CCC Polsat PolkowiceEkipa CCC Sprandi Polkowice otrzymała kolejne zaproszenie na wyścig WorldTour. Podopieczni Piotra Wadeckiego wystąpią w Volta a Catalunya.

Organizatorzy hiszpańskiej imprezy rozdali w sumie siedem „dzikich kart”. Oprócz CCC Sprandi Polkowice, wyróżnienia dostały drużyny: Bretagne-Séche, Caja Rura-RGA, Cofidis, Colombia, Europcar oraz Wanty-Gobert. Wyścig potrwa od 23 do 29 marca.

Dodajmy, że w sezonie 2015 w kalendarzu CCC Sprandi Polkowice znajdują się inne wydarzenia WorldTour, czyli Mediolan-San Remo, Giro d’Italia, Tour de Pologne i Il Lombardia.

 

Foto: Brandovo

Andrzej Gucwa

guest
5 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
zbyszek
zbyszek

Hola,hola teraz nasz ruch.Każdy Polak wie,że Giro i TdP tylko teraz liczy się.Jeżeli to nie koliguje z planami trenera to ależ, proszę bardzo- startujemy.

Yanev
Yanev

Całe szczęście, że w ES kolarstwa coraz więcej, bo TV Polsat raczej już nie będzie zainteresowana promowaniem tej dziedziny sportu odkąd CCCP-olkowice zamienił się w CCCS-prandi, a w ubiegłoroczne obietnice naczreda Szaranowicza, że kolarstwa w podstawowych programach TVP będzie „odtąd” więcej już dawno nikt nie wierzy, bo okazały się jałowe jak obietnice politykierów (politykierów, bo w Polsce polityków to tak naprawdę nie ma).

yorg
yorg

Sylwek nareszcie zacznie się ścigać.

Kirku
Kirku

jeszcze sylwek wygra giro i bedzie 🙂

Maciek G
Maciek G

Żeby Sylwek wygrał Giro to musiałby jeszcze jeździć na czas, ale i tak bardzo się cieszę że chłopak ma jeszcze raz szansę wystartować w wielkim tourze! Obawiam się że to będzie jego ostatni wielki tour, choć kto wie… Sylwek nie musi niczego udowadniać, już to zrobił poprzez swoją piękną karierę dostarczył masę emocji! Dzięki Sylwas!