Logan Owen (Axeon Cycling Team) wygrał trzeci etap Tour of Utah. Kiel Reijnen (UnitedHealthcare) pozostał liderem wyścigu.

W trzecim dniu ścigania w Tour of Utah kolarze mieli do pokonania ponad 176 kilometrów z Antelope Island do Bountiful. Na trasie były aż cztery górskie premie.

utah 3 etapWe wczesną ucieczkę zabrali się: Jasper Bovenhuis (Cannondale Garmin), Joey Rosskopf (BMC Racing Team), Wouter Wippert (Drapac Professional Cycling), Johann Van Zyl (MTN – Qhubeka), Ty Magner i Dion Smith (obaj Hincapie Racing Team). Wippert po sprawdzeniu nogi na lotnych finiszach poczekał na peleton.

Pozostała piątka podzieliła się na trzecim podjeździe, a na szczycie Temple jako pierwszy zameldował się Rosskopf. Za nim ze stratą około 20 sekund jechał peleton prowadzony przez Cannondale – Garmin. Na ostatnim podjeździe dojechał do prowadzącego Lachlan Norris (Drapac Professional Cycling) i szybko wyprzedził Amerykanina.

Do Norrisa za chwilę dojechała grupka kilkunastu zawodników. Nie było wśród nich lidera wyścigu Kiela Reijnena (UnitedHealthcare). Z czołówki szybko zaatakował Natnael Berhane (MTN – Qhubeka). Pięć kilometrów przed metą wszystko się zjechało i na czele mieliśmy około 30 zawodników.

1500 metrów przed metą na atak zdecydował się Dion Smith (Hincapie Racing Team). Rozpędzony peletonik dogonił go dosłownie na ostatnich metrach! Finisz wygrał Logan Owen (Axeon Cycling Team). To zdecydowanie największy sukces w karierze 20. letniego zawodnika.

Drugi był Brent Bookwalter (BMC Racing Team), a trzeci Edwin Avila (Team Colombia).

Kiel Reijnen (UnitedHealthcare) pozostał liderem wyścigu.

Wyniki trzeciego etapu:

1    OWEN Logan    AXEON CYCLING TEAM    BDT    4:12:40
2    BOOKWALTER Brent    BMC RACING TEAM    BMC    0:00:00
3    AVILA VANEGAS Edwin Alcibiades    COLOMBIA    COL    0:00:00
4    KOCJAN Jure    TEAM SMARTSTOP    SSC    0:00:00
5    SMITH Dion    HINCAPIE RACING TEAM    HSD    0:00:00
6    BERHANE Natnael    MTN-QHUBEKA p/b SAMSUNG    MTN    0:00:00
7    REIJNEN Kiel    UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM    UHC    0:00:00
8    CARPENTER Robin    HINCAPIE RACING TEAM    HSD    0:00:00
9    PHELAN Adam    DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING    DPC    0:00:00
10    COLBRELLI Sonny    BARDIANI CSF    BAR    0:00:00
11    ZEPUNTKE Ruben    TEAM CANNONDALE-GARMIN    TCG    0:00:00
12    GUERREIRO Ruben    AXEON CYCLING TEAM    BDT    0:00:00
13    SCHÄR Michael    BMC RACING TEAM    BMC    0:00:00
14    BASSO Leonardo    TREK FACTORY RACING    TFR    0:00:00
15    HOWES Alex    TEAM CANNONDALE-GARMIN    TCG    0:00:00
16    WOODS Michael    OPTUM p/b KELLY BENEFIT STRATEGIES    OPM    0:00:00
17    HORNER Christopher    AIRGAS SAFEWAY CYCLING TEAM    AIR    0:00:00
18    SENNI Manuel    BMC RACING TEAM    BMC    0:00:00
19    DE LUNA Flavio    TEAM SMARTSTOP    SSC    0:00:00
20    SCHLECK Frank    TREK FACTORY RACING    TFR    0:00:00
21    MCCUTCHEON Connor    AIRGAS SAFEWAY CYCLING TEAM    AIR    0:00:00
22    NORRIS Lachlan    DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING    DPC    0:00:00
23    CASTIBLANCO CUBIDES Jorge Camilo    COLOMBIA    COL    0:00:00
24    SUMMERHILL Daniel    UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM    UHC    0:00:00
25    ROSSKOPF Joseph    BMC RACING TEAM    BMC    0:00:00
26    BONGIORNO Manuel Francesco    BARDIANI CSF    BAR    0:00:00
27    SQUIRE Robbie    HINCAPIE RACING TEAM    HSD    0:00:00
28    CANTY Brendan    TEAM BUDGET FORKLIFTS    BFL    0:00:00
29    DOMBROWSKI Joseph Lloyd    TEAM CANNONDALE-GARMIN    TCG    0:00:00
30    SARMIENTO TUNARROSA José Cayetano    COLOMBIA    COL    0:00:00
31    GEOGHEGAN HART Tao    AXEON CYCLING TEAM    BDT    0:00:00
32    ORAM James    AXEON CYCLING TEAM    BDT    0:00:00
33    MCCABE Travis    TEAM SMARTSTOP    SSC    0:00:00
34    BUTLER Chris    TEAM SMARTSTOP    SSC    0:00:00
35    PEDRAZA MORALES Walter Fernando    COLOMBIA    COL    0:00:00
36    BRENES OBANDO Gregory    JAMIS-HAGENS BERMAN p/b SUTTER HOME    JHB    0:00:00
37    BARBIN Enrico    BARDIANI CSF    BAR    0:00:00
38    MARTÍNEZ Daniel    COLOMBIA    COL    0:00:00
39    HORNBECK John    HINCAPIE RACING TEAM    HSD    0:00:00
40    BRAJKOVIC Janez    UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM    UHC    0:00:00
41    MORTON Lachlan David    JELLY BELLY p/b MAXXIS    JBC    0:00:00
42    CANO ARDILA Alex    COLOMBIA    COL    0:00:00
43    PIRAZZI Stefano    BARDIANI CSF    BAR    0:00:00
44    MILLER Carson    JAMIS-HAGENS BERMAN p/b SUTTER HOME    JHB    0:00:00
45    BRITTON Rob    TEAM SMARTSTOP    SSC    0:00:00
46    FRANKINY Kilian    BMC RACING TEAM    BMC    0:00:00
47    GAIMON Phillip    OPTUM p/b KELLY BENEFIT STRATEGIES    OPM    0:00:10
48    TANOVITCHII Nicolae    JELLY BELLY p/b MAXXIS    JBC    0:01:09
49    MANNION Gavin    JELLY BELLY p/b MAXXIS    JBC    m.t.
50    CHIRICO Luca    BARDIANI CSF    BAR    m.t.
51    BRAICO Alexandr    JELLY BELLY p/b MAXXIS    JBC    m.t.
52    MEDINA Gerardo    AIRGAS SAFEWAY CYCLING TEAM    AIR    m.t.
53    BOBRIDGE Jack    TEAM BUDGET FORKLIFTS    BFL    m.t.
54    SHELDON Taylor    JELLY BELLY p/b MAXXIS    JBC    m.t.
55    CANOLA Marco    UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM    UHC    m.t.
56    ROE Timothy    DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING    DPC    m.t.
57    REGUIGUI Youcef    MTN-QHUBEKA p/b SAMSUNG    MTN    m.t.
58    LEECE Stephen    JAMIS-HAGENS BERMAN p/b SUTTER HOME    JHB    m.t.
59    NIYONSHUTI Adrien    MTN-QHUBEKA p/b SAMSUNG    MTN    0:03:09
60    ZARDINI Edoardo    BARDIANI CSF    BAR    0:03:54
61    JIM Songezo    MTN-QHUBEKA p/b SAMSUNG    MTN    m.t.
62    JACQUES-MAYNES Ben    JAMIS-HAGENS BERMAN p/b SUTTER HOME    JHB    m.t.
63    ANTHONY Jesse    OPTUM p/b KELLY BENEFIT STRATEGIES    OPM    m.t.
64    SCHMALZ Joseph    HINCAPIE RACING TEAM    HSD    m.t.
65    TORCKLER Michael    TEAM BUDGET FORKLIFTS    BFL    m.t.
66    BERNARD Julian    TREK FACTORY RACING    TFR    m.t.
67    MORTON Angus    JELLY BELLY p/b MAXXIS    JBC    m.t.
68    THOMSON Jay Robert    MTN-QHUBEKA p/b SAMSUNG    MTN    0:05:02
69    PHINNEY Taylor    BMC RACING TEAM    BMC    m.t.
70    VAN ZYL Johann    MTN-QHUBEKA p/b SAMSUNG    MTN    m.t.
71    MOLANO Sebastián    COLOMBIA    COL    0:06:29
72    RAMIREZ BOTERO Carlos Mario    COLOMBIA    COL    m.t.
73    LEMUS DAVILA Luis Enrique    AIRGAS SAFEWAY CYCLING TEAM    AIR    m.t.
74    KING Edward    TEAM CANNONDALE-GARMIN    TCG    0:07:27
75    KING Benjamin    TEAM CANNONDALE-GARMIN    TCG    m.t.
76    BOVENHUIS Jasper    TEAM CANNONDALE-GARMIN    TCG    m.t.
77    EATON Daniel    AXEON CYCLING TEAM    BDT    m.t.
78    DANIEL Gregory    AXEON CYCLING TEAM    BDT    m.t.
79    STETINA Peter    BMC RACING TEAM    BMC    m.t.
80    ZWIZANSKI Scott    OPTUM p/b KELLY BENEFIT STRATEGIES    OPM    m.t.
81    BRENNAN Mackenzie    HINCAPIE RACING TEAM    HSD    m.t.
82    WATSON Calvin    TREK FACTORY RACING    TFR    0:09:29
83    MANFREDI Andrea    BARDIANI CSF    BAR    m.t.
84    TALBOT Brodie    TEAM BUDGET FORKLIFTS    BFL    m.t.
85    TRILLINI Walter Gaston    JAMIS-HAGENS BERMAN p/b SUTTER HOME    JHB    m.t.
86    FISHER Steve    JELLY BELLY p/b MAXXIS    JBC    m.t.
87    MAUCH Justin    AIRGAS SAFEWAY CYCLING TEAM    AIR    m.t.
88    EASTER Griffin    AIRGAS SAFEWAY CYCLING TEAM    AIR    m.t.
89    EASTER Cullen    AIRGAS SAFEWAY CYCLING TEAM    AIR    m.t.
90    BERRY Josh    TEAM BUDGET FORKLIFTS    BFL    m.t.
91    ANDERSON Jack    TEAM BUDGET FORKLIFTS    BFL    m.t.
92    KYER Julian    TEAM SMARTSTOP    SSC    m.t.
93    JONES Christopher    UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM    UHC    m.t.
94    CLARKE Jonathan    UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM    UHC    m.t.
95    GOSS Matthew Harley    MTN-QHUBEKA p/b SAMSUNG    MTN    0:11:24
96    BRAMMEIER Matt    MTN-QHUBEKA p/b SAMSUNG    MTN    m.t.
97    HAEDO Lucas Sebastian    JAMIS-HAGENS BERMAN p/b SUTTER HOME    JHB    m.t.
98    WILLIAMS David    JAMIS-HAGENS BERMAN p/b SUTTER HOME    JHB    m.t.
99    NAUD Pierrick    OPTUM p/b KELLY BENEFIT STRATEGIES    OPM    m.t.
100    KERBY Jordan    DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING    DPC    m.t.
101    SILVESTRE Fabio    TREK FACTORY RACING    TFR    m.t.
102    BELL Zachary    TEAM SMARTSTOP    SSC    m.t.
103    CLARK Oscar    HINCAPIE RACING TEAM    HSD    m.t.
104    ORONTE Emerson    TEAM SMARTSTOP    SSC    m.t.
105    SLACK Erik    JELLY BELLY p/b MAXXIS    JBC    m.t.
106    BROWN Graeme    DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING    DPC    0:16:30
107    WIPPERT Wouter    DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING    DPC    m.t.
108    MURPHY John    UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM    UHC    0:16:32
109    MAGNER Tyler    HINCAPIE RACING TEAM    HSD    m.t.
110    HUFF Charles Bradley    OPTUM p/b KELLY BENEFIT STRATEGIES    OPM    m.t.
111    SOLADAY Thomas    OPTUM p/b KELLY BENEFIT STRATEGIES    OPM    m.t.
112    NANKERVIS Tommy    TEAM BUDGET FORKLIFTS    BFL    m.t.
113    PUTT Chris    AXEON CYCLING TEAM    BDT    m.t.
114    O’SHEA Glenn    TEAM BUDGET FORKLIFTS    BFL    m.t.
115    RUDOLPH Malcom    DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING    DPC    m.t.
116    PUTT Tanner    UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM    UHC    m.t.
117    YOUNG Eric    OPTUM p/b KELLY BENEFIT STRATEGIES    OPM    m.t.
118    GOTTLIEB Kevin    AIRGAS SAFEWAY CYCLING TEAM    AIR    m.t.
119    ANDREETTA Simone    BARDIANI CSF    BAR    m.t.
120    SPOKES Samuel    DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING    DPC    m.t.

Klasyfikacja generalna po trzecim etapie:
1    REIJNEN Kiel    UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM    UHC    12:58:59
2    OWEN Logan    AXEON CYCLING TEAM    BDT    0:00:04
3    KOCJAN Jure    TEAM SMARTSTOP    SSC    m.t.
4    HOWES Alex    TEAM CANNONDALE-GARMIN    TCG    m.t.
5    BOOKWALTER Brent    BMC RACING TEAM    BMC    m.t.
6    CARPENTER Robin    HINCAPIE RACING TEAM    HSD    0:00:08
7    AVILA VANEGAS Edwin Alcibiades    COLOMBIA    COL    0:00:10
8    SMITH Dion    HINCAPIE RACING TEAM    HSD    m.t.
9    ROSSKOPF Joseph    BMC RACING TEAM    BMC    m.t.
10    NORRIS Lachlan    DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING    DPC    0:00:12
11    ZEPUNTKE Ruben    TEAM CANNONDALE-GARMIN    TCG    0:00:14
12    GUERREIRO Ruben    AXEON CYCLING TEAM    BDT    m.t.
13    BERHANE Natnael    MTN-QHUBEKA p/b SAMSUNG    MTN    m.t.
14    SCHÄR Michael    BMC RACING TEAM    BMC    m.t.
15    MCCABE Travis    TEAM SMARTSTOP    SSC    m.t.
16    HORNER Christopher    AIRGAS SAFEWAY CYCLING TEAM    AIR    m.t.
17    MCCUTCHEON Connor    AIRGAS SAFEWAY CYCLING TEAM    AIR    m.t.
18    GEOGHEGAN HART Tao    AXEON CYCLING TEAM    BDT    m.t.
19    SCHLECK Frank    TREK FACTORY RACING    TFR    m.t.
20    CASTIBLANCO CUBIDES Jorge Camilo    COLOMBIA    COL    m.t.
21    WOODS Michael    OPTUM p/b KELLY BENEFIT STRATEGIES    OPM    m.t.
22    BRENES OBANDO Gregory    JAMIS-HAGENS BERMAN p/b SUTTER HOME    JHB    m.t.
23    BARBIN Enrico    BARDIANI CSF    BAR    m.t.
24    BASSO Leonardo    TREK FACTORY RACING    TFR    m.t.
25    DE LUNA Flavio    TEAM SMARTSTOP    SSC    m.t.
26    SQUIRE Robbie    HINCAPIE RACING TEAM    HSD    m.t.
27    DOMBROWSKI Joseph Lloyd    TEAM CANNONDALE-GARMIN    TCG    m.t.
28    ORAM James    AXEON CYCLING TEAM    BDT    m.t.
29    HORNBECK John    HINCAPIE RACING TEAM    HSD    m.t.
30    BRAJKOVIC Janez    UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM    UHC    m.t.
31    BRITTON Rob    TEAM SMARTSTOP    SSC    m.t.
32    MARTÍNEZ Daniel    COLOMBIA    COL    m.t.
33    BUTLER Chris    TEAM SMARTSTOP    SSC    m.t.
34    CANO ARDILA Alex    COLOMBIA    COL    m.t.
35    MILLER Carson    JAMIS-HAGENS BERMAN p/b SUTTER HOME    JHB    m.t.
36    PEDRAZA MORALES Walter Fernando    COLOMBIA    COL    m.t.
37    MORTON Lachlan David    JELLY BELLY p/b MAXXIS    JBC    m.t.
38    FRANKINY Kilian    BMC RACING TEAM    BMC    m.t.
39    GAIMON Phillip    OPTUM p/b KELLY BENEFIT STRATEGIES    OPM    0:00:24
40    MANNION Gavin    JELLY BELLY p/b MAXXIS    JBC    0:01:23
41    SHELDON Taylor    JELLY BELLY p/b MAXXIS    JBC    m.t.
42    PIRAZZI Stefano    BARDIANI CSF    BAR    0:01:34
43    COLBRELLI Sonny    BARDIANI CSF    BAR    0:02:30
44    BONGIORNO Manuel Francesco    BARDIANI CSF    BAR    m.t.
45    PHELAN Adam    DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING    DPC    m.t.
46    CANTY Brendan    TEAM BUDGET FORKLIFTS    BFL    m.t.
47    SENNI Manuel    BMC RACING TEAM    BMC    m.t.
48    SARMIENTO TUNARROSA José Cayetano    COLOMBIA    COL    m.t.
49    SUMMERHILL Daniel    UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM    UHC    m.t.
50    CANOLA Marco    UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM    UHC    0:03:38
51    REGUIGUI Youcef    MTN-QHUBEKA p/b SAMSUNG    MTN    0:03:39
52    TANOVITCHII Nicolae    JELLY BELLY p/b MAXXIS    JBC    m.t.
53    ROE Timothy    DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING    DPC    m.t.
54    BRAICO Alexandr    JELLY BELLY p/b MAXXIS    JBC    m.t.
55    MEDINA Gerardo    AIRGAS SAFEWAY CYCLING TEAM    AIR    m.t.
56    CHIRICO Luca    BARDIANI CSF    BAR    m.t.
57    JACQUES-MAYNES Ben    JAMIS-HAGENS BERMAN p/b SUTTER HOME    JHB    0:04:07
58    VAN ZYL Johann    MTN-QHUBEKA p/b SAMSUNG    MTN    0:05:10
59    THOMSON Jay Robert    MTN-QHUBEKA p/b SAMSUNG    MTN    m.t.
60    ZARDINI Edoardo    BARDIANI CSF    BAR    0:06:24
61    BERNARD Julian    TREK FACTORY RACING    TFR    m.t.
62    MORTON Angus    JELLY BELLY p/b MAXXIS    JBC    m.t.
63    LEECE Stephen    JAMIS-HAGENS BERMAN p/b SUTTER HOME    JHB    0:06:33
64    BOBRIDGE Jack    TEAM BUDGET FORKLIFTS    BFL    0:07:09
65    PHINNEY Taylor    BMC RACING TEAM    BMC    0:07:24
66    EATON Daniel    AXEON CYCLING TEAM    BDT    0:07:37
67    KING Benjamin    TEAM CANNONDALE-GARMIN    TCG    0:07:41
68    RAMIREZ BOTERO Carlos Mario    COLOMBIA    COL    0:08:58
69    LEMUS DAVILA Luis Enrique    AIRGAS SAFEWAY CYCLING TEAM    AIR    0:08:59
70    NIYONSHUTI Adrien    MTN-QHUBEKA p/b SAMSUNG    MTN    0:09:43
71    DANIEL Gregory    AXEON CYCLING TEAM    BDT    0:09:50
72    BOVENHUIS Jasper    TEAM CANNONDALE-GARMIN    TCG    0:09:57
73    KING Edward    TEAM CANNONDALE-GARMIN    TCG    m.t.
74    BRENNAN Mackenzie    HINCAPIE RACING TEAM    HSD    m.t.
75    SCHMALZ Joseph    HINCAPIE RACING TEAM    HSD    0:10:26
76    JIM Songezo    MTN-QHUBEKA p/b SAMSUNG    MTN    0:10:28
77    ZWIZANSKI Scott    OPTUM p/b KELLY BENEFIT STRATEGIES    OPM    0:10:44
78    EASTER Griffin    AIRGAS SAFEWAY CYCLING TEAM    AIR    0:11:31
79    MOLANO Sebastián    COLOMBIA    COL    0:12:29
80    EASTER Cullen    AIRGAS SAFEWAY CYCLING TEAM    AIR    0:12:46
81    FISHER Steve    JELLY BELLY p/b MAXXIS    JBC    m.t.
82    KERBY Jordan    DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING    DPC    0:13:00
83    ANTHONY Jesse    OPTUM p/b KELLY BENEFIT STRATEGIES    OPM    0:13:15
84    NAUD Pierrick    OPTUM p/b KELLY BENEFIT STRATEGIES    OPM    0:13:53
85    HAEDO Lucas Sebastian    JAMIS-HAGENS BERMAN p/b SUTTER HOME    JHB    0:13:54
86    SLACK Erik    JELLY BELLY p/b MAXXIS    JBC    0:14:41
87    ORONTE Emerson    TEAM SMARTSTOP    SSC    0:14:55
88    TALBOT Brodie    TEAM BUDGET FORKLIFTS    BFL    0:15:29
89    KYER Julian    TEAM SMARTSTOP    SSC    0:16:03
90    ANDERSON Jack    TEAM BUDGET FORKLIFTS    BFL    0:16:04
91    TRILLINI Walter Gaston    JAMIS-HAGENS BERMAN p/b SUTTER HOME    JHB    0:16:16
92    STETINA Peter    BMC RACING TEAM    BMC    0:16:18
93    SILVESTRE Fabio    TREK FACTORY RACING    TFR    0:17:24
94    BRAMMEIER Matt    MTN-QHUBEKA p/b SAMSUNG    MTN    m.t.
95    WATSON Calvin    TREK FACTORY RACING    TFR    0:18:32
96    CLARKE Jonathan    UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM    UHC    0:18:50
97    YOUNG Eric    OPTUM p/b KELLY BENEFIT STRATEGIES    OPM    0:19:02
98    MURPHY John    UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM    UHC    m.t.
99    MAGNER Tyler    HINCAPIE RACING TEAM    HSD    m.t.
100    GOSS Matthew Harley    MTN-QHUBEKA p/b SAMSUNG    MTN    0:19:58
101    BELL Zachary    TEAM SMARTSTOP    SSC    m.t.
102    CLARK Oscar    HINCAPIE RACING TEAM    HSD    0:20:45
103    WILLIAMS David    JAMIS-HAGENS BERMAN p/b SUTTER HOME    JHB    0:21:06
104    PUTT Tanner    UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM    UHC    0:21:56
105    PUTT Chris    AXEON CYCLING TEAM    BDT    m.t.
106    BERRY Josh    TEAM BUDGET FORKLIFTS    BFL    0:22:07
107    JONES Christopher    UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM    UHC    m.t.
108    WIPPERT Wouter    DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING    DPC    0:22:26
109    SPOKES Samuel    DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING    DPC    0:22:32
110    ANDREETTA Simone    BARDIANI CSF    BAR    0:24:05
111    TORCKLER Michael    TEAM BUDGET FORKLIFTS    BFL    0:27:44
112    MANFREDI Andrea    BARDIANI CSF    BAR    0:29:26
113    GOTTLIEB Kevin    AIRGAS SAFEWAY CYCLING TEAM    AIR    0:32:59
114    MAUCH Justin    AIRGAS SAFEWAY CYCLING TEAM    AIR    0:35:14
115    BROWN Graeme    DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING    DPC    0:38:22
116    RUDOLPH Malcom    DRAPAC PROFESSIONAL CYCLING    DPC    0:38:24
117    O’SHEA Glenn    TEAM BUDGET FORKLIFTS    BFL    0:40:22
118    SOLADAY Thomas    OPTUM p/b KELLY BENEFIT STRATEGIES    OPM    0:40:42
119    HUFF Charles Bradley    OPTUM p/b KELLY BENEFIT STRATEGIES    OPM    0:42:56
120    NANKERVIS Tommy    TEAM BUDGET FORKLIFTS    BFL    m.t.

Foto: Davey Wilson (www.daveywilson.com)

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments