondial du Cyclisme 0:03:48
71 Harm Vanhoucke (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:03:48
72 William Barta (USA) Nationalmannschaft USA 0:03:48
73 Maximilian Schachmann (GER) Nationalmannschaft Deutschland 0:03:48
74 Kilian Frankiny (SUI) Nationalmannschaft Schweiz 0:03:48
75 Ivan Centrone (Lux) Nationalmannschaft Luxemburg 0:03:48
76 Michael Storer (Aus) Nationalmannschaft Australien 0:03:48
77 Tom Wirtgen (Lux) Nationalmannschaft Luxemburg 0:03:48
78 Remy Mertz (Bel) Nationalmannschaft Belgien 0:03:48
79 Iván Ramiro Sosa (Col) Nationalmannschaft Kolumbien 0:03:48
80 Scott Davies (GBr) Nationalmannschaft Großbritannien 0:03:48
81 Adam Sekanina (Cze) Nationalmannschaft Tschechien 0:03:48
82 Mounir Makhchoun (Mar) Nationalmannschaft Marokko 0:03:48
83 Jai Hindley (Aus) Nationalmannschaft Australien 0:03:48
84 Markus Freiberger (AUT) Nationalmannschaft Österreich 0:03:48
85 Aleksander Vlasov (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:03:48
86 Stefan De Bod (RSA) Nationalmannschaft Südafrika 0:03:48
87 Michael Kukrle (Cze) Nationalmannschaft Tschechien 0:03:48
88 Samuel Jenner (Aus) Nationalmannschaft Australien 0:03:48
89 Jonas Gregaard Wilsly (Den) Nationalmannschaft Dänemark 0:03:48
90 Marino Kobayashi (Jpn) Nationalmannschaft Japan 0:03:48
91 Ole Forfang (Nor) Nationalmannschaft Norwegen 0:03:57
92 Evgeny Zotov (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:04:06
93 Martin Schäppi (SUI) Nationalmannschaft Schweiz 0:04:07
94 Pavel Camrda (Cze) Nationalmannschaft Tschechien 0:04:07
95 Lennard Hofstede (Ned) Nationalmannschaft Niederlande 0:04:07
96 Marek Šipoš (Cze) Nationalmannschaft Tschechien 0:04:11
97 Daniel Lehner (AUT) Nationalmannschaft Österreich 0:04:13
98 Lukas Spengler (SUI) Nationalmannschaft Schweiz 0:04:14
99 Rei Onodera (Jpn) Nationalmannschaft Japan 0:04:17
100 Mads Würtz Schmidt (Den) Nationalmannschaft Dänemark 0:04:29
101 Grigoriy Shtein (Kaz) Nationalmannschaft Kasachstan 0:04:39
102 Takuma Akita (Jpn) Nationalmannschaft Japan 0:04:39
103 Antonijo Barac (Bih) Centre Mondial du Cyclisme 0:04:40
104 Sergey Luchshenko (Kaz) Nationalmannschaft Kasachstan 0:04:55
105 Nicholas Dlamini (RSA) Nationalmannschaft Südafrika 0:05:00
106 Matic Grošelj (Slo) Nationalmannschaft Slowenien 0:05:11
107 Matthias Reutimann (SUI) Nationalmannschaft Schweiz 0:05:26
108 Mads Baadsgaard Rahbek (Den) Nationalmannschaft Dänemark 0:05:51
109 Gabriel Cullaigh (GBr) Nationalmannschaft Großbritannien 0:05:59
110 Jan Kovar (Cze) Nationalmannschaft Tschechien 0:06:49
111 Vladimir Tsoy (Kaz) Nationalmannschaft Kasachstan 0:07:55
112 Filippo Ganna (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:08:51
113 German Nicolas Tivani Perez (Arg) Centre Mondial du Cyclisme 0:09:27
114 David Per (Slo) Nationalmannschaft Slowenien 0:12:49
115 Piotr Brozyna (Pol) Nationalmannschaft Polen 0:13:52
116 Juan Antonio López-Cózar (Esp) Nationalmannschaft Spanien 0:13:52
117 Masahiro Ishigami (Jpn) Nationalmannschaft Japan 0:15:01
118 Andreas Walzel (AUT) Nationalmannschaft Österreich 0:16:43
119 Morne Van Niekerk (RSA) Nationalmannschaft Südafrika 0:17:25
120 Pascal Ackermann (GER) Nationalmannschaft Deutschland 0:23:39
121 Jon Bozic (Slo) Nationalmannschaft Slowenien 0:23:43
122 Geoffrey Curran (USA) Nationalmannschaft USA 0:23:44
123 Lucas Hamilton (Aus) Nationalmannschaft Australien 0:24:35
124 Simone Consonni (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:25:03
125 Daniel Fitter (Aus) Nationalmannschaft Australien 0:25:07
126 Emil Vinjebo (Den) Nationalmannschaft Dänemark 0:26:17
127 Sergey Rozin (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:27:53
128 Sepp Kuss (USA) Nationalmannschaft USA 0:28:37
129 Jan Petelin (Lux) Nationalmannschaft Luxemburg 0:29:20
130 Maxim Satlikov (Kaz) Nationalmannschaft Kasachstan 0:36:57