Karol Domagalski (Team Raleigh – GAC) zanotował pierwsze zwycięstwo w nowych barwach.

W wyścigu Wally Gimber Trophy rozegranym w Kent, Domagalski oderwał się od reszty stawki wraz z partnerem z ekipy – Steve’m Lampierem. Dzięki temu Polak pierwszy raz wygrał po przeprowadzce na wyspy z hiszpańskiego Caja Rural.

Wyniki:

1 Karol Domagalski Raleigh GAC 03:45:14
2 Steve Lampier Raleigh GAC same time
3 Jamie Caldwell Richardsons-Trek RT 5
4 Tobyn Horton Madison Genesis 01:21
5 George Wood Richardsons-Trek RT same time
6 Brad Morgan Raleigh GAC same time
7 Sam Lowe Raleigh GAC same time
8 Chris McNamara Pedal Heaven RT same time
9 Joseph Moses JLT Condor same time
10 Robert Moore Pedal Heaven RT same time
11 Michael Smith Corley Cycles – Drops RT 01:25
12 Will Fox Pedal Heaven RT same time
13 Ashley Dennis Catford CC Equipe/Banks same time
14 Thomas Bustard Giordana-Mitsubishi Electric RT same time
15 Lawrence Carpenter Catford CC Equipe/Banks same time
16 Andrew Hastings Richardsons-Trek RT same time
17 Edmund Bradbury NFTO same time
18 Martin Ford BowlPhish BONTRAGER Racing same time
19 Ashley Cox CC Luton same time
20 Luke Grivell-Mellor JLT Condor 02:17
21 Ben Chapman Catford CC Equipe/Banks 02:28
22 Jake Hales Spirit Bikes Racing Team 06:27
23 06:28
24 Roy Chamberlain Corley Cycles – Drops RT 06:31
25 Vojtech Blazejovsky Brixton Cycles Club 06:35
26 Philip Peters Danny Shane – Storck Racing 06:45
27 Chris Spence Casp Racing 07:23
28 Jonathan Harris PMR@Toachim House 08:14
29 James Local Neon-Velo Cycling Team same time
30 Rhys Keepence Dulwich Paragon CC same time
31 Stuart Marshall Rapha Cycling Club 08:19
32 Kendal Noctor Rapha Cycling Club 08:21
33 Alexander Simmons BowlPhish BONTRAGER Racing 08:23
34 James Bradley Twickenham CC 08:31
35 Edward Laverack JLT Condor 08:32
36 Stephen Cavey 34 Nomads CC 08:35
37 David Lowe BowlPhish BONTRAGER Racing 08:36
38 James Stannard Dulwich Paragon CC 08:40
39 Benjamin Allen Dulwich Paragon CC same time
40 Nigel MacAodha Bespoke Cycling 08:41
41 Luke Ryan Richardsons-Trek RT same time
42 Calvin Beneke Raleigh GAC same time
43 Mark Baines Spirit Bikes Racing Team 08:43
44 Catford CC Equipe/Banks same time
45 Rhys Clegg PMR@Toachim House 08:47
46 Tom Neale Catford CC Equipe/Banks 09:20
47 Liam Stones Raleigh GAC same time
48 Rhys Howells Richardsons-Trek RT same time
49 Justin Hoy NFTO 10:02