Steele Von Hoff podpisał dwuletni kontrakt z Garmin-Sharp. Ubiegły sezon spędził w młodzieżowej drużynie amerykańskiego teamu, a od sierpnia był stażystą w składzie WorldTour.

„To było moje marzenie odkąd zacząłem jeździć bardziej prestiżowe wyścigi. Garmin-Sharp idealnie dopasowuje się do moich celów wyścigowych i przekonań moralnych”, powiedział 25-latek.

„Ta drużyna pomoże mi osiągnąć jak najlepsze wyniki. Ja oczywiście dam z siebie wszystko, by zdobyć te wyniki dla drużyny. Zaangażowanie Garminu w walkę o czyste kolarstwo jest również dla mnie bardzo ważne. Mam wiele szacunku dla tego zespołu i mam nadzieję, że będę mógł nauczyć się wiele od moich nowych kolegów z ekipy. Jestem bardzo podekscytowany tym, że stałem się członkiem drużyny z najwyższej półki”, dodał.

Australijczyk ścigał się w tym sezonie dla Chipotle – First Solar Development Team, czyli przybudówki Garmin-Sharp. W tym sezonie zajął m.in 6. miejsce w mistrzostwach kraju, wygrał etap na Tour du Loir-et-Cher, Olympia`s Tour oraz dwa na Tour de Guadeloupe. Podczas stażu wysoko kończył etapy na Tour of Danmark i World Ports Classic i Tour of Britain.

 

Foto: bettiniphoto.net

Andrzej

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments