Mimo ważnych, dziewięciu etapowych zwycięstw Joaquima Rodrigueza (Katusha) w tym seoznie, Hiszpan rozważa przedterminowe rozwiązanie kontraktu z rosyjskim zespołem. Powodem jest chęć uzyskania lepszych warunków niż te, które obecnie zapewnia mu drużyna.

Rodriguez ma kontrakt z Katushą do 2013 roku, a naszym celem jest w tej chwili odnowienie go z uwzględnieniem sukcesów, jakie odniósł w tym seoznie- powiedział manager kolarza- Angel Edo.

„Purito” pokazał moc w górach oraz był bliski zwycięstwa w dwóch Wielkich Tourach- Giro d`Italia i Vuelta a Espana. Obecnie w rankingu IG Pro Cycling Index zajmuje 3. miejsce za Tomem Boonenem (Omega Pharma) i Bradleyem Wigginsem (Sky).

Angel Edo twierdzi, że jego podopieczny otrzymuje wiele ofert od innych teamów i jeśli Katusha nie spełni jego wymagań, będą próbowali przedwcześnie zakończyć kontrakt.

„Purito” rozważa zerwanie kontraktu. On wymaga sprzętu na najwyższym poziomie, a także lepszych warunków finansowych i przedłużenia kontraktu do 2015 roku- zakończył Edo.

Marta Wiśniewska

Poprzedni artykułKolarskie święto w Broniszach już w sobotę!
Następny artykułDaniele Bennati został kolarzem Saxo Banku!
Pomysłodawca, założyciel i właściciel naszosie.pl. Z wykształcenia ekonomista, kilkanaście lat zarządzający oddziałami banków. Pracę w „korpo” zakończył w 2013 i wtedy to zdecydował poświęcić się tylko pasji. Na szosie jeździ amatorsko od ponad 20 lat. Mąż i ojciec dwóch synów.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments