Trek - Segafredo

Łotysz Toms Skujins już nie może doczekać się powrotu na szosy Kalifornii, które pamięta nie tylko ze zwycięstw, ale także przykrego upadku.

Ekipa Trek – Segafredo przedstawiła swój skład na rozpoczynający się 13 maja wyścig Amgen Tour of California. Liderem na klasyfikację generalną powinien być Peter Stetina, który plasował się już na tej imprezie na szóstym miejscu. W osiągnięciu dobrego wyniku powinni pomóc mu przede wszystkim Kiel Reijnen, Gregory Rast oraz Ruben Guerreiro.

W sprinterskich pojedynkach powinien powalczyć Jasper Stuyven. Belg już w 2012 roku jako kolarz Bontrager Livestrong Team wywalczył szóste miejsce na jednym z etapów tego wyścigu i bardzo chętnie tutaj wraca.

W ucieczkach zapewne będą znajdować się Nicola Conci i Toms Skujins. Zwłaszcza dla Łotysza to ciekawy powrót, po fatalnym upadku w roku ubiegłym na etapie do San Jose.

Jednak sympatyczny kolarz ma także na swoim koncie już dwa wygrane etapy na AMGEN Tour of California i jak widać na jego koncie na Twitterze już nie może doczekać się powrotu na szosy w Kalifornii.

Pełny skład Trek – Segafredo na AMGEN Tour of California 2018:

Jasper Stuyven, Toms Skujins, Peter Stetina, Nicola Conci, Kiel Reijnen, Gregory Rast, Ruben Guerreiro

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments