Tour de France / letour.fr

O możliwym powrocie Bjarne Riisa mówi się już od wielu miesięcy. Charyzmatyczny menadżer, zwolniony rok temu przez Olega Tinkova, nadal szykuje swój wielki comeback do światowego kolarstwa.

Wielkie spekulacje wywołał facebookowy wpis dyrektora Saxo Bank, Larsa Seiera Christensena, który wrócił do współpracy ze swoim rodakiem.

Ok, moja współpraca z Bjarne Riisem zaczyna wyglądać naprawdę interesująco. Wszyscy z optymizmem patrzymy w przyszłość. Wierzymy, że uda nam się wprowadzić w życie nasze plany. Więcej dowiecie się podczas konferencji prasowej, która odbędzie się 25 lutego o godzinie 12:30 w hotelu d’Angleterre. Dziękujemy za zainteresowanie i wsparcie. Wszystkiego dobrego, Bjarne Riis i Lars Seier Christensen.

W środowisku kolarskim mówi się, że ponowną współpracę na linii Riis – Saxo Bank umożliwiło zakończenie współpracy duńskiej spółki z zespołem Tinkoff.

Jeszcze przed sezonem, postać byłego zwycięzcy Tour de France była łączona z zespołami Dimension Data i Cult Energy, lecz Duńczyk postanowił nie przyjąć ich ofert.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments