Team Sunweb

Już jutro po raz trzeci w historii odbędzie się wyścig Dwars door Vlaanderen kobiet. Nie należy on do World Touru i ma kategorię 1.1., ale próba generalna przed De Ronde będzie bardzo ciekawa.

W składzie Trek Segafredo Women znalazły się dwie zwyciężczynie poprzednich edycji. Rok temu triumfowała Ellen van Dijk w barwach Team Sunweb. Dwa lata temu najlepsza była Lotta Lepisto, jeżdżąca wówczas w Cervelo Bigla Team. W tegorocznej edycji panie te pojadą z numerami 1 i 2. Do grona faworytek można zaliczyć także: Annemiek van Vleuten, Sarah Roy (Mitchelton Scott), Lucindę Brand (Team Sunweb), Martę Bastianelli (Team Virtu Cycling), Chloe Hosking (Ale Cipollini) i Lotte Kopecky (Lotto Soudal Ladies).

Na wstępnej liście startowej Movistaru była Małgorzata Jasińska, która rok temu zajęła 7. miejsce. Polki zabraknie jednak na Dwars door Vlaanderen. Wystartują ósma przed rokiem Katarzyna Niewiadoma (Canyon SRAM Racing) i Katarzyna Pawłowska (Team Virtu Cycling).

Trek-Segafredo Women
1 Ellen van Dijk (Ned)
2 Lotta Pauliina Lepistö (Fin)
3 Elisa Longo Borghini (Ita)
4 Audrey Cordon Ragot (Fra)
5 Trixi Worrack (Ger)
6 Ruth Winder (USA)
Mitchelton-Scott Women
11 Annemiek van Vleuten (Ned)
12 Gracie Elvin (Aus)
13 Lucy Kennedy (Aus)
14 Sarah Roy (Aus)
15 Moniek Tenniglo (Ned)
16 Grace Brown (Aus)
Team Sunweb Women
21 Lucinda Brand (Ned)
22 Susanne Andersen (Nor)
23 Pfeiffer Georgi (GBr)
24 Juliette Labous (Fra)
25 Liane Lippert (Ger)
26 Janneke Ensing (Ned)
Canyon-SRAM
31 Katarzyna Niewiadoma (Pol)
32 Alena Amialiusik (Blr)
33 Elena Cecchini (Ita)
34 Tiffany Cromwell (Aus)
35 Tanja Erath (Ger)
36 Lisa Klein (Ger)
Movistar Team Women
41 Roxane Fournier (Fra)
42 Alicia Gonzalez Blanco (Spa)
43 Sheyla Gutierrez Ruiz (Spa)
44 Aude Biannic (Fra)
45 Lourdes Oyarbide (Spa)
46 Alba Teruel Ribes (Spa)
Team Virtu Cycling
51 Sofia Bertizzolo (Ita)
52 Barbara Guarischi (Ita)
53 Anouska Koster (Ned)
54 Marta Bastianelli (Ita)
55 Katarzyna Pawłowska (Pol)
56 Louise Hansen (Den)
Valcar-Cylance Cycling
61 Elisa Balsamo (Ita)
62 Marta Cavalli (Ita)
63 Maria Giulia Confalonieri (Ita)
64 Vittoria Guazzini (Ita)
65 Silvia Persico (Ita)
66 Ilaria Sanguineti (Ita)
FDJ Nouvelle-Aquitaine Futuroscope
71 Coralie Demay (Fra)
72 Eugénie Duval (Fra)
73 Maëlle Grossetete (Fra)
74 Marie Le Net (Fra)
75 Evita Muzic (Fra)
76 Jade Wiel (Fra)
Astana Women’s Team
81 Arlenis Sierra (Cub)
82 Marie Soleil Blais (Can)
83 Elena Pirrone (Ita)
84 Jeydy Pradera Bernal (Cub)
85 Lizbeth Yareli Salazar Vazquez (Mex)
86 Makhabbat Umutzhanova (Kaz)
Bigla Pro Cycling Team
91 Martina Alzini (Ita)
92 Elizabeth Banks (GBr)
93 Elise Chabbey (Swi)
94 Julie Leth (Den)
95 Leah Thomas (USA)
96 Maria Vittoria Sperotto (Ita)
BTC City Ljubljana
101 Maaike Boogaard (Ned)
102 Hayley Simmonds (GBr)
103 Anastasiia Chursina (Rus)
104 Hanna Nilsson (Swe)
105 Urska Pintar (Slo)
106 Monique van de Ree (Ned)
Parkhotel Valkenburg
111 Ann-Sophie Duyck (Bel)
112 Sofie De Vuyst (Bel)
113 Roxane Knetemann (Ned)
114 Belle de Gast (Ned)
115 Janine van der Meer (Ned)
116 Meike Uiterwijk Winkel (Ned)
Ale Cipollini
121 Chloe Hosking (Aus)
122 Jelena Eric (Srb)
123 Diana Carolina Peñuela Martinez (Col)
124 Karlijn Swinkels (Ned)
125 Anna Trevisi (Ita)
126 Maria Apolonia van ‘T Geloof (Ned)
Lotto Soudal Ladies
131 Lotte Kopecky (Bel)
132 Alana Castrique (Bel)
133 Chantal Hoffmann (Lux)
134 Danique Braam (Ned)
135 Puck Moonen (Ned)
136 Thi That Nguyen (Vie)
Doltcini-Van Eyck Sport
141 Daniela Da Conceição Alexandre Reis (Por)
142 Jesse Vandenbulcke (Bel)
143 Mieke Docx (Bel)
144 Pascale Jeuland (Fra)
145 Bryony van Velzen (Ned)
146 Anisha Vekemans (Bel)
Health Mate-Ladies Team
151 Lara Defour (Bel)
152 Fien Delbaere (Bel)
153 Laura Süßemilch (Ger)
154 Zsófia Szabó (Hun)
155 Kirstie van Haaften (Ned)
156 Kylie Waterreus (Ned)
Aromitalia-Basso Bikes-Vaiano
161 Michela Balducci (Ita)
162 Sofia Beggin (Ita)
163 Letizia Borghesi (Ita)
164 Carmela Cipriani (Ita)
165 Rasa Leleivyte (Ltu)
166 Giulia Marchesini (Ita)
Servetto-Piumate-Beltrami TSA
171 Sara Casasola (Ita)
172 Kseniia Dobrynina (Rus)
173 Alexandra Goncharova (Rus)
174 Mónika Király (Hun)
175 Anna Potokina (Rus)
176 Yevgeniya Vysotska (Ukr)
BePink
181 Tatiana Guderzo (Ita)
182 Rachele Barbieri (Ita)
183 Tereza Medvedova (Svk)
184 Francesca Pattaro (Ita)
185 Katia Ragusa (Ita)
186 Silvia Valsecchi (Ita)
Hitec Products-Birk Sport
191 Lucy Garner (GBr)
192 Ingvild Gåskjenn (Nor)
193 Vita Heine (Nor)
194 Julie Solvang (Nor)
195 Marta Tagliaferro (Ita)
196 Lonneke Uneken (Ned)
Biehler Pro Cycling
201 Marissa Baks (Ned)
202 Nienke Wasmus (Ned)
203 Merel Hofman (Ned)
204 Roos Hoogeboom (Ned)
205 Melanie Klement (Ned)
206 Natalie van Gogh (Ned)
Charente-Maritime Women
211 Noemie Abgrall (Fra)
212 Lucie Lahaye (Fra)
214 Anaïs Morichon (Fra)
216 Gladys Verhulst (Fra)
Rogelli-Gyproc
221 Nathalie Bex (Bel)
222 Shari Bossuyt (Bel)
223 Cathalijne Hoolwerf (Ned)
224 Eva Jonkers (Ned)
225 Britt Knaven (Ned)
226 Ingrit Verhoeff (Ned)
Jos Feron Lady Force
231 Kaat Hannes (Bel)
232 Senna Feron (Ned)
233 Liisa Ehrberg (Est)
234 Hannah Gruber-Stadler (Aut)
235 Céline Van Houtum (Ned)
236 Marieke Van Witzenburg (Ned)
Multum Accountants Ladies Cyclingteam
241 Josefine Huitfeldt (Den)
242 Eeva Sarlin (Fin)
243 Lauren Creamer (Irl)
244 Johanna Johansson (Swe)
245 Josie Shepherd (GBr)
246 Chloë Turblin (Fra)