Kamil ZielińskiEmanuel Buchmann (Red-Net Rose Team) wygrał górski, trzeci etap wyścigu Okolo Jiznich Cech (2.2 UCI). Na etapowym podium, znalazło się dwóch Polaków!

Kamil Zieliński (Mexller) uplasował się na bardzo dobrym, drugim miejscu! Tuż za nim zameldował się Paweł Cieślik (Bauknecht-Auhtor). Naszych reprezentantów pokonał jedynie 21-letni Niemiec – Emanuel Buchmann.

Kolarze ścigali się dziś na 164 kilometrowej trasie z Trebonu do Churanova. Na trasie znajdowały się dwie górskie premie. Do mety również prowadziło wzniesienie.

Liderem pozostał Reidar Bohlin Borgersen (Team Joker). Cieślik awansował na fotel wicelidera, a Zieliński jest czwarty!

 Wyniki:

1 Buchmann EmanuelRad-Net Rose Team3:53:19
2 Zieliński KamilMexller 09
3 Cieślik PawełBauknecht – Author 10
4 Poutsma StefanCyclingteam Jo Piels0:15
5 Guerin AlexisEtixx0:16
6 Lobanov AlexsandrRussian Helicopters0:19
7 Van Gestel Dries0:26
8 Borgersen Reidar BohlinTeam Joker 0:27
9 Leopold Hans-JörgWSA-Greenlife0:28
10 Pokidov MaximItera – Katusha0:55
11 Buchácek TomásBauknecht – Author1:12
12 Korsaeth Truls EngenTeam Joker 1:21
13 Nych ArtemRussian Helicopters1:34
14 Van Rooy Kenneth2:03
15 Polnicky JiriBauknecht – Author2:17
16 Razumov MaximItera – Katusha2:21
17 Bissinger FlorianWSA-Greenlife2:32
18 Bolzan Riccardo,,
19 Hoelgaard MarkusEtixx,,
20 Schlegel Michal,,
21 Katyrin RomanItera – Katusha,,
22 Pavlic MarkoRadenska,,
23 Turek Daniel,,
24 Pibernik LukaRadenska,,
25 Gaugl FlorianWSA-Greenlife,,
26 Vogt MarioRad-Net Rose Team2:44
27 Koch JonasLKT Team Brandenburg2:52
28 Bugge Vegard RobinsonTeam Joker 2:53
29 Witecki MariuszMexller,,
30 Reinders ElmarCyclingteam Jo Piels2:58
31 Chursin PavelRussian Helicopters,,
32 Frolov IgorItera – Katusha,,
33 de Vries BerdenCyclingteam Jo Piels3:08
34 Malovec LubosDukla Trencin Trek3:11
35 Bambula Ondrej3:25
36 Barker Felix,,
37 Hoelgaard DanielEtixx,,
38 Kretschy Florian3:32
39 Nikolaev SergeyItera – Katusha,,
40 Viero Simone3:43
41 Antonov AleksandrRussian Helicopters3:47
42 Grad AlexanderTeam Heizomat 3:50
43 DaŠko MarioDukla Trencin Trek3:57
44 Hamelink JasperCyclingteam Jo Piels4:54
45 Hosek JosefBauknecht – Author6:10
46 Zwingenberger Philipp6:40
47 Halejak WojciechMexller,,
48 Kerkhof TimEtixx7:27
49 Okrouhlicky TomasAc Sparta Praha,,
50 Essers JulienTeam Heizomat 7:40
51 Wisniowski LukaszEtixx8:24
52 Fiala PetrAc Sparta Praha9:16
53 Chlupác Dominik,,
54 Sekanina Adam,,
55 Cervenka MartinAc Sparta Praha11:43
56 Lajcha JurajEPIC Janom Greenway ,,
57 Stöhr PavelAc Sparta Praha,,
58 Korošec RokRadenska,,
59 Hebik Martin,,
60 Hampl Petr,,
61 Frison Frederik,,
62 Meurisse XandroLotto Belisol ,,
63 Gotz MarkusWSA-Greenlife,,
64 Schormair FabianTeam Heizomat ,,
65 Hunal MartinBauknecht – Author,,
66 Rybin OndrejTeam Dukla Praha,,
67 Grazian Christian,,
68 Taferner MichaelWSA-Greenlife,,
69 Cuadros Morata ÁlvaroEtixx,,
70 Kolar MichaelTinkoff-Saxo,,
71 Skala Jakub,,
72 Lindau PhilipTeam Joker ,,
73 Reinhardt TheoRad-Net Rose Team,,
74 Kustadinchev RomanRussian Helicopters13:59
75 Stöhr JanAc Sparta Praha14:13
76 Malik RobertEPIC Janom Greenway 16:02
77 van Rhee JoeyCyclingteam Jo Piels,,
78 Smola Lukas18:11
79 Hoekstra JochemCyclingteam Jo Piels18:13
80 Metlicka Vaclav,,
81 Vobora Ondrej,,
82 Sisr FrantisekTeam Dukla Praha20:03
83 Stash MamyrItera – Katusha22:21
84 Wolf Jan,,
85 Thiele KerstenRad-Net Rose Team,,
86 Hacecky MartinTeam Dukla Praha,,
87 Detko ArturMexller,,
88 Chalupcik JanEPIC Janom Greenway ,,
89 Krajicek MatejEPIC Janom Greenway ,,
90 Rębiewski JarosławMexller,,
91 Wachter Patrick,,
92 Donath Felix,,
93 Rapps DarioTeam Heizomat ,,
94 Droste Jan NiklasTeam Heizomat ,,
95 Föster Petr,,
96 Duben MartinEPIC Janom Greenway ,,
97 Ručigaj ŽigaRadenska,,
98 Baška ErikDukla Trencin Trek,,
99 Miskulin JureRadenska,,
100 Kovacik JurajEPIC Janom Greenway ,,
101 Ringheim Jo KogstadTeam Joker ,,
102 Wilson EdvinTeam Joker ,,
103 Kalojiros TomasBauknecht – Author,,
104 Boubal Martin,,
105 Harnisch Daniel,,
106 Kukrle Michael,,
107 Cazzola Daniele,,
108 Craeghs Maarten,,
109 Kankovsky AloisTeam Dukla Praha,,
110 Quast Ole22:36
111 Schomber NilsRad-Net Rose Team22:37
112 Berger Heinrich,,
113 Glajza Ondrej23:24
114 Krügel Samuel23:26
115 Van Meirhaeghe Jef23:28
116 Vendolský OndrejTeam Dukla Praha24:25
117 Medek TomášAc Sparta Praha,,
118 Hossfeldt Diego,,
119 Sojka KornelMexller25:20
120 Jarboua Abdelrahaman25:26
DNF Blazej David-
DNF Pietrula NicolasTeam Dukla Praha-
DNF Komin AleksandrRussian Helicopters-
DNF Hiti TadejRadenska-

 

Klasyfikacja generalna:

1(1) Borgersen Reidar BohlinTeam Joker 48:18:07
2(8) Cieślik PawełBauknecht – Author0:12
3(21) Buchmann EmanuelRad-Net Rose Team0:17
4(6) Poutsma StefanCyclingteam Jo Piels0:19
5(17) Guerin AlexisEtixx0:37
6(41) Zieliński KamilMexller0:49
7(4) Pokidov MaximItera – Katusha0:52
8(36) Leopold Hans-JörgWSA-Greenlife1:05
9(42) Van Gestel Dries1:12
10(11) Buchácek TomásBauknecht – Author1:27
11(12) Korsaeth Truls EngenTeam Joker 1:37
12(73) Lobanov AlexsandrRussian Helicopters1:38
13(10) Nych ArtemRussian Helicopters1:41
14(18) Van Rooy Kenneth2:24
15(7) Turek Daniel2:38
16(9) Bissinger FlorianWSA-Greenlife2:39
17(34) Razumov MaximItera – Katusha2:57
18(25) Schlegel Michal3:01
19(26) Pibernik LukaRadenska3:02
20(2) de Vries BerdenCyclingteam Jo Piels3:03
21(35) Hoelgaard MarkusEtixx3:09
22(24) Vogt MarioRad-Net Rose Team3:13
23(54) Polnicky JiriBauknecht – Author3:14
24(13) Frolov IgorItera – Katusha,,
25(20) Koch JonasLKT Team Brandenburg,,
26(15) Reinders ElmarCyclingteam Jo Piels3:18
27(43) Bolzan Riccardo3:20
28(44) Gaugl FlorianWSA-Greenlife,,
29(46) Katyrin RomanItera – Katusha3:23
30(29) Bugge Vegard RobinsonTeam Joker 3:27
31(53) Pavlic MarkoRadenska3:28
32(16) Nikolaev SergeyItera – Katusha3:53
33(23) Hoelgaard DanielEtixx,,
34(59) Witecki MariuszMexller3:54
35(58) Chursin PavelRussian Helicopters3:59
36(27) Viero Simone4:13
37(75) Malovec LubosDukla Trencin Trek4:34
38(85) Bambula Ondrej5:07
39(76) Antonov AleksandrRussian Helicopters5:12
40(89) Kretschy Florian5:21
41(99) Barker Felix5:36
42(65) Hamelink JasperCyclingteam Jo Piels6:02
43(14) Hosek JosefBauknecht – Author6:24
44(50) Halejak WojciechMexller7:32
45(64) Zwingenberger Philipp7:46
46(113) Grad AlexanderTeam Heizomat 8:11
47(40) Kerkhof TimEtixx8:12
48(31) Essers JulienTeam Heizomat 8:14
49(5) Wisniowski LukaszEtixx8:24
50(83) Okrouhlicky TomasAc Sparta Praha9:06
51(47) Sekanina Adam10:07
52(118) DaŠko MarioDukla Trencin Trek10:23
53(91) Chlupác Dominik11:05
54(96) Fiala PetrAc Sparta Praha11:17
55(19) Frison Frederik12:04
56(22) Taferner MichaelWSA-Greenlife12:11
57(39) Lindau PhilipTeam Joker 12:25
58(45) Reinhardt TheoRad-Net Rose Team12:33
59(51) Kolar MichaelTinkoff-Saxo12:37
60(55) Korošec RokRadenska12:41
61(67) Gotz MarkusWSA-Greenlife12:56
62(70) Schormair FabianTeam Heizomat 13:00
63(72) Hebik Martin13:02
64(74) Grazian Christian13:03
65(77) Rybin OndrejTeam Dukla Praha13:08
66(84) Hampl Petr13:25
67(86) Hunal MartinBauknecht – Author13:29
68(97) Meurisse XandroLotto Belisol 13:50
69(102) Cervenka MartinAc Sparta Praha14:01
70(103) Lajcha JurajEPIC Janom Greenway 14:03
71(104) Stöhr PavelAc Sparta Praha14:15
72(106) Skala Jakub14:23
73(38) Kustadinchev RomanRussian Helicopters14:39
74(109) Cuadros Morata ÁlvaroEtixx14:41
75(71) Stöhr JanAc Sparta Praha15:31
76(33) van Rhee JoeyCyclingteam Jo Piels16:37
77(81) Malik RobertEPIC Janom Greenway 17:39
78(3) Hoekstra JochemCyclingteam Jo Piels18:09
79(88) Smola Lukas20:00
80(30) Sisr FrantisekTeam Dukla Praha20:31
81(108) Vobora Ondrej21:01
82(28) Wilson EdvinTeam Joker 22:52
83(37) Boubal Martin22:59
84(48) Stash MamyrItera – Katusha23:12
85(49) Baška ErikDukla Trencin Trek23:13
86(52) Kankovsky AloisTeam Dukla Praha23:15
87(57) Droste Jan NiklasTeam Heizomat 23:22
88(60) Ručigaj ŽigaRadenska23:23
89(61) Rapps DarioTeam Heizomat 23:24
90(62) Ringheim Jo KogstadTeam Joker 23:26
91(63) Rębiewski JarosławMexller23:27
92(66) Craeghs Maarten23:30
93(68) Wolf Jan23:36
94(69) Thiele KerstenRad-Net Rose Team23:37
95(79) Kukrle Michael23:52
96(82) Hacecky MartinTeam Dukla Praha23:58
97(32) Van Meirhaeghe Jef24:03
98(78) Berger Heinrich24:05
99(87) Kalojiros TomasBauknecht – Author24:07
100(90) Miskulin JureRadenska24:10
101(80) Schomber NilsRad-Net Rose Team24:12
102(92) Detko ArturMexller24:15
103(93) Cazzola Daniele24:16
104(117) Metlicka Vaclav24:24
105(101) Quast Ole24:50
106(105) Föster Petr25:01
107(110) Kovacik JurajEPIC Janom Greenway 25:30
108(111) Duben MartinEPIC Janom Greenway 26:04
109(56) Sojka KornelMexller26:21
110(100) Vendolský OndrejTeam Dukla Praha26:37
111(114) Donath Felix27:05
112(112) Glajza Ondrej27:15
113(115) Harnisch Daniel27:57
114(116) Chalupcik JanEPIC Janom Greenway 28:19
115(119) Krajicek MatejEPIC Janom Greenway 28:53
116(122) Wachter Patrick30:03
117(120) Krügel Samuel30:33
118(121) Medek TomášAc Sparta Praha32:01
119(123) Jarboua Abdelrahaman33:28
120(124) Hossfeldt Diego37:15

 

Andrzej Gucwa