Ekipa AG2R La Mondiale będzie jeździła w przyszłym sezonie na rowerach marki „FOCUS”. Główny menadżer francuskiego zespołu – Vincent Lavenu podpisał kilka dni temu trzyletni kontrakt z tą marką.

Jestem dumny z naszej wspólnej współpracy, która nastąpi w przyszłym sezonie. FOCUS jest międzynarodową marką, która produkuje rowery wysokiej jakości z wykorzystaniem najlepszych technologii. Dlatego jesteśmy zadowoleni z możliwości współpracy w optymalnych warunkach, które pozwolą nam korzystać ze sprzętu zapewniającego możliwość rywalizacji z najlepszymi. To dla nas duży krok naprzód, aby osiągać zamierzone cele i wspinać się na sam szczyt – powiedział Lavenu.

Mathias Seidler- przedstawiciel CEO of Derby Cycle AG- właściciela marki FOCUS: Dla nas jako dostawców sprzętu to nobilitacja współpracować z profesjonalną drużyną kolarską i dawać jej tło do osiągania sportowych sukcesów na naszych nowych rowerach.

W roku 2013 kolarze wsiądą na model Izalco Team. Rama tego roweru waży 960 gramów. Do drużynowej jazdy na czas Focus dostarczy maszynę Izalco Chrono..

Źródło: AG2R La Mondiale

Foto: www.focus-bikes.com

Marta Wiśniewska

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments