3Drużyna BDC MarcPol Team, przebywająca na obozie treningowym w Wiśle, w tym sezonie ubrana zostanie przez holenderską firmę AGU.
Przedstawiciele firmy przybyli do Wisły by zaprezentować kolekcję oraz pobrać wymiary zawodników.Nowoczesne materiały i krój wysoko ocenili zawodnicy, jak i sztab szkoleniowy z Dariuszem Banaszkiem na czele. Poniżej galeria w strojach firmy AGU. W strojach firmy AGU w sezonie 2012 ścigali się m.in. kolarze ekipy World Tour – Rabobank.Oficjalna prezentacja zespołu w nowych strojach z logami sponsorów, także z logiem naszosie.pl jako Patronem medialnym grupy, przewidziana jest na przełom stycznia i lutego, przed wyjazdem na dwumiesięczne zgrupowanie w Hiszpanii.

Dyrektor sportowy Dariusz Banaszek powiedział: „Nic nas nie rusza. Jesteśmy przygotowani do walki w sezonie. Na dziś możemy zagrać z Polonią Warszawa w piłkę nożną i jestem przekonany, że z nimi wygramy. Kolarstwo to ciężki sport dla twardych ludzi. Niech świadczy o tym fakt, że w dniu dzisiejszym odbyliśmy trening biegowy, jazdę na rowerze oraz biegania na nartach na Kubalonce pod okiem Tomasza Sikory”.

Z Wisły dla naszosie.pl – Artur Machnik

[flagallery gid=58 name=Gallery]
guest
3 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
as
as

Niebieskie były ładniejsze !!!!!!!!!!!!

Andrzej
Editor
Andrzej
Reply to  as

To nie są oficjalne stroje BDC na ten sezon 🙂 tylko stroje dostarczone przez ich producenta, by zawodnicy mogli dopasować rozmiary

bobek
bobek

A gdzie Jony mechanik, do wzięcia?? 😀