Jak poinformował dyrektor sportowy ekipy, Piotr Wadecki w dniu 26 listopada br. w Mediolanie, w siedzibie Guerciotti Export Srl, została podpisana umowa sponsorska, na mocy której w sezonie kolarskim 2013, kolarze ekipy CCC Polsat Polkowice będą się ścigać na rowerach m-ki Guerciotti.

W wyniku prowadzonych rozmów zostało ustalone, że kolarze ekipy CCC Polsat Polkowice będą mieli do dyspozycji rowery Guerrciotti z modelu Eureka EVO. Ekipa otrzyma łącznie 60 rowerów w tym rowery wyścigowe, treningowe oraz do jazdy indywidualnej na czas.

Firma Guerciotti która na rynku działa już od 50 lat jest producentem rowerów wykorzystujących w tym zakresie  najnowocześniejsze  i dostępne technologie, które zapewniają najlepsze wyniki w zakresie uzyskiwanych sztywności oraz masy konstrukcji roweru. Nowatorskie rozwiązania konstrukcyjne ramy zapewniają duży komfort jazdy zawodnikom. Te wszystkie cechy skupia w sobie model Eureka Evo na których ścigać się będą kolarze z Polkowic. Rowery będą wyposażone w osprzęt m-ki Shimano Dura-Ace.

W sezonie 2012 na rowerach m-ki Guerciotti ścigała się ekipa  Miche – Androni Guerciotti i Meridiana w barwach której występował m.in. pozyskany do CCC Polsat Polkowice, Davide Rebellin.

 

Źródło: proteam.cccsport.pl

Foto: talbicis.com