Michał Kapusta / naszosie.pl

Australijczyk z Attaque Team Gusto jeździ w koszulce najlepszego górala od początku wyścigu, ale będzie walczył o żółty trykot lidera.

Tajwańska ekipa jest posiadaczem dwóch koszulek w Bałtyk-Karkonosze Tour. Liderem klasyfikacji najaktywniejszych jest Benjamin Hill, a przewodnictwo w klasyfikacji górskiej objął drugi kolarz prologu w Kołobrzegu Cameron Bayly. Australijczyk przyznaje, że będzie się starał wygrać najważniejsze zestawienie.

Zobaczymy jak sobie poradzę w jeździe indywidualnej na czas. Jeśli pojadę dobrze, to będę walczył o klasyfikację generalną. Nie jestem pewien jak moje nogi zareagują na podjazdy, więc jeśli nie będę tak mocny jak bym chciał, to jadę po zieloną koszulkę górala.

Benjamin ma już sporą przewagę w klasyfikacji najaktywniejszych, będziemy się starali zdobyć dla niego jeszcze kilka „oczek”. Najważniejsza jest dla nas „generalka”, ale bylibyśmy zachwyceni wygraniem dwóch koszulek, nawet jedna będzie znakomita. Bardzo się cieszymy, że tutaj jesteśmy, Polska jest pięknym krajem!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments