Akademia CopernicusZ ogromną przyjemnością informujemy, że portal naszosie.pl od nowego roku został oficjalnym Patronem medialnym Akademii Copernicus Michała Kwiatkowskiego.

Niebawem na naszej stronie znajdziecie specjalną zakładkę poświęconą Akademii, a w niej wiadomości, wyniki, galerie zdjęć, filmy video. Nasi dziennikarze będą śledzili poczynania podopiecznych Michała Kwiatkowskiego. Będziemy na najważniejszych wyścigach i wydarzeniach związanych z Akademią.

Tak o współpracy mówi współtwórca i Prezes Akademii, Michał Jackowiak:

Cieszymy się, że dzięki największemu w Polsce serwisowi internetowemu, poświęconemu tematyce kolarstwa szosowego, kibice będą na bieżąco mieli dostęp do nie tylko do aktualnych informacji na temat kolarstwa zawodowego, ale również tych związanych z kolarzami kategorii młodzieżowych, od żaka do juniora. Wspólnie będziemy mogli śledzić postępy wychowanków Akademii Michała Kwiatkowskiego, poznawać warsztat trenerski oraz dowiadywać się wielu innych szczegółów „z kolarskiej kuchni”. Serdecznie zapraszamy!”

Z kolei właściciel portalu naszosie.pl, Marek Bala powiedział:

“Dla mnie i dla naszego portalu to ogromne wyróżnienie, patronować szkółce kolarskiej mistrza świata Michała Kwiatkowskiego. Chcemy naszych czytelników bliżej zapoznać z Akademią, ich kolarzami, trenerami. Cały rok będziemy was informować co dzieje się w Akademii. Jakie wyniki osiągają jej kolarze. To klub, który zarządzany jest na bardzo wysokim poziomie. Może stanowić wzór dla niejednej drużyny pracującej z młodzieżą. Liczę na owocną współpracę.”

Andrzej Gucwa

Na zdjęciu od lewej: Michał Jackowiak, Marek Bala, Michał Kwiatkowski