Żółta koszulka – Bardziej byłem na biathlonie niż w kolarstwie, ale doceniam rzecz jasna Michała Kwiatkowskiego. Było zwycięstwo na prologu Paryż – Nicea, była koszulka lidera, a jakże żółta!, było drugie miejsce w generalce po emocjonującej walce, więc jest i żółta koszulka także od firmy. Michale, popatrz, Richie Porte nie ma takiego trykotu, więc u nas jesteś górą. Proszę państwa, to marzec, a nasi zasuwają aż miło (także Bodnar, Gołaś, no i Niemiec). Dawnymi czasy w tym czasie, to kolarze w Polsce dopiero pobierali rowery z magazynów.

Czarna koszulka – Posypię głowę popiołem, choć to absolutnie nie nasza wina. Czarna koszulka dla zespołu programowego Eurosportu, za kręcenie z czasem transmisji kolarskich. Nie wiem, nie znam się, nie mam danych jakie są zapisy w umowach o nabyciu praw, to nie moja do końca sprawa, a i sami mamy z tym problem, ale coś jest nie tak. Informacje muszą być bardziej precyzyjne. Przecież było wiadomo, że Strade Bianche nie skończy się przed 15, kiedy wchodzi na antenę Bundesliga. Uwierzcie państwo, że jest nam przykro, a i koledzy (Adam i Darek) wykonali kawał niepotrzebnej roboty, bo gadali do „puszki” znacznie dłużej niż późniejsza emisja.

Tomasz Jaroński – Eurosport

 

guest
4 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
edek
edek

Eurosport się totalnie zblamował ostatnimi czasy… dno !!!

Radosław
Radosław

Faktycznie , eurosport dał ciała ostatnio z transmisjami . Ale i tak na żadnej innej stacji nie ma więcej kolarstwa.

Grzegorz
Grzegorz

Panie Tomaszu,
niestety przypadek Strade Bianche to wierzchołek góry lodowej. Kiedy dwa, trzy lata temu oglądałem transmisje, to profilaktycznie zakładałem pieluchę, żeby nie musieć czyścić kanapy. Teraz mam wrażenie, że albo humor się nieco przytępił, albo zaangażowanie spadło.
A i z całym szacunkiem dla Pana Darka, ale daleko mu do poziomu pozostałej trójki (KW, TJ i AP). Uszy mi więdły, jak non stop słuchałem o Thomasie Geraintsie…

zaki
zaki

Tylko ze może Pan Darek nie jest dziennikarzem wyuczonym ale komentuje z sensem i wie co się dzieje w peletonie bo sam w nim jeździł tak samo zna trasy podjazdy itd. wole słuchać Pana Darka z błędami ale fachowo niż gawędziarzy…. a mi uszy więdną jak słucham komentatorów gdy mówią o osobach u których byli na balu lub na wyścigu i robią potem im reklamę…. Może trzeba przyznać czarną koszulkę Prezesowi Pro Ligi bo mamy 3 tyg do Sobótki i cisza w tym temacie….. Będzie czy nie będzie, w mediach cisza a grupy i organizatorzy tez nic nie wiedza…