Mark Cavendish odniósł pierwsze zwycięstwo dla swojego nowego zespołu – Team Dimension Data. Brytyjczyk został pierwszym liderem tegorocznej odsłony Tour of Qatar.

Jak zwykle na wyścigu w Katarze – karty rozdaje silny, pustynny wiatr. Dziś na 176 kilometrowym odcinku z Dukhan do Al Khor Corniche nie brakowało mocnych podmuchów.

W pierwszej godzinie ścigania, kolarze pokonali blisko 52 kilometry. Mocne tempo musiało rozerwać peleton, a w pierwszej grupce zostało zaledwie kilkunastu kolarzy. Niestety w tym gronie zabrakło przedstawicieli CCC Sprandi Polkowice. Najczujniejszy na rancie był Adrian Kurek, który zadomowił się w drugiej grupce.

Czołówka zdołała dojechać do mety, a najszybszy na finiszu był Cavendish. Były mistrz świata pokonał Sachę Modolo (Lampre-Merida). Trzeci na kresce był kolejny z Włochów – Andrea Guardini (Astana). Najlepszy z Polaków – Adrian Kurek był 25. ze stratą minuty i 43 sekund do triumfatora.

Wyniki:

1.    CAVENDISH Mark    DIMENSION DATA    03h 28′ 46”
2.    MODOLO Sacha    LAMPRE – MERIDA    + 00′ 00”
3.    GUARDINI Andrea    ASTANA PRO TEAM    + 00′ 00”
4.    BENNETT Sam    BORA-ARGON 18    + 00′ 00”
5.    KRISTOFF Alexander    TEAM KATUSHA    + 00′ 00”
6.    BOASSON HAGEN Edvald    DIMENSION DATA    + 00′ 00”
7.    VAN AVERMAET Greg    BMC RACING TEAM    + 00′ 00”
8.    QUINZIATO Manuel    BMC RACING TEAM    + 00′ 00”
9.    GERARD Arnaud    FORTUNEO – VITAL CONCEPT    + 00′ 00”
10.    ANDERSEN Søren Kragh    TEAM GIANT-ALPECIN    + 00′ 00”
11.    KUZNETSOV Viacheslav    TEAM KATUSHA    + 00′ 00”
12.    SCHÄR Michael    BMC RACING TEAM    + 00′ 00”
13.    DEMPSTER Zakkari    BORA-ARGON 18    + 00′ 00”
14.    SELIG Rüdiger    BORA-ARGON 18    + 00′ 05”
15.    BYSTRÖM Sven Erik    TEAM KATUSHA    + 00′ 11”
16.    MORKOV Michael    TEAM KATUSHA    + 00′ 18”
17.    KUMP Marko    LAMPRE – MERIDA    + 01′ 43”
18.    HOFLAND Moreno    TEAM LOTTO NL – JUMBO    + 01′ 43”
19.    DE TIER Floris    TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE    + 01′ 43”
20.    DEBESAY Mekseb    DIMENSION DATA    + 01′ 43”
21.    STEELS Stijn    TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE    + 01′ 43”
22.    ALZATE Carlos    UNITEDHEALTHCARE    + 01′ 43”
23.    TLEUBAYEV Ruslan    ASTANA PRO TEAM    + 01′ 43”
24.    VANSPEYBROUCK Pieter    TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE    + 01′ 43”
25.    KUREK Adrian    CCC SPRANDI POLKOWICE    + 01′ 43”
26.    PALINI Andrea Francesco    SKYDIVE DUBAÏ    + 01′ 43”
27.    GRUZDEV Dmitriy    ASTANA PRO TEAM    + 01′ 43”
28.    VAN EMDEN Jos    TEAM LOTTO NL – JUMBO    + 01′ 43”
29.    REIHS Michael    STÖLTING SERVICE GROUP    + 01′ 43”
30.    TURGOT Sébastien    AG2R LA MONDIALE    + 01′ 43”
31.    THWAITES Scott    BORA-ARGON 18    + 01′ 43”
32.    MCNALLY Mark    WANTY – GROUPE GOBERT    + 01′ 43”
33.    MARCATO Marco    WANTY – GROUPE GOBERT    + 01′ 43”
34.    DRUCKER Jean-Pierre    BMC RACING TEAM    + 01′ 43”
35.    VAN HECKE Preben    TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE    + 01′ 43”
36.    THOMSON Jay Robert    DIMENSION DATA    + 01′ 43”
37.    JONES Christopher    UNITEDHEALTHCARE    + 01′ 43”
38.    AKAMBERAJ Xhuliano    SKYDIVE DUBAÏ    + 01′ 43”
39.    OSS Daniel    BMC RACING TEAM    + 01′ 43”
40.    GUARNIERI Jacopo    TEAM KATUSHA    + 01′ 43”
41.    ANTONINI Simone    WANTY – GROUPE GOBERT    + 01′ 43”
42.    RENSHAW Mark    DIMENSION DATA    + 01′ 43”
43.    WYNANTS Maarten    TEAM LOTTO NL – JUMBO    + 01′ 43”
44.    EATON Daniel    UNITEDHEALTHCARE    + 01′ 43”
45.    STAMSNIJDER Tom    TEAM GIANT-ALPECIN    + 01′ 43”
46.    FARRAR Tyler    DIMENSION DATA    + 01′ 43”
47.    VAN SUMMEREN Johan    AG2R LA MONDIALE    + 01′ 43”
48.    POLITT Nils    TEAM KATUSHA    + 01′ 43”
49.    KOZONTCHUK Dmitry    TEAM KATUSHA    + 01′ 43”
50.    PERICHON Pierre-Luc    FORTUNEO – VITAL CONCEPT    + 01′ 43”
51.    BRAMMEIER Matthew    DIMENSION DATA    + 01′ 43”
52.    TRONET Steven    FORTUNEO – VITAL CONCEPT    + 01′ 43”
53.    PÖSTLBERGER Lukas    BORA-ARGON 18    + 02′ 06”
54.    MARYCZ Jaroslaw    CCC SPRANDI POLKOWICE    + 07′ 52”
55.    KIENDYS Tomasz    CCC SPRANDI POLKOWICE    + 07′ 52”
56.    GRETSCH Patrick    AG2R LA MONDIALE    + 07′ 52”
57.    DECLERCQ Tim    TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE    + 07′ 52”
58.    WESTRA Lieuwe    ASTANA PRO TEAM    + 07′ 52”
59.    HONKISZ Adrian    CCC SPRANDI POLKOWICE    + 07′ 52”
60.    JANS Roy    WANTY – GROUPE GOBERT    + 07′ 52”
61.    TEUNISSEN Mike    TEAM LOTTO NL – JUMBO    + 07′ 52”
62.    WEGMANN Fabian    STÖLTING SERVICE GROUP    + 07′ 52”
63.    ROOSEN Timo    TEAM LOTTO NL – JUMBO    + 07′ 52”
64.    SMUKULIS Gatis    ASTANA PRO TEAM    + 07′ 52”
65.    VALLEE Boris    FORTUNEO – VITAL CONCEPT    + 07′ 52”
66.    VAN MEIRHAEGHE Jef    TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE    + 07′ 52”
67.    BOOM Lars    ASTANA PRO TEAM    + 07′ 52”
68.    WAEYTENS ZICO    TEAM GIANT-ALPECIN    + 09′ 18”
69.    VAN ROOY Kenneth    TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE    + 10′ 28”
70.    KERKHOF Tim    ROOMPOT ORANJE PELOTON    + 11′ 53”
71.    JELLOUL Adil    SKYDIVE DUBAÏ    + 11′ 53”
72.    JI Cheng    TEAM GIANT-ALPECIN    + 11′ 53”
73.    ZABEL Rick    BMC RACING TEAM    + 11′ 53”
74.    DE VRIES Berden    ROOMPOT ORANJE PELOTON    + 11′ 53”
75.    ZAKHAROV Artyom    ASTANA PRO TEAM    + 11′ 53”
76.    VAN GOETHEM Brian    ROOMPOT ORANJE PELOTON    + 11′ 53”
77.    DE TIER Floris    TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE    + 11′ 53”
78.    NAPOLITANO Danilo    WANTY – GROUPE GOBERT    + 11′ 53”
79.    BREEN Vegard    FORTUNEO – VITAL CONCEPT    + 11′ 53”
80.    SVENDGAARD Michael Carbel    STÖLTING SERVICE GROUP    + 11′ 53”
81.    JONES Brenton    DRAPAC CYCLING    + 11′ 53”
82.    MARKUS Barry    ROOMPOT ORANJE PELOTON    + 11′ 53”
83.    BROWN Graeme    DRAPAC CYCLING    + 11′ 53”
84.    KREDER Wesley    ROOMPOT ORANJE PELOTON    + 11′ 53”
85.    FRÖHLINGER Johannes    TEAM GIANT-ALPECIN    + 11′ 53”
86.    ROSSKOPF Joseph    BMC RACING TEAM    + 11′ 53”
87.    VAN ASBROECK Tom    TEAM LOTTO NL – JUMBO    + 11′ 53”
88.    CAPIOT Amaury    TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE    + 11′ 53”
89.    SLIK Ivar    ROOMPOT ORANJE PELOTON    + 11′ 53”
90.    SULZBERGER Bernard    DRAPAC CYCLING    + 11′ 53”
91.    BUSCHE Matthew    UNITEDHEALTHCARE    + 11′ 53”
92.    STENUIT Robin    WANTY – GROUPE GOBERT    + 11′ 53”
93.    SCHILLINGER Andreas    BORA-ARGON 18    + 11′ 53”
94.    WAGNER Robert    TEAM LOTTO NL – JUMBO    + 11′ 53”
95.    ASSELMAN Jesper    ROOMPOT ORANJE PELOTON    + 11′ 53”
96.    HASNAOUI Maher    SKYDIVE DUBAÏ    + 11′ 53”
97.    PFINGSTEN Christoph    BORA-ARGON 18    + 11′ 53”
98.    ARCHBOLD Shane    BORA-ARGON 18    + 11′ 53”
99.    LOOIJ André    ROOMPOT ORANJE PELOTON    + 11′ 53”
100.    SANTAROMITA Ivan    SKYDIVE DUBAÏ    + 11′ 53”
101.    KOEP Thomas    STÖLTING SERVICE GROUP    + 11′ 53”
102.    COSTA Mario    LAMPRE – MERIDA    + 11′ 53”
103.    STEPNIAK Grzegorz    CCC SPRANDI POLKOWICE    + 11′ 53”
104.    CASTELIJNS Twan    TEAM LOTTO NL – JUMBO    + 11′ 53”
105.    ARASHIRO Yukiya    LAMPRE – MERIDA    + 11′ 53”
106.    HOULE Hugo    AG2R LA MONDIALE    + 11′ 53”
107.    PIBERNIK Luka    LAMPRE – MERIDA    + 11′ 53”
108.    CIMOLAI Davide    LAMPRE – MERIDA    + 11′ 53”
109.    JARRIER Benoit    FORTUNEO – VITAL CONCEPT    + 11′ 53”
110.    THURAU Bjorn    WANTY – GROUPE GOBERT    + 11′ 53”
111.    REBELLIN Davide    CCC SPRANDI POLKOWICE    + 11′ 53”
112.    PONZI Simone    CCC SPRANDI POLKOWICE    + 11′ 53”
113.    CANOLA Marco    UNITEDHEALTHCARE    + 11′ 53”
114.    LOWNDES Jason    DRAPAC CYCLING    + 11′ 53”
115.    REGUIGUI Youcef    DIMENSION DATA    + 11′ 53”
116.    WHITE Bradley    UNITEDHEALTHCARE    + 11′ 53”
117.    KEOUGH Luke    UNITEDHEALTHCARE    + 11′ 53”
118.    MENZIES Karl    UNITEDHEALTHCARE    + 11′ 53”
119.    KIRSCH Alex    STÖLTING SERVICE GROUP    + 11′ 53”
120.    MINARD Sébastien    AG2R LA MONDIALE    + 11′ 53”
121.    GAUDIN Damien    AG2R LA MONDIALE    + 11′ 53”
122.    HALLER Marco    TEAM KATUSHA    + 11′ 53”
123.    PEDERSEN Mads    STÖLTING SERVICE GROUP    + 11′ 53”
124.    KAMP Alexander    STÖLTING SERVICE GROUP    + 11′ 53”
125.    KONING Peter    DRAPAC CYCLING    + 11′ 53”
126.    DE HAES Kenny    WANTY – GROUPE GOBERT    + 11′ 53”
127.    MAGER Christian    STÖLTING SERVICE GROUP    + 12′ 34”
128.    HUTAROVICH Yauheni    FORTUNEO – VITAL CONCEPT    + 19′ 15”
129.    BAGDONAS Gediminas    AG2R LA MONDIALE    + 19′ 15”
130.    MC LAY DANIEL    FORTUNEO – VITAL CONCEPT    + 19′ 15”
131.    SERGENT Jesse    AG2R LA MONDIALE    + 19′ 15”
132.    ZURLO Federico    LAMPRE – MERIDA    + 19′ 15”
133.    KERBY Jordan    DRAPAC CYCLING    + 19′ 15”
134.    SPOKES Samuel    DRAPAC CYCLING    + 19′ 15”
135.    ALHAMMADI Sultan    SKYDIVE DUBAÏ    + 19′ 15”
136.    IBRAHIM Khalid    SKYDIVE DUBAÏ    + 19′ 18”

Generalka:
1.    CAVENDISH Mark    DIMENSION DATA    03h 28′ 31”
2.    MODOLO Sacha    LAMPRE – MERIDA    + 00′ 08”
3.    GUARDINI Andrea    ASTANA PRO TEAM    + 00′ 11”
4.    KRISTOFF Alexander    TEAM KATUSHA    + 00′ 12”
5.    KUZNETSOV Viacheslav    TEAM KATUSHA    + 00′ 13”
6.    VAN AVERMAET Greg    BMC RACING TEAM    + 00′ 14”
7.    BENNETT Sam    BORA-ARGON 18    + 00′ 15”
8.    BOASSON HAGEN Edvald    DIMENSION DATA    + 00′ 15”
9.    QUINZIATO Manuel    BMC RACING TEAM    + 00′ 15”
10.    GERARD Arnaud    FORTUNEO – VITAL CONCEPT    + 00′ 15”
11.    ANDERSEN Søren Kragh    TEAM GIANT-ALPECIN    + 00′ 15”
12.    SCHÄR Michael    BMC RACING TEAM    + 00′ 15”
13.    DEMPSTER Zakkari    BORA-ARGON 18    + 00′ 15”
14.    SELIG Rüdiger    BORA-ARGON 18    + 00′ 20”
15.    BYSTRÖM Sven Erik    TEAM KATUSHA    + 00′ 26”
16.    MORKOV Michael    TEAM KATUSHA    + 00′ 33”
17.    KUMP Marko    LAMPRE – MERIDA    + 01′ 58”
18.    HOFLAND Moreno    TEAM LOTTO NL – JUMBO    + 01′ 58”
19.    DE TIER Floris    TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE    + 01′ 58”
20.    DEBESAY Mekseb    DIMENSION DATA    + 01′ 58”
21.    STEELS Stijn    TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE    + 01′ 58”
22.    ALZATE Carlos    UNITEDHEALTHCARE    + 01′ 58”
23.    TLEUBAYEV Ruslan    ASTANA PRO TEAM    + 01′ 58”
24.    VANSPEYBROUCK Pieter    TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE    + 01′ 58”
25.    KUREK Adrian    CCC SPRANDI POLKOWICE    + 01′ 58”
26.    PALINI Andrea Francesco    SKYDIVE DUBAÏ    + 01′ 58”
27.    GRUZDEV Dmitriy    ASTANA PRO TEAM    + 01′ 58”
28.    VAN EMDEN Jos    TEAM LOTTO NL – JUMBO    + 01′ 58”
29.    REIHS Michael    STÖLTING SERVICE GROUP    + 01′ 58”
30.    TURGOT Sébastien    AG2R LA MONDIALE    + 01′ 58”
31.    THWAITES Scott    BORA-ARGON 18    + 01′ 58”
32.    MCNALLY Mark    WANTY – GROUPE GOBERT    + 01′ 58”
33.    MARCATO Marco    WANTY – GROUPE GOBERT    + 01′ 58”
34.    DRUCKER Jean-Pierre    BMC RACING TEAM    + 01′ 58”
35.    VAN HECKE Preben    TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE    + 01′ 58”
36.    THOMSON Jay Robert    DIMENSION DATA    + 01′ 58”
37.    JONES Christopher    UNITEDHEALTHCARE    + 01′ 58”
38.    KAMBERAJ Xhuliano    SKYDIVE DUBAÏ    + 01′ 58”
39.    OSS Daniel    BMC RACING TEAM    + 01′ 58”
40.    GUARNIERI Jacopo    TEAM KATUSHA    + 01′ 58”
41.    ANTONINI Simone    WANTY – GROUPE GOBERT    + 01′ 58”
42.    RENSHAW Mark    DIMENSION DATA    + 01′ 58”
43.    WYNANTS Maarten    TEAM LOTTO NL – JUMBO    + 01′ 58”
44.    EATON Daniel    UNITEDHEALTHCARE    + 01′ 58”
45.    STAMSNIJDER Tom    TEAM GIANT-ALPECIN    + 01′ 58”
46.    FARRAR Tyler    DIMENSION DATA    + 01′ 58”
47.    VAN SUMMEREN Johan    AG2R LA MONDIALE    + 01′ 58”
48.    GPOLITT Nils    TEAM KATUSHA    + 01′ 58”
49.    KOZONTCHUK Dmitry    TEAM KATUSHA    + 01′ 58”
50.    PERICHON Pierre-Luc    FORTUNEO – VITAL CONCEPT    + 01′ 58”
51.    BRAMMEIER Matthew    DIMENSION DATA    + 01′ 58”
52.    TRONET Steven    FORTUNEO – VITAL CONCEPT    + 01′ 58”
53.    PÖSTLBERGER Lukas    BORA-ARGON 18    + 02′ 21”
54.    MARYCZ Jaroslaw    CCC SPRANDI POLKOWICE    + 08′ 07”
55.    KIENDYS Tomasz    CCC SPRANDI POLKOWICE    + 08′ 07”
56.    GRETSCH Patrick    AG2R LA MONDIALE    + 08′ 07”
57.    DECLERCQ Tim    TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE    + 08′ 07”
58.    WESTRA Lieuwe    ASTANA PRO TEAM    + 08′ 07”
59.    HONKISZ Adrian    CCC SPRANDI POLKOWICE    + 08′ 07”
60.    JANS Roy    WANTY – GROUPE GOBERT    + 08′ 07”
61.    TEUNISSEN Mike    TEAM LOTTO NL – JUMBO    + 08′ 07”
62.    WEGMANN Fabian    STÖLTING SERVICE GROUP    + 08′ 07”
63.    ROOSEN Timo    TEAM LOTTO NL – JUMBO    + 08′ 07”
64.    SMUKULIS Gatis    ASTANA PRO TEAM    + 08′ 07”
65.    VALLEE Boris    FORTUNEO – VITAL CONCEPT    + 08′ 07”
66.    VAN MEIRHAEGHE Jef    TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE    + 08′ 07”
67.    BOOM Lars    ASTANA PRO TEAM    + 08′ 07”
68.    WAEYTENS ZICO    TEAM GIANT-ALPECIN    + 09′ 33”
69.    VAN ROOY Kenneth    TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE    + 10′ 43”
70.    KERKHOF Tim    ROOMPOT ORANJE PELOTON    + 12′ 08”
71.    JELLOUL Adil    SKYDIVE DUBAÏ    + 12′ 08”
72.    JI Cheng    TEAM GIANT-ALPECIN    + 12′ 08”
73.    ZABEL Rick    BMC RACING TEAM    + 12′ 08”
74.    DE VRIES Berden    ROOMPOT ORANJE PELOTON    + 12′ 08”
75.    ZAKHAROV Artyom    ASTANA PRO TEAM    + 12′ 08”
76.    VAN GOETHEM Brian    ROOMPOT ORANJE PELOTON    + 12′ 08”
77.    DE TIER Floris    TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE    + 12′ 08”
78.    NAPOLITANO Danilo    WANTY – GROUPE GOBERT    + 12′ 08”
79.    BREEN Vegard    FORTUNEO – VITAL CONCEPT    + 12′ 08”
80.    SVENDGAARD Michael Carbel    STÖLTING SERVICE GROUP    + 12′ 08”
81.    JONES Brenton    DRAPAC CYCLING    + 12′ 08”
82.    MARKUS Barry    ROOMPOT ORANJE PELOTON    + 12′ 08”
83.    BROWN Graeme    DRAPAC CYCLING    + 12′ 08”
84.    KREDER Wesley    ROOMPOT ORANJE PELOTON    + 12′ 08”
85.    FRÖHLINGER Johannes    TEAM GIANT-ALPECIN    + 12′ 08”
86.    ROSSKOPF Joseph    BMC RACING TEAM    + 12′ 08”
87.    VAN ASBROECK Tom    TEAM LOTTO NL – JUMBO    + 12′ 08”
88.    CAPIOT Amaury    TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE    + 12′ 08”
89.    SLIK Ivar    ROOMPOT ORANJE PELOTON    + 12′ 08”
90.    SULZBERGER Bernard    DRAPAC CYCLING    + 12′ 08”
91.    BUSCHE Matthew    UNITEDHEALTHCARE    + 12′ 08”
92.    STENUIT Robin    WANTY – GROUPE GOBERT    + 12′ 08”
93.    SCHILLINGER Andreas    BORA-ARGON 18    + 12′ 08”
94.    WAGNER Robert    TEAM LOTTO NL – JUMBO    + 12′ 08”
95.    ASSELMAN Jesper    ROOMPOT ORANJE PELOTON    + 12′ 08”
96.    HASNAOUI Maher    SKYDIVE DUBAÏ    + 12′ 08”
97.    PFINGSTEN Christoph    BORA-ARGON 18    + 12′ 08”
98.    ARCHBOLD Shane    BORA-ARGON 18    + 12′ 08”
99.    LOOIJ André    ROOMPOT ORANJE PELOTON    + 12′ 08”
100.    SANTAROMITA Ivan    SKYDIVE DUBAÏ    + 12′ 08”
101.    KOEP Thomas    STÖLTING SERVICE GROUP    + 12′ 08”
102.    COSTA Mario    LAMPRE – MERIDA    + 12′ 08”
103.    STEPNIAK Grzegorz    CCC SPRANDI POLKOWICE    + 12′ 08”
104.    CASTELIJNS Twan    TEAM LOTTO NL – JUMBO    + 12′ 08”
105.    ARASHIRO Yukiya    LAMPRE – MERIDA    + 12′ 08”
106.    HOULE Hugo    AG2R LA MONDIALE    + 12′ 08”
107.    PIBERNIK Luka    LAMPRE – MERIDA    + 12′ 08”
108.    CIMOLAI Davide    LAMPRE – MERIDA    + 12′ 08”
109.    JARRIER Benoit    FORTUNEO – VITAL CONCEPT    + 12′ 08”
110.    THURAU Bjorn    WANTY – GROUPE GOBERT    + 12′ 08”
111.    REBELLIN Davide    CCC SPRANDI POLKOWICE    + 12′ 08”
112.    PONZI Simone    CCC SPRANDI POLKOWICE    + 12′ 08”
113.    CANOLA Marco    UNITEDHEALTHCARE    + 12′ 08”
114.    LOWNDES Jason    DRAPAC CYCLING    + 12′ 08”
115.    REGUIGUI Youcef    DIMENSION DATA    + 12′ 08”
116.    WHITE Bradley    UNITEDHEALTHCARE    + 12′ 08”
117.    KEOUGH Luke    UNITEDHEALTHCARE    + 12′ 08”
118.    MENZIES Karl    UNITEDHEALTHCARE    + 12′ 08”
119.    KIRSCH Alex    STÖLTING SERVICE GROUP    + 12′ 08”
120.    MINARD Sébastien    AG2R LA MONDIALE    + 12′ 08”
121.    GAUDIN Damien    AG2R LA MONDIALE    + 12′ 08”
122.    HALLER Marco    TEAM KATUSHA    + 12′ 08”
123.    PEDERSEN Mads    STÖLTING SERVICE GROUP    + 12′ 08”
124.    KAMP Alexander    STÖLTING SERVICE GROUP    + 12′ 08”
125.    KONING Peter    DRAPAC CYCLING    + 12′ 08”
126.    DE HAES Kenny    WANTY – GROUPE GOBERT    + 12′ 08”
127.    MAGER Christian    STÖLTING SERVICE GROUP    + 12′ 49”
128.    HUTAROVICH Yauheni    FORTUNEO – VITAL CONCEPT    + 19′ 30”
129.    BAGDONAS Gediminas    AG2R LA MONDIALE    + 19′ 30”
130.    MC LAY DANIEL    FORTUNEO – VITAL CONCEPT    + 19′ 30”
131.    SERGENT Jesse    AG2R LA MONDIALE    + 19′ 30”
132.    ZURLO Federico    LAMPRE – MERIDA    + 19′ 30”
133.    KERBY Jordan    DRAPAC CYCLING    + 19′ 30”
134.    SPOKES Samuel    DRAPAC CYCLING    + 19′ 30”
135.    ALHAMMADI Sultan    SKYDIVE DUBAÏ    + 19′ 30”
136.    IBRAHIM Khalid    SKYDIVE DUBAÏ    + 19′ 33”

 

Fot: Tour of Qatar