Drużyna Europcar podała listę ośmiu nazwisk na wyścig Paryż-Nicea. W zestawieniu francuskiej ekipy nie zabrakło największych gwiazd ekipy.

Przypomnijmy, że francuska etapówka z kalendarza WorldTour potrwa od 8 do 15 marca. Europcar stawia przede wszystkim na aktywną jazdę Thomasa Voecklera i skuteczne finisze Bryana Coquarda. Młody sprinter w tym roku już raz podnosił ręce w geście triumfu, a było to na trzecim etapie Etoille de Besseges.

Za to doświadczony Voeckler formą do tej pory nie błyszczał, pomimo że ma w nogach już sporo kilometrów wyścigowych. Brał już udział w Tour de San Luis, Etoile de Besseges, Trofeo Laigueglia oraz w Tour du Haut Var, ale jego największym osiągnięciem jest 32 lokata w ostatniej z wymienionych imprez.

Skład uzupełnią:  Angelo Tulik, Yohan Gene, Cyril Gautier,  Antoine Duchense, Bryan Nauleau oraz Romain Sicard .

 

Foto: Europcar

Poprzedni artykułColbrelli i Battaglin w ekipie Bardiani na GP Lugano
Następny artykułKonrad Dąbkowski: „Kierunek Portugalia”
W redakcji naszosie.pl praktycznie od samego początku. Obecnie większość czasu poświęca na prowadzenie grupy GVT. Weekendy zazwyczaj spędza na szosach całej Polski. Dla naszosie.pl zdobył trzy medale Mistrzostw Polski dziennikarzy w tym dwa złote. W Mistrzostwach Świata dziennikarzy na Krecie wywalczył czwarte miejsce w jeździe indywidualnej na czas.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments