Steele Von Hoff (One Pro Cycling) wygrał po finiszu z peletonu etap otwierający Tour of Norway, zostając pierwszym liderem wyścigu.

Pierwszy etap Tour of Norway prowadził z Drammen do Langesund i liczył prawie 174 kilometry, a na trasie były dwie lotne i dwie górskie premie.

tour of norway 1 etap

W ucieczce dnia kręcili: Antwan Tolhoek (Roompot), Simone Antonini (Wanty), Haavard Blikra (Østerhus), Trond Trondsen (Sparebanken Sør) i Alexander Wetterhall (Tre Berg). Najwięcej na ucieczce ugrał Blikra, który po etapie założył koszulkę lidera klasyfikacji górskiej.

Zgodnie z oczekiwaniami o zwycięstwie zadecydował finisz z peletonu. Najszybszy okazał się Steele Von Hoff (One Pro Cycling), dla którego to pierwszy triumf w koszulce brytyjskiej ekipy. Kolejne miejsca na podium zajęli Phil Bauhaus (Bora – Argon 18) i Yannick Martinez (Delko Marseille Provence KTM).

Wyniki pierwszego etapu:

1 86 AUS19871231 VON HOFF Steele One Pro Cycling AUS 04h19’31”
2 31 GER19940708 * BAUHAUS Phil Bora-Argon 18 GER 04h19’31”
3 55 FRA19880504 MARTINEZ Yannick Delko Marseille Provence KTM FRA 04h19’31”
4 136 BEL19900616 STENUIT Robin Wanty – Groupe Gobert BEL 04h19’31”
5 16 BEL19901128 VAN DER SANDE Tosh Lotto Soudal BEL 04h19’31”
6 44 ESP19891015 MAS BONET Luis Caja Rural – Seguros RGA ESP 04h19’31”
7 25 BEL19900419 VAN ASBROECK Tom Team Lotto NL – Jumbo BEL 04h19’31”
8 71 ITA19820419 COLLI Daniele Nippo – Vini Fantini ITA 04h19’31”
9 64 AUS19941214 * LOWNDES Jason Drapac Professional Cycling AUS 04h19’31”
10 206 NOR19930701 HOELGAARD Daniel National Team Norway NOR 04h19’31”
11 125 BEL19920929 VAN LERBERGHE Bert Topsport Vlaanderen – Baloise BEL 04h19’31”
12 114 SUI19931105 PAGE Dylan Team Roth SUI 04h19’31”
13 142 NOR19960413 * HALVORSEN Kristoffer Team Joker Byggtorget NOR 04h19’31”
14 176 NOR19960808 * WAERSTED Syver Westgaard Team Ringeriks – Kraft NOR 04h19’31”
15 143 NOR19941004 * HOELGAARD Markus Team Joker Byggtorget NOR 04h19’31”
16 93 NED19950525 * LOOIJ André Roompot – Oranje Peloton NED 04h19’31”
17 6 ALG19900109 REGUIGUI Youcef Team Dimension Data ALG 04h19’31”
18 153 NOR19910829 JENSEN August Team Coop-Øster Hus NOR 04h19’31”
19 204 NOR19931217 ENGER Sondre Holst National Team Norway NOR 04h19’31”
20 194 SWE19890128 GUSTAVSSON Niklas Team Tre Berg-Bianchi SWE 04h19’31”
21 116 SUI19930805 THALMANN Roland Team Roth SUI 04h19’31”
22 104 DEN19951218 * PEDERSEN Mads Stölting Service Group DEN 04h19’31”
23 133 GBR19890720 MCNALLY Mark Wanty – Groupe Gobert GBR 04h19’31”
24 65 AUS19910823 PHELAN Adam Drapac Professional Cycling AUS 04h19’31”
25 141 NOR19800410 BORGERSEN Reidar Bohlin Team Joker Byggtorget NOR 04h19’31”
26 184 NOR19920831 ERLAND Andreas Team Sparebanken Sør NOR 04h19’31”
27 146 NOR19950507 * SKAARSETH Anders Team Joker Byggtorget NOR 04h19’31”
28 145 NOR19940211 * JANSEN Amund Grondahl Team Joker Byggtorget NOR 04h19’31”
29 203 NOR19941228 * EIKING Odd Christian National Team Norway NOR 04h19’31”
30 74 JPN19890606 KUBOKI Kazushige Nippo – Vini Fantini JPN 04h19’31”
31 56 LTU19881230 SISKEVICIUS Evaldas Delko Marseille Provence KTM LTU 04h19’31”
32 42 ESP19900225 BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello Caja Rural – Seguros RGA ESP 04h19’31”
33 181 NOR19931124 DAHL Herman Team Sparebanken Sør NOR 04h19’31”
34 156 NOR19940415 * AUSTEVOLL Ole Andre Team Coop-Øster Hus NOR 04h19’31”
35 106 GER19800620 WEGMANN Fabian Stölting Service Group GER 04h19’31”
36 54 DEN19920409 KRAGH ANDERSEN Asbjørn Delko Marseille Provence KTM DEN 04h19’31”
37 14 NZL19760910 HENDERSON Grég Lotto Soudal NZL 04h19’31”
38 1 NOR19870517 BOASSON HAGEN Edvald Team Dimension Data NOR 04h19’31”
39 182 NOR19910926 HAGEN Carl Fredrik Team Sparebanken Sør NOR 04h19’31”
40 21 BEL19880728 VANMARCKE Sep Team Lotto NL – Jumbo BEL 04h19’31”
41 102 GER19820916 GERDEMANN Linus Stölting Service Group GER 04h19’31”
42 122 BEL19900815 LIETAER Eliot Topsport Vlaanderen – Baloise BEL 04h19’31”
43 92 NED19900831 LAMMERTINK Maurits Roompot – Oranje Peloton NED 04h19’31”
44 124 BEL19940930 * VAN GESTEL Dries Topsport Vlaanderen – Baloise BEL 04h19’31”
45 152 NOR19890112 HAGEN Krister Team Coop-Øster Hus NOR 04h19’31”
46 94 NED19930527 SLIK Ivar Roompot – Oranje Peloton NED 04h19’31”
47 103 GER19960909 * KÄMNA Lennard Stölting Service Group GER 04h19’31”
48 2 ERI19910105 BERHANE Natnael Team Dimension Data ERI 04h19’31”
49 113 AUT19880929 KRIZEK Matthias Team Roth AUT 04h19’31”
50 105 DEN19900107 QUAADE Rasmus Stölting Service Group DEN 04h19’31”
51 46 ESP19931106 SAEZ BENITO Hector Caja Rural – Seguros RGA ESP 04h19’31”
52 43 URU19850603 FERRARI BARCELO Fabricio Caja Rural – Seguros RGA URU 04h19’31”
53 45 ESP19910613 RUBIO Diego Caja Rural – Seguros RGA ESP 04h19’31”
54 205 NOR19970525 * FOSS Thobias National Team Norway NOR 04h19’31”
55 161 NOR19951009 * EIKELAND Ken-Levi Team FixIT.no NOR 04h19’31”
56 34 POR19850424 PIMENTA COSTA MENDES José Joao Bora-Argon 18 POR 04h19’31”
57 155 NOR19940619 * LUKKEDAL Øyvind Team Coop-Øster Hus NOR 04h19’31”
58 62 AUS19911212 JONES Brenton Drapac Professional Cycling AUS 04h19’31”
59 202 NOR19930504 SKJERPING Kristoffer National Team Norway NOR 04h19’31”
60 185 NOR19940408 * TRONDSEN Trond Hakon Team Sparebanken Sør NOR 04h19’31”
61 144 NOR19910412 HOEM Bjørn Tore Team Joker Byggtorget NOR 04h19’31”
62 35 AUT19920110 PÖSTLBERGER Lukas Bora-Argon 18 AUT 04h19’31”
63 51 FRA19850601 EL FARES Julien Delko Marseille Provence KTM FRA 04h19’31”
64 164 NOR19890501 LOVIK Asmund Team FixIT.no NOR 04h19’31”
65 193 SWE19801223 GINGSJÖ Alexander Team Tre Berg-Bianchi SWE 04h19’31”
66 171 NOR19950920 * ABRAHAMSEN Jonas Team Ringeriks – Kraft NOR 04h19’31”
67 15 POL19840306 MARCZYNSKI Tomasz Lotto Soudal POL 04h19’31”
68 186 NOR19920324 VANGSTAD Andreas Team Sparebanken Sør NOR 04h19’31”
69 135 BEL19920529 SEYNAEVE Lander Wanty – Groupe Gobert BEL 04h19’31”
70 72 ITA19860605 DE NEGRI Pier paolo Nippo – Vini Fantini ITA 04h19’31”
71 33 AUS19870927 DEMPSTER Zakkari Bora-Argon 18 AUS 04h19’31”
72 61 AUS19790409 BROWN Graeme Drapac Professional Cycling AUS 04h19’31”
73 195 SWE19900508 LARSEN Richard Team Tre Berg-Bianchi SWE 04h19’31”
74 162 NOR19890223 GJOLBERG Adrian Team FixIT.no NOR 04h19’31”
75 132 ITA19840211 MARCATO Marco Wanty – Groupe Gobert ITA 04h19’31”
76 191 SWE19960410 * ERIKSSON Lucas Team Tre Berg-Bianchi SWE 04h19’31”
77 13 BEL19880704 DOCKX Gert Lotto Soudal BEL 04h19’31”
78 134 NED19890411 MINNAARD Marco Wanty – Groupe Gobert NED 04h19’31”
79 121 BEL19940617 * DE GENDT Aimé Topsport Vlaanderen – Baloise BEL 04h19’31”
80 52 NOR19921019 GALTA Frederik Delko Marseille Provence KTM NOR 04h19’31”
81 91 NED19810405 WEENING Pieter Roompot – Oranje Peloton NED 04h19’31”
82 123 BEL19900205 SPRENGERS Thomas Topsport Vlaanderen – Baloise BEL 04h19’31”
83 96 NED19840901 DUIJN Huub Roompot – Oranje Peloton NED 04h19’31”
84 3 RSA19890203 JANSE VAN RENSBURG Reinardt Team Dimension Data RSA 04h19’31”
85 101 GER19860919 CIOLEK Gerald Stölting Service Group GER 04h19’31”
86 192 SWE19940720 * FAGLUM-KARLSSON Jan-Marcus Team Tre Berg-Bianchi SWE 04h19’31”
87 12 BEL19851210 ARMEE Sander Lotto Soudal BEL 04h19’31”
88 175 NOR19910603 KORNER Max Emil Team Ringeriks – Kraft NOR 04h19’31”
89 174 NOR19940501 * KLEIVEN Njal Eivind Team Ringeriks – Kraft NOR 04h19’31”
90 163 NOR19930917 HERMANSEN Sindre Eid Team FixIT.no NOR 04h19’31”
91 151 NOR19911102 BLIKRA Haavard Team Coop-Øster Hus NOR 04h19’31”
92 126 BEL19920915 WALLAYS Jens Topsport Vlaanderen – Baloise BEL 04h19’31”
93 201 NOR19920121 BYSTROM Sven Erik National Team Norway NOR 04h19’31”
94 76 ITA19920923 NIBALI Antonio Nippo – Vini Fantini ITA 04h19’31”
95 111 SUI19881102 BRÜNGGER Nico Team Roth SUI 04h19’31”
96 24 GER19831026 MARTENS Paul Team Lotto NL – Jumbo GER 04h19’31”
97 82 GBR19900901 HANDLEY Richard One Pro Cycling GBR 04h19’31”
98 66 NZL19900114 SCULLY Thomas Drapac Professional Cycling NZL 04h19’31”
99 173 NOR19950716 * TRAAEN Torstein Team Ringeriks – Kraft NOR 04h19’31”
100 172 NOR19910319 HAFSAS Marius Team Ringeriks – Kraft NOR 04h19’31”
101 73 JPN19930915 KOISHI Yuma Nippo – Vini Fantini JPN 04h19’31”
102 36 GER19910107 SCHWARZMANN Michael Bora-Argon 18 GER 04h19’31”
103 53 FRA19841110 HUPOND Thierry Delko Marseille Provence KTM FRA 04h19’31”
104 32 ITA19870803 BENEDETTI Césare Bora-Argon 18 ITA 04h19’31”
105 23 NED19851226 LEEZER Thomas Team Lotto NL – Jumbo NED 04h19’31”
106 183 NOR19940802 * ROINAS Fridtjof Team Sparebanken Sør NOR 04h21’38” 02’07”
107 81 AUS19861105 GOSS Matthew Harley One Pro Cycling AUS 04h21’38” ”
108 131 ITA19910212 ANTONINI Simone Wanty – Groupe Gobert ITA 04h21’38” ” 2”
109 115 SUI19930319 PASCHE Frank Team Roth SUI 04h21’56” 02’25”
110 85 AUS19890614 O’SHEA Glenn One Pro Cycling AUS 04h24’21” 04’50”
111 22 NED19931204 LAMMERTINK Steven Team Lotto NL – Jumbo NED 04h25’48” 06’17”
112 75 ITA19930729 MARINI Nicolas Nippo – Vini Fantini ITA 04h30’30” 10’59”
113 165 NOR19960606 * MADSEN Kristoffer Team FixIT.no NOR 04h30’30” ”
114 63 AUS19920815 KERBY Jordan Drapac Professional Cycling AUS 04h30’30” ”
115 95 NED19940429 * TOLHOEK Antwan Roompot – Oranje Peloton NED 04h30’30” ”
116 5 RWA19870102 NIYONSHUTI Adrien Team Dimension Data RWA 04h30’30” ”
117 83 DEN19910311 LANDER Sebastian One Pro Cycling DEN 04h30’30” ”
118 112 GER19870530 JANORSCHKE Grischa Team Roth GER 04h30’30” ”
119 166 NOR19950819 * OVERLAND Bjornar Team FixIT.no NOR 04h30’30” ”
120 41 ESP19861205 ARAMENDIA LORENTE, Javier Francisco Caja Rural – Seguros RGA ESP 04h30’30” ”
121 154 NOR19930815 LANDA Oscar Team Coop-Øster Hus NOR 04h30’30” ”
122 196 SWE19860412 WETTERHALL Alexander Team Tre Berg-Bianchi SWE 04h30’30” ”
123 84 GBR19861213 WILLIAMS Peter One Pro Cycling GBR 04h30’30” ”
124 26 BEL19911028 CAMPENAERTS Victor Team Lotto NL – Jumbo BEL 04h30’30” ”

Klasyfikacja generalna po pierwszym etapie:

1 86 AUS19871231 VON HOFF Steele One Pro Cycling AUS 04h19’21”
2 31 GER19940708 * BAUHAUS Phil Bora-Argon 18 GER 04h19’25” 04”
3 185 NOR19940408 * TRONDSEN Trond Hakon Team Sparebanken Sør NOR 04h19’25” ”
4 55 FRA19880504 MARTINEZ Yannick Delko Marseille Provence KTM FRA 04h19’27” 06”
5 151 NOR19911102 BLIKRA Haavard Team Coop-Øster Hus NOR 04h19’27” ”
6 136 BEL19900616 STENUIT Robin Wanty – Groupe Gobert BEL 04h19’31” 10”
7 16 BEL19901128 VAN DER SANDE Tosh Lotto Soudal BEL 04h19’31” ”
8 44 ESP19891015 MAS BONET Luis Caja Rural – Seguros RGA ESP 04h19’31” ”
9 25 BEL19900419 VAN ASBROECK Tom Team Lotto NL – Jumbo BEL 04h19’31” ”
10 71 ITA19820419 COLLI Daniele Nippo – Vini Fantini ITA 04h19’31” ”
11 64 AUS19941214 * LOWNDES Jason Drapac Professional Cycling AUS 04h19’31” ”
12 206 NOR19930701 HOELGAARD Daniel National Team Norway NOR 04h19’31” ”
13 125 BEL19920929 VAN LERBERGHE Bert Topsport Vlaanderen – Baloise BEL 04h19’31” ”
14 114 SUI19931105 PAGE Dylan Team Roth SUI 04h19’31” ”
15 142 NOR19960413 * HALVORSEN Kristoffer Team Joker Byggtorget NOR 04h19’31” ”
16 176 NOR19960808 * WAERSTED Syver Westgaard Team Ringeriks – Kraft NOR 04h19’31” ”
17 143 NOR19941004 * HOELGAARD Markus Team Joker Byggtorget NOR 04h19’31” ”
18 93 NED19950525 * LOOIJ André Roompot – Oranje Peloton NED 04h19’31” ”
19 6 ALG19900109 REGUIGUI Youcef Team Dimension Data ALG 04h19’31” ”
20 153 NOR19910829 JENSEN August Team Coop-Øster Hus NOR 04h19’31” ”
21 204 NOR19931217 ENGER Sondre Holst National Team Norway NOR 04h19’31” ”
22 194 SWE19890128 GUSTAVSSON Niklas Team Tre Berg-Bianchi SWE 04h19’31” ”
23 116 SUI19930805 THALMANN Roland Team Roth SUI 04h19’31” ”
24 104 DEN19951218 * PEDERSEN Mads Stölting Service Group DEN 04h19’31” ”
25 133 GBR19890720 MCNALLY Mark Wanty – Groupe Gobert GBR 04h19’31” ”
26 65 AUS19910823 PHELAN Adam Drapac Professional Cycling AUS 04h19’31” ”
27 141 NOR19800410 BORGERSEN Reidar Bohlin Team Joker Byggtorget NOR 04h19’31” ”
28 184 NOR19920831 ERLAND Andreas Team Sparebanken Sør NOR 04h19’31” ”
29 146 NOR19950507 * SKAARSETH Anders Team Joker Byggtorget NOR 04h19’31” ”
30 145 NOR19940211 * JANSEN Amund Grondahl Team Joker Byggtorget NOR 04h19’31” ”
31 203 NOR19941228 * EIKING Odd Christian National Team Norway NOR 04h19’31” ”
32 74 JPN19890606 KUBOKI Kazushige Nippo – Vini Fantini JPN 04h19’31” ”
33 56 LTU19881230 SISKEVICIUS Evaldas Delko Marseille Provence KTM LTU 04h19’31” ”
34 42 ESP19900225 BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello Caja Rural – Seguros RGA ESP 04h19’31” ”
35 181 NOR19931124 DAHL Herman Team Sparebanken Sør NOR 04h19’31” ”
36 156 NOR19940415 * AUSTEVOLL Ole Andre Team Coop-Øster Hus NOR 04h19’31” ”
37 106 GER19800620 WEGMANN Fabian Stölting Service Group GER 04h19’31” ”
38 54 DEN19920409 KRAGH ANDERSEN Asbjørn Delko Marseille Provence KTM DEN 04h19’31” ”
39 14 NZL19760910 HENDERSON Grég Lotto Soudal NZL 04h19’31” ”
40 1 NOR19870517 BOASSON HAGEN Edvald Team Dimension Data NOR 04h19’31” ”
41 182 NOR19910926 HAGEN Carl Fredrik Team Sparebanken Sør NOR 04h19’31” ”
42 21 BEL19880728 VANMARCKE Sep Team Lotto NL – Jumbo BEL 04h19’31” ”
43 102 GER19820916 GERDEMANN Linus Stölting Service Group GER 04h19’31” ”
44 122 BEL19900815 LIETAER Eliot Topsport Vlaanderen – Baloise BEL 04h19’31” ”
45 92 NED19900831 LAMMERTINK Maurits Roompot – Oranje Peloton NED 04h19’31” ”
46 124 BEL19940930 * VAN GESTEL Dries Topsport Vlaanderen – Baloise BEL 04h19’31” ”
47 152 NOR19890112 HAGEN Krister Team Coop-Øster Hus NOR 04h19’31” ”
48 94 NED19930527 SLIK Ivar Roompot – Oranje Peloton NED 04h19’31” ”
49 103 GER19960909 * KÄMNA Lennard Stölting Service Group GER 04h19’31” ”
50 2 ERI19910105 BERHANE Natnael Team Dimension Data ERI 04h19’31” ”
51 113 AUT19880929 KRIZEK Matthias Team Roth AUT 04h19’31” ”
52 105 DEN19900107 QUAADE Rasmus Stölting Service Group DEN 04h19’31” ”
53 46 ESP19931106 SAEZ BENITO Hector Caja Rural – Seguros RGA ESP 04h19’31” ”
54 43 URU19850603 FERRARI BARCELO Fabricio Caja Rural – Seguros RGA URU 04h19’31” ”
55 45 ESP19910613 RUBIO Diego Caja Rural – Seguros RGA ESP 04h19’31” ”
56 205 NOR19970525 * FOSS Thobias National Team Norway NOR 04h19’31” ”
57 161 NOR19951009 * EIKELAND Ken-Levi Team FixIT.no NOR 04h19’31” ”
58 34 POR19850424 PIMENTA COSTA MENDES José Joao Bora-Argon 18 POR 04h19’31” ”
59 155 NOR19940619 * LUKKEDAL Øyvind Team Coop-Øster Hus NOR 04h19’31” ”
60 62 AUS19911212 JONES Brenton Drapac Professional Cycling AUS 04h19’31” ”
61 202 NOR19930504 SKJERPING Kristoffer National Team Norway NOR 04h19’31” ”
62 144 NOR19910412 HOEM Bjørn Tore Team Joker Byggtorget NOR 04h19’31” ”
63 35 AUT19920110 PÖSTLBERGER Lukas Bora-Argon 18 AUT 04h19’31” ”
64 51 FRA19850601 EL FARES Julien Delko Marseille Provence KTM FRA 04h19’31” ”
65 164 NOR19890501 LOVIK Asmund Team FixIT.no NOR 04h19’31” ”
66 193 SWE19801223 GINGSJÖ Alexander Team Tre Berg-Bianchi SWE 04h19’31” ”
67 171 NOR19950920 * ABRAHAMSEN Jonas Team Ringeriks – Kraft NOR 04h19’31” ”
68 15 POL19840306 MARCZYNSKI Tomasz Lotto Soudal POL 04h19’31” ”
69 186 NOR19920324 VANGSTAD Andreas Team Sparebanken Sør NOR 04h19’31” ”
70 135 BEL19920529 SEYNAEVE Lander Wanty – Groupe Gobert BEL 04h19’31” ”
71 72 ITA19860605 DE NEGRI Pier paolo Nippo – Vini Fantini ITA 04h19’31” ”
72 33 AUS19870927 DEMPSTER Zakkari Bora-Argon 18 AUS 04h19’31” ”
73 61 AUS19790409 BROWN Graeme Drapac Professional Cycling AUS 04h19’31” ”
74 195 SWE19900508 LARSEN Richard Team Tre Berg-Bianchi SWE 04h19’31” ”
75 162 NOR19890223 GJOLBERG Adrian Team FixIT.no NOR 04h19’31” ”
76 132 ITA19840211 MARCATO Marco Wanty – Groupe Gobert ITA 04h19’31” ”
77 191 SWE19960410 * ERIKSSON Lucas Team Tre Berg-Bianchi SWE 04h19’31” ”
78 13 BEL19880704 DOCKX Gert Lotto Soudal BEL 04h19’31” ”
79 134 NED19890411 MINNAARD Marco Wanty – Groupe Gobert NED 04h19’31” ”
80 121 BEL19940617 * DE GENDT Aimé Topsport Vlaanderen – Baloise BEL 04h19’31” ”
81 52 NOR19921019 GALTA Frederik Delko Marseille Provence KTM NOR 04h19’31” ”
82 91 NED19810405 WEENING Pieter Roompot – Oranje Peloton NED 04h19’31” ”
83 123 BEL19900205 SPRENGERS Thomas Topsport Vlaanderen – Baloise BEL 04h19’31” ”
84 96 NED19840901 DUIJN Huub Roompot – Oranje Peloton NED 04h19’31” ”
85 3 RSA19890203 JANSE VAN RENSBURG Reinardt Team Dimension Data RSA 04h19’31” ”
86 101 GER19860919 CIOLEK Gerald Stölting Service Group GER 04h19’31” ”
87 192 SWE19940720 * FAGLUM-KARLSSON Jan-Marcus Team Tre Berg-Bianchi SWE 04h19’31” ”
88 12 BEL19851210 ARMEE Sander Lotto Soudal BEL 04h19’31” ”
89 175 NOR19910603 KORNER Max Emil Team Ringeriks – Kraft NOR 04h19’31” ”
90 174 NOR19940501 * KLEIVEN Njal Eivind Team Ringeriks – Kraft NOR 04h19’31” ”
91 163 NOR19930917 HERMANSEN Sindre Eid Team FixIT.no NOR 04h19’31” ”
92 126 BEL19920915 WALLAYS Jens Topsport Vlaanderen – Baloise BEL 04h19’31” ”
93 201 NOR19920121 BYSTROM Sven Erik National Team Norway NOR 04h19’31” ”
94 76 ITA19920923 NIBALI Antonio Nippo – Vini Fantini ITA 04h19’31” ”
95 111 SUI19881102 BRÜNGGER Nico Team Roth SUI 04h19’31” ”
96 24 GER19831026 MARTENS Paul Team Lotto NL – Jumbo GER 04h19’31” ”
97 82 GBR19900901 HANDLEY Richard One Pro Cycling GBR 04h19’31” ”
98 66 NZL19900114 SCULLY Thomas Drapac Professional Cycling NZL 04h19’31” ”
99 173 NOR19950716 * TRAAEN Torstein Team Ringeriks – Kraft NOR 04h19’31” ”
100 172 NOR19910319 HAFSAS Marius Team Ringeriks – Kraft NOR 04h19’31” ”
101 73 JPN19930915 KOISHI Yuma Nippo – Vini Fantini JPN 04h19’31” ”
102 36 GER19910107 SCHWARZMANN Michael Bora-Argon 18 GER 04h19’31” ”
103 53 FRA19841110 HUPOND Thierry Delko Marseille Provence KTM FRA 04h19’31” ”
104 32 ITA19870803 BENEDETTI Césare Bora-Argon 18 ITA 04h19’31” ”
105 23 NED19851226 LEEZER Thomas Team Lotto NL – Jumbo NED 04h19’31” ”
106 131 ITA19910212 ANTONINI Simone Wanty – Groupe Gobert ITA 04h21’36” 02’15”
107 183 NOR19940802 * ROINAS Fridtjof Team Sparebanken Sør NOR 04h21’38” 02’17”
108 81 AUS19861105 GOSS Matthew Harley One Pro Cycling AUS 04h21’38” ”
109 115 SUI19930319 PASCHE Frank Team Roth SUI 04h21’56” 02’35”
110 85 AUS19890614 O’SHEA Glenn One Pro Cycling AUS 04h24’21” 05’00”
111 22 NED19931204 LAMMERTINK Steven Team Lotto NL – Jumbo NED 04h25’48” 06’27”
112 75 ITA19930729 MARINI Nicolas Nippo – Vini Fantini ITA 04h30’30” 11’09”
113 165 NOR19960606 * MADSEN Kristoffer Team FixIT.no NOR 04h30’30” ”
114 63 AUS19920815 KERBY Jordan Drapac Professional Cycling AUS 04h30’30” ”
115 95 NED19940429 * TOLHOEK Antwan Roompot – Oranje Peloton NED 04h30’30” ”
116 5 RWA19870102 NIYONSHUTI Adrien Team Dimension Data RWA 04h30’30” ”
117 83 DEN19910311 LANDER Sebastian One Pro Cycling DEN 04h30’30” ”
118 112 GER19870530 JANORSCHKE Grischa Team Roth GER 04h30’30” ”
119 166 NOR19950819 * OVERLAND Bjornar Team FixIT.no NOR 04h30’30” ”
120 41 ESP19861205 ARAMENDIA LORENTE, Javier Francisco Caja Rural – Seguros RGA ESP 04h30’30” ”
121 154 NOR19930815 LANDA Oscar Team Coop-Øster Hus NOR 04h30’30” ”
122 196 SWE19860412 WETTERHALL Alexander Team Tre Berg-Bianchi SWE 04h30’30” ”
123 84 GBR19861213 WILLIAMS Peter One Pro Cycling GBR 04h30’30” ”
124 26 BEL19911028 CAMPENAERTS Victor Team Lotto NL – Jumbo BEL 04h30’30” ”