Niewiele ponad miesiąc przed startem Cyklo Gdynia organizatorzy serwują nam jeszcze jedną imprezę. O tym dlaczego będzie to wyjątkowy dzień przeczytacie poniżej.

“CYKLO Gdynia ELIMINATOR – takiej imprezy Gdynia jeszcze nie widziała! Tym razem wspólnie z Miastem Gospodarzem organizujemy imprezę bardzo spektakularną, szybką, dynamiczną i niesamowicie widowiskową, są to tak zwane również Sprinty rowerowe. Będziemy ścigać się nie gdzie indziej ale w samym Centrum na ul. Świętojańskiej już 2 sierpnia. Finały zaplanowano na godziny późno popołudniowe i wieczorne, a uczestnicy będą się ścigać przy widowiskowym, kolorowym, sztucznym oświetleniu ustawionym specjalnie na tą okazję. Sam impreza została podzielona na II części.

Podczas I części każdy z uczestników samotnie mierzy się z czasem na trasie o długości 1200 metrów zajmując odpowiednie miejsce wśród 128 osób startujących. Następnie w II części czeka nas system Pucharowy, gdzie startuje 4 zawodników, a 2 pierwszych przechodzi dalej i tak aż do finału, gdzie zmierzy się 4 najszybszych zawodników. Na pierwszych 8 zawodników czekają również wysokie nagrody finansowe. Trasa wyścigu będzie utrudniona kilkoma przeszkodami ustawionymi w regularnych odstępach. Maja one wymuszać na ścigających się zmianę tempa przejazdu i kierunku – gwarantujemy, że każdy przejedzie bez problemu przez każdą z nich. Nie zwlekajcie, limit to 128 uczestników,zostały jeszcze wolne miejsca, decyduje kolejność rejestracji i wpłat. Czeka nas cały dzień emocji na Eliminatorze!

Poniżej kilka przydatnych linków:

Regulamin

Zapisy

Facebook imprezy

Strona oficjalna

 

Informacja prasowa