ENERGA CYKLO Gniewino to wyścig dedykowany amatorom szosowego ścigania o różnym poziomie wytrenowana na dwóch dystansach do wyboru: 46,6 i 92,6 kilometry. Podobnie jak w zeszłym roku trasa to 24 kilometrowa pętla, która biegnie przez przepiękne tereny Gminy Gniewino, końcówka to bardzo wymagający podjazd pod Zbiornik Żarnowiecki.

Sam wyścig oczywiście będzie przebiegał przy zamkniętym ruchu drogowym, zgodnie z zasadami panującymi podczas największych imprez światowych, dzięki temu każdy z uczestników będzie mógł poczuć się w wyścigu niczym profesjonalista na imprezie największej rangi i skupić się tylko i wyłącznie na samym ściganiu oraz walce z własnymi słabościami.

W tym roku zmienia się lokalizacja STARTU i METY oraz samego miasteczka zawodów, które dzięki gościnności Gminy Gniewino oraz Centrum Sportowo-Konferencyjne Gniewino Hotel Mistral Sport**** będą zlokalizowane na ul. Sportowej, dla uczestników będzie zapewniona pełna infrastruktura sanitarna z możliwością skorzystania z szatni oraz prysznica, a także parkingu.

Energa Cyklo Gniewino

Pierwsza edycja zgromadziła 440 uczestników podzielonych po równo na dwa wyścigi, w tym roku liczymy na większą ilość uczestników nie tylko z Trójmiasta ale i z całego kraju, co zdaje się już potwierdzać lista startowa.

Pierwszy wyścig na krótkim dystansie zaplanowano na godz. 10:30, a na długim 12:50, zgłaszać się można właściwie do ostatniej chwili, jednak namawiamy do wcześniejszych zapisów ze względu na niższą opłatę startową.

naszosiepl patronem medialnym

Info i regulamin:

www.cyklo.info.pl

Facebook:

https://www.facebook.com/#!/pages/Cyklo/1434787510085895

Zapisy:

http://elektronicznezapisy.pl/

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments