Sonny Colbrelli będzie liderem ekipy Bardiani – CSF na szwajcarski klasyk GP Lugano. W ubiegłym roku Włoch zajął w nim drugie miejsce.

Już w niedzielę zostanie rozegrana 69. edycja SuisseGas Gran Premio Città di Lugano. W roku ubiegłym z bardzo dobrej strony pokazali się kolarze Bardiani – CSF. Drugie miejsce zajął Sonny Colbrelli, a jeszcze dwóch zawodników uplasowało się w TOP 20. Wspomniany Colbrelli będzie liderem ekipy także w tym roku, a sporą rolę ma odegrać także Enrico Battaglin. Dyrektor sportowy Mirko Rossato jest dobrej myśli przed wyścigiem:

Wyścig w Szwajcarii to dla nas przetarcie przed głównymi celami, czyli Tirreno – Adriatico i Mediolan – Sanremo. Jednak także w tym roku liczymy na dobry wynik w GP Lugano. Oczywiście naszymi liderami będą Colbrelli i Battaglin. Mają oni w swoim palmares bardzo dobre rezultaty w tym wyścigu. Jesteśmy bardzo pewni swojej dyspozycji i z niecierpliwością czekamy na niedzielę.

Skład Bardiani – CSF Pro Team na SuisseGas Gran Premio Città di Lugano:

Enrico Barbin, Enrico Battaglin, Nicola Boem, Manuel Bongiorno, Luca Chirico, Sonny Colbrelli, Andrea Piechele, Edoardo Zardini

 

Poprzedni artykułAstana straci licencję World Tour?!
Następny artykułParyż-Nicea: Europcar z Voecklerem i Coquardem
Pismak z pasji, nie z wykształcenia. Wielbiciel scoutingu i skarbów kibica. Pisze to co myśli, a nie co wypada.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments