CCC Polsat PolkowiceW czwartkowe południe w siedzibie Professional Cycling Team CCC odbył się briefing prasowy podsumowujący sezon kolarski 2014 drużyny CCC Polsat Polkowice.

Jako pierwszy głos zabrał Prezes Zarządu Professional Cycling Team – Robert Krajewski, który podziękował Sponsorom Tytularnym klubu – gminie Polkowice, firmie CCC oraz telewizji POLSAT za obecność i wsparcie finansowe. – Ten rok był dla nas wyjątkowy. Mnóstwo udanych startów i medali Mistrzostw Polski. Jestem bardzo szczęśliwy, że dzięki Sponsorom Tytularnym mamy możliwość rozwijania się i walczenia o najwyższe cele.

W konferencji wzięli udział również kolarze naszej grupy – Bartłomiej Matysiak, Tomasz Kiendyś oraz Maciej Paterski. Pytani o podsumowanie sezonu zgodnie stwierdzili, że był on bardzo długi i wyczerpujący. – Mamy teraz z  chłopakami chwilę wolnego, które spędzimy na roztrenowaniu i na odpoczynku wśród swoich rodzin – powiedział tegoroczny Mistrz Polski, Bartek Matysiak.

Część grupy musi jeszcze jednak poczekać z wakacjami, gdyż pod koniec października odbędzie się Tour of Hainan, w którym wystartuje CCC Polsat Polkowice.

W imieniu całego klubu i zawodników dziękujemy kibicom za wspaniały “pomarańczowy” doping na trasach wyścigu.

 

Źródło: CCC Polsat Polkowice