Wyniki 3 etapu Giro del Trentino z dnia 22.04.2010, Fiera di Primiero – Trento, dystans 164 km
1 | Alessandro Bertolini (Ita) Androni Giocattoli | 4:02:04 | |
2 | Alessandro Petacchi (Ita) Lampre-Farnese Vini | 0:00:02 | |
3 | Roberto Ferrari (Ita) De Rosa – Stac Plastic | ||
4 | Mirco Lorenzetto (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
5 | Simon Clarke (Aus) ISD – Neri | ||
6 | Mikhaylo Khalilov (Ukr) Team Katusha | ||
7 | Daniele Ratto (Ita) Carmiooro NGC | ||
8 | Daniel Oss (Ita) Liquigas-Doimo | ||
9 | Simon Geschke (Ger) Skil – Shimano | ||
10 | Krzysztof Szczawinski (Pol) Miche | ||
11 | Damiano Caruso (Ita) De Rosa – Stac Plastic | ||
12 | Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R La Mondiale | ||
13 | Didac Ortega (Spa) Acqua & Sapone | ||
14 | Alexandre Geniez (Fra) Skil – Shimano | ||
15 | Piergiorgio Camussa (Ita) Vorarlberg – Corratec | ||
16 | Bartosz Huzarski (Pol) ISD – Neri | ||
17 | Uros Murn (Slo) Adria Mobil | ||
18 | Alexandre Vinokourov (Kaz) Astana | ||
19 | Riccardo Ricco’ (Ita) Ceramica Flaminia | ||
20 | Yukiya Arashiro (Jpn) BBox Bouygues Telecom | ||
21 | Freddy Bichot (Fra) BBox Bouygues Telecom | ||
22 | Michele Scarponi (Ita) Androni Giocattoli | ||
23 | Tomaz Nose (Slo) Adria Mobil | ||
24 | Ivan Basso (Ita) Liquigas-Doimo | ||
25 | Jackson Rodriguez (Ven) Androni Giocattoli | ||
26 | Yuriy Krivtsov (Ukr) AG2R La Mondiale | ||
27 | Mitja Mahoric (Slo) Adria Mobil | ||
28 | Robert Kiserlovski (Cro) Liquigas-Doimo | ||
29 | Vladimir Miholjevic (Cro) Acqua & Sapone | ||
30 | Tadej Valjavec (Slo) AG2R La Mondiale | ||
31 | Domenico Pozzovivo (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
32 | Jose Rodolfo Serpa Perez (Col) Androni Giocattoli | ||
33 | Vincent Jerome (Fra) BBox Bouygues Telecom | ||
34 | Evgeny Petrov (Rus) Team Katusha | ||
35 | Fortunato Baliani (Ita) Miche | ||
36 | Andrea Noe (Ita) Ceramica Flaminia | ||
37 | Sergio Pardilla Bellon (Spa) Carmiooro NGC | ||
38 | Alexandre Moos (Swi) BMC Racing Team | ||
39 | Reto Hollenstein (Swi) Vorarlberg – Corratec | ||
40 | Jure Golcer (Slo) De Rosa – Stac Plastic | ||
41 | Santo Anza (Ita) Ceramica Flaminia | ||
42 | Edwin An Carvajal Jaramillo (Col) Miche | ||
43 | Alessandro Bisolti (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
44 | Roman Kireyev (Kaz) Astana | ||
45 | Egor Silin (Rus) Team Katusha | ||
46 | Guillaume Le Floch (Fra) BBox Bouygues Telecom | ||
47 | Johann Tschopp (Swi) BBox Bouygues Telecom | ||
48 | Cesare Benedetti (Ita) Team Netapp | ||
49 | Jan Barta (Cze) Team Netapp | ||
50 | José Luis Arrieta Lujambio (Spa) AG2R La Mondiale | ||
51 | Carlos José Ochoa (Ven) Androni Giocattoli | ||
52 | José Rujano Guillen (Ven) ISD – Neri | ||
53 | Ludovic Turpin (Fra) AG2R La Mondiale | ||
54 | Thierry Hupond (Fra) Skil – Shimano | ||
55 | Massimiliano Gentili (Ita) Ceramica Flaminia | ||
56 | Sylvester Szmyd (Pol) Liquigas-Doimo | ||
57 | Cameron Wurf (Aus) Androni Giocattoli | ||
58 | Cyril Dessel (Fra) AG2R La Mondiale | ||
59 | Marco Marzano (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
60 | Albert Timmer (Ned) Skil – Shimano | ||
61 | Valerio Agnoli (Ita) Liquigas-Doimo | ||
62 | Oliver Zaugg (Swi) Liquigas-Doimo | ||
63 | Franco Pellizotti (Ita) Liquigas-Doimo | ||
64 | Harald Totschnig (Aut) Tyrol Team | ||
65 | Marino Palandri (Ita) Adria Mobil | ||
66 | Gilberto Simoni (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
67 | Przemyslaw Niemiec (Pol) Miche | ||
68 | Stefano Garzelli (Ita) Acqua & Sapone | ||
69 | Chris Butler (USA) BMC Racing Team | ||
70 | Mateusz Taciak (Pol) Mroz Active Jet | ||
71 | Marek Rutkiewicz (Pol) Mroz Active Jet | ||
72 | Massimo Codol (Ita) Acqua & Sapone | ||
73 | Michele Gaia (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
74 | Sergey Renev (Kaz) Astana | 0:00:25 | |
75 | Paolo Tiralongo (Ita) Astana | ||
76 | Francesco Masciarelli (Ita) Acqua & Sapone | 0:00:28 | |
77 | Emanuele Sella (Ita) Carmiooro NGC | ||
78 | Volodymyr Zagorodniy (Ukr) Miche | 0:00:30 | |
79 | Claudio Corioni (Ita) De Rosa – Stac Plastic | 0:00:39 | |
80 | Riccardo Chiarini (Ita) De Rosa – Stac Plastic | 0:00:41 | |
81 | Bolat Raimbekov (Kaz) Astana | 0:00:49 | |
82 | Pavel Brutt (Rus) Team Katusha | 0:00:52 | |
83 | David Wöhrer (Aut) Tyrol Team | ||
84 | Yann Huguet (Fra) Skil – Shimano | 0:01:03 | |
85 | Alexander Gottfried (Ger) Team Netapp | ||
86 | Vitaliy Buts (Ukr) Lampre-Farnese Vini | 0:01:47 | |
87 | Marco Cattaneo (Ita) De Rosa – Stac Plastic | 0:02:09 | |
88 | Simone Ponzi (Ita) Lampre-Farnese Vini | 0:03:41 | |
89 | Alfredo Balloni (Ita) Lampre-Farnese Vini | ||
90 | Florian Gaugl (Aut) Tyrol Team | 0:04:27 | |
91 | Mauro Da Dalto (Ita) Lampre-Farnese Vini | 0:09:10 | |
92 | Enrico Peruffo (Ita) Carmiooro NGC | ||
93 | Alex Meenhorst (NZl) Team Netapp | ||
94 | Patrick Konrad (Aut) Tyrol Team | ||
95 | Stefano Borchi (Ita) De Rosa – Stac Plastic | ||
96 | Timon Seubert (Ger) Team Netapp | ||
97 | Jure Zagar (Slo) Adria Mobil | ||
98 | Julien Loubet (Fra) AG2R La Mondiale | ||
99 | Sébastian Baldauf (Ger) Vorarlberg – Corratec | ||
100 | Andreas Schillinger (Ger) Team Netapp | ||
101 | Simone Campagnaro (Ita) Miche | ||
102 | Nikita Eskov (Rus) Team Katusha | ||
103 | Maxim Belkov (Rus) ISD – Neri | ||
104 | Simone Stortoni (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
105 | Artem Ovechkin (Rus) Team Katusha | ||
106 | Leonardo Giordani (Ita) Ceramica Flaminia | ||
107 | Paolo Bailetti (Ita) Ceramica Flaminia | ||
108 | Donato Cannone (Ita) Ceramica Flaminia | ||
109 | Floris Goesinnen (Ned) Skil – Shimano | ||
110 | Chad Beyer (USA) BMC Racing Team | ||
111 | Pasquale Muto (Ita) Miche | ||
112 | Luca Celli (Ita) Ceramica Flaminia | 0:09:15 | |
113 | Stefan Mair (Aut) Tyrol Team | 0:22:05 | |
114 | Stefano Pirazzi (Ita) Colnago – CSF Inox | 0:26:11 | |
115 | Maciej Paterski (Pol) Liquigas-Doimo | ||
116 | Jacek Morajko (Pol) Mroz Active Jet | ||
117 | Mikhail Ignatiev (Rus) Team Katusha | ||
118 | Matej Gnezda (Slo) Adria Mobil | ||
119 | Mariusz Witecki (Pol) Mroz Active Jet | ||
120 | Mirko Selvaggi (Ita) Astana | ||
121 | Leonardo Pinizzotto (Ita) Miche | ||
122 | Francesco Di Paolo (Ita) Acqua & Sapone | ||
123 | Florian Stalder (Swi) BMC Racing Team | 0:30:33 | |
124 | Simone Masciarelli (Ita) Acqua & Sapone | ||
125 | Matthias Krizek (Aut) Tyrol Team | ||
126 | Marcello Pavarin (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
127 | Martin Kohler (Swi) BMC Racing Team | ||
128 | Alexander Kristoff (Nor) BMC Racing Team | ||
129 | Thomas Blassnig (Aut) Tyrol Team | ||
130 | Scott Davis (Aus) Astana | ||
131 | Rafaa Chtioui (Tun) Acqua & Sapone | ||
132 | Blazej Janiaczyk (Pol) Mroz Active Jet | ||
133 | Daniel Rinner (Lie) Tyrol Team | ||
134 | Piet Rooijakkers (Ned) Skil – Shimano | ||
135 | Alexander Gufler (Ita) Vorarlberg – Corratec | ||
136 | Alberto Loddo (Ita) Androni Giocattoli | ||
137 | Matic Strgar (Slo) Vorarlberg – Corratec | ||
DNS | Thomas Frei (Swi) BMC Racing Team | ||
DNF | Damien Gaudin (Fra) BBox Bouygues Telecom | ||
DNF | Matteo Montaguti (Ita) De Rosa – Stac Plastic | ||
DNF | Kristjan Fajt (Slo) Adria Mobil | ||
DNF | Andrea Piechele (Ita) Carmiooro NGC | ||
DNF | Alessandro Raisoni (Ita) Carmiooro NGC |
Klasyfikacja generalna po 3 etapie:
1 | Alexandre Vinokourov (Kaz) Astana | 9:05:06 | |
2 | Riccardo Ricco’ (Ita) Ceramica Flaminia | 0:00:26 | |
3 | Michele Scarponi (Ita) Androni Giocattoli | 0:00:29 | |
4 | Ivan Basso (Ita) Liquigas-Doimo | 0:00:37 | |
5 | Jose Rodolfo Serpa Perez (Col) Androni Giocattoli | 0:00:38 | |
6 | Evgeny Petrov (Rus) Team Katusha | 0:00:55 | |
7 | Tadej Valjavec (Slo) AG2R La Mondiale | 0:01:06 | |
8 | Robert Kiserlovski (Cro) Liquigas-Doimo | 0:01:07 | |
9 | Vladimir Miholjevic (Cro) Acqua & Sapone | 0:01:10 | |
10 | Tomaz Nose (Slo) Adria Mobil | 0:01:12 | |
11 | Domenico Pozzovivo (Ita) Colnago – CSF Inox | 0:01:15 | |
12 | Jure Golcer (Slo) De Rosa – Stac Plastic | 0:01:19 | |
13 | Bartosz Huzarski (Pol) ISD – Neri | ||
14 | Michele Gaia (Ita) Colnago – CSF Inox | 0:01:33 | |
15 | Damiano Caruso (Ita) De Rosa – Stac Plastic | ||
16 | Sylvester Szmyd (Pol) Liquigas-Doimo | 0:01:34 | |
17 | Sergio Pardilla Bellon (Spa) Carmiooro NGC | 0:01:35 | |
18 | Alexandre Geniez (Fra) Skil – Shimano | ||
19 | Guillaume Bonnafond (Fra) AG2R La Mondiale | 0:01:51 | |
20 | Przemyslaw Niemiec (Pol) Miche | 0:01:55 | |
21 | Alessandro Bisolti (Ita) Colnago – CSF Inox | 0:02:00 | |
22 | Fortunato Baliani (Ita) Miche | 0:02:03 | |
23 | Marco Marzano (Ita) Lampre-Farnese Vini | 0:02:05 | |
24 | Reto Hollenstein (Swi) Vorarlberg – Corratec | 0:02:14 | |
25 | Johann Tschopp (Swi) BBox Bouygues Telecom | 0:02:24 | |
26 | Pavel Brutt (Rus) Team Katusha | ||
27 | Egor Silin (Rus) Team Katusha | 0:02:31 | |
28 | Jackson Rodriguez (Ven) Androni Giocattoli | 0:02:35 | |
29 | Gilberto Simoni (Ita) Lampre-Farnese Vini | 0:02:41 | |
30 | Andrea Noe (Ita) Ceramica Flaminia | ||
31 | Freddy Bichot (Fra) BBox Bouygues Telecom | 0:03:04 | |
32 | Franco Pellizotti (Ita) Liquigas-Doimo | 0:03:21 | |
33 | Carlos José Ochoa (Ven) Androni Giocattoli | 0:04:07 | |
34 | Massimiliano Gentili (Ita) Ceramica Flaminia | 0:04:41 | |
35 | Didac Ortega (Spa) Acqua & Sapone | 0:04:54 | |
36 | José Rujano Guillen (Ven) ISD – Neri | 0:05:13 | |
37 | Roman Kireyev (Kaz) Astana | 0:05:27 | |
38 | Cameron Wurf (Aus) Androni Giocattoli | 0:05:34 | |
39 | Mitja Mahoric (Slo) Adria Mobil | 0:05:37 | |
40 | Paolo Tiralongo (Ita) Astana | 0:05:47 | |
41 | Cyril Dessel (Fra) AG2R La Mondiale | 0:06:24 | |
42 | Marco Cattaneo (Ita) De Rosa – Stac Plastic | 0:06:52 | |
43 | Valerio Agnoli (Ita) Liquigas-Doimo | 0:07:29 | |
44 | Alexander Gottfried (Ger) Team Netapp | 0:08:06 | |
45 | Vincent Jerome (Fra) BBox Bouygues Telecom | 0:08:46 | |
46 | Edwin An Carvajal Jaramillo (Col) Miche | 0:09:25 | |
47 | Luca Celli (Ita) Ceramica Flaminia | 0:10:41 | |
48 | Pasquale Muto (Ita) Miche | 0:10:45 | |
49 | Oliver Zaugg (Swi) Liquigas-Doimo | 0:11:41 | |
50 | Simon Clarke (Aus) ISD – Neri | 0:11:52 | |
51 | Harald Totschnig (Aut) Tyrol Team | 0:11:57 | |
52 | Ludovic Turpin (Fra) AG2R La Mondiale | 0:12:21 | |
53 | Daniele Ratto (Ita) Carmiooro NGC | 0:12:23 | |
54 | Chris Butler (USA) BMC Racing Team | 0:12:29 | |
55 | Santo Anza (Ita) Ceramica Flaminia | 0:12:35 | |
56 | Jan Barta (Cze) Team Netapp | 0:12:36 | |
57 | Riccardo Chiarini (Ita) De Rosa – Stac Plastic | 0:12:38 | |
58 | Guillaume Le Floch (Fra) BBox Bouygues Telecom | 0:12:48 | |
59 | Emanuele Sella (Ita) Carmiooro NGC | 0:12:54 | |
60 | Stefano Garzelli (Ita) Acqua & Sapone | 0:13:57 | |
61 | Alessandro Bertolini (Ita) Androni Giocattoli | 0:14:01 | |
62 | Albert Timmer (Ned) Skil – Shimano | 0:14:30 | |
63 | Cesare Benedetti (Ita) Team Netapp | 0:14:31 | |
64 | Simone Stortoni (Ita) Colnago – CSF Inox | 0:14:48 | |
65 | Yuriy Krivtsov (Ukr) AG2R La Mondiale | 0:14:49 | |
66 | Massimo Codol (Ita) Acqua & Sapone | 0:14:54 | |
67 | Krzysztof Szczawinski (Pol) Miche | 0:14:57 | |
68 | José Luis Arrieta Lujambio (Spa) AG2R La Mondiale | 0:15:27 | |
69 | Mikhaylo Khalilov (Ukr) Team Katusha | 0:15:37 | |
70 | Francesco Masciarelli (Ita) Acqua & Sapone | 0:15:45 | |
71 | Yann Huguet (Fra) Skil – Shimano | 0:15:50 | |
72 | David Wöhrer (Aut) Tyrol Team | 0:15:56 | |
73 | Simone Ponzi (Ita) Lampre-Farnese Vini | 0:15:59 | |
74 | Simon Geschke (Ger) Skil – Shimano | 0:16:55 | |
75 | Vitaliy Buts (Ukr) Lampre-Farnese Vini | 0:17:06 | |
76 | Donato Cannone (Ita) Ceramica Flaminia | 0:17:12 | |
77 | Uros Murn (Slo) Adria Mobil | 0:17:47 | |
78 | Alexandre Moos (Swi) BMC Racing Team | 0:18:15 | |
79 | Andreas Schillinger (Ger) Team Netapp | 0:18:22 | |
80 | Marino Palandri (Ita) Adria Mobil | 0:18:59 | |
81 | Piergiorgio Camussa (Ita) Vorarlberg – Corratec | 0:19:43 | |
82 | Yukiya Arashiro (Jpn) BBox Bouygues Telecom | 0:20:38 | |
83 | Julien Loubet (Fra) AG2R La Mondiale | 0:21:06 | |
84 | Volodymyr Zagorodniy (Ukr) Miche | 0:21:34 | |
85 | Leonardo Giordani (Ita) Ceramica Flaminia | 0:21:54 | |
86 | Roberto Ferrari (Ita) De Rosa – Stac Plastic | 0:22:03 | |
87 | Chad Beyer (USA) BMC Racing Team | 0:22:08 | |
88 | Sergey Renev (Kaz) Astana | 0:22:09 | |
89 | Mirco Lorenzetto (Ita) Lampre-Farnese Vini | 0:22:13 | |
90 | Alessandro Petacchi (Ita) Lampre-Farnese Vini | 0:22:28 | |
91 | Thierry Hupond (Fra) Skil – Shimano | 0:22:40 | |
92 | Claudio Corioni (Ita) De Rosa – Stac Plastic | 0:23:30 | |
93 | Nikita Eskov (Rus) Team Katusha | 0:23:33 | |
94 | Maxim Belkov (Rus) ISD – Neri | 0:23:35 | |
95 | Mateusz Taciak (Pol) Mroz Active Jet | 0:23:51 | |
96 | Artem Ovechkin (Rus) Team Katusha | 0:23:53 | |
97 | Paolo Bailetti (Ita) Ceramica Flaminia | ||
98 | Bolat Raimbekov (Kaz) Astana | 0:24:00 | |
99 | Mauro Da Dalto (Ita) Lampre-Farnese Vini | 0:24:08 | |
100 | Alfredo Balloni (Ita) Lampre-Farnese Vini | 0:26:50 | |
101 | Florian Gaugl (Aut) Tyrol Team | 0:27:23 | |
102 | Stefano Pirazzi (Ita) Colnago – CSF Inox | 0:27:52 | |
103 | Floris Goesinnen (Ned) Skil – Shimano | 0:28:47 | |
104 | Timon Seubert (Ger) Team Netapp | 0:30:59 | |
105 | Alex Meenhorst (NZl) Team Netapp | 0:31:51 | |
106 | Patrick Konrad (Aut) Tyrol Team | 0:32:20 | |
107 | Mariusz Witecki (Pol) Mroz Active Jet | 0:32:23 | |
108 | Marek Rutkiewicz (Pol) Mroz Active Jet | 0:33:26 | |
109 | Daniel Oss (Ita) Liquigas-Doimo | 0:33:31 | |
110 | Stefano Borchi (Ita) De Rosa – Stac Plastic | 0:35:04 | |
111 | Sébastian Baldauf (Ger) Vorarlberg – Corratec | 0:36:17 | |
112 | Florian Stalder (Swi) BMC Racing Team | 0:37:00 | |
113 | Mirko Selvaggi (Ita) Astana | 0:38:26 | |
114 | Enrico Peruffo (Ita) Carmiooro NGC | 0:42:05 | |
115 | Simone Campagnaro (Ita) Miche | 0:43:05 | |
116 | Stefan Mair (Aut) Tyrol Team | 0:43:44 | |
117 | Jure Zagar (Slo) Adria Mobil | 0:44:02 | |
118 | Francesco Di Paolo (Ita) Acqua & Sapone | 0:48:09 | |
119 | Jacek Morajko (Pol) Mroz Active Jet | 0:48:46 | |
120 | Matej Gnezda (Slo) Adria Mobil | 0:49:17 | |
121 | Rafaa Chtioui (Tun) Acqua & Sapone | 0:53:02 | |
122 | Marcello Pavarin (Ita) Colnago – CSF Inox | 0:53:13 | |
123 | Matthias Krizek (Aut) Tyrol Team | 0:53:28 | |
124 | Scott Davis (Aus) Astana | 0:53:55 | |
125 | Thomas Blassnig (Aut) Tyrol Team | 0:54:25 | |
126 | Martin Kohler (Swi) BMC Racing Team | 0:57:27 | |
127 | Mikhail Ignatiev (Rus) Team Katusha | 0:58:51 | |
128 | Leonardo Pinizzotto (Ita) Miche | 0:59:45 | |
129 | Maciej Paterski (Pol) Liquigas-Doimo | 1:00:07 | |
130 | Matic Strgar (Slo) Vorarlberg – Corratec | 1:02:18 | |
131 | Piet Rooijakkers (Ned) Skil – Shimano | 1:03:02 | |
132 | Alexander Kristoff (Nor) BMC Racing Team | 1:03:55 | |
133 | Alexander Gufler (Ita) Vorarlberg – Corratec | 1:04:01 | |
134 | Blazej Janiaczyk (Pol) Mroz Active Jet | 1:04:07 | |
135 | Daniel Rinner (Lie) Tyrol Team | 1:04:41 | |
136 | Alberto Loddo (Ita) Androni Giocattoli | 1:04:43 | |
137 | Simone Masciarelli (Ita) Acqua & Sapone | 1:05:48 |