gołaśDo grona ekspertów kolarskiego seminarium naukowo-szkoleniowego „Trenuj zdrowo i skutecznie” dołączył Michał Gołaś- polski kolarz szosowy występujący w ekipie UCI ProTour Omega Pharma-Quick Step. Reprezentant Polski. Olimpijczyk z Londynu (2012). To już kolejny światowej sławy zawodnik, który opowie podczas konferencji o rożnych aspektach treningu kolarskiego.

„Trenuj zdrowo i skutecznie” to seminarium naukowo-szkoleniowe dotyczące Kolarstwa, organizowane przez warszawskie laboratorium przygotowania fizycznego 4SportLab.

Michał Gołaś to kolejny światowej klasy zawodnik, który dołączył do grona ekspertów seminarium. Startował w największych imprezach kolarskich, takich jak Giro d’Italia czy Vuelta a Espańa. Jego największym sukcesem było w sezonie 2011 zwycięstwo w klasyfikacji górskiej Tour de Pologne. W 2012 został zawodnikiem grupy Omega Pharma-Quick Step. W jej barwach wystąpił w Giro d’Italia, w trakcie którego był wiceliderem po szóstym etapie, na którym zajął trzecie miejsce, a przez trzy etapy (12-14) był liderem klasyfikacji górskiej, ostatecznie zajmującej w niej 4 miejsce. W tym samym roku został też mistrzem Polski w szosowym wyścigu ze startu wspólnego.

Dwudniowe seminarium odbędzie się w dniach 15-16 listopada w pomieszczeniach nowoczesnego klubu biznesowego SkyBox na terenie stadionu Legii Warszawa przy ulicy Łazienkowskiej. Wydarzenie przewidziane jest na 140 uczestników. Chętni, którzy chcieliby wziąć udział w tym projekcie, powinni odwiedzić stronę internetową www.4sportlab.pl – tam znajdą więcej informacji i będą mogli się zapisać. Cena udziału w dwudniowej konferencji wynosi 140 złotych.