Natalia Radzicka (UKS Jedynka Limaro Kórnik) wywalczyła w Podgórzynie złoty medal górskich mistrzostw Polski w kategorii juniorka młodsza. Jest to jej kolejny sukces w tym sezonie, ponieważ na koncie ma już złoto i srebro z Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Juniorki młodsze początkowo miały mieć do pokonania trzy, trudne rundy z podjazdem, które wraz z dojazdem dały dystans 51,7 kilometrów. Jednak przed startem po konsultacjach trenerów z organizatorami i sędziami, zdecydowano się na skrócenie trasy o jedno okrążenie, czyli o niecałe 15 kilometrów.

Natalia Radzicka, podobnie jak Paweł Przewięda w wyścigu chłopców – przyjechała samotnie na linię mety. Przypomnijmy, że zawodniczka Limaro Kórnik jest również aktualną mistrzynią Polski w wyścigu na czas i wice-mistrzynią ze startu wspólnego. Oba poprzednie tytułu wywalczyła w lipcu podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Małopolsce.

Srebro powędrowało na szyję Karoliny Wolskiej (LKKS Górnik Wałbrzych), a brąz do Natalii Nowotarskiej (Cartusia Kartuzy).

Pełne wyniki > tutaj


 Wyjazd dziennikarzy na Górskie Mistrzostwa Polski sponsorowany przez firmę Woskar >
www.woskar.pl
Andrzej
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Yorg
Yorg

Gratulacje dla trenera Sławka Nowickiego z Górnika Wałbrzych