arredondoJulian David Arredondo (Trek Factory Racing) po ataku na końcowym podjeździe wygrał drugi etap Tour de San Luis. Tuż za nim linię mety przeciął Peter Stetina (BMC Racing), a trzeci był Nairo Quintana (Movistar). Liderem pozostał Philip Gaimon (Garmin – Sharp).

Drugi odcinek Tour de San Luis zapowiadał się bardzo ciekawie. Przed kolarzami było ponad 170 kilometrów ścigania z La Punta do Mirador de Potrero de los Funes. Finałowy podjazd ma prawie 5 kilometrów długości, o średnim nachyleniu 6,7 %. To była pierwsza szansa na odkrycie kart przez kolarzy pokroju Vincenzo Nibaliego (Astana) czy Joaquima Rodrigueza (Katusha).

Szyki faworytom postanowiła popsuć piątka zawodników. Na wczesny odjazd zdecydowali się: Sebastián José Tolosa (Buenos Aires Provincia), Sebastian Martin Junior Trillini (Argentyna), Cristian Martinez i Jorge Giacinti (obaj San Luis Somos Todos), Jonathan Guzmán (Chile).

Jeszcze przed premią górską 3. kategorii (Alto la Florida) z ucieczki odpadł Trillini. Komplet punktów na szczycie zgarnął Martinez, a kilka kilometrów dalej premię lotną wygrał Tolosa. 80 kilometrów przed metą ucieczka miała ponad 4 minuty przewagi nad peletonem. Ekipa lidera wyścigu, Garmin – Sharp starała się kontrolować dzisiejszy etap.

W miarę zbliżania się do mety, z ucieczki odpadali następni harcownicy. Około 12 kilometrów przed metą na czele byli już tylko Giacinti i Guzmán z przewagą na poziomie jednej minuty. Kilka minut później wszystko się zjechało i etap jakby rozpoczął się od początku. Kolejny atak przeprowadzili Julian David Arredondo Moreno (Trek Factory Racing) i Peter Stetina (BMC Racing). Obaj z całych sił zmagali się z finiszowym podjazdem, ale coraz bliżej nich kręciła grupka pościgowa.

Na ostatnich metrach Arredondo i Stetina czuli już oddech zbliżających się konkurentów, ale to do nich należała walka o etapowy triumf. Pierwszy przeciął linię mety Arredondo, ubiegłoroczny triumfator Tour de Langkawi. Drugi był Stetina, a tuż za nimi finiszował Nairo Quintana (Movistar). Piętnaste miejsce zajął wczorajszy zwycięzca etapowy Philip Gaimon (Garmin – Sharp) i utrzymał prowadzenie w klasyfikacji generalnej.

Wyniki :

1º 142 ARREDONDO, Julian COL TREK FACTORI RACING 4:13:21
2º 35 STETINA, Peter USA BMC RACING TEAM mt.
3º 114 QUINTANA, Nairo COL MOVISTAR a 03
4º 31 ATAPUMA, Darwin COL BMC RACING TEAM a 03
5º 16 POZZOVIVO, Domenico ITA AG2R LA MONDIALE a 05
6º 146 ZUBELDIA, Haimar ESP TREK FACTORI RACING a 05
7º 131 SANTAROMITA, Ivan ITA ORICA-GREENEDGE a 05
8º 41 CARUSO, Damiano ITA CANNONDALE a 08
9º 175 RUBIANO, Miguel A. COL TEAM COLOMBIA a 08
10º 161 SEPULVEDA, Eduardo ARG BRETANGNE SECHA ENV. a 08
11º 53 DANIELSON, Thomas USA GARMIN -SHARP a 08
12º 6 MOYANO, Enzo ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 11
13º 185 EUSER, Lucas USA TEAM UNITEDHEALTHCAR a 11
14º 182 BOLIVAR, Isaac COL TEAM UNITEDHEALTHCAR a 11
15º 55 GAIMON, Phillip USA GARMIN -SHARP a 19
16º 24 LANDA, Mikel ESP ASTANA a 19
17º 134 MEIER, Christian CAN ORICA-GREENEDGE a 23
18º 135 YATES, Adam GBR ORICA-GREENEDGE a 31
19º 202 SQUIRE, Robert USA JAMIS-HAGENS BERMAN a 31
20º 165 GUILLOU, Florian FRA BRETANGNE SECHA ENV. a 31
21º 71 ANACONA, Winner COL LAMPRE-MERIDA a 34
22º 84 V.DEN BROECK, Jurgen BEL LOTTO BELISOL a 39
23º 32 NERZ, Dominik GER BMC RACING TEAM a 39
24º 156 ZILIOLI, Gianfranco ITA ANDRONI GIOCATOLI a 44
25º 184 DE MAAR, Marc AHO TEAM UNITEDHEALTHCAR a 49
26º 21 NIBALI, Vicenzo ITA ASTANA a 54
27º 5 GODOY, Sergio ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 54
28º 36 WARBASSE, Lawrence USA BMC RACING TEAM a 54
29º 152 SELLA, Emanuele ITA ANDRONI GIOCATOLI a 59
30º 72 CUNEGO, Damiano ITA LAMPRE-MERIDA a 01:01
31º 154 FACCHINI, Patrick ITA ANDRONI GIOCATOLI a 01:07
32º 112 INTXAUSTI, Beñat ESP MOVISTAR a 01:17
33º 122 BRAMBILLA, Gianluca ITA OMEGA PHARMA-QUICK S a 01:18
34º 213 GODOY, Caio BRA CLUB DATARO-BOTTECCH a 01:20
35º 215 VIEIRA, Alcides BRA CLUB DATARO-BOTTECCH a 01:31
36º 63 LOSADA, Alberto ESP KATUSHA a 01:33
37º 176 VALENCIA, Juan Pablo COL TEAM COLOMBIA a 01:46
38º 4 LUCERO, Alfredo ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 01:49
39º 164 KORETZKY, Clement FRA BRETANGNE SECHA ENV. a 02:03
40º 214 WEBER, Cleberson BRA CLUB DATARO-BOTTECCH a 02:12
41º 22 SCARPONI, Michele ITA ASTANA a 02:19
42º 143 HONDO, Danilo GER TREK FACTORI RACING a 02:38
43º 166 BIDEAU, Jean-marc FRA BRETANGNE SECHA ENV. a 02:38
44º 192 LOZANO, David ESP TEAM NOVO NORDISK a 02:38
45º 225 FERRARI, Fabricio URU SEL. URUGUAY a 02:38
46º 92 CURUCHET, Juan I. ARG SEL. ARGENTINA a 02:42
47º 121 BOONEN, Tom BEL OMEGA PHARMA-QUICK S a 02:42
48º 1 DIAZ, Daniel ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 02:42
49º 111 AMADOR, Andrey CRC MOVISTAR a 02:42
50º 206 JARAMILLO, Daniel COL JAMIS-HAGENS BERMAN a 02:42
51º 162 DELAPLACE, Anthony FRA BRETANGNE SECHA ENV. a 02:47
52º 244 BURMANN, Wolfgang CHI SEL. CHILE a 02:54
53º 172 AVILA, Edwin A. COL TEAM COLOMBIA a 03:12
54º 85 VANENDERT, Jelle BEL LOTTO BELISOL a 03:29
55º 65 PAOLINI, Luca ITA KATUSHA a 03:29
56º 104 GADAY, Lucas ARG BUENOS AIRES PROVINC a 03:39
57º 76 SERPA, Jose COL LAMPRE-MERIDA a 03:48
58º 193 MEGIAS, Javier ESP TEAM NOVO NORDISK a 03:48
59º 98 RAMOS, Ruben G. ARG SEL. ARGENTINA a 03:51
60º 25 KESSIAKOFF, Fredrik SWE ASTANA a 04:03
61º 95 TIVANI, German N. ARG SEL. ARGENTINA a 04:14
62º 33 PHINNEY, Taylor USA BMC RACING TEAM a 04:18
63º 224 MALDONADO, Ignacio URU SEL. URUGUAY a 04:18
64º 194 PERON, Andrea ITA TEAM NOVO NORDISK a 05:39
65º 14 MONTAGUTI, Matteo ITA AG2R LA MONDIALE a 05:39
66º 42 DE MARCHI, Alessandro ITA CANNONDALE a 05:39
67º 242 ALMONACID, Patricio CHI SEL. CHILE a 05:39
68º 171 ARANGO, Juan E. COL TEAM COLOMBIA a 05:39
69º 81 ARMEE, Sander BEL LOTTO BELISOL a 05:39
70º 82 VAN DER SANDE, Tosh BEL LOTTO BELISOL a 05:39
71º 221 PRESA, Matias URU SEL. URUGUAY a 05:39
72º 181 ALZATE, Carlos COL TEAM UNITEDHEALTHCAR a 05:39
73º 195 VERSCHOOR, Martijn NED TEAM NOVO NORDISK a 05:39
74º 155 OCHOA, Carlos VEN ANDRONI GIOCATOLI a 05:39
75º 15 APPOLLONIO, Davide ITA AG2R LA MONDIALE a 05:39
76º 191 DEMESMAEKERS, Kevin BEL TEAM NOVO NORDISK a 05:39
77º 7 GUEVARA, Emanuel ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 05:39
78º 205 BRENES, Gregori CRC JAMIS-HAGENS BERMAN a 06:38
79º 44 MARCATO, Marco ITA CANNONDALE a 06:41
80º 212 DA ROSA, Cristian BRA CLUB DATARO-BOTTECCH a 07:06
81º 204 JACQUES-MA., Benjamin USA JAMIS-HAGENS BERMAN a 07:06
82º 116 VENTOSO, Fco.jose ESP MOVISTAR a 07:06
83º 34 QUINZIATO, Manuel USA BMC RACING TEAM a 07:06
84º 132 KEUKELEIRE, Jens BEL ORICA-GREENEDGE a 07:06
85º 133 KRUOPIS, Aidis LTU ORICA-GREENEDGE a 07:06
86º 62 CARUSO, Giampaolo ITA KATUSHA a 07:06
87º 12 NOCENTINI, Rinaldo ITA AG2R LA MONDIALE a 07:06
88º 13 PERAUD, Jean C. FRA AG2R LA MONDIALE a 07:06
89º 66 VICIOSO, Angel ESP KATUSHA a 07:06
90º 61 RODRIGUEZ, Joaquin ESP KATUSHA a 07:06
91º 64 MORENO, Daniel ESP KATUSHA a 07:06
92º 115 LASTRAS, Pablo ESP MOVISTAR a 07:06
93º 246 ALARCON, Pablo CHI SEL. CHILE a 07:06
94º 113 MALORI, Adriano ITA MOVISTAR a 07:06
95º 136 WEENING, Pieter NED ORICA-GREENEDGE a 07:06
96º 102 CRESPO, Marcos ARG BUENOS AIRES PROVINC a 07:06
97º 97 CONTRERAS, Emiliano J. ARG SEL. ARGENTINA a 07:06
98º 186 KEOUGH, Luke USA TEAM UNITEDHEALTHCAR a 07:06
99º 241 GARRIDO, Gonzalo CHI SEL. CHILE a 07:06
100º 173 DUARTE, Fabio A. COL TEAM COLOMBIA a 07:06
101º 86 WILLEMS, Frederick BEL LOTTO BELISOL a 07:06
102º 46 SAGAN, Peter SVK CANNONDALE a 07:26
103º 74 POZZATO, Filippo ITA LAMPRE-MERIDA a 07:26
104º 43 GATTO, Oscar ITA CANNONDALE a 07:26
105º 151 FRAPPORTI, Marco ITA ANDRONI GIOCATOLI a 07:26
106º 45 MOSER, Moreno ITA CANNONDALE a 07:26
107º 211 CABRERA, Ramiro URU CLUB DATARO-BOTTECCH a 07:26
108º 56 KING, Benjamin USA GARMIN -SHARP a 07:26
109º 153 BELLETTI, Manuel ITA ANDRONI GIOCATOLI a 07:26
110º 125 VANDENBERG, Stijn BEL OMEGA PHARMA-QUICK S a 07:26
111º 23 KANGERT, Tanel EST ASTANA a 07:26
112º 106 SIVORI, Ariel ARG BUENOS AIRES PROVINC a 07:26
113º 201 HAEDO, Juan Jose ARG JAMIS-HAGENS BERMAN a 07:26
114º 174 DUQUE, Leonardo COL TEAM COLOMBIA a 07:26
115º 124 CAVENDISH, Mark GBR OMEGA PHARMA-QUICK S a 10:01
116º 126 V.KEIRSBULCK, Guill. BEL OMEGA PHARMA-QUICK S a 10:01
117º 54 FARRAR, Tayler USA GARMIN -SHARP a 10:01
118º 183 CLARKE, Jonny AUS TEAM UNITEDHEALTHCAR a 10:01
119º 2 GIACINTI, Jorge ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 10:14
120º 223 MASCARAÑAS, Richard URU SEL. URUGUAY a 10:16
121º 144 NIZZOLO, Giacomo SUI TREK FACTORI RACING a 10:37
122º 232 MARTINEZ, Yasmani CUB SEL. CUBA a 10:57
123º 235 ALONSO, Lisnandi CUB SEL. CUBA a 11:04
124º 231 LOPEZ, Yenier CUB SEL. CUBA a 11:04
125º 96 BARRIENTOS, Julian ARG SEL. ARGENTINA a 11:04
126º 26 VANOTTI, Alessandro ITA ASTANA a 11:27
127º 141 ALAFACI, Eugenio ITA TREK FACTORI RACING a 11:27
128º 234 SIBILA, Pedro CUB SEL. CUBA a 11:29
129º 83 DEHAES, Kenny BEL LOTTO BELISOL a 12:11
130º 145 SILVESTRE, Fabio POR TREK FACTORI RACING a 12:11
131º 51 AZAVEDO, Janier COL GARMIN -SHARP a 12:28
132º 11 BETANCUR, Carlos COL AG2R LA MONDIALE a 13:09
133º 203 TERUEL, Eloy ESP JAMIS-HAGENS BERMAN a 13:09
134º 216 RODRIGUES, Thiago BRA CLUB DATARO-BOTTECCH a 13:09
135º 91 LEZICA, Facundo ARG SEL. ARGENTINA a 13:09
136º 196 WILLIAMS, Christopher AUS TEAM NOVO NORDISK a 13:09
137º 101 PEREZ, Walter ARG BUENOS AIRES PROVINC a 13:09
138º 243 GUZMAN, Jonathan CHI SEL. CHILE a 13:09
139º 105 ARONE, Claudio ARG BUENOS AIRES PROVINC a 13:09
140º 163 FONSECA, Armindo FRA BRETANGNE SECHA ENV. a 13:09
141º 245 ALVARADO, Adrian CHI SEL. CHILE a 13:09
142º 107 TOLOSA, Sebastian ARG BUENOS AIRES PROVINC a 13:09
143º 8 MARTINEZ, Cristian ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 13:29
144º 52 BROWN, Nathan USA GARMIN -SHARP a 13:46
145º 75 RICHEZE, Maximiliano ARG LAMPRE-MERIDA a 15:03
146º 73 MODOLO, Sacha ITA LAMPRE-MERIDA a 15:03
147º 103 GADAY, Julian ARG BUENOS AIRES PROVINC a 15:25
148º 93 RICHEZE, Mauro Abel ARG SEL. ARGENTINA a 15:25
149º 233 MARCOS, Leandro CUB SEL. CUBA a 15:59
150º 236 SOCA, Alvaro CUB SEL. CUBA a 26:12
151º 222 NUÑEZ, Sixto URU SEL. URUGUAY a 27:39

Klasyfikacja generalna:
1º 55 GAIMON, Phillip USA GARMIN -SHARP 04:06:54
2º 97 CONTRERAS, Emiliano J. ARG SEL. ARGENTINA a 12
3º 184 DE MAAR, Marc AHO TEAM UNITEDHEALTHCAR a 01:17
4º 3 MESSINEO, Leandro ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 01:26
5º 212 DA ROSA, Cristian BRA CLUB DATARO-BOTTECCH a 03:52
6º 245 ALVARADO, Adrian CHI SEL. CHILE a 03:52
7º 134 MEIER, Christian CAN ORICA-GREENEDGE a 03:52
8º 73 MODOLO, Sacha ITA LAMPRE-MERIDA a 04:35
9º 83 DEHAES, Kenny BEL LOTTO BELISOL a 04:35
10º 153 BELLETTI, Manuel ITA ANDRONI GIOCATOLI a 04:35
11º 186 KEOUGH, Luke USA TEAM UNITEDHEALTHCAR a 04:35
12º 54 FARRAR, Tayler USA GARMIN -SHARP a 04:35
13º 144 NIZZOLO, Giacomo SUI TREK FACTORI RACING a 04:35
14º 33 PHINNEY, Taylor USA BMC RACING TEAM a 04:35
15º 181 ALZATE, Carlos COL TEAM UNITEDHEALTHCAR a 04:35
16º 133 KRUOPIS, Aidis LTU ORICA-GREENEDGE a 04:35
17º 124 CAVENDISH, Mark GBR OMEGA PHARMA-QUICK S a 04:35
18º 201 HAEDO, Juan Jose ARG JAMIS-HAGENS BERMAN a 04:35
19º 164 KORETZKY, Clement FRA BRETANGNE SECHA ENV. a 04:35
20º 171 ARANGO, Juan E. COL TEAM COLOMBIA a 04:35
21º 176 VALENCIA, Juan Pablo COL TEAM COLOMBIA a 04:35
22º 53 DANIELSON, Thomas USA GARMIN -SHARP a 04:35
23º 215 VIEIRA, Alcides BRA CLUB DATARO-BOTTECCH a 04:35
24º 111 AMADOR, Andrey CRC MOVISTAR a 04:35
25º 56 KING, Benjamin USA GARMIN -SHARP a 04:35
26º 214 WEBER, Cleberson BRA CLUB DATARO-BOTTECCH a 04:35
27º 51 AZAVEDO, Janier COL GARMIN -SHARP a 04:35
28º 205 BRENES, Gregori CRC JAMIS-HAGENS BERMAN a 04:35
29º 34 QUINZIATO, Manuel USA BMC RACING TEAM a 04:35
30º 31 ATAPUMA, Darwin COL BMC RACING TEAM a 04:35
31º 41 CARUSO, Damiano ITA CANNONDALE a 04:35
32º 143 HONDO, Danilo GER TREK FACTORI RACING a 04:35
33º 21 NIBALI, Vicenzo ITA ASTANA a 04:35
34º 107 TOLOSA, Sebastian ARG BUENOS AIRES PROVINC a 04:35
35º 72 CUNEGO, Damiano ITA LAMPRE-MERIDA a 04:35
36º 146 ZUBELDIA, Haimar ESP TREK FACTORI RACING a 04:35
37º 35 STETINA, Peter USA BMC RACING TEAM a 04:35
38º 174 DUQUE, Leonardo COL TEAM COLOMBIA a 04:35
39º 26 VANOTTI, Alessandro ITA ASTANA a 04:35
40º 44 MARCATO, Marco ITA CANNONDALE a 04:35
41º 14 MONTAGUTI, Matteo ITA AG2R LA MONDIALE a 04:35
42º 151 FRAPPORTI, Marco ITA ANDRONI GIOCATOLI a 04:35
43º 125 VANDENBERG, Stijn BEL OMEGA PHARMA-QUICK S a 04:35
44º 25 KESSIAKOFF, Fredrik SWE ASTANA a 04:35
45º 82 VAN DER SANDE, Tosh BEL LOTTO BELISOL a 04:35
46º 36 WARBASSE, Lawrence USA BMC RACING TEAM a 04:35
47º 172 AVILA, Edwin A. COL TEAM COLOMBIA a 04:35
48º 173 DUARTE, Fabio A. COL TEAM COLOMBIA a 04:35
49º 154 FACCHINI, Patrick ITA ANDRONI GIOCATOLI a 04:35
50º 92 CURUCHET, Juan I. ARG SEL. ARGENTINA a 04:35
51º 74 POZZATO, Filippo ITA LAMPRE-MERIDA a 04:35
52º 152 SELLA, Emanuele ITA ANDRONI GIOCATOLI a 04:35
53º 4 LUCERO, Alfredo ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 04:35
54º 165 GUILLOU, Florian FRA BRETANGNE SECHA ENV. a 04:35
55º 6 MOYANO, Enzo ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 04:35
56º 84 VAN DEN BROECK, Jurgen BEL LOTTO BELISOL a 04:35
57º 224 MALDONADO, Ignacio URU SEL. URUGUAY a 04:35
58º 1 DIAZ, Daniel ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 04:35
59º 163 FONSECA, Armindo FRA BRETANGNE SECHA ENV. a 04:35
60º 132 KEUKELEIRE, Jens BEL ORICA-GREENEDGE a 04:35
61º 121 BOONEN, Tom BEL OMEGA PHARMA-QUICK S a 04:35
62º 43 GATTO, Oscar ITA CANNONDALE a 04:35
63º 194 PERON, Andrea ITA TEAM NOVO NORDISK a 04:35
64º 211 CABRERA, Ramiro URU CLUB DATARO-BOTTECCH a 04:35
65º 195 VERSCHOOR, Martijn NED TEAM NOVO NORDISK a 04:35
66º 213 GODOY, Caio BRA CLUB DATARO-BOTTECCH a 04:35
67º 23 KANGERT, Tanel EST ASTANA a 04:35
68º 106 SIVORI, Ariel ARG BUENOS AIRES PROVINC a 04:35
69º 13 PERAUD, Jean C. FRA AG2R LA MONDIALE a 04:35
70º 98 RAMOS, Ruben G. ARG SEL. ARGENTINA a 04:35
71º 24 LANDA, Mikel ESP ASTANA a 04:35
72º 166 BIDEAU, Jean-marc FRA BRETANGNE SECHA ENV. a 04:35
73º 22 SCARPONI, Michele ITA ASTANA a 04:35
74º 156 ZILIOLI, Gianfranco ITA ANDRONI GIOCATOLI a 04:35
75º 46 SAGAN, Peter SVK CANNONDALE a 04:35
76º 175 RUBIANO, Miguel A. COL TEAM COLOMBIA a 04:35
77º 2 GIACINTI, Jorge ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 04:35
78º 16 POZZOVIVO, Domenico ITA AG2R LA MONDIALE a 04:35
79º 71 ANACONA, Winner COL LAMPRE-MERIDA a 04:35
80º 122 BRAMBILLA, Gianluca ITA OMEGA PHARMA-QUICK S a 04:35
81º 203 TERUEL, Eloy ESP JAMIS-HAGENS BERMAN a 04:35
82º 32 NERZ, Dominik GER BMC RACING TEAM a 04:35
83º 155 OCHOA, Carlos VEN ANDRONI GIOCATOLI a 04:35
84º 196 WILLIAMS, Christopher AUS TEAM NOVO NORDISK a 04:35
85º 104 GADAY, Lucas ARG BUENOS AIRES PROVINC a 04:35
86º 142 ARREDONDO, Julian COL TREK FACTORI RACING a 04:35
87º 183 CLARKE, Jonny AUS TEAM UNITEDHEALTHCAR a 04:35
88º 225 FERRARI, Fabricio URU SEL. URUGUAY a 04:35
89º 135 YATES, Adam GBR ORICA-GREENEDGE a 04:35
90º 231 LOPEZ, Yenier CUB SEL. CUBA a 04:35
91º 76 SERPA, Jose COL LAMPRE-MERIDA a 04:35
92º 206 JARAMILLO, Daniel COL JAMIS-HAGENS BERMAN a 04:35
93º 192 LOZANO, David ESP TEAM NOVO NORDISK a 04:35
94º 161 SEPULVEDA, Eduardo ARG BRETANGNE SECHA ENV. a 04:35
95º 243 GUZMAN, Jonathan CHI SEL. CHILE a 04:35
96º 244 BURMANN, Wolfgang CHI SEL. CHILE a 04:35
97º 5 GODOY, Sergio ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 04:35
98º 235 ALONSO, Lisnandi CUB SEL. CUBA a 04:35
99º 241 GARRIDO, Gonzalo CHI SEL. CHILE a 04:35
100º 193 MEGIAS, Javier ESP TEAM NOVO NORDISK a 04:35
101º 233 MARCOS, Leandro CUB SEL. CUBA a 04:35
102º 42 DE MARCHI, Alessandro ITA CANNONDALE a 04:35
103º 96 BARRIENTOS, Julian ARG SEL. ARGENTINA a 04:35
104º 112 INTXAUSTI, Beñat ESP MOVISTAR a 04:35
105º 191 DEMESMAEKERS, Kevin BEL TEAM NOVO NORDISK a 04:35
106º 61 RODRIGUEZ, Joaquin ESP KATUSHA a 04:35
107º 86 WILLEMS, Frederick BEL LOTTO BELISOL a 04:35
108º 8 MARTINEZ, Cristian ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 04:35
109º 63 LOSADA, Alberto ESP KATUSHA a 04:35
110º 232 MARTINEZ, Yasmani CUB SEL. CUBA a 04:35
111º 62 CARUSO, Giampaolo ITA KATUSHA a 04:35
112º 12 NOCENTINI, Rinaldo ITA AG2R LA MONDIALE a 04:35
113º 11 BETANCUR, Carlos COL AG2R LA MONDIALE a 04:35
114º 202 SQUIRE, Robert USA JAMIS-HAGENS BERMAN a 04:35
115º 131 SANTAROMITA, Ivan ITA ORICA-GREENEDGE a 04:35
116º 145 SILVESTRE, Fabio POR TREK FACTORI RACING a 04:35
117º 45 MOSER, Moreno ITA CANNONDALE a 04:35
118º 113 MALORI, Adriano ITA MOVISTAR a 04:35
119º 7 GUEVARA, Emanuel ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 04:35
120º 52 BROWN, Nathan USA GARMIN -SHARP a 04:35
121º 182 BOLIVAR, Isaac COL TEAM UNITEDHEALTHCAR a 04:35
122º 105 ARONE, Claudio ARG BUENOS AIRES PROVINC a 04:35
123º 223 MASCARAÑAS, Richard URU SEL. URUGUAY a 04:35
124º 91 LEZICA, Facundo ARG SEL. ARGENTINA a 04:35
125º 75 RICHEZE, Maximiliano ARG LAMPRE-MERIDA a 04:35
126º 66 VICIOSO, Angel ESP KATUSHA a 04:35
127º 242 ALMONACID, Patricio CHI SEL. CHILE a 04:35
128º 141 ALAFACI, Eugenio ITA TREK FACTORI RACING a 04:35
129º 65 PAOLINI, Luca ITA KATUSHA a 04:35
130º 114 QUINTANA, Nairo COL MOVISTAR a 04:35
131º 185 EUSER, Lucas USA TEAM UNITEDHEALTHCAR a 04:35
132º 162 DELAPLACE, Anthony FRA BRETANGNE SECHA ENV. a 04:55
133º 221 PRESA, Matias URU SEL. URUGUAY a 05:01
134º 226 ARACHICHU, Nicolas URU SEL. URUGUAY a 05:01
135º 204 JACQUES-MAYNES, Benjam USA JAMIS-HAGENS BERMAN a 05:04
136º 246 ALARCON, Pablo CHI SEL. CHILE a 05:09
137º 64 MORENO, Daniel ESP KATUSHA a 05:11
138º 93 RICHEZE, Mauro Abel ARG SEL. ARGENTINA a 05:15
139º 126 VAN KEIRSBULCK, Guilla BEL OMEGA PHARMA-QUICK S a 05:19
140º 115 LASTRAS, Pablo ESP MOVISTAR a 06:45
141º 116 VENTOSO, Fco.jose ESP MOVISTAR a 06:45
142º 136 WEENING, Pieter NED ORICA-GREENEDGE a 07:29
143º 94 TRILLINI, Sebastian M. ARG SEL. ARGENTINA a 08:09
144º 95 TIVANI, German N. ARG SEL. ARGENTINA a 08:09
145º 15 APPOLLONIO, Davide ITA AG2R LA MONDIALE a 10:10
146º 101 PEREZ, Walter ARG BUENOS AIRES PROVINC a 10:15
147º 103 GADAY, Julian ARG BUENOS AIRES PROVINC a 10:15
148º 216 RODRIGUES, Thiago BRA CLUB DATARO-BOTTECCH a 10:21
149º 234 SIBILA, Pedro CUB SEL. CUBA a 17:08
150º 102 CRESPO, Marcos ARG BUENOS AIRES PROVINC a 19:41
151º 81 ARMEE, Sander BEL LOTTO BELISOL a 19:41
152º 236 SOCA, Alvaro CUB SEL. CUBA a 19:41
153º 85 VANENDERT, Jelle BEL LOTTO BELISOL a 19:41
154º 222 NUÑEZ, Sixto URU SEL. URUGUAY a 19:41

 

 

 

Foto:bettiniphoto.net

Arek Waluga