023W Poniedziałek Wielkanocny, 21 kwietnia ekipa ActiveJet Team stanie na starcie prestiżowego niemieckiego klasku Rund um Köln. Wyścig pierwszej kategorii UCI zgromadzi wielu znanych kolarzy.

Rywalizacja w Kolonii liczy 192,6 kilometra i najeżona będzie krótkimi podjazdami. Na liście startowej znalazły się 24 zespoły, w tym m.in. Belkin, NetApp Endura czy Reprezentacja Niemiec.

Rund um Köln to wyścig z ogromnymi tradycjami. W tym roku odbędzie się po raz 98. Dla naszego zespołu to duża nobilitacja móc stanąć tutaj na starcie. Mamy nadzieję, że uda nam się osiągnąć dobry wynik. Na pewno nie przejedziemy tego wyścigu anonimowo – zapowiedział Piotr Kosmala, dyrektor sportowy ActiveJet Team.

Na starcie wyścigu stanie blisko 200 kolarzy. Wśród gwiazd światowego peletonu zobaczymy m.in. Niemca Jensa Voigta czy Geralda Ciolka, a także Holendra Theo Bosa.

W barwach ActiveJet Team wystartują: Łukasz Bodnar, Paweł Brylowski, Emanuel Piaskowy, Arkadiusz Owsian, Michał Podlaski, Paweł Franczak oraz Hiszpanie Jesus Ezquerra i David Muntaner.

Informacja prasowa

Poprzedni artykułVincenzo Nibali sprawdzał bruki Tour de France
Następny artykułRekordowa oglądalność kultowego Paryż – Roubaix w Eurosporcie
Pomysłodawca, założyciel i właściciel naszosie.pl. Z wykształcenia ekonomista, kilkanaście lat zarządzający oddziałami banków. Pracę w „korpo” zakończył w 2013 i wtedy to zdecydował poświęcić się tylko pasji. Na szosie jeździ amatorsko od ponad 20 lat. Mąż i ojciec dwóch synów.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments