Katarzyna PawłowskaKatarzyna Pawłowska od przyszłego sezonu reprezentować będzie barwy jednej z kanadyjskich drużyn zawodowych. O to, co powiedziała Mistrzyni Polski dla naszosie.pl

„Team GSD Kallisto Specialized sam zaproponował mi kontrakt. Zgodziłam się ponieważ jest to dla mnie duża szansa na rozwój”, powiedziała mistrzyni świata w torowym wyścigu scratch.

Z pewnością podpisanie zawodowego kontraktu z ekipą szosową spowoduje, że zawodniczka Limaro Kórnik będzie miała więcej okazji by ścigać się na szosie. Z drugiej strony tor cały czas będzie jej bliski. „Mam nadzieję, że uda mi się wykorzystać tę szansę. Chce pokazywać się zawsze z jak najlepszej strony i mam nadzieję, że kierownictwo ekipy będzie ze mnie zadowolone”, dodała.

Jeszcze nie wiadomo kiedy Pawłowska zainauguruje szosowy sezon 2013. Na razie priorytetem są zbliżające się Mistrzostwa Świata na torze. „Dokładnego kalendarza startów jeszcze nie mam. Obecnie skupiam się na przygotowaniach do torowych MŚ i lepieniu pierogów na wigilię”, zakończyła z uśmiechem na twarzy.

 

Andrzej

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments