Tom Boonen (Omega Pharma – Quick Step) po finiszu z peletonu otworzył rywalizację w pierwszej edycji World Ports Classic. Belg pokonał Andre Greipela (Lotto Belisol) oraz Alexandra Kristoffa (BMC-Racing) i odniósł 11. zwycięstwo w sezonie.

Nowy wyścig w kalendarzu UCI Europe Tour posiada status 2.1. Organizatorem jest firma ASO, czyli ta sama, do której należy m.in Tour de France. Impreza składa się z dwóch etapów, które rozgrywane są pomiędzy holenderskimi miastami/portami.

Pierwszy etap został rozegrany pomiędzy Rotterdamem a Antwerpią i liczył 201 kilometrów. Jak można było się spodziewać, zakończył się finiszem z peletonu. Ekipa Omega Pharma – Quick Step znakomicie rozprowadziła Toma Boonena, który odniósł pierwsze zwycięstwo od czerwca – kiedy to został mistrzem Belgii.

Jarosław Marycz (SaxoBank Tinkoff) stracił ponad 20 minut, a Jacek Morajko (Vacansoleil-DCM) nie zmieścił się w limicie czasu.

Wyścig zakończy się jutro w Rotterdamie.

Wyniki:

1 11 Tom BOONEN OMEGA PHARMA-QUICK STEP 03:56:57
2 21 André GREIPEL LOTTO-BELISOL TEAM 00:00:00
3 45 Alexander KRISTOFF KATUSHA TEAM 00:00:00
4 134 Blaz JARC TEAM NETAPP 00:00:00
5 6 Mark RENSHAW RABOBANK CYCLING TEAM 00:00:00
6 88 Steele VON HOFF GARMIN – SHARP 00:00:00
7 112 Jonathan CANTWELL TEAM SAXO BANK-TINKOFF BANK 00:00:00
8 161 Michael VAN STAEYEN TOPSPORT VLAANDEREN-MERCATOR 00:00:00
9 171 Guillaume BOIVIN SPIDERTECH POWERED BY C10 00:00:00
10 136 Daniel SCHORN TEAM NETAPP 00:00:00
11 108 Benjamin VERRAES ACCENT JOBS-WILLEMS VERANDA’S 00:00:00
12 154 Renaud DION BRETAGNE – SCHULLER 00:00:00
13 61 Greg VAN AVERMAET BMC RACING TEAM 00:00:00
14 163 Stijn NEIRYNCK TOPSPORT VLAANDEREN-MERCATOR 00:00:00
15 32 Roy CURVERS TEAM ARGOS-SHIMANO 00:00:00
16 157 Florian VACHON BRETAGNE – SCHULLER 00:00:00
17 38 Tom VEELERS TEAM ARGOS-SHIMANO 00:00:00
18 53 Johnny HOOGERLAND VACANSOLEIL-DCM 00:00:00
19 41 Oscar FREIRE KATUSHA TEAM 00:00:00
20 22 Lars Ytting BAK LOTTO-BELISOL TEAM 00:00:00
21 57 Willem WAUTERS VACANSOLEIL-DCM 00:00:00
22 77 Tristan VALENTIN COFIDIS LE CREDIT EN LIGNE 00:00:00
23 18 Guillaume VAN KEIRSBULCK OMEGA PHARMA-QUICK STEP 00:00:00
24 168 Pieter VANSPEYBROUCK TOPSPORT VLAANDEREN-MERCATOR 00:00:00
25 115 Kasper KLOSTERGAARD-LARSEN TEAM SAXO BANK-TINKOFF BANK 00:00:00
26 15 Nikolas MAES OMEGA PHARMA-QUICK STEP 00:00:00
27 31 Marcel KITTEL TEAM ARGOS-SHIMANO 00:00:00
28 33 Bert DE BACKER TEAM ARGOS-SHIMANO 00:00:00
29 12 Gerald CIOLEK OMEGA PHARMA-QUICK STEP 00:00:00
30 165 Gijs VAN HOECKE TOPSPORT VLAANDEREN-MERCATOR 00:00:00
31 16 Florian SENECHAL OMEGA PHARMA-QUICK STEP 00:00:00
32 111 Karsten KROON TEAM SAXO BANK-TINKOFF BANK 00:00:00
33 117 Michael MORKOV TEAM SAXO BANK-TINKOFF BANK 00:00:00
34 3 Graeme BROWN RABOBANK CYCLING TEAM 00:00:00
35 62 Adam BLYTHE BMC RACING TEAM 00:00:00
36 5 Thomas LEEZER RABOBANK CYCLING TEAM 00:00:00
37 82 Murilo Antoniobil FISCHER GARMIN – SHARP 00:00:00
38 156 Geoffroy LEQUATRE BRETAGNE – SCHULLER 00:00:00
39 13 Andrew FENN OMEGA PHARMA-QUICK STEP 00:00:00
40 26 Marcel SIEBERG LOTTO-BELISOL TEAM 00:00:08
41 28 Tosh VAN DER SANDE LOTTO-BELISOL TEAM 00:00:09
42 1 Théo BOS RABOBANK CYCLING TEAM 00:00:40
43 35 Roger KLUGE TEAM ARGOS-SHIMANO 00:00:47
44 36 Ramon SINKELDAM TEAM ARGOS-SHIMANO 00:00:50
45 14 Iljo KEISSE OMEGA PHARMA-QUICK STEP 00:01:05
46 17 Matteo TRENTIN OMEGA PHARMA-QUICK STEP 00:01:05
47 121 Laszlo BODROGI TEAM TYPE 1-SANOFI 00:10:37
48 101 Stefan VAN DIJK ACCENT JOBS-WILLEMS VERANDA’S 00:11:19
49 186 Robin STENUIT WALLONIE BRUXELLES – C.A 00:11:19
50 86 Sébastien ROSSELER GARMIN – SHARP 00:11:19
51 128 Martijn VERSCHOOR TEAM TYPE 1-SANOFI 00:11:19
52 75 Adrien PETIT COFIDIS LE CREDIT EN LIGNE 00:11:19
53 83 Nathan HAAS GARMIN – SHARP 00:11:19
54 4 Rick FLENS RABOBANK CYCLING TEAM 00:11:19
55 98 Alessandro VANOTTI LIQUIGAS-CANNONDALE 00:11:19
56 85 Jacob RATHE GARMIN – SHARP 00:11:19
57 147 Baptiste PLANCKAERT LANDBOUWKREDIET-EUPHONY 00:11:19
58 34 Patrick GRETSCH TEAM ARGOS-SHIMANO 00:11:19
59 87 Tom SCULLY GARMIN – SHARP 00:11:19
60 162 Tim MERTENS TOPSPORT VLAANDEREN-MERCATOR 00:11:19
61 25 Fréderique ROBERT LOTTO-BELISOL TEAM 00:11:19
62 37 Tom STAMSNIJDER TEAM ARGOS-SHIMANO 00:11:19
63 143 Jonathan BREYNE LANDBOUWKREDIET-EUPHONY 00:26:17
64 146 Kurt HOVELYNCK LANDBOUWKREDIET-EUPHONY 00:26:17
65 48 Maxime VANTOMME KATUSHA TEAM 00:26:17
66 137 Andre SCHULZE TEAM NETAPP 00:26:17
67 138 Michael SCHWARZMANN TEAM NETAPP 00:26:17
68 131 Jan BARTA TEAM NETAPP 00:26:17
69 184 Christian PATRON WALLONIE BRUXELLES – C.A 00:26:17
70 183 Philippe LEGRAND WALLONIE BRUXELLES – C.A 00:26:17
71 63 Marcus BURGHARDT BMC RACING TEAM 00:26:17
72 133 Markus EICHLER TEAM NETAPP 00:26:17
73 122 Alessandro BAZZANA TEAM TYPE 1-SANOFI 00:26:17
74 65 Marco PINOTTI BMC RACING TEAM 00:26:17
75 142 Dirk BELLEMAKERS LANDBOUWKREDIET-EUPHONY 00:26:17
76 102 Sjef DE WILDE ACCENT JOBS-WILLEMS VERANDA’S 00:26:17
77 144 Kevin CLAEYS LANDBOUWKREDIET-EUPHONY 00:26:17
78 135 Andreas SCHILLINGER TEAM NETAPP 00:26:17
79 125 Vegard Stake LAENGEN TEAM TYPE 1-SANOFI 00:26:17
80 178 Bjorn SELANDER SPIDERTECH POWERED BY C10 00:26:17
81 23 Kenny DE HAES LOTTO-BELISOL TEAM 00:26:17
82 103 Jean-Pierre DRUCKER ACCENT JOBS-WILLEMS VERANDA’S 00:26:17
83 153 Jean Luc DELPECH BRETAGNE – SCHULLER 00:26:17
84 187 Kevin THOME WALLONIE BRUXELLES – C.A 00:26:17
85 107 James VANLANDSCHOOT ACCENT JOBS-WILLEMS VERANDA’S 00:26:17
86 141 Koen BARBE LANDBOUWKREDIET-EUPHONY 00:26:17
87 152 Guillaume BLOT BRETAGNE – SCHULLER 00:26:17
88 106 Arnoud VAN GROEN ACCENT JOBS-WILLEMS VERANDA’S 00:26:17
89 94 Kristijan KOREN LIQUIGAS-CANNONDALE 00:26:17
90 145 Reinier HONIG LANDBOUWKREDIET-EUPHONY 00:26:17
91 182 Olivier CHEVALIER WALLONIE BRUXELLES – C.A 00:26:17
92 93 Marco BENFATTO LIQUIGAS-CANNONDALE 00:26:17
93 74 Arnaud LABBE COFIDIS LE CREDIT EN LIGNE 00:26:17
94 96 Fabio SABATINI LIQUIGAS-CANNONDALE 00:26:17
95 181 Quentin BERTHOLET WALLONIE BRUXELLES – C.A 00:26:17
96 2 Jetse BOL RABOBANK CYCLING TEAM 00:26:17
97 92 Daniele ALDEGHERI LIQUIGAS-CANNONDALE 00:26:17
98 151 Johan LE BON BRETAGNE – SCHULLER 00:26:17
99 64 Martin KOHLER BMC RACING TEAM 00:26:17
100 47 Rüdiger SELIG KATUSHA TEAM 00:26:17
101 51 Kenny Robert VAN HUMMEL VACANSOLEIL-DCM 00:26:17
102 95 Matthias KRIZEK LIQUIGAS-CANNONDALE 00:26:17
103 97 Juraj SAGAN LIQUIGAS-CANNONDALE 00:26:17
104 177 Francois PARISIEN SPIDERTECH POWERED BY C10 00:26:17
105 42 Maxim BELKOV KATUSHA TEAM 00:26:17
106 73 Julien FOUCHARD COFIDIS LE CREDIT EN LIGNE 00:26:17
107 91 Daniel OSS LIQUIGAS-CANNONDALE 00:26:17
108 66 Manuel QUINZIATO BMC RACING TEAM 00:26:17
109 43 Marco HALLER KATUSHA TEAM 00:26:17
110 123 Daniele COLLI TEAM TYPE 1-SANOFI 00:26:17
111 113 Jonas JORGENSEN TEAM SAXO BANK-TINKOFF BANK 00:26:17
112 78 Romain ZINGLE COFIDIS LE CREDIT EN LIGNE 00:26:17
113 118 Luke ROBERTS TEAM SAXO BANK-TINKOFF BANK 00:26:17
114 116 Jaroslaw MARYCZ TEAM SAXO BANK-TINKOFF BANK 00:26:17
115 67 Danilo WYSS BMC RACING TEAM 00:26:17
116 56 Nikita NOVIKOV VACANSOLEIL-DCM 00:26:17
117 46 Alexander PORSEV KATUSHA TEAM 00:26:17
118 58 Lieuwe WESTRA VACANSOLEIL-DCM 00:26:17
119 8 Maarten WYNANTS RABOBANK CYCLING TEAM 00:26:17
120 7 Joss VAN EMDEN RABOBANK CYCLING TEAM 00:26:17
121 114 Christopher JUUL JENSEN TEAM SAXO BANK-TINKOFF BANK 00:26:17
122 164 Tom VAN ASBROECK TOPSPORT VLAANDEREN-MERCATOR 00:26:17
123 172 Ryan ANDERSON SPIDERTECH POWERED BY C10 00:26:17
124 81 Sep VANMARCKE GARMIN – SHARP 00:26:17
125 166 Steven VAN VOOREN TOPSPORT VLAANDEREN-MERCATOR 00:26:17
126 174 Martin GILBERT SPIDERTECH POWERED BY C10 00:26:17
127 24 Gregory HENDERSON LOTTO-BELISOL TEAM 00:26:17
128 84 Robert HUNTER GARMIN – SHARP 00:26:17
129 44 Vladimir ISAICHEV KATUSHA TEAM 00:26:17
130 127 Alexander SEREBRYAKOV TEAM TYPE 1-SANOFI 00:26:17
131 175 Simon LAMBERT-LEMAY SPIDERTECH POWERED BY C10 00:26:17
132 71 Jan GHYSELINCK COFIDIS LE CREDIT EN LIGNE 00:26:17
176 Jonathan Patrick MC CARTY SPIDERTECH POWERED BY C10 Hors Délais
155 Mathieu HALLEGUEN BRETAGNE – SCHULLER Hors Délais
55 Jacek MORAJKO VACANSOLEIL-DCM Hors Délais
104 Jerome GILBERT ACCENT JOBS-WILLEMS VERANDA’S Hors Délais
105 Timothy STEVENS ACCENT JOBS-WILLEMS VERANDA’S Hors Délais
132 Cesare BENEDETTI TEAM NETAPP Hors Délais
72 Erwann CORBEL COFIDIS LE CREDIT EN LIGNE Hors Délais
27 Jurgen VAN DE WALLE LOTTO-BELISOL TEAM Abandon
185 Fabio POLAZZI WALLONIE BRUXELLES – C.A Abandon
173 Antoine DUCHESNE SPIDERTECH POWERED BY C10 Abandon
148 Joeri STALLAERT LANDBOUWKREDIET-EUPHONY Abandon
126 Javier MEGIAS LEAL TEAM TYPE 1-SANOFI Abandon
124 Filippo FORTIN TEAM TYPE 1-SANOFI Abandon
76 Aleksejs SARAMOTINS COFIDIS LE CREDIT EN LIGNE Abandon
54 Barry MARKUS VACANSOLEIL-DCM Abandon
167 Sven VANDOUSSELAERE TOPSPORT VLAANDEREN-MERCATOR Abandon
188 Justin VAN HOECKE WALLONIE BRUXELLES – C.A Abandon
52 Kris BOECKMANS VACANSOLEIL-DCM Abandon

Klasyfikacja generalna:
1 11 Tom BOONEN OMEGA PHARMA-QUICK STEP 03:56:47
2 21 André GREIPEL LOTTO-BELISOL TEAM 00:00:04
3 45 Alexander KRISTOFF KATUSHA TEAM 00:00:06
4 38 Tom VEELERS TEAM ARGOS-SHIMANO 00:00:07
5 117 Michael MORKOV TEAM SAXO BANK-TINKOFF BANK 00:00:07
6 6 Mark RENSHAW RABOBANK CYCLING TEAM 00:00:08
7 13 Andrew FENN OMEGA PHARMA-QUICK STEP 00:00:08
8 15 Nikolas MAES OMEGA PHARMA-QUICK STEP 00:00:09
9 3 Graeme BROWN RABOBANK CYCLING TEAM 00:00:09
10 134 Blaz JARC TEAM NETAPP 00:00:10
11 88 Steele VON HOFF GARMIN – SHARP 00:00:10
12 112 Jonathan CANTWELL TEAM SAXO BANK-TINKOFF BANK 00:00:10
13 161 Michael VAN STAEYEN TOPSPORT VLAANDEREN-MERCATOR 00:00:10
14 171 Guillaume BOIVIN SPIDERTECH POWERED BY C10 00:00:10
15 136 Daniel SCHORN TEAM NETAPP 00:00:10
16 108 Benjamin VERRAES ACCENT JOBS-WILLEMS VERANDA’S 00:00:10
17 154 Renaud DION BRETAGNE – SCHULLER 00:00:10
18 61 Greg VAN AVERMAET BMC RACING TEAM 00:00:10
19 163 Stijn NEIRYNCK TOPSPORT VLAANDEREN-MERCATOR 00:00:10
20 32 Roy CURVERS TEAM ARGOS-SHIMANO 00:00:10
21 157 Florian VACHON BRETAGNE – SCHULLER 00:00:10
22 53 Johnny HOOGERLAND VACANSOLEIL-DCM 00:00:10
23 41 Oscar FREIRE KATUSHA TEAM 00:00:10
24 22 Lars Ytting BAK LOTTO-BELISOL TEAM 00:00:10
25 57 Willem WAUTERS VACANSOLEIL-DCM 00:00:10
26 77 Tristan VALENTIN COFIDIS LE CREDIT EN LIGNE 00:00:10
27 18 Guillaume VAN KEIRSBULCK OMEGA PHARMA-QUICK STEP 00:00:10
28 168 Pieter VANSPEYBROUCK TOPSPORT VLAANDEREN-MERCATOR 00:00:10
29 115 Kasper KLOSTERGAARD-LARSEN TEAM SAXO BANK-TINKOFF BANK 00:00:10
30 31 Marcel KITTEL TEAM ARGOS-SHIMANO 00:00:10
31 33 Bert DE BACKER TEAM ARGOS-SHIMANO 00:00:10
32 12 Gerald CIOLEK OMEGA PHARMA-QUICK STEP 00:00:10
33 165 Gijs VAN HOECKE TOPSPORT VLAANDEREN-MERCATOR 00:00:10
34 16 Florian SENECHAL OMEGA PHARMA-QUICK STEP 00:00:10
35 111 Karsten KROON TEAM SAXO BANK-TINKOFF BANK 00:00:10
36 62 Adam BLYTHE BMC RACING TEAM 00:00:10
37 5 Thomas LEEZER RABOBANK CYCLING TEAM 00:00:10
38 82 Murilo Antoniobil FISCHER GARMIN – SHARP 00:00:10
39 156 Geoffroy LEQUATRE BRETAGNE – SCHULLER 00:00:10
40 26 Marcel SIEBERG LOTTO-BELISOL TEAM 00:00:18
41 28 Tosh VAN DER SANDE LOTTO-BELISOL TEAM 00:00:19
42 1 Théo BOS RABOBANK CYCLING TEAM 00:00:50
43 35 Roger KLUGE TEAM ARGOS-SHIMANO 00:00:57
44 36 Ramon SINKELDAM TEAM ARGOS-SHIMANO 00:01:00
45 14 Iljo KEISSE OMEGA PHARMA-QUICK STEP 00:01:15
46 17 Matteo TRENTIN OMEGA PHARMA-QUICK STEP 00:01:15
47 121 Laszlo BODROGI TEAM TYPE 1-SANOFI 00:10:47
48 101 Stefan VAN DIJK ACCENT JOBS-WILLEMS VERANDA’S 00:11:29
49 186 Robin STENUIT WALLONIE BRUXELLES – C.A 00:11:29
50 86 Sébastien ROSSELER GARMIN – SHARP 00:11:29
51 128 Martijn VERSCHOOR TEAM TYPE 1-SANOFI 00:11:29
52 75 Adrien PETIT COFIDIS LE CREDIT EN LIGNE 00:11:29
53 83 Nathan HAAS GARMIN – SHARP 00:11:29
54 4 Rick FLENS RABOBANK CYCLING TEAM 00:11:29
55 98 Alessandro VANOTTI LIQUIGAS-CANNONDALE 00:11:29
56 85 Jacob RATHE GARMIN – SHARP 00:11:29
57 147 Baptiste PLANCKAERT LANDBOUWKREDIET-EUPHONY 00:11:29
58 34 Patrick GRETSCH TEAM ARGOS-SHIMANO 00:11:29
59 87 Tom SCULLY GARMIN – SHARP 00:11:29
60 162 Tim MERTENS TOPSPORT VLAANDEREN-MERCATOR 00:11:29
61 25 Fréderique ROBERT LOTTO-BELISOL TEAM 00:11:29
62 37 Tom STAMSNIJDER TEAM ARGOS-SHIMANO 00:11:29
63 143 Jonathan BREYNE LANDBOUWKREDIET-EUPHONY 00:26:27
64 146 Kurt HOVELYNCK LANDBOUWKREDIET-EUPHONY 00:26:27
65 48 Maxime VANTOMME KATUSHA TEAM 00:26:27
66 137 Andre SCHULZE TEAM NETAPP 00:26:27
67 138 Michael SCHWARZMANN TEAM NETAPP 00:26:27
68 131 Jan BARTA TEAM NETAPP 00:26:27
69 184 Christian PATRON WALLONIE BRUXELLES – C.A 00:26:27
70 183 Philippe LEGRAND WALLONIE BRUXELLES – C.A 00:26:27
71 63 Marcus BURGHARDT BMC RACING TEAM 00:26:27
72 133 Markus EICHLER TEAM NETAPP 00:26:27
73 122 Alessandro BAZZANA TEAM TYPE 1-SANOFI 00:26:27
74 65 Marco PINOTTI BMC RACING TEAM 00:26:27
75 142 Dirk BELLEMAKERS LANDBOUWKREDIET-EUPHONY 00:26:27
76 102 Sjef DE WILDE ACCENT JOBS-WILLEMS VERANDA’S 00:26:27
77 144 Kevin CLAEYS LANDBOUWKREDIET-EUPHONY 00:26:27
78 135 Andreas SCHILLINGER TEAM NETAPP 00:26:27
79 125 Vegard Stake LAENGEN TEAM TYPE 1-SANOFI 00:26:27
80 178 Bjorn SELANDER SPIDERTECH POWERED BY C10 00:26:27
81 23 Kenny DE HAES LOTTO-BELISOL TEAM 00:26:27
82 103 Jean-Pierre DRUCKER ACCENT JOBS-WILLEMS VERANDA’S 00:26:27
83 153 Jean Luc DELPECH BRETAGNE – SCHULLER 00:26:27
84 187 Kevin THOME WALLONIE BRUXELLES – C.A 00:26:27
85 107 James VANLANDSCHOOT ACCENT JOBS-WILLEMS VERANDA’S 00:26:27
86 141 Koen BARBE LANDBOUWKREDIET-EUPHONY 00:26:27
87 152 Guillaume BLOT BRETAGNE – SCHULLER 00:26:27
88 106 Arnoud VAN GROEN ACCENT JOBS-WILLEMS VERANDA’S 00:26:27
89 94 Kristijan KOREN LIQUIGAS-CANNONDALE 00:26:27
90 145 Reinier HONIG LANDBOUWKREDIET-EUPHONY 00:26:27
91 182 Olivier CHEVALIER WALLONIE BRUXELLES – C.A 00:26:27
92 93 Marco BENFATTO LIQUIGAS-CANNONDALE 00:26:27
93 74 Arnaud LABBE COFIDIS LE CREDIT EN LIGNE 00:26:27
94 96 Fabio SABATINI LIQUIGAS-CANNONDALE 00:26:27
95 181 Quentin BERTHOLET WALLONIE BRUXELLES – C.A 00:26:27
96 2 Jetse BOL RABOBANK CYCLING TEAM 00:26:27
97 92 Daniele ALDEGHERI LIQUIGAS-CANNONDALE 00:26:27
98 151 Johan LE BON BRETAGNE – SCHULLER 00:26:27
99 64 Martin KOHLER BMC RACING TEAM 00:26:27
100 47 Rüdiger SELIG KATUSHA TEAM 00:26:27
101 51 Kenny Robert VAN HUMMEL VACANSOLEIL-DCM 00:26:27
102 95 Matthias KRIZEK LIQUIGAS-CANNONDALE 00:26:27
103 97 Juraj SAGAN LIQUIGAS-CANNONDALE 00:26:27
104 177 Francois PARISIEN SPIDERTECH POWERED BY C10 00:26:27
105 42 Maxim BELKOV KATUSHA TEAM 00:26:27
106 73 Julien FOUCHARD COFIDIS LE CREDIT EN LIGNE 00:26:27
107 91 Daniel OSS LIQUIGAS-CANNONDALE 00:26:27
108 66 Manuel QUINZIATO BMC RACING TEAM 00:26:27
109 43 Marco HALLER KATUSHA TEAM 00:26:27
110 123 Daniele COLLI TEAM TYPE 1-SANOFI 00:26:27
111 113 Jonas JORGENSEN TEAM SAXO BANK-TINKOFF BANK 00:26:27
112 78 Romain ZINGLE COFIDIS LE CREDIT EN LIGNE 00:26:27
113 118 Luke ROBERTS TEAM SAXO BANK-TINKOFF BANK 00:26:27
114 116 Jaroslaw MARYCZ TEAM SAXO BANK-TINKOFF BANK 00:26:27
115 67 Danilo WYSS BMC RACING TEAM 00:26:27
116 56 Nikita NOVIKOV VACANSOLEIL-DCM 00:26:27
117 46 Alexander PORSEV KATUSHA TEAM 00:26:27
118 58 Lieuwe WESTRA VACANSOLEIL-DCM 00:26:27
119 8 Maarten WYNANTS RABOBANK CYCLING TEAM 00:26:27
120 7 Joss VAN EMDEN RABOBANK CYCLING TEAM 00:26:27
121 114 Christopher JUUL JENSEN TEAM SAXO BANK-TINKOFF BANK 00:26:27
122 164 Tom VAN ASBROECK TOPSPORT VLAANDEREN-MERCATOR 00:26:27
123 172 Ryan ANDERSON SPIDERTECH POWERED BY C10 00:26:27
124 81 Sep VANMARCKE GARMIN – SHARP 00:26:27
125 166 Steven VAN VOOREN TOPSPORT VLAANDEREN-MERCATOR 00:26:27
126 174 Martin GILBERT SPIDERTECH POWERED BY C10 00:26:27
127 24 Gregory HENDERSON LOTTO-BELISOL TEAM 00:26:27
128 84 Robert HUNTER GARMIN – SHARP 00:26:27
129 44 Vladimir ISAICHEV KATUSHA TEAM 00:26:27
130 127 Alexander SEREBRYAKOV TEAM TYPE 1-SANOFI 00:26:27
131 175 Simon LAMBERT-LEMAY SPIDERTECH POWERED BY C10 00:26:27
132 71 Jan GHYSELINCK COFIDIS LE CREDIT EN LIGNE 00:26:27

Foto: corvosporo.com

Andrzej