DSCN9120Kolejne sukcesy odnieśli Polacy w Pucharze Świata w para-kolarstwie! Rafał Wilk ponownie była najlepszy na czas, zaś Michał Ładosz i Marcin Polak uplasowali się na trzecim miejscu.

W Hiszpanii w terminie 14-16.06 odbywa się druga seria Para-cycling road UCI World Cup.

W pierwszym dniu zawodów w wyścigach na czas na dystansie 22 km Polacy dwukrotnie stanęli na podium: Rafał Wilk zwyciężył w kategorii MH3 , a tandem Michał Ładosz/Marcin Polak (kategoria MB) zajął trzecie miejsce.

W sobotę odbędzie się druga konkurencja z udziałem reprezentantów Polski – wyścigi ze startu wspólnego.

To kolejne świetne starty Polaków w Pucharze Świata.

Poprzedni artykułSkoda-Tour de Luxembourg: Nizzolo wygrywa etap, Hivert nowym liderem
Następny artykułSter ZLM Toer 2013: Lars Boom wygrywa czwarty etap. Rebellin drugi. Gołaś piąty!