Katarzyna PawłowskaKatarzyna Pawłowska (GSD Gestion Kallisto) wygrała ostatni etap i klasyfikację generalną wyścigu Tour Féminin en Limousin!

Ostatni etap francuskiej etapówki to 127,5 kilometra ze startem i metą w St Denis de Jouhet. Jadąca w koszulce liderki Mistrzyni Polski w jeździe na czas – nie dała cienia szans swoim rywalkom. Dziś pokonała Oxanę Kozonchuk (RusVelo) oraz Svetlanę Stolbovą (Team Pratomagno Woman).

Pawłowska wygrała także klasyfikację generalną!

 

Wyniki:

1 PAWLOWSKA Katarzyna GSD Gestion – Kallisto 8 3:31:18

2 KOZONCHUK Oxana RusVelo 5 ,,

3 STOLBOVA Svetlana Team Pratomagno Women 2 ,,

4 MUSTONEN Sara Faren-Let’s Go Finland ,,

5 FIORI Jennifer Top Girls Fassa Bortolo ,,

6 RYAN Alexis ,,

7 PEETOOM Kirsten ,,

8 RIVERA Coryn ,,

9 FISCHER Heather Exergy Twenty16 ,,

10 POST Jermaine ,,

11 ANTOSHINA Tatiana MCipollini-Giordana ,,

12 VAN DEN HOEK Bianca ,,

13 PITEL Edwige S.C. Michela Fanini Rox ,,

14 LOPEZ Belen Lointek ,,

15 ZHAPAROVA Aizhan RusVelo ,,

16 STIENEN Jutta ,,

17 SOEMANTA Lisanne ,,

18 MORIN Anne-Marie GSD Gestion – Kallisto ,,

19 PIEROBON Chiara Top Girls Fassa Bortolo ,,

20 WALKER Jessie ,,

21 THOMAS Claire ,,

22 BITTO Irene Top Girls Fassa Bortolo ,,

23 VALENTINI Elena Top Girls Fassa Bortolo ,,

24 MANEEPHAN Jutatip ,,

25 VYSOTSKA Yevgenia S.C. Michela Fanini Rox ,,

26 CANUEL Karol-ann Vienne Futuroscope ,,

27 COLDWELL Lucy 0:07

28 BERLATO Elena Top Girls Fassa Bortolo ,,

29 EWING Anne ,,

30 MARCELLI Emma Team Pratomagno Women ,,

31 MOLICHEVA Irina Team Pratomagno Women ,,

32 MEIZER Stefanie ,,

33 BIDEAU Sandrine Vienne Futuroscope ,,

34 MERINO KOTAZAR Eider Lointek ,,

35 CRUM Emma Lointek ,,

36 DE BOER Sophie ,,

37 DEFILE Corinna Servetto Footon ,,

38 POTOKINA Anna Lointek ,,

39 NEWELL Elizabeth ,,

40 RODRIGUEZ Carolina 0:13

41 BOYARSKAYA Natalia 0:24

42 SPATH Melanie 0:32

43 BÜCHEL Andrea 0:33

44 GRASSI Giuseppina Faren-Let’s Go Finland ,,

45 LIKHANOVA Marina 0:48

46 ROORDA Stephanie GSD Gestion – Kallisto 3:51

47 GAMBA Lisa S.C. Michela Fanini Rox 18:29

48 LARI Marina Servetto Footon ,,

49 SCHMIDMEISTER Esther ,,

50 ERSKINE Julie ,,

51 BRADLEY Amy ,,

52 PIERCE Amber Pasta Zara – Cogeas ,,

53 BRICE Amy ,,

54 GONZALEZ BLANCO Lucia Lointek ,,

55 CECCHINI Silvia Top Girls Fassa Bortolo ,,

56 RIVERDITI Stella Faren-Let’s Go Finland ,,

57 WELTER Hannah ,,

58 EPELDE BIKENDI Mireia S.C. Michela Fanini Rox ,,

59 ANTONNEAU Kaitlin Exergy Twenty16 ,,

DNF RIVAT Amelie Vienne Futuroscope –

DNF MARKUS Riejanne –

DNF GUILLEN Edith –

DNF UTROBINA Elena Lointek –

DNF DOTTI Jasmine Servetto Footon –

DNF HORNE Ciara –

DNF COSTELLOE Mary –

DNF VAN BAARLE Ashlynn Faren-Let’s Go Finland –

DNF KUCHINSKAYA Elena RusVelo –

DNF ROMANYUTA Evgeniya –

DNF BACHMANN Liv-Susanne –

DNF BORCHERS Stephanie –

DNF HORNE Ciara –

DNF MURRAY Laura –

DNF VIECELI Lara S.C. Michela Fanini Rox –

DNF ALLEN Jessica Vienne Futuroscope –

DNF SOEMANTA Lisanne –

Klasyfikacja generalna:

1 PAWLOWSKA Katarzyna GSD Gestion – Kallisto 40 10:58:19

2 ANTOSHINA Tatiana MCipollini-Giordana 30 0:11

3 PITEL Edwige S.C. Michela Fanini Rox 16 0:52

4 KOZONCHUK Oxana RusVelo 12 1:06

5 STOLBOVA Svetlana Team Pratomagno Women 10 1:10

6 CANUEL Karol-ann Vienne Futuroscope 8 1:14

7 LOPEZ Belen Lointek 6 1:28

8 ZHAPAROVA Aizhan RusVelo 3 1:51

9 COLDWELL Lucy 1:56

10 BERLATO Elena Top Girls Fassa Bortolo 1:58

11 SOEMANTA Lisanne 1:59

12 MUSTONEN Sara Faren-Let’s Go Finland 2:13

13 STIENEN Jutta ,,

14 NEWELL Elizabeth 2:22

15 BITTO Irene Top Girls Fassa Bortolo 2:27

16 MOLICHEVA Irina Team Pratomagno Women 2:46

17 FIORI Jennifer Top Girls Fassa Bortolo 2:47

18 VALENTINI Elena Top Girls Fassa Bortolo 2:52

19 VYSOTSKA Yevgenia S.C. Michela Fanini Rox 2:54

20 BIDEAU Sandrine Vienne Futuroscope ,,

21 DE BOER Sophie 3:10

22 THOMAS Claire 3:13

23 CRUM Emma Lointek 3:17

24 POTOKINA Anna Lointek 3:31

25 RIVERA Coryn 3:34

26 MERINO KOTAZAR Eider Lointek 3:46

27 EWING Anne 4:14

28 MARCELLI Emma Team Pratomagno Women 5:05

29 RYAN Alexis 5:21

30 PIEROBON Chiara Top Girls Fassa Bortolo 5:39

31 WALKER Jessie 5:53

32 ROORDA Stephanie GSD Gestion – Kallisto 5:55

33 MEIZER Stefanie 6:31

34 VAN DEN HOEK Bianca 6:33

35 BOYARSKAYA Natalia 9:11

36 FISCHER Heather Exergy Twenty16 11:48

37 PEETOOM Kirsten 14:47

38 RODRIGUEZ Carolina 15:36

39 MANEEPHAN Jutatip 15:54

40 BÜCHEL Andrea 16:22

41 GRASSI Giuseppina Faren-Let’s Go Finland 17:13

42 LIKHANOVA Marina 18:52

43 LARI Marina Servetto Footon 21:49

44 EPELDE BIKENDI Mireia S.C. Michela Fanini Rox 23:44

45 SCHMIDMEISTER Esther 26:18

46 SPATH Melanie 29:41

47 POST Jermaine 29:45

48 DEFILE Corinna Servetto Footon 31:37

49 BRADLEY Amy 34:24

50 RIVERDITI Stella Faren-Let’s Go Finland 35:08

51 GONZALEZ BLANCO Lucia Lointek 35:30

52 MORIN Anne-Marie GSD Gestion – Kallisto 35:38

53 ERSKINE Julie 41:49

54 PIERCE Amber Pasta Zara – Cogeas 46:39

55 GAMBA Lisa S.C. Michela Fanini Rox 1:00:51

56 CECCHINI Silvia Top Girls Fassa Bortolo 1:00:58

57 BRICE Amy 1:01:36

58 ANTONNEAU Kaitlin Exergy Twenty16 1:12:10

59 WELTER Hannah 1:25:17

 

Foto: C. Deluche

Andrzej