Rafał MajkaFirma Saxo Bank zwiększy swoje zaangażowanie finansowe w sponsoring zespołu Bjarne Riisa w sezonie 2014 i prawdopodobnie zostanie jedynym sponsorem tytularnym. Duński bank wypełni tym samym lukę w budżecie ekipy, która powstała po odejściu drugiego potężnego sponsora – Tinkoff Bank.

Riis ogłosił tę wiadomości na konferencji prasowej w Madrycie, która odbyła się w czwartek po południu. Pojawił się tam także m.in Alberto Contador.

Poszukiwania dodatkowego sponsora, który zastąpi Tinkoff wciąż trwają, jednak niezależnie od tego czy znajdzie się nowy inwestor – SaxoBank podwoi swój wkład w finansowanie grupy w której ściga się Rafał Majka, a stażystą jest Paweł Poljański.

Dziennikarze pytali obecnego na konferencji Alberto Contadora o to, czy w przyszłości zwiąże się z projektem Fernando Alonso. Hiszpan odpowiedział „w dłuższej perspektywie jest to możliwie. Teraz jestem jednak bardzo szczęśliwy, że znajduje się tu gdzie jestem i zamierzam dokończyć swój kontrakt z SaxoBank, który obowiązuje jeszcze przez dwa lata”, powiedział.

 

Foto: bettiniphoto.net

Andrzej

Poprzedni artykułToB: Hushovd minimalnie lepszy od Mezgeca!
Następny artykułPrezes PZKol Wacław Skarul podsumowuje sezon 2013 (video)
W redakcji naszosie.pl praktycznie od samego początku. Obecnie większość czasu poświęca na prowadzenie grupy GVT. Weekendy zazwyczaj spędza na szosach całej Polski. Dla naszosie.pl zdobył trzy medale Mistrzostw Polski dziennikarzy w tym dwa złote. W Mistrzostwach Świata dziennikarzy na Krecie wywalczył czwarte miejsce w jeździe indywidualnej na czas.
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
arn
arn

Kiedy sie mozna spodziewać jakieś decyzji w sprawie Pawła? jak długo taki staż trwa?

Maxvir
Maxvir

Paweł to pewniak, dostanie kontrakt.

yorg
yorg

Rafał Majka i Alberto Contador,fajnie się to czyta,to światowa elita.