activejet25 czerwca br. rozpoczęły się Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym Sobótka-Zawonia 2014. Wśród oficjalnych sponsorów wydarzenia nie mogło zabraknąć ACTION S.A. z marką ActiveJet. Impreza sportowa trwać będzie 5 dni, a na najbliższy weekend planowanych jest szereg ciekawych atrakcji dodatkowych dla dorosłych i dzieci.

Za nami już 2 dni kolarskiego szaleństwa w Sobótce.  W dniu inauguracji imprezy uczestnicy sportowych zmagań walczyli w indywidualnej jeździe na czas. W dniach 27-29 czerwca odbędzie się dalszy ciąg rywalizacji.  Na ostatni dzień zmagań, marka ActiveJet, oficjalny partner Mistrzostw oraz sponsor tytularny zawodowej grupy kolarskiej ActiveJet Team, przygotowała interesujące atrakcje zarówno dla małych jak i dużych fanów kolarstwa.

Cieszymy się bardzo, że jesteśmy w gronie sponsorów Mistrzostw Polski w Sobótce. Emocje związane z kolarstwem są nam bardzo bliskie, dlatego postanowiliśmy przygotować atrakcje dla kibiców w różnym wieku. W niedzielę w strefie ActiveJet, fani kolarstwa będą mogli otrzymać gadżety niezbędne do kibicowania oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia, które będziemy na miejscu drukować.  Oczywiście z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów naszej marki. Serdecznie zapraszam do kibicowania z ActiveJet – powiedziała Ewelina Woldan-Nowak, kierownik ds. marketingu marki ActiveJet.

Oficjalne zakończenie Mistrzostw Polski w kolarstwie szosowym Sobótka-Zawonia 2014 odbędzie się 29 czerwca (niedziela).

Więcej informacji na: www.activejet-team.com.

Informacja prasowa