Drużyna Caja Rural podzieliła się zdjęciem roweru firmy Vivelo, na którym ścigać będą się Karol Domagalski i spółka w sezonie 2013.

Vivelo

Bułgarski producent rowerów, który coraz śmielej podbija zachodnioeuropejski rynek znów zaskoczył i przygotował naprawdę ciekawy projekt dla pro-kontynentalnej drużyny z Hiszpanii. Nowa rama ma bardzo nowoczesny i aerodynamiczny kształt z porównaniem do poprzedniego sezonu. Zmieniła się również kolorystyka. Ciemne odcienie zielonego i kolor czarny, zastąpiła biała barwa.

Drużyna w której ściga się m.in Karol Domagalski, będzie korzystała z kół firmy Fast Forward i osprzętu Camagnolo. Całość, prezentuje się naprawdę interesująco!

 

Andrzej

Poprzedni artykułThibaut Pinot poznał swój plan startowy. Cel numer jeden – Tour de France
Następny artykułWacław Skarul wprowadzi zmiany w dziale szkolenia Pzkol po nowym roku
W redakcji naszosie.pl praktycznie od samego początku. Obecnie większość czasu poświęca na prowadzenie grupy GVT. Weekendy zazwyczaj spędza na szosach całej Polski. Dla naszosie.pl zdobył trzy medale Mistrzostw Polski dziennikarzy w tym dwa złote. W Mistrzostwach Świata dziennikarzy na Krecie wywalczył czwarte miejsce w jeździe indywidualnej na czas.
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
rebe
rebe

Na oko piękny sprzęt , ciekawa ramka i widać dbałość o szczegóły , nieźle się też reklamują , bo nie jest to jedyna grupa na ich ramach .

Maciek
Maciek

Fantastycznie wygląda 😉