Cameron MeyerCameron Meyer (Orica GreenEdge) wygrał finisz z ucieczki i dzięki temu jako pierwszy zameldował się na mecie drugiego etapu Tour de Suisse. Liderem został Tony Martin (Omega Pharma – Quick Step).

Drugi etap Tour de Suisse prowadził z miejscowości Bellizona do Sarnen. Po drodze na kolarzy czekały cztery górskie premie. Trzy znajdowały się w środkowej fazie odcinka, a ostatni na 20 kilometrów przed kreską. Do mety było już płasko. Na starcie nie stanął Domenico Pozzovivo (Ag2r La Mondiale).

Do ucieczki zabrali się: Philipp Deignan (Sky), Lawrence Warbasse (BMC), Cameron Meyer (Orica GreenEdge), Frederik Veuchelen (Wanty Groupe Gobert), Björn Thurau (Europcar) oraz Reto Hollenstein (IAM Cycling). Czołówka dobrze współpracowała i dzielnie utrzymywała się na czele. 11 kilometrów przed kreską, zostali już tylko Deignan, Warbasse oraz Meyer.  Mieli nieco ponad minutę w zapasie.

Tempo w peletonie dyktował sam lider – Tony Martin (Omega Pharma – Quick Step), jednak nie zdołał od doścignąć uciekinierów. Finisz po etapowe zwycięstwo wygrał Cameron Meyer, pokonując Deignana oraz Warbasse.

Finisz z peletonu po czwarte miejsce wygrał Peter Sagan (Cannondale Pro Cycling), a Tony Martin (Omega Pharma – Quick Step) utrzymał prowadzenie w wyścigu. Najlepiej spośród kolarzy CCC Polsat Polkowice, wypadł 32 na mecie Marek Rutkiewicz.

Wyniki:

1 Cameron MEYER Orica GreenEDGE 5:08:18
2 Philip DEIGNAN Team Sky 0:00:00
3 Lawrence WARBASSE BMC Racing Team 0:00:00
4 Peter SAGAN Cannondale 0:00:14
5 Ben SWIFT Team Sky 0:00:14
6 Silvan DILLIER BMC Racing Team 0:00:14
7 Koen DE KORT Team Giant-Shimano 0:00:14
8 Nino SCHURTER Orica GreenEDGE 0:00:14
9 Enrico GASPAROTTO Astana Pro Team 0:00:14
10 Alexandr KOLOBNEV Katusha Team 0:00:14
11 Benjamin KING Garmin-Sharp 0:00:14
12 Marcus BURGHARDT BMC Racing Team 0:00:14
13 Tom DUMOULIN Team Giant-Shimano 0:00:14
14 Ion IZAGIRRE INSAUSTI Movistar Team 0:00:14
15 Gert DOCKX Lotto-Belisol Team 0:00:14
16 Patrick GRETSCH AG2R La Mondiale 0:00:14
17 Peter KENNAUGH Team Sky 0:00:14
18 Christian KNEES Team Sky 0:00:14
19 Bauke MOLLEMA Belkin Pro Cycling Team 0:00:14
20 Andre Fernando CARDOSO S. MARTINS Garmin-Sharp 0:00:14
21 Jose Joaquin ROJAS GIL Movistar Team 0:00:14
22 Laurent DIDIER Trek Factory Racing 0:00:14
23 Michael SCHÄR BMC Racing Team 0:00:14
24 Bradley WIGGINS Team Sky 0:00:14
25 Cadel EVANS BMC Racing Team 0:00:14
26 Lawson CRADDOCK Team Giant-Shimano 0:00:14
27 Tony MARTIN Omega Pharma-QuickStep 0:00:14
28 Sergey CHERNETSKI Katusha Team 0:00:14
29 Eros CAPECCHI Movistar Team 0:00:14
30 Jérémy ROY FDJ.fr 0:00:14
31 Maxim IGLINSKIY Astana Pro Team 0:00:14
32 Marek RUTKIEWICZ CCC Polsat Polkowice 0:00:14
33 Georg PREIDLER Team Giant-Shimano 0:00:14
34 Alexandre PICHOT Team Europcar 0:00:14
35 Christophe RIBLON AG2R La Mondiale 0:00:14
36 Simon CLARKE Orica GreenEDGE 0:00:14
37 Mathias FRANK IAM Cycling 0:00:14
38 Arnold JEANNESSON FDJ.fr 0:00:14
39 Rui Alberto FARIA DA COSTA Lampre-Merida 0:00:14
40 Javier MORENO BAZAN Movistar Team 0:00:14
41 Steven KRUIJSWIJK Belkin Pro Cycling Team 0:00:14
42 Roman KREUZIGER Tinkoff-Saxo 0:00:14
43 Janier Alexis ACEVEDO CALLE Garmin-Sharp 0:00:14
44 Laurens TEN DAM Belkin Pro Cycling Team 0:00:14
45 Stef CLEMENT Belkin Pro Cycling Team 0:00:14
46 Olivier ZAUGG Tinkoff-Saxo 0:00:14
47 Thomas DEGAND Wanty-Groupe Gobert 0:00:14
48 Manuele BOARO Tinkoff-Saxo 0:00:14
49 Francis DE GREEF Wanty-Groupe Gobert 0:00:14
50 Steve MORABITO BMC Racing Team 0:00:14
51 Mattia CATTANEO Lampre-Merida 0:00:14
52 Sergio PARDILLA BELLON MTN – Qhubeka 0:00:14
53 Thibaut PINOT FDJ.fr 0:00:14
54 Davide FORMOLO Cannondale 0:00:14
55 Nelson OLIVEIRA Lampre-Merida 0:00:14
56 Lukasz OWSIAN CCC Polsat Polkowice 0:00:14
57 Christiano SALERNO Cannondale 0:00:14
58 Branislau SAMOILAU CCC Polsat Polkowice 0:00:14
59 Francesco GAVAZZI Astana Pro Team 0:00:14
60 Matthew BUSCHE Trek Factory Racing 0:00:14
61 Heinrich HAUSSLER IAM Cycling 0:00:14
62 Reto HOLLENSTEIN IAM Cycling 0:00:14
63 Jonathan FUMEAUX IAM Cycling 0:00:14
64 Johan Esteban CHAVES RUBIO Orica GreenEDGE 0:00:14
65 Warren BARGUIL Team Giant-Shimano 0:00:14
66 Marcel WYSS IAM Cycling 0:00:14
67 Sacha MODOLO Lampre-Merida 0:00:14
68 Tomasz MARCZYNSKI CCC Polsat Polkowice 0:00:14
69 Louis MEINTJES MTN – Qhubeka 0:00:14
70 Andy SCHLECK Trek Factory Racing 0:00:14
71 Davide REBELLIN CCC Polsat Polkowice 0:00:14
72 Tom Jelte SLAGTER Garmin-Sharp 0:00:14
73 Kevin SEELDRAYERS Wanty-Groupe Gobert 0:00:14
74 Sergio Luis HENAO MONTOYA Team Sky 0:00:14
75 Nathan BROWN Garmin-Sharp 0:00:14
76 Joseph Lloyd DOMBROWSKI Team Sky 0:00:14
77 Rafael VALLS FERRI Lampre-Merida 0:00:14
78 Johann TSCHOPP IAM Cycling 0:00:14
79 Rohan DENNIS Garmin-Sharp 0:00:14
80 Ruben PLAZA MOLINA Movistar Team 0:00:14
81 Tom DANIELSON Garmin-Sharp 0:00:14
82 Martin ELMIGER IAM Cycling 0:01:36
83 Tosh VAN DER SANDE Lotto-Belisol Team 0:01:46
84 Matteo TOSATTO Tinkoff-Saxo 0:01:46
85 Danilo WYSS BMC Racing Team 0:01:50
86 Vegard BREEN Lotto-Belisol Team 0:02:13
87 Bjorn THURAU Team Europcar 0:03:32
88 Valentin IGLINSKIY Astana Pro Team 0:05:09
89 Mirko SELVAGGI Wanty-Groupe Gobert 0:05:09
90 Martin KOHLER BMC Racing Team 0:05:09
91 Thomas LEEZER Belkin Pro Cycling Team 0:05:09
92 Johan VAN SUMMEREN Garmin-Sharp 0:05:09
93 Jelle VANENDERT Lotto-Belisol Team 0:05:09
94 Aliaksandr KUCHYNSKI Katusha Team 0:05:09
95 José SERPA SANTANDER Lampre-Merida 0:05:09
96 Laurens DE VREESE Wanty-Groupe Gobert 0:05:09
97 Guillaume BOIVIN Cannondale 0:05:09
98 Matthieu LADAGNOUS FDJ.fr 0:05:09
99 John DEGENKOLB Team Giant-Shimano 0:09:11
100 Linus GERDEMANN MTN – Qhubeka 0:09:11
101 Giovanni BERNAUDEAU Team Europcar 0:09:11
102 Edward KING Cannondale 0:09:11
103 Gatis SMUKULIS Katusha Team 0:09:11
104 Matti BRESCHEL Tinkoff-Saxo 0:09:11
105 Gregory RAST Trek Factory Racing 0:09:11
106 Michael ALBASINI Orica GreenEDGE 0:09:11
107 Fabio SABATINI Cannondale 0:09:11
108 Matteo TRENTIN Omega Pharma-QuickStep 0:09:11
109 Maxime MEDEREL Team Europcar 0:09:11
110 Jimmy ENGOULVENT Team Europcar 0:09:11
111 Pablo LASTRAS GARCIA Movistar Team 0:09:11
112 Chris Anker SÖRENSEN Tinkoff-Saxo 0:16:03
113 Mathew HAYMAN Orica GreenEDGE 0:16:04
114 Matthew Harley GOSS Orica GreenEDGE 0:16:04
115 Julian KERN AG2R La Mondiale 0:16:04
116 Cédric PINEAU FDJ.fr 0:16:04
117 Sep VANMARCKE Belkin Pro Cycling Team 0:16:04
118 Maciej PATERSKI CCC Polsat Polkowice 0:16:04
119 Mateusz TACIAK CCC Polsat Polkowice 0:16:04
120 Valerio AGNOLI Astana Pro Team 0:16:04
121 Davide APPOLLONIO AG2R La Mondiale 0:16:04
122 Christophe KERN Team Europcar 0:16:04
123 Daniel TEKLEHAIMANOT MTN – Qhubeka 0:16:04
124 Frank SCHLECK Trek Factory Racing 0:16:11
125 Marco HALLER Katusha Team 0:18:50
126 Maarten WYNANTS Belkin Pro Cycling Team 0:18:50
127 Gerald CIOLEK MTN – Qhubeka 0:18:50
128 Danny VAN POPPEL Trek Factory Racing 0:18:50
129 Sébastien MINARD AG2R La Mondiale 0:18:50
130 Andrea PALINI Lampre-Merida 0:18:50
131 Lloyd MONDORY AG2R La Mondiale 0:18:50
132 Jay Robert THOMSON MTN – Qhubeka 0:18:50
133 Juan Jose LOBATO DEL VALLE Movistar Team 0:18:50
134 Jacopo GUARNIERI Astana Pro Team 0:18:50
135 Martin VELITS Omega Pharma-QuickStep 0:18:50
136 Sam BEWLEY Orica GreenEDGE 0:18:50
137 Mark CAVENDISH Omega Pharma-QuickStep 0:18:50
138 Mark RENSHAW Omega Pharma-QuickStep 0:18:50
139 Jacobus VENTER MTN – Qhubeka 0:18:50
140 Alex DOWSETT Movistar Team 0:18:50
141 Niki TERPSTRA Omega Pharma-QuickStep 0:18:50
142 Luke ROWE Team Sky 0:18:50
143 Sébastien TURGOT AG2R La Mondiale 0:18:50
144 Laurent MANGEL FDJ.fr 0:18:50
145 Ramon SINKELDAM Team Giant-Shimano 0:18:50
146 Fabian CANCELLARA Trek Factory Racing 0:18:50
147 Vladimir ISAICHEV Katusha Team 0:18:50
148 Alexander PORSEV Katusha Team 0:18:50
149 Alexander KRISTOFF Katusha Team 0:18:50
150 Tom BOONEN Omega Pharma-QuickStep 0:18:50
151 Luka MEZGEC Team Giant-Shimano 0:18:50
152 Daniele BENNATI Tinkoff-Saxo 0:18:50
153 Daniele RATTO Cannondale 0:18:50
154 Moreno MOSER Cannondale 0:18:50
155 Fredrik KESSIAKOFF Astana Pro Team 0:18:50
156 Anthony ROUX FDJ.fr 0:18:50
157 Geoffrey SOUPE FDJ.fr 0:18:50
158 Jonas VAN GENECHTEN Lotto-Belisol Team 0:18:50
159 Gert STEEGMANS Omega Pharma-QuickStep 0:18:50
160 Maximiliano RICHEZE ARIEL Lampre-Merida 0:18:50
161 Ruslan TLEUBAYEV Astana Pro Team 0:18:50
162 Frederik VEUCHELEN Wanty-Groupe Gobert 0:18:50
163 Kenny DE HAES Lotto-Belisol Team 0:18:50
164 Sander ARMEE Lotto-Belisol Team 0:18:50
165 Michel KREDER Wanty-Groupe Gobert 0:18:50
166 Jérome BAUGNIES Wanty-Groupe Gobert 0:18:50
167 Jaroslaw MARYCZ CCC Polsat Polkowice 0:18:50
168 Michael MORKOV Tinkoff-Saxo 0:18:50
169 Roger KLUGE IAM Cycling 0:18:50
170 Yohann GENÉ Team Europcar 0:25:59

Abandonos:
83 DEVOLDER Stijn TFR
161 MONFORT Maxime LTB
203 JANSE VAN RENSBURG Jacques MTN
No salen:
103 GOOS Marc BEL
56 POZZOVIVO Domenico ALM

Generalka:
1 Tony MARTIN Omega Pharma-QuickStep 5:22:20
2 Tom DUMOULIN Team Giant-Shimano 0:00:06
3 Rohan DENNIS Garmin-Sharp 0:00:13
4 Peter SAGAN Cannondale 0:00:19
5 Bauke MOLLEMA Belkin Pro Cycling Team 0:00:22
6 Tom Jelte SLAGTER Garmin-Sharp 0:00:23
7 Philip DEIGNAN Team Sky 0:00:27
8 Ion IZAGIRRE INSAUSTI Movistar Team 0:00:27
9 Mattia CATTANEO Lampre-Merida 0:00:29
10 Peter KENNAUGH Team Sky 0:00:29
11 Sergio PARDILLA BELLON MTN – Qhubeka 0:00:31
12 Davide FORMOLO Cannondale 0:00:32
13 Bradley WIGGINS Team Sky 0:00:32
14 Roman KREUZIGER Tinkoff-Saxo 0:00:33
15 Mathias FRANK IAM Cycling 0:00:34
16 Georg PREIDLER Team Giant-Shimano 0:00:36
17 Janier Alexis ACEVEDO CALLE Garmin-Sharp 0:00:38
18 Davide REBELLIN CCC Polsat Polkowice 0:00:38
19 Benjamin KING Garmin-Sharp 0:00:38
20 Manuele BOARO Tinkoff-Saxo 0:00:39
21 Christophe RIBLON AG2R La Mondiale 0:00:39
22 Cameron MEYER Orica GreenEDGE 0:00:39
23 Thibaut PINOT FDJ.fr 0:00:40
24 Sergio Luis HENAO MONTOYA Team Sky 0:00:41
25 Rui Alberto FARIA DA COSTA Lampre-Merida 0:00:42
26 Silvan DILLIER BMC Racing Team 0:00:42
27 Christian KNEES Team Sky 0:00:43
28 Lawson CRADDOCK Team Giant-Shimano 0:00:43
29 Eros CAPECCHI Movistar Team 0:00:43
30 Marcel WYSS IAM Cycling 0:00:44
31 Laurens TEN DAM Belkin Pro Cycling Team 0:00:44
32 Matthew BUSCHE Trek Factory Racing 0:00:45
33 Reto HOLLENSTEIN IAM Cycling 0:00:45
34 Sergey CHERNETSKI Katusha Team 0:00:46
35 Rafael VALLS FERRI Lampre-Merida 0:00:52
36 Patrick GRETSCH AG2R La Mondiale 0:00:53
37 Simon CLARKE Orica GreenEDGE 0:00:53
38 Javier MORENO BAZAN Movistar Team 0:00:53
39 Olivier ZAUGG Tinkoff-Saxo 0:00:54
40 Ruben PLAZA MOLINA Movistar Team 0:00:54
41 Nino SCHURTER Orica GreenEDGE 0:00:55
42 Enrico GASPAROTTO Astana Pro Team 0:00:55
43 Louis MEINTJES MTN – Qhubeka 0:00:55
44 Andy SCHLECK Trek Factory Racing 0:00:55
45 Jose Joaquin ROJAS GIL Movistar Team 0:00:56
46 Cadel EVANS BMC Racing Team 0:00:56
47 Thomas DEGAND Wanty-Groupe Gobert 0:00:58
48 Jérémy ROY FDJ.fr 0:00:59
49 Steven KRUIJSWIJK Belkin Pro Cycling Team 0:01:00
50 Stef CLEMENT Belkin Pro Cycling Team 0:01:00
51 Francesco GAVAZZI Astana Pro Team 0:01:01
52 Tomasz MARCZYNSKI CCC Polsat Polkowice 0:01:02
53 Steve MORABITO BMC Racing Team 0:01:04
54 Lawrence WARBASSE BMC Racing Team 0:01:05
55 Laurent DIDIER Trek Factory Racing 0:01:06
56 Tom DANIELSON Garmin-Sharp 0:01:06
57 Nelson OLIVEIRA Lampre-Merida 0:01:07
58 Marek RUTKIEWICZ CCC Polsat Polkowice 0:01:08
59 Jonathan FUMEAUX IAM Cycling 0:01:08
60 Michael SCHÄR BMC Racing Team 0:01:08
61 Arnold JEANNESSON FDJ.fr 0:01:10
62 Johann TSCHOPP IAM Cycling 0:01:11
63 Joseph Lloyd DOMBROWSKI Team Sky 0:01:12
64 Kevin SEELDRAYERS Wanty-Groupe Gobert 0:01:14
65 Johan Esteban CHAVES RUBIO Orica GreenEDGE 0:01:16
66 Koen DE KORT Team Giant-Shimano 0:01:18
67 Francis DE GREEF Wanty-Groupe Gobert 0:01:19
68 Nathan BROWN Garmin-Sharp 0:01:22
69 Gert DOCKX Lotto-Belisol Team 0:01:24
70 Warren BARGUIL Team Giant-Shimano 0:01:26
71 Alexandr KOLOBNEV Katusha Team 0:01:26
72 Marcus BURGHARDT BMC Racing Team 0:01:29
73 Sacha MODOLO Lampre-Merida 0:01:29
74 Branislau SAMOILAU CCC Polsat Polkowice 0:01:30
75 Ben SWIFT Team Sky 0:01:30
76 Heinrich HAUSSLER IAM Cycling 0:01:31
77 Andre Fernando CARDOSO S. MARTINS Garmin-Sharp 0:01:41
78 Alexandre PICHOT Team Europcar 0:01:46
79 Lukasz OWSIAN CCC Polsat Polkowice 0:01:48
80 Maxim IGLINSKIY Astana Pro Team 0:01:54
81 Christiano SALERNO Cannondale 0:02:02
82 Martin ELMIGER IAM Cycling 0:02:11
83 Vegard BREEN Lotto-Belisol Team 0:02:43
84 Tosh VAN DER SANDE Lotto-Belisol Team 0:02:54
85 Danilo WYSS BMC Racing Team 0:02:59
86 Matteo TOSATTO Tinkoff-Saxo 0:03:04
87 Bjorn THURAU Team Europcar 0:05:16
88 Martin KOHLER BMC Racing Team 0:05:50
89 Johan VAN SUMMEREN Garmin-Sharp 0:06:04
90 Matthieu LADAGNOUS FDJ.fr 0:06:06
91 Laurens DE VREESE Wanty-Groupe Gobert 0:06:07
92 Mirko SELVAGGI Wanty-Groupe Gobert 0:06:11
93 José SERPA SANTANDER Lampre-Merida 0:06:21
94 Jelle VANENDERT Lotto-Belisol Team 0:06:25
95 Guillaume BOIVIN Cannondale 0:06:30
96 Valentin IGLINSKIY Astana Pro Team 0:06:42
97 Aliaksandr KUCHYNSKI Katusha Team 0:06:43
98 Thomas LEEZER Belkin Pro Cycling Team 0:06:46
99 Michael ALBASINI Orica GreenEDGE 0:09:43
100 Matteo TRENTIN Omega Pharma-QuickStep 0:09:53
101 Linus GERDEMANN MTN – Qhubeka 0:10:03
102 Gatis SMUKULIS Katusha Team 0:10:09
103 Gregory RAST Trek Factory Racing 0:10:13
104 John DEGENKOLB Team Giant-Shimano 0:10:13
105 Matti BRESCHEL Tinkoff-Saxo 0:10:17
106 Maxime MEDEREL Team Europcar 0:10:23
107 Edward KING Cannondale 0:10:28
108 Jimmy ENGOULVENT Team Europcar 0:10:36
109 Giovanni BERNAUDEAU Team Europcar 0:10:44
110 Fabio SABATINI Cannondale 0:10:48
111 Pablo LASTRAS GARCIA Movistar Team 0:11:01
112 Mateusz TACIAK CCC Polsat Polkowice 0:16:38
113 Daniel TEKLEHAIMANOT MTN – Qhubeka 0:16:43
114 Valerio AGNOLI Astana Pro Team 0:16:54
115 Frank SCHLECK Trek Factory Racing 0:17:06
116 Davide APPOLLONIO AG2R La Mondiale 0:17:10
117 Sep VANMARCKE Belkin Pro Cycling Team 0:17:10
118 Christophe KERN Team Europcar 0:17:11
119 Cédric PINEAU FDJ.fr 0:17:16
120 Mathew HAYMAN Orica GreenEDGE 0:17:25
121 Julian KERN AG2R La Mondiale 0:17:30
122 Chris Anker SÖRENSEN Tinkoff-Saxo 0:17:39
123 Matthew Harley GOSS Orica GreenEDGE 0:17:56
124 Maciej PATERSKI CCC Polsat Polkowice 0:18:06
125 Fabian CANCELLARA Trek Factory Racing 0:18:52
126 Fredrik KESSIAKOFF Astana Pro Team 0:19:13
127 Frederik VEUCHELEN Wanty-Groupe Gobert 0:19:18
128 Anthony ROUX FDJ.fr 0:19:21
129 Moreno MOSER Cannondale 0:19:22
130 Niki TERPSTRA Omega Pharma-QuickStep 0:19:29
131 Alex DOWSETT Movistar Team 0:19:31
132 Danny VAN POPPEL Trek Factory Racing 0:19:34
133 Sander ARMEE Lotto-Belisol Team 0:19:38
134 Luke ROWE Team Sky 0:19:40
135 Michael MORKOV Tinkoff-Saxo 0:19:42
136 Martin VELITS Omega Pharma-QuickStep 0:19:45
137 Michel KREDER Wanty-Groupe Gobert 0:19:48
138 Laurent MANGEL FDJ.fr 0:19:52
139 Jay Robert THOMSON MTN – Qhubeka 0:19:55
140 Geoffrey SOUPE FDJ.fr 0:19:56
141 Gerald CIOLEK MTN – Qhubeka 0:19:57
142 Jérome BAUGNIES Wanty-Groupe Gobert 0:19:58
143 Vladimir ISAICHEV Katusha Team 0:19:58
144 Marco HALLER Katusha Team 0:20:00
145 Jaroslaw MARYCZ CCC Polsat Polkowice 0:20:03
146 Maarten WYNANTS Belkin Pro Cycling Team 0:20:03
147 Gert STEEGMANS Omega Pharma-QuickStep 0:20:03
148 Andrea PALINI Lampre-Merida 0:20:04
149 Sébastien MINARD AG2R La Mondiale 0:20:11
150 Alexander PORSEV Katusha Team 0:20:11
151 Mark RENSHAW Omega Pharma-QuickStep 0:20:11
152 Tom BOONEN Omega Pharma-QuickStep 0:20:11
153 Alexander KRISTOFF Katusha Team 0:20:11
154 Maximiliano RICHEZE ARIEL Lampre-Merida 0:20:13
155 Daniele BENNATI Tinkoff-Saxo 0:20:13
156 Jacobus VENTER MTN – Qhubeka 0:20:14
157 Luka MEZGEC Team Giant-Shimano 0:20:15
158 Mark CAVENDISH Omega Pharma-QuickStep 0:20:18
159 Ramon SINKELDAM Team Giant-Shimano 0:20:18
160 Jonas VAN GENECHTEN Lotto-Belisol Team 0:20:18
161 Daniele RATTO Cannondale 0:20:20
162 Lloyd MONDORY AG2R La Mondiale 0:20:26
163 Ruslan TLEUBAYEV Astana Pro Team 0:20:29
164 Sam BEWLEY Orica GreenEDGE 0:20:29
165 Jacopo GUARNIERI Astana Pro Team 0:20:35
166 Kenny DE HAES Lotto-Belisol Team 0:20:36
167 Roger KLUGE IAM Cycling 0:20:48
168 Juan Jose LOBATO DEL VALLE Movistar Team 0:21:02
169 Sébastien TURGOT AG2R La Mondiale 0:21:20
170 Bryan COQUARD Team Europcar 0:26:53

 

Foto: bettiniphoto.net

Andrzej Gucwa