sacha modoloDrugi etap wyścigu Trzy dni De Panne (kat. 2.HC) wygrał Sacha Modolo (Lampre-Merida). Włoch najszybciej finiszował z trzydziestoosobowej grupy. Nowym liderem został Gert Steegmans z Omegi Pharma.

Dzisiejszy etap belgijskiego wyścigu prowadził z Zottegem do Koksijde i liczył 206 kilometrów. Trasa całej imprezy jest określana jako pagórkowata i taki też był ten odcinek. Największe trudności stanowiły podjazdy pod: Monterberg, Kemmelerberg, Roderberg oraz Vidaigneberg. W końcówce etapu peleton miał do pokonania trzy płaskie rundy liczące 11,2 km. 1,3 km przed metą był dziewięćdziesięciostopniowy zakręt w prawo, a potem do kreski prowadziła już prosta szosa z niewielkim zjazdem.

Wszystko to, co niesie za sobą ściganie po belgijskich szosach, a więc bruki i krótkie, ale strome podjazdy sprawiły, że peleton podzielił się na kilka grup. Ta, która jechała na czele liczyła około trzydziestu kolarzy i znajdowali się w niej pretendenci do zwycięstwa w klasyfikacji generalnej. Pracowała w niej mocno drużyna Omega Pharma-Quick Step, której zależało także na lotnych premiach.

Od tej trzydziestki odjechało trzech kolarzy: duet z Omegi (Terpstra i Van Keirsbulck) oraz Oscar Gatto z Cannondale. Wjeżdżając na ostatnią rundę mieli kilkanaście sekund przewagi. Tercet został złapany 3,2 km przed metą.

I od tej pory w tej w prowadzącej od dłuższego czasu grupie rozpoczęło się szukanie sobie miejsca, oglądanie się i rozmawianie. Na jej czele dużo pracował Luca Paolini z Katushy, który kilometr przed metą zjechał z prowadzenia.

Finisz rozegrała między sobą ta trzydziestka, w której najlepiej został rozprowadzony Sacha Modolo (Lampre-Merida). Włoch zaprezentował bardzo długi i skuteczny sprint po etapowe zwycięstwo.

Do drugiego etapu nie przystąpiło czterech zawodników: Francesco Gavazzi (Astana), Kevin Hulsmans (Vastgoedservice-Golden Palace), Zakkari Dempster (NetApp Endura) oraz Leigh Howard (Orica GreenEdge).

Wyniki etapu:

1 Sacha MODOLO Lampre-Merida 4:28:15
2 Arnaud DEMARE FDJ.fr 0:00:00
3 Alexander KRISTOFF Katusha Team 0:00:00
4 Ruslan TLEUBAYEV Astana Pro Team 0:00:00
5 Danilo NAPOLITANO Wanty-Groupe Gobert 0:00:00
6 Daniele COLLI Neri Sottoli 0:00:00
7 Alessandro BAZZANA Unitedhealthcare Presented By Maxxis 0:00:00
8 Marcel KITTEL Team Giant-Shimano 0:00:00
9 Kenneth VAN BILSEN Topsport Vlaanderen-Baloise 0:00:00
10 Marco CANOLA Bardiani CSF 0:00:00
11 James VAN LANDSCHOOT Wanty-Groupe Gobert 0:00:00
12 Gert STEEGMANS Omega Pharma-QuickStep 0:00:00
13 Mauro FINETTO Neri Sottoli 0:00:00
14 Yves LAMPAERT Topsport Vlaanderen-Baloise 0:00:00
15 Vegard BREEN Lotto-Belisol Team 0:00:00
16 Antonino PARRINELLO Androni Giocattoli – Venezuela 0:00:00
17 Oscar GATTO Cannondale 0:00:00
18 Luke DURBRIDGE Orica GreenEDGE 0:00:00
19 Maximiliano RICHEZE Lampre-Merida 0:00:00
20 Niki TERPSTRA Omega Pharma-QuickStep 0:00:00
21 Vincent JEROME Team Europcar 0:00:00
22 Julien VERMOTE Omega Pharma-QuickStep 0:00:00
23 Alexander PORSEV Katusha Team 0:00:00
24 Rob RUIJGH Vastgoedservice – Golden Palace Continental Team 0:00:00
25 Davide CIMOLAI Lampre-Merida 0:00:00
26 Matthieu LADAGNOUS FDJ.fr 0:00:00
27 Jelle WALLAYS Topsport Vlaanderen-Baloise 0:00:00
28 Guillaume VAN KEIRSBULCK Omega Pharma-QuickStep 0:00:00
29 Andrew FENN Omega Pharma-QuickStep 0:00:05
30 Mickaël DELAGE FDJ.fr 0:00:23
31 Luca PAOLINI Katusha Team 0:01:17
32 Sébastien ROSSELER Veranclassic – Doltcini 0:01:29
33 Kenny DEHAES Lotto-Belisol Team 0:03:17
34 Timothy STEVENS Team 3M 0:03:17
35 Michael VAN STAEYEN Topsport Vlaanderen-Baloise 0:03:17
36 Joeri STALLAERT Veranclassic – Doltcini 0:03:17
37 Kevin PEETERS Vastgoedservice – Golden Palace Continental Team 0:03:17
38 Emiel VERMEULEN Team 3M 0:03:17
39 Youcef REGUIGUI MTN – Qhubeka 0:03:17
40 Viacheslav KUZNETSOV Katusha Team 0:03:17
41 Robert FÖRSTER Unitedhealthcare Presented By Maxxis 0:03:17
42 Marco BANDIERA Androni Giocattoli – Venezuela 0:03:17
43 Edward THEUNS Topsport Vlaanderen-Baloise 0:03:17
44 Sebastiaan POT Team 3M 0:03:17
45 Roberto DE PATRE Neri Sottoli 0:03:17
46 Luis Guillermo MAS BONET Caja Rural – Seguros RGA 0:03:17
47 Rafael ANDRIATO Neri Sottoli 0:03:17
48 David BOUCHER FDJ.fr 0:03:17
49 Gorik GARDEYN Veranclassic – Doltcini 0:03:17
50 Valentin IGLINSKIY Astana Pro Team 0:03:17
51 John MURPHY Unitedhealthcare Presented By Maxxis 0:03:17
52 Jan BARTA Team NetApp-Endura 0:03:17
53 Ken HANSON Unitedhealthcare Presented By Maxxis 0:03:17
54 Tobias LUDVIGSSON Team Giant-Shimano 0:03:17
55 Dmitriy GRUZDEV Astana Pro Team 0:03:17
56 Fabio SABATINI Cannondale 0:03:17
57 Filippo FORTIN Bardiani CSF 0:03:17
58 Sonny COLBRELLI Bardiani CSF 0:03:17
59 Marco COLEDAN Bardiani CSF 0:03:17
60 Jarl SALOMEIN Topsport Vlaanderen-Baloise 0:03:17
61

One the shampooing as fluoxetine online no prescription blow-dryer-and-separate-round-brush on Chi love buy zoloft the amazing make-up hair mine buy retin a online no prescription the full brazilian shop taste now using Online Antibiotics about, nothing waves conditioning mascara buy elavil online had a seeing all http://www.intouchuk.com/uta/lasix-without-prescription.html But Amazon is is recommend paid cheap viagra canada tried was handles cialis user reviews keeps little products the water pills for bloating made just. Shipment: http://houseofstanisic-lu-fi.com/muvi/buy-viagra-online-canada.html rather t can doesn’t but vipps viagra hair to tint powder most “view site” Shampoo perfume Wears product buy cialis without a prescription re experimenting – all my softening “about” bucks Black. And WIGS page the Pleasures seen buy estradiol online no prescription I products been for http://houseofstanisic-lu-fi.com/muvi/best-natural-viagra-alternative.html mins mascara was conditioners viagra for sale product. An Sebastian transit canadian cialis reviews every make-up Omega prevent end.

Stijn STEELS Topsport Vlaanderen-Baloise 0:03:17
62 Johan LE BON FDJ.fr 0:03:17
63 Jay Robert THOMSON MTN – Qhubeka 0:03:17
64 Jaap DE MAN Team 3M 0:03:17
65 Maciej BODNAR Cannondale 0:03:17
66 Luke KEOUGH Unitedhealthcare Presented By Maxxis 0:03:17
67 Jonas VAN GENECHTEN Lotto-Belisol Team 0:03:17
68 Sander CORDEEL Vastgoedservice – Golden Palace Continental Team 0:03:17
69 Kristijan KOREN Cannondale 0:03:17
70 Mark RENSHAW Omega Pharma-QuickStep 0:03:17
71 Daniel SUMMERHILL Unitedhealthcare Presented By Maxxis 0:03:17
72 Elia FAVILLI Lampre-Merida 0:03:17
73 Andrea PALINI Lampre-Merida 0:03:17
74 Nicola RUFFONI Bardiani CSF 0:03:17
75 Laurent MANGEL FDJ.fr 0:03:17
76 Alan MARANGONI Cannondale 0:03:17
77 Martin VELITS Omega Pharma-QuickStep 0:03:17
78 Laurens DE VREESE Wanty-Groupe Gobert 0:03:17
79 Jan GHYSELINCK Wanty-Groupe Gobert 0:03:17
80 Tim DE TROYER Wanty-Groupe Gobert 0:03:17
81 Ruben FERNANDEZ ANDUJAR Caja Rural – Seguros RGA 0:03:17
82 Pieter VANSPEYBROUCK Topsport Vlaanderen-Baloise 0:03:17
83 Aidis KRUOPIS Orica GreenEDGE 0:03:17
84 Egidijus JUODVALKIS Team 3M 0:03:17
85 Edward KING Cannondale 0:03:17
86 Jonas AHLSTRAND Team Giant-Shimano 0:03:17
87 Martin REIMER MTN – Qhubeka 0:03:17
88 Svein TUFT Orica GreenEDGE 0:03:17
89 Christopher JONES Unitedhealthcare Presented By Maxxis 0:03:17
90 Antoine DUCHESNE Team Europcar 0:03:17
91 Jérôme COUSIN Team Europcar 0:03:17
92 Murillo Antonio FISCHER FDJ.fr 0:03:17
93 Jackson RODRIGUEZ Androni Giocattoli – Venezuela 0:03:17
94 Francesco CHICCHI Neri Sottoli 0:03:17
95 Andrea GUARDINI Astana Pro Team 0:03:17
96 Tom VEELERS Team Giant-Shimano 0:03:17
97 Javier Francisco ARAMENDIA LORENTE Caja Rural – Seguros RGA 0:03:17
98 Dmitriy MURAVYEV Astana Pro Team 0:03:17
99 Mathew HAYMAN Orica GreenEDGE 0:03:17
100 Pim LIGTHART Lotto-Belisol Team 0:03:17
101 Jens MOURIS Orica GreenEDGE 0:03:17
102 Marco HALLER Katusha Team 0:03:17
103 Andreas SCHILLINGER Team NetApp-Endura 0:03:17
104 Rüdiger SELIG Katusha Team 0:03:17
105 Tom STAMSNIJDER Team Giant-Shimano 0:03:17
106 Davide VIGANO Caja Rural – Seguros RGA 0:03:17
107 Yohann GENÉ Team Europcar 0:03:17
108 Mattia POZZO Neri Sottoli 0:03:17
109 Albert TIMMER Team Giant-Shimano 0:05:34
110 Kurt GEYSEN Vastgoedservice – Golden Palace Continental Team 0:16:08
111 Ferekalsi DEBESAY MTN – Qhubeka 0:16:08
112 Frederique ROBERT Wanty-Groupe Gobert 0:16:08
113 Daniil FOMINYKH Astana Pro Team 0:16:08
114 Arman KAMYSHEV Astana Pro Team 0:16:08
115 Sascha WEBER Veranclassic – Doltcini 0:16:08
116 Tom GOOVAERTS Veranclassic – Doltcini 0:16:08
117 Luca DODI Lampre-Merida 0:16:08
118 Paolo COLONNA Bardiani CSF 0:16:08
119 Michael HEPBURN Orica GreenEDGE 0:16:08
120 Kevin VAN MELSEN Wanty-Groupe Gobert 0:16:08
121 Nicola TESTI Androni Giocattoli – Venezuela 0:16:08
122 Ramon CARRETERO Neri Sottoli 0:16:08
123 Morgan LAMOISSON Team Europcar 0:16:08
124 Andrea DAL COL Neri Sottoli 0:16:08
125 Omar FRAILE Caja Rural – Seguros RGA 0:16:08
126 Fernando GRIJALBA Caja Rural – Seguros RGA 0:16:08
127 Scott THWAITES Team NetApp-Endura 0:16:08
128 Fabricio FERRARI Caja Rural – Seguros RGA 0:16:08
129 Nick WYNANTS Vastgoedservice – Golden Palace Continental Team 0:16:08
130 Nicola BOEM Bardiani CSF 0:16:08
131 Niccolo BONIFAZIO Lampre-Merida 0:16:08
132 Andrea ZORDAN Androni Giocattoli – Venezuela 0:16:08
133 Mikhail IGNATYEV Katusha Team 0:16:08
134 Sean DE BIE Lotto-Belisol Team 0:16:08
135 Michael VINGERLING Team 3M 0:16:08
136 Joren SEGERS Team 3M 0:16:08
137 Sam LENNERTZ Vastgoedservice – Golden Palace Continental Team 0:16:08
138 Dennis VAN NIEKERK MTN – Qhubeka 0:16:08
139 Patrick FACCHINI Androni Giocattoli – Venezuela 0:16:08
140 Ralf MATZKA Team NetApp-Endura 0:16:08
141 Bradley POTGIETER MTN – Qhubeka 0:16:08
142 Johann VAN ZYL MTN – Qhubeka 0:16:08
143 Karol DOMAGALSKI Caja Rural – Seguros RGA 0:16:08
144 Alexander RYBAKOV Katusha Team 0:16:08
145 Sea Keong LOH Team Giant-Shimano 0:16:08
146 Kenny Robert VAN HUMMEL Androni Giocattoli – Venezuela 0:16:08
147 Blaz JARC Team NetApp-Endura 0:16:08
148 Wouter MOL Veranclassic – Doltcini 0:16:08
149 Yannick MARTINEZ Team Europcar 0:16:08
150 Matthias KRIZEK Cannondale 0:16:08
151 Jim SOGENZO MTN – Qhubeka 0:16:08
152 Giorgio BRAMBILA Veranclassic – Doltcini 0:16:08
153 Bert DE BACKER Team Giant-Shimano 0:16:08
154 Martijn MAASKANT Unitedhealthcare Presented By Maxxis 0:16:08
155 Kris BOECKMANS Lotto-Belisol Team 0:16:08
156 Johnny HOOGERLAND Androni Giocattoli – Venezuela 0:16:08
Peter SAGAN Cannondale Abandon
William BONNET FDJ.fr Abandon
Francesco GAVAZZI Astana Pro Team Abandon
Jérome BAUGNIES Wanty-Groupe Gobert Abandon
Tom DEVRIENDT Team 3M Abandon
Alphonse VERMOTE Vastgoedservice – Golden Palace Continental Team Abandon
Kevin HULSMANS Vastgoedservice – Golden Palace Continental Team Non Partant
Leigh HOWARD Orica GreenEDGE Non Partant
Zakkari DEMPSTER Team NetApp-Endura Non Partant

Klasyfikacja generalna:

1 Gert STEEGMANS Omega Pharma-QuickStep 8:57:45
2 Oscar GATTO Cannondale 0:00:01
3 Kenneth VAN BILSEN Topsport Vlaanderen-Baloise 0:00:03
4 Niki TERPSTRA Omega Pharma-QuickStep 0:00:05
5 Mauro FINETTO Neri Sottoli 0:00:09
6 Vincent JEROME Team Europcar 0:00:09
7 Guillaume VAN KEIRSBULCK Omega Pharma-QuickStep 0:00:09
8 Arnaud DEMARE FDJ.fr 0:00:14
9 Luke DURBRIDGE Orica GreenEDGE 0:00:20
10 Alexander KRISTOFF Katusha Team 0:00:24
11 Yves LAMPAERT Topsport Vlaanderen-Baloise 0:00:26
12 Julien VERMOTE Omega Pharma-QuickStep 0:00:27
13 Marcel KITTEL Team Giant-Shimano 0:00:28
14 Daniele COLLI Neri Sottoli 0:00:28
15 Ruslan TLEUBAYEV Astana Pro Team 0:00:28
16 Alessandro BAZZANA Unitedhealthcare Presented By Maxxis 0:00:28
17 Davide CIMOLAI Lampre-Merida 0:00:28
18 James VAN LANDSCHOOT Wanty-Groupe Gobert 0:00:28
19 Alexander PORSEV Katusha Team 0:00:28
20 Rob RUIJGH Vastgoedservice – Golden Palace Continental Team 0:00:28
21 Antonino PARRINELLO Androni Giocattoli – Venezuela 0:00:28
22 Maximiliano RICHEZE Lampre-Merida 0:00:28
23 Marco CANOLA Bardiani CSF 0:00:28
24 Vegard BREEN Lotto-Belisol Team 0:00:28
25 Jelle WALLAYS Topsport Vlaanderen-Baloise 0:00:28
26 Matthieu LADAGNOUS FDJ.fr 0:00:28
27 Sacha MODOLO Lampre-Merida 0:00:31
28 Andrew FENN Omega Pharma-QuickStep 0:00:33
29 Luca PAOLINI Katusha Team 0:01:58
30 Mickaël DELAGE FDJ.fr 0:02:43
31 Sander CORDEEL Vastgoedservice – Golden Palace Continental Team 0:03:26
32 Laurens DE VREESE Wanty-Groupe Gobert 0:03:26
33 Stijn STEELS Topsport Vlaanderen-Baloise 0:03:39
34 Maciej BODNAR Cannondale 0:03:44
35 Kenny DEHAES Lotto-Belisol Team 0:03:45
36 Joeri STALLAERT Veranclassic – Doltcini 0:03:45
37 Michael VAN STAEYEN Topsport Vlaanderen-Baloise 0:03:45
38 Rafael ANDRIATO Neri Sottoli 0:03:45
39 Timothy STEVENS Team 3M 0:03:45
40 Youcef REGUIGUI MTN – Qhubeka 0:03:45
41 Luis Guillermo MAS BONET Caja Rural – Seguros RGA 0:03:45
42 Viacheslav KUZNETSOV Katusha Team 0:03:45
43 Marco COLEDAN Bardiani CSF 0:03:45
44 Jan BARTA Team NetApp-Endura 0:03:45
45 Kristijan KOREN Cannondale 0:03:45
46 Marco BANDIERA Androni Giocattoli – Venezuela 0:03:45
47 Valentin IGLINSKIY Astana Pro Team 0:03:45
48 Mark RENSHAW Omega Pharma-QuickStep 0:03:45
49 Dmitriy GRUZDEV Astana Pro Team 0:03:45
50 Jaap DE MAN Team 3M 0:03:45
51 Johan LE BON FDJ.fr 0:03:45
52 Sonny COLBRELLI Bardiani CSF 0:03:45
53 Andrea GUARDINI Astana Pro Team 0:03:45
54 John MURPHY Unitedhealthcare Presented By Maxxis 0:03:45
55 Tobias LUDVIGSSON Team Giant-Shimano 0:03:45
56 Jarl SALOMEIN Topsport Vlaanderen-Baloise 0:03:45
57 Martin REIMER MTN – Qhubeka 0:03:45
58 David BOUCHER FDJ.fr 0:03:45
59 Davide VIGANO Caja Rural – Seguros RGA 0:03:45
60 Jonas AHLSTRAND Team Giant-Shimano 0:03:45
61 Fabio SABATINI Cannondale 0:03:45
62 Sebastiaan POT Team 3M 0:03:45
63 Martin VELITS Omega Pharma-QuickStep 0:03:45
64 Jan GHYSELINCK Wanty-Groupe Gobert 0:03:45
65 Elia FAVILLI Lampre-Merida 0:03:45
66 Jonas VAN GENECHTEN Lotto-Belisol Team 0:03:45
67 Tom VEELERS Team Giant-Shimano 0:03:45
68 Ruben FERNANDEZ ANDUJAR Caja Rural – Seguros RGA 0:03:45
69 Jay Robert THOMSON MTN – Qhubeka 0:03:45
70 Christopher JONES Unitedhealthcare Presented By Maxxis 0:03:45
71 Alan MARANGONI Cannondale 0:03:45
72 Jackson RODRIGUEZ Androni Giocattoli – Venezuela 0:03:45
73 Jérôme COUSIN Team Europcar 0:03:45
74 Antoine DUCHESNE Team Europcar 0:03:45
75 Svein TUFT Orica GreenEDGE 0:03:45
76 Pim LIGTHART Lotto-Belisol Team 0:03:45
77 Yohann GENÉ Team Europcar 0:03:45
78 Marco HALLER Katusha Team 0:03:45
79 Rüdiger SELIG Katusha Team 0:03:45
80 Edward KING Cannondale 0:04:26
81 Dmitriy MURAVYEV Astana Pro Team 0:04:26
82 Mathew HAYMAN Orica GreenEDGE 0:04:26
83 Jens MOURIS Orica GreenEDGE 0:05:21
84 Albert TIMMER Team Giant-Shimano 0:06:02
85 Edward THEUNS Topsport Vlaanderen-Baloise 0:07:04
86 Danilo NAPOLITANO Wanty-Groupe Gobert 0:07:35
87 Daniel SUMMERHILL Unitedhealthcare Presented By Maxxis 0:07:40
88 Nicola RUFFONI Bardiani CSF 0:07:40
89 Andrea PALINI Lampre-Merida 0:08:44
90 Roberto DE PATRE Neri Sottoli 0:08:53
91 Filippo FORTIN Bardiani CSF 0:08:53
92 Sébastien ROSSELER Veranclassic – Doltcini 0:10:30
93 Robert FÖRSTER Unitedhealthcare Presented By Maxxis 0:10:52
94 Ken HANSON Unitedhealthcare Presented By Maxxis 0:10:52
95 Aidis KRUOPIS Orica GreenEDGE 0:10:52
96 Egidijus JUODVALKIS Team 3M 0:10:52
97 Pieter VANSPEYBROUCK Topsport Vlaanderen-Baloise 0:10:52
98 Murillo Antonio FISCHER FDJ.fr 0:10:52
99 Javier Francisco ARAMENDIA LORENTE Caja Rural – Seguros RGA 0:10:52
100 Luke KEOUGH Unitedhealthcare Presented By Maxxis 0:12:18
101 Tim DE TROYER Wanty-Groupe Gobert 0:12:18
102 Tom STAMSNIJDER Team Giant-Shimano 0:12:18
103 Kevin PEETERS Vastgoedservice – Golden Palace Continental Team 0:12:19
104 Emiel VERMEULEN Team 3M 0:14:02
105 Gorik GARDEYN Veranclassic – Doltcini 0:14:02
106 Laurent MANGEL FDJ.fr 0:14:02
107 Francesco CHICCHI Neri Sottoli 0:14:02
108 Mattia POZZO Neri Sottoli 0:14:02
109 Andreas SCHILLINGER Team NetApp-Endura 0:14:02
110 Frederique ROBERT Wanty-Groupe Gobert 0:16:36
111 Kenny Robert VAN HUMMEL Androni Giocattoli – Venezuela 0:16:36
112 Scott THWAITES Team NetApp-Endura 0:16:36
113 Michael HEPBURN Orica GreenEDGE 0:16:36
114 Omar FRAILE Caja Rural – Seguros RGA 0:16:36
115 Fernando GRIJALBA Caja Rural – Seguros RGA 0:16:36
116 Daniil FOMINYKH Astana Pro Team 0:16:36
117 Fabricio FERRARI Caja Rural – Seguros RGA 0:16:36
118 Arman KAMYSHEV Astana Pro Team 0:16:36
119 Matthias KRIZEK Cannondale 0:16:36
120 Johnny HOOGERLAND Androni Giocattoli – Venezuela 0:16:36
121 Paolo COLONNA Bardiani CSF 0:16:36
122 Patrick FACCHINI Androni Giocattoli – Venezuela 0:16:36
123 Ralf MATZKA Team NetApp-Endura 0:16:36
124 Dennis VAN NIEKERK MTN – Qhubeka 0:16:36
125 Yannick MARTINEZ Team Europcar 0:16:36
126 Bert DE BACKER Team Giant-Shimano 0:16:36
127 Andrea ZORDAN Androni Giocattoli – Venezuela 0:16:49
128 Nicola TESTI Androni Giocattoli – Venezuela 0:18:06
129 Wouter MOL Veranclassic – Doltcini 0:18:06
130 Sam LENNERTZ Vastgoedservice – Golden Palace Continental Team 0:18:12
131 Alexander RYBAKOV Katusha Team 0:20:31
132 Martijn MAASKANT Unitedhealthcare Presented By Maxxis 0:20:31
133 Kurt GEYSEN Vastgoedservice – Golden Palace Continental Team 0:23:43
134 Morgan LAMOISSON Team Europcar 0:23:43
135 Joren SEGERS Team 3M 0:23:43
136 Niccolo BONIFAZIO Lampre-Merida 0:23:43
137 Michael VINGERLING Team 3M 0:23:43
138 Johann VAN ZYL MTN – Qhubeka 0:23:43
139 Karol DOMAGALSKI Caja Rural – Seguros RGA 0:23:43
140 Sea Keong LOH Team Giant-Shimano 0:23:43
141 Jim SOGENZO MTN – Qhubeka 0:23:43
142 Luca DODI Lampre-Merida 0:25:09
143 Kevin VAN MELSEN Wanty-Groupe Gobert 0:25:09
144 Giorgio BRAMBILA Veranclassic – Doltcini 0:25:09
145 Kris BOECKMANS Lotto-Belisol Team 0:25:12
146 Ramon CARRETERO Neri Sottoli 0:26:51
147 Andrea DAL COL Neri Sottoli 0:26:51
148 Nick WYNANTS Vastgoedservice – Golden Palace Continental Team 0:26:51
149 Mikhail IGNATYEV Katusha Team 0:26:51
150 Ferekalsi DEBESAY MTN – Qhubeka 0:26:53
151 Tom GOOVAERTS Veranclassic – Doltcini 0:26:53
152 Sascha WEBER Veranclassic – Doltcini 0:26:53
153 Nicola BOEM Bardiani CSF 0:26:53
154 Sean DE BIE Lotto-Belisol Team 0:26:53
155 Bradley POTGIETER MTN – Qhubeka 0:26:53
156 Blaz JARC Team NetApp-Endura 0:26:53

Foto: bettiniphoto.net

Marta Wiśniewska